Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
1313. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Bludov10:2
1313. 01. 2018 10:00
Petřivalského 1, Přerov
TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice8:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol OndraticeKST Město Albrechtice9:9
1310. 01. 2018 19:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Šternberk7:10
1313. 01. 2018 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Buk10:4
1313. 01. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkSK Přerov B10:4
1413. 01. 2018 15:00
Petřivalského 1, Přerov
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Bludov10:3
1413. 01. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTTC Mohelnice10:8
1413. 01. 2018 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Ondratice7:10
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceKST Město Albrechtice10:1
1413. 01. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Buk10:5
1413. 01. 2018 17:00KST Jeseník BSK Přerov B10:2
1527. 01. 2018 10:00KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc Neředín B 
1527. 01. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Jezernice 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol BukKST Město Albrechtice 
1527. 01. 2018 10:00SK Přerov BT.J. Sokol Šternberk 
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Bludov 
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Mohelnice 
1627. 01. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkT.J. Sokol Olomouc Neředín B 
1627. 01. 2018 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Jezernice 
1627. 01. 2018 15:00SK Přerov BKST Město Albrechtice 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Šternberk 
1603. 02. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Bludov 
1603. 02. 2018 15:00TJ Sokol OndraticeTTC Mohelnice 
Krajský přebor 1
1313. 01. 2018 10:00TJ PostřelmovTTC Pramet Šumperk B10:6
1313. 01. 2018 10:00SK KolšovKST Jeseník C5:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice B9:9
1313. 01. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Olympia Bruntál10:2
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Jestřebí5:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Chropyně BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:2
1413. 01. 2018 15:00SK KolšovTTC Pramet Šumperk B0:10
1413. 01. 2018 15:00TJ PostřelmovKST Jeseník C10:8
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Olympia Bruntál10:7
1413. 01. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovKST Město Albrechtice B10:8
1413. 01. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Jestřebí10:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc Neředín C3:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Postřelmov 
1527. 01. 2018 10:00TJ Chropyně BSK Kolšov 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíKST Město Albrechtice B 
1527. 01. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Olympia Bruntál 
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTTC Pramet Šumperk B 
1503. 02. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovKST Jeseník C 
1627. 01. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Postřelmov 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol TovačovSK Kolšov 
1627. 01. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CKST Město Albrechtice B 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál 
1603. 02. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovTTC Pramet Šumperk B 
1603. 02. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BKST Jeseník C 
Krajský přebor 2A
1313. 01. 2018 10:00SK Přerov CTJ OP Prostějov7:11
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Otaslavice10:8
1311. 01. 2018 18:30T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
1313. 01. 2018 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Ondratice B15:3
1313. 01. 2018 10:00Sportovní klub RakovT.J. Sokol Olomouc Neředín D6:12
1313. 01. 2018 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceSTK Hradčany9:9
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol KojetínTJ OP Prostějov8:10
1413. 01. 2018 15:00SK Přerov CTJ Sokol Otaslavice11:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Němčice nad Hanou16:2
1413. 01. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B11:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceT.J. Sokol Olomouc Neředín D8:10
1413. 01. 2018 15:00Sportovní klub RakovSTK Hradčany3:15
1527. 01. 2018 10:00Sportovní klub RakovSK Přerov C 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Kojetín 
1527. 01. 2018 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DT.J. Sokol Šternberk B 
1527. 01. 2018 10:00STK HradčanyTJ Sigma Lutín 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ OP Prostějov 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Otaslavice 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceSK Přerov C 
1627. 01. 2018 15:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Kojetín 
1627. 01. 2018 15:00STK HradčanyT.J. Sokol Šternberk B 
1627. 01. 2018 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sigma Lutín 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol Ondratice BTJ OP Prostějov 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Otaslavice 
Krajský přebor 2B
1313. 01. 2018 10:00SK Kolšov BKST Jeseník D17:1
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ SPORT Javorník12:6
1313. 01. 2018 10:00TJ Olympia Bruntál BSVČ Rýmařov8:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Granitol Moravský Beroun0:18
1313. 01. 2018 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Nový Malín11:7
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Velké Losiny15:3
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník D16:2
1413. 01. 2018 15:00SK Kolšov BTJ SPORT Javorník15:3
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov0:18
1413. 01. 2018 15:00TJ Olympia Bruntál BTJ Granitol Moravský Beroun9:9
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Nový Malín11:7
1413. 01. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Velké Losiny16:2
1527. 01. 2018 10:00TTC Mohelnice BSK Kolšov B 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Štíty 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál B 
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem 
1527. 01. 2018 10:00SVČ RýmařovKST Jeseník D 
1527. 01. 2018 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ SPORT Javorník 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov B 
1627. 01. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Štíty 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Olympia Bruntál B 
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem 
1627. 01. 2018 15:00TJ Granitol Moravský BerounKST Jeseník D 
1627. 01. 2018 15:00SVČ RýmařovTJ SPORT Javorník 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline