Výsledky
Divize
811. 11. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Blansko B10:3
811. 11. 2017 18:00MK Řeznovice BOrel Silůvky A10:5
811. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2:10
811. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B7:10
811. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Brno I B10:7
811. 11. 2017 17:30SK Slatina - Brno ATTC Koral Tišnov A2:10
912. 11. 2017 10:30KST Oltec Brno AOrel Silůvky A10:7
910. 11. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Blansko B10:5
911. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:5
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
911. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTTC Koral Tišnov A8:10
911. 11. 2017 09:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:8
1025. 11. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno A
1025. 11. 2017 16:00TTC Koral Tišnov AMK Řeznovice B
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D
1025. 11. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A
1025. 11. 2017 16:00KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice A
1025. 11. 2017 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Vracov A
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice B
1126. 11. 2017 10:00TTC Koral Tišnov AKST Oltec Brno A
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASK Slatina - Brno A
1125. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D
1126. 11. 2017 10:00KST Blansko BTJ Sokol Vracov A
1126. 11. 2017 10:00Orel Silůvky ATJ Jiskra Strážnice A
Krajská soutěž I. třídy A
811. 11. 2017 18:00TJ Šošůvka AKST Blansko C10:5
811. 11. 2017 18:00MK Řeznovice CSTK Zbraslavec A9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Rebešovice A3:10
811. 11. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovC10:6
807. 11. 2017 19:00TJ Holásky BOrel Ivančice A7:10
811. 11. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTTC Koral Tišnov B10:2
912. 11. 2017 10:00TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec A3:10
910. 11. 2017 18:00MK Řeznovice CKST Blansko C10:4
912. 11. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá AKST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovC5:10
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A4:10
911. 11. 2017 09:30TJ Holásky BTTC Koral Tišnov B10:2
912. 11. 2017 10:30SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:4
1025. 11. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Šošůvka A
1025. 11. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BMK Řeznovice C
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovCSK Slatina - Brno B
1025. 11. 2017 10:00KST Blansko CTJ Cemo Mokrá A
1025. 11. 2017 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A
1125. 11. 2017 10:00Orel Ivančice AMK Řeznovice C
1126. 11. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Šošůvka A
1124. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno B
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovCTJ Holásky B
1124. 11. 2017 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany A
1126. 11. 2017 10:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec A
Krajská soutěž I. třídy B
811. 11. 2017 14:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C1:10
811. 11. 2017 17:30TTC Komořany ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:6
811. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B10:3
811. 11. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Lanžhot B10:1
818. 11. 2017 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Kobylí A4:10
811. 11. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Moravská Slavia Brno D2:10
912. 11. 2017 10:30KST Oltec Brno BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E2:10
912. 11. 2017 10:00TTC Komořany ASK Slatina - Brno C10:2
911. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B9:9
907. 11. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov B10:4
910. 11. 2017 19:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky B10:2
910. 11. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí A8:10
1025. 11. 2017 13:30TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno B
1025. 11. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTTC Komořany A
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov BOrel Silůvky B
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Agrotec Hustopeče B
1025. 11. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Jiskra Strážnice B
1025. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Brno-Bystrc A
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC Komořany A
1126. 11. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno B
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče B
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot BOrel Silůvky B
1125. 11. 2017 10:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc A
1126. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Jiskra Strážnice B
Krajská soutěž II. třídy A
811. 11. 2017 17:00TJ Lažánky ATJ Jevišovka-Drnholec A0:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Brno I COrel Silůvky C10:1
811. 11. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:2
811. 11. 2017 14:30TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D2:10
811. 11. 2017 13:30TJ Holásky CTTC Komořany B10:8
811. 11. 2017 17:30SK Kuřim BTTC Moravská Slavia Brno E8:10
905. 11. 2017 10:00TJ Lažánky AOrel Silůvky C4:10
910. 11. 2017 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
912. 11. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D4:10
911. 11. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
912. 11. 2017 10:00TJ Holásky CTTC Moravská Slavia Brno E10:6
912. 11. 2017 10:00SK Kuřim BTTC Komořany B9:9
1025. 11. 2017 17:30TTC Komořany BTJ Lažánky A
1025. 11. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I C
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Holásky C
1025. 11. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Kuřim B
1025. 11. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Cemo Mokrá B
1025. 11. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Brno-Bystrc B
1126. 11. 2017 10:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno I C
1126. 11. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Lažánky A
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Kuřim B
1125. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Holásky C
1126. 11. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Brno-Bystrc B
1124. 11. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Cemo Mokrá B
Krajská soutěž II. třídy B
811. 11. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ASK Kuřim A3:10
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ASTK Zbraslavec B9:9
811. 11. 2017 17:30Spartak Adamov ATJ Sokol Bučovice A10:8
811. 11. 2017 18:00KST Vyškov ATJ Sokol Drnovice A10:3
811. 11. 2017 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice A10:4
811. 11. 2017 12:30KST Blansko DTJ Velešovice A1:10
910. 11. 2017 18:00Triangl o.s. Rájec ASTK Zbraslavec B6:10
910. 11. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim A9:9
912. 11. 2017 10:00Spartak Adamov ATJ Sokol Drnovice A10:4
902. 11. 2017 18:00
Školni 711, Bučovice, Tělocvična ZŠ
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice A4:10
912. 11. 2017 10:00Orel Boskovice ATJ Velešovice A5:10
910. 11. 2017 18:30KST Blansko DTJ Sokol Otnice A4:10
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ATriangl o.s. Rájec A
1025. 11. 2017 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice AOrel Boskovice A
1022. 11. 2017 18:30TJ Sokol Drnovice AKST Blansko D
1025. 11. 2017 17:30SK Kuřim ASpartak Adamov A
1025. 11. 2017 10:30STK Zbraslavec BKST Vyškov A
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno-Židenice A
1126. 11. 2017 10:30TJ Velešovice ATriangl o.s. Rájec A
1123. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bučovice AKST Blansko D
1126. 11. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Boskovice A
1126. 11. 2017 10:00SK Kuřim AKST Vyškov A
1123. 11. 2017 18:30STK Zbraslavec BSpartak Adamov A
1209. 12. 2017 18:00KST Vyškov ASpartak Adamov A
1209. 12. 2017 10:00KST Blansko DOrel Boskovice A
1209. 12. 2017 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A
1229. 11. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bučovice A
1209. 12. 2017 10:30STK Zbraslavec BSK Kuřim A
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATriangl o.s. Rájec A
Krajská soutěž II. třídy C
807. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:7
811. 11. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov C10:6
811. 11. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C9:9
810. 11. 2017 19:00TJ Sokol Klobouky u Brna AT.J. Sokol Hodonín A3:10
811. 11. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A1:10
911. 11. 2017 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:6
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C10:2
912. 11. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice C10:2
912. 11. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov C10:8
912. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Rohatec A6:10
912. 11. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín A0:10
1024. 11. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Rakvice A
1025. 11. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Klobouky u Brna A
1022. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Jevišovka-Drnholec B
1025. 11. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Slovan Hodonín A
1025. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FSK Baník Ratíškovice A
1126. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí B
1126. 11. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A
1121. 11. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1126. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Klobouky u Brna A
1124. 11. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CSK Baník Ratíškovice A
1126. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Slovan Hodonín A
Divize ženy
214. 10. 2017 12:30
sokolovna Vranovice
TTC Moravská Slavia CMSK Břeclav B2:8
214. 10. 2017 13:15
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Klobouky u Brna A8:2
211. 11. 2017 08:00
sokolovna Vranovice
MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A2:8
311. 11. 2017 09:30
sokolovna Vranovice
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Vranovice A10:0
311. 11. 2017 10:15
sokolovna Vranovice
MSK Břeclav BTJ Sokol Brno I A2:8
311. 11. 2017 11:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice C6:4
311. 11. 2017 11:45
sokolovna Vranovice
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTTC Moravská Slavia C5:5
411. 11. 2017 12:30
sokolovna Vranovice
MK Řeznovice CMSK Břeclav B2:8
411. 11. 2017 13:15
sokolovna Vranovice
TTC Moravská Slavia CTJ Sokol Brno I A5:5
411. 11. 2017 14:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A4:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline