Výsledky
DIVIZE mužů
1610. 02. 2018 17:00TTC Říčany ATJ Slovan Lochovice A10:5
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Příbram A10:7
1610. 02. 2018 17:00Sokol Lány ATTC Kladno A3:10
1610. 02. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem ATJ Sokol Hudlice A10:2
1610. 02. 2018 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice A5:10
1610. 02. 2018 17:00TJ Sadská ATTC Brandýs nad Labem B7:10
1724. 02. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Příbram A 
1724. 02. 2018 17:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská ATJ Sokol Hořovice A 
1724. 02. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Kladno A 
1724. 02. 2018 17:00TTC Říčany ASokol Lány A 
1724. 02. 2018 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hudlice A 
1724. 02. 2018 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Brandýs nad Labem A 
1825. 02. 2018 10:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská ATJ Sokol Příbram A 
1825. 02. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Hořovice A 
1825. 02. 2018 10:00TTC Říčany ATTC Kladno A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Slovan Lochovice ASokol Lány A 
1825. 02. 2018 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Hudlice A 
1825. 02. 2018 17:00
Herna TTC Brandýs
TJ Neratovice ATTC Brandýs nad Labem A 
DIVIZE žen
510. 02. 2018 17:00TJ Jizera KáranýST EUROMASTER Kolín0:10
510. 02. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovT. J. Sokol Králův Dvůr Queens B4:6
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Hředle10:4
1610. 02. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Příbram B10:5
1610. 02. 2018 17:00SK Březnice ATTC Kladno B10:0
1610. 02. 2018 17:00
Herna TJ Chaloupky
T. J. Sokol Králův Dvůr ATJ Chaloupky7:10
1610. 02. 2018 13:00KST Rakovník CKanoistický klub Rakovník10:7
1609. 02. 2018 18:00TTC Slovan KladnoTJ Slavoj Obecnice A10:2
1724. 02. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Příbram B 
1724. 02. 2018 17:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník B 
1724. 02. 2018 17:00
Herna TTC Kladno
TJ Sokol HředleTTC Kladno B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A 
1724. 02. 2018 17:00Kanoistický klub RakovníkTJ Chaloupky 
1724. 02. 2018 13:30KST Rakovník CT. J. Sokol Králův Dvůr A 
1825. 02. 2018 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Příbram B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice AKST Rakovník B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol HředleSK Březnice A 
1825. 02. 2018 13:00KST Rakovník CTJ Chaloupky 
1825. 02. 2018 10:00Kanoistický klub RakovníkT. J. Sokol Králův Dvůr A 
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem B7:10
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Velké Popovice6:10
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Libice nad Cidlinou1:10
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora AST EUROMASTER Kolín C10:6
1610. 02. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice B10:0
1610. 02. 2018 13:30TJ Sadská BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B5:10
1724. 02. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice 
1724. 02. 2018 13:30
Herna Klučov 138
TJ Sadská BTJ Sokol Všetaty A 
1724. 02. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby A 
1724. 02. 2018 13:30TJ Neratovice BST EUROMASTER Kolín C 
1724. 02. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Kutná Hora A 
1825. 02. 2018 13:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská BTJ Sokol Velké Popovice 
1825. 02. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Všetaty A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou 
1825. 02. 2018 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Krchleby A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Aero Odolena VodaST EUROMASTER Kolín C 
1825. 02. 2018 13:00TJ Neratovice BTJ Sokol Kutná Hora A 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1631. 01. 2018 18:45STC SlanýTJ Sokol Buštěhrad11:7
1610. 02. 2018 17:00SK Viktorie Ořech ATTC Kladno C9:9
1610. 02. 2018 17:00Sokol NižborSokol Rudná11:7
1610. 02. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Unhošť11:7
1610. 02. 2018 10:00KST Rakovník DSK Pšovlky13:5
1610. 02. 2018 13:30Sokol Lány BTJ Sokol Roztoky B3:15
1724. 02. 2018 14:30TJ Sokol Roztoky BTTC Kladno C 
1724. 02. 2018 17:00Sokol Lány BSK Viktorie Ořech A 
1724. 02. 2018 17:00
Herna S. Rudná
TJ Sokol BuštěhradSokol Rudná 
1724. 02. 2018 17:00STC SlanýSokol Nižbor 
1723. 02. 2018 18:30SK PšovlkyTJ Sokol Unhošť 
1724. 02. 2018 10:00KST Rakovník DTSM Kladno 
1825. 02. 2018 10:00Sokol Lány BTTC Kladno C 
1825. 02. 2018 11:30TJ Sokol Roztoky BSK Viktorie Ořech A 
1825. 02. 2018 10:00STC SlanýSokol Rudná 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor 
1825. 02. 2018 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Unhošť 
1825. 02. 2018 10:00SK PšovlkyTSM Kladno 
2011. 03. 2018 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Roztoky B
2011. 03. 2018 10:00SK PšovlkySokol Lány B
2011. 03. 2018 13:00TSM KladnoTJ Sokol Buštěhrad
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol UnhošťSTC Slaný
2011. 03. 2018 10:00Sokol NižborTTC Kladno C
2012. 02. 2018 20:00Sokol RudnáSK Viktorie Ořech A16:2
2115. 02. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky BSokol Rudná10:8
2124. 03. 2018 17:00Sokol Lány BSokol Nižbor
2124. 03. 2018 10:00
Herna S.Unhošť
TTC Kladno CTJ Sokol Unhošť
2124. 03. 2018 17:00SK Viktorie Ořech ATSM Kladno
2123. 03. 2018 19:00TJ Sokol BuštěhradSK Pšovlky
2124. 03. 2018 17:00STC SlanýKST Rakovník D
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Spartak Čelákovice A11:7
1610. 02. 2018 13:30TJ Sokol Všetaty BTTC Kladno D8:10
1602. 02. 2018 18:30TJ Sokol Krchleby BTJ AŠ Mladá Boleslav B7:11
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek BSokol Přezletice A13:5
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
1603. 02. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem C12:6
1724. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Kladno D 
1724. 02. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTJ Sokol Všetaty B 
1711. 02. 2018 11:00TJ Spartak Čelákovice ATJ AŠ Mladá Boleslav B11:7
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Krchleby B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BSokol Přezletice A 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Velký Osek B 
1825. 02. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTTC Kladno D 
1825. 02. 2018 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Všetaty B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTJ AŠ Mladá Boleslav B 
1817. 02. 2018 14:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Krchleby B15:3
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Přezletice A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Velký Osek B 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
1610. 02. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BST Benešov B13:5
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Voznice A10:8
1610. 02. 2018 13:30SK Březnice BTJ Spartak Čenkov10:8
1610. 02. 2018 13:30T. J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hudlice B7:11
1610. 02. 2018 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice B2:16
1607. 02. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Slavoj Obecnice B16:2
1724. 02. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Voznice A 
1724. 02. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Žebrák 
1724. 02. 2018 17:00ST Benešov BTJ Spartak Čenkov 
1724. 02. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSK Březnice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Hudlice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ OlešnáT. J. Sokol Králův Dvůr B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Voznice A 
1825. 02. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Žebrák 
1825. 02. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Spartak Čenkov 
1825. 02. 2018 13:00ST Benešov BSK Březnice B 
1825. 02. 2018 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Hudlice B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BT. J. Sokol Králův Dvůr B 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
1610. 02. 2018 13:30TTC Říčany BST Benešov A3:15
1609. 02. 2018 19:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav A10:8
1609. 02. 2018 18:30
Herna S.Kostelec n.Č.lesy
TTC Žehuň ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy4:14
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ASokol Přezletice B10:8
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Lokomotiva Nymburk A15:3
1606. 02. 2018 18:30TJ Sadská CTTC Brandýs nad Labem C1:17
1724. 02. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Čáslav A 
1724. 02. 2018 17:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská CTJ Sokol Kutná Hora B 
1724. 02. 2018 13:30ST Benešov ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 
1724. 02. 2018 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A 
1724. 02. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek A 
1825. 02. 2018 10:00
Herna Klučov 138
TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav A 
1820. 01. 2018 15:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Kutná Hora B14:4
1825. 02. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 
1825. 02. 2018 10:00ST Benešov ATTC Žehuň A 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BSokol Přezletice B 
1822. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Velký Osek A8:10
Český pohár 1.stupeň
4/116. 02. 2018 19:00TTC ŽehuňTJ Sokol Kosmonosy5:5
4/113. 02. 2018 18:00TJ Slavoj ObecniceSokol Lány 25:5
4/116. 02. 2018 18:00TJ Chaloupky AKST Rakovník B4:6
4/114. 02. 2018 18:30Stolní tenis BenešovTJ Sadská5:5

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline