Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
709. 11. 2017 17:30TTC MG Odra GAS VratimovTJ TŽ Třinec10:5
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E10:7
711. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov DSK - Svinov10:4
711. 11. 2017 15:30SK Stolní tenis PstružíTTC Siko Orlová C4:10
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC FRÝDLANT B5:10
711. 11. 2017 17:00TJ OdryASK Tatra Kopřivnice B7:10
812. 11. 2017 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Ostrava KST E10:7
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec0:10
810. 11. 2017 18:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C10:5
812. 11. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíSK - Svinov3:10
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol KateřinkyASK Tatra Kopřivnice B6:10
812. 11. 2017 10:00TJ OdryTTC FRÝDLANT B6:10
925. 11. 2017 17:00TTC FRÝDLANT BTTC MG Odra GAS Vratimov 
925. 11. 2017 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Brušperk 
925. 11. 2017 17:00SK - SvinovTJ Sokol Kateřinky 
925. 11. 2017 17:00TTC Siko Orlová CTJ Odry 
925. 11. 2017 15:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D 
925. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST ESK Stolní tenis Pstruží 
1026. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Brušperk 
1026. 11. 2017 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC MG Odra GAS Vratimov 
1026. 11. 2017 10:00SK - SvinovTJ Odry 
1026. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Kateřinky 
1026. 11. 2017 10:00TJ TŽ TřinecSK Stolní tenis Pstruží 
1026. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST ESKST Baník Havířov D 
Krajská soutěž I. třídy
711. 11. 2017 17:00Orel Stará BěláTJ TŽ Třinec B10:5
711. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANT CTTC Poruba Ostrava10:8
711. 11. 2017 17:00Slavoj Český TěšínSK Slavia Orlová10:7
708. 11. 2017 17:30TTC Siko Orlová DOrel Paskov9:9
711. 11. 2017 10:00TJ Nový Jičín BSSK Komorní Lhotka10:8
711. 11. 2017 17:00TJ Frenštát p. R.TTC MG Odra GAS Vratimov B6:10
812. 11. 2017 10:00Orel Stará BěláTTC Poruba Ostrava8:10
812. 11. 2017 10:00TTC FRÝDLANT CTJ TŽ Třinec B10:1
812. 11. 2017 11:00Slavoj Český TěšínOrel Paskov8:10
812. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová DSK Slavia Orlová10:5
812. 11. 2017 10:00TJ Nový Jičín BTTC MG Odra GAS Vratimov B6:10
812. 11. 2017 10:00TJ Frenštát p. R.SSK Komorní Lhotka10:4
925. 11. 2017 17:00SSK Komorní LhotkaOrel Stará Bělá 
925. 11. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC FRÝDLANT C 
925. 11. 2017 17:00SK Slavia OrlováTJ Nový Jičín B 
925. 11. 2017 17:00Orel PaskovTJ Frenštát p. R. 
925. 11. 2017 18:00TJ TŽ Třinec BSlavoj Český Těšín 
925. 11. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTTC Siko Orlová D 
1026. 11. 2017 10:00SSK Komorní LhotkaTTC FRÝDLANT C 
1026. 11. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BOrel Stará Bělá 
1026. 11. 2017 10:00SK Slavia OrlováTJ Frenštát p. R. 
1026. 11. 2017 10:00Orel PaskovTJ Nový Jičín B 
1026. 11. 2017 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Siko Orlová D 
1026. 11. 2017 14:00TTC Poruba OstravaSlavoj Český Těšín 
Krajská soutěž II. třídy sk. A
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol PříborST Kozlovice10:3
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Mořkov10:5
711. 11. 2017 17:00Orel Paskov BTJ TTC Vendryně10:7
711. 11. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BKST Dolní Lomná10:5
711. 11. 2017 13:00TJ Nový Jičín CSSK Komorní Lhotka B1:10
711. 11. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Ropice8:10
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol PříborTJ Mořkov10:6
812. 11. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BST Kozlovice9:9
812. 11. 2017 10:00Orel Paskov BKST Dolní Lomná10:5
812. 11. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TTC Vendryně7:10
810. 11. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Ropice9:9
810. 11. 2017 16:00TJ TŽ Třinec CSSK Komorní Lhotka B10:7
925. 11. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Příbor 
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B 
925. 11. 2017 18:00TJ TTC VendryněTJ Nový Jičín C 
925. 11. 2017 14:00KST Dolní LomnáTJ TŽ Třinec C
změna
925. 11. 2017 17:00ST KozloviceOrel Paskov B 
925. 11. 2017 17:00TJ MořkovSK Stolní tenis Pstruží B 
1026. 11. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Brušperk B 
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Příbor 
1021. 11. 2017 17:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec C10:8
1026. 11. 2017 10:00KST Dolní LomnáTJ Nový Jičín C 
1026. 11. 2017 10:00ST KozloviceSK Stolní tenis Pstruží B 
1021. 11. 2017 18:15TJ MořkovOrel Paskov B5:10
Krajská soutěž II. třídy sk. B
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Odry B10:1
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Kateřinky B10:5
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol ZáblatíSK - Svinov B9:9
711. 11. 2017 14:00KLUBsten KarvináSKST Baník Havířov E9:9
711. 11. 2017 17:00TTC Bolatice BTTC Hať10:1
711. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaVSK VŠB - TU Ostrava10:2
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Kateřinky B10:5
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Odry B10:6
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E9:9
810. 11. 2017 18:00KLUBsten KarvináSK - Svinov B8:10
812. 11. 2017 10:00TTC Bolatice BVSK VŠB - TU Ostrava10:2
812. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaTTC Hať10:0
925. 11. 2017 17:00TTC HaťTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
925. 11. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Hrabůvka 
925. 11. 2017 17:00SK - Svinov BTTC Bolatice B 
925. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov EKST Slezan Opava 
925. 11. 2017 10:00TJ Odry BTJ Sokol Záblatí
změna
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BKLUBsten Karviná 
1026. 11. 2017 10:00TTC HaťTJ Sokol Hrabůvka 
1026. 11. 2017 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1026. 11. 2017 10:00SK - Svinov BKST Slezan Opava 
1024. 11. 2017 18:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B 
1026. 11. 2017 14:00TJ Odry BKLUBsten Karviná
změna
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Záblatí 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline