Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
116. 09. 2017 17:00TJ Fryšták AKST Vsetín B9:9
116. 09. 2017 17:00KST Dolní Němčí AOrel Zlín6:10
116. 09. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Slavia Kroměříž10:7
116. 09. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Spartak Hulín10:2
116. 09. 2017 17:30KST Zlín CTJ Bystřice pod Hostýnem A5:10
115. 09. 2017 18:00TJ Nivnice AST AMON Kunovice A5:10
230. 09. 2017 17:00TJ Fryšták ATJ Nivnice A4:10
230. 09. 2017 18:30KST Vsetín BST AMON Kunovice A10:5
230. 09. 2017 17:00KST Dolní Němčí AKST Zlín C10:3
230. 09. 2017 17:00Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem A10:3
230. 09. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice10:2
230. 09. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížSK Spartak Hulín10:1
301. 10. 2017 10:30TJ Fryšták AST AMON Kunovice A6:10
301. 10. 2017 14:30KST Vsetín BTJ Nivnice A10:7
301. 10. 2017 11:00KST Dolní Němčí ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:5
301. 10. 2017 10:30Orel ZlínKST Zlín C10:4
330. 09. 2017 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Spartak Hulín10:5
328. 09. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice10:5
411. 10. 2017 18:00TJ Nivnice ATJ Jiskra Otrokovice10:6
414. 10. 2017 17:00ST AMON Kunovice ASK Spartak Hulín10:1
412. 10. 2017 19:30KST Zlín CTJ DDM Valašské Meziříčí B8:10
414. 10. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Slavia Kroměříž6:10
414. 10. 2017 17:00TJ Fryšták AKST Dolní Němčí A3:10
414. 10. 2017 18:30KST Vsetín BOrel Zlín6:10
515. 10. 2017 10:30TJ Nivnice ASK Spartak Hulín10:1
513. 10. 2017 17:30ST AMON Kunovice ATJ Jiskra Otrokovice10:6
514. 10. 2017 10:00KST Zlín CTJ Slavia Kroměříž10:4
515. 10. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ DDM Valašské Meziříčí B10:6
515. 10. 2017 10:30TJ Fryšták AOrel Zlín0:10
515. 10. 2017 14:30KST Vsetín BKST Dolní Němčí A8:10
628. 10. 2017 17:00KST Dolní Němčí ATJ Nivnice A10:4
628. 10. 2017 17:00Orel ZlínST AMON Kunovice A10:8
628. 10. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták A10:4
628. 10. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížKST Vsetín B3:10
628. 10. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Zlín C10:6
628. 10. 2017 17:00SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem A4:10
729. 10. 2017 11:00KST Dolní Němčí AST AMON Kunovice A10:3
729. 10. 2017 10:30Orel ZlínTJ Nivnice A10:3
723. 10. 2017 19:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Vsetín B5:10
729. 10. 2017 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Fryšták A10:5
729. 10. 2017 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Bystřice pod Hostýnem A10:6
729. 10. 2017 10:30SK Spartak HulínKST Zlín C1:10
811. 11. 2017 17:00TJ Nivnice AKST Zlín C9:9
811. 11. 2017 17:00ST AMON Kunovice ATJ Bystřice pod Hostýnem A5:10
811. 11. 2017 17:00TJ Fryšták ATJ Jiskra Otrokovice4:10
807. 11. 2017 18:30KST Vsetín BSK Spartak Hulín10:0
811. 11. 2017 17:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí B10:1
811. 11. 2017 17:00Orel ZlínTJ Slavia Kroměříž10:4
912. 11. 2017 10:30TJ Nivnice ATJ Bystřice pod Hostýnem A6:10
912. 11. 2017 10:30ST AMON Kunovice AKST Zlín C10:3
909. 11. 2017 17:00TJ Fryšták ASK Spartak Hulín10:6
912. 11. 2017 10:00KST Vsetín BTJ Jiskra Otrokovice10:7
912. 11. 2017 11:00KST Dolní Němčí ATJ Slavia Kroměříž10:2
904. 11. 2017 13:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B10:4
1025. 11. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice A9:9
1025. 11. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížST AMON Kunovice A10:8
1025. 11. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí A1:10
1022. 11. 2017 18:30SK Spartak HulínOrel Zlín3:10
1025. 11. 2017 17:30KST Zlín CTJ Fryšták A10:4
1025. 11. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Vsetín B10:1
1125. 11. 2017 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice A10:4
1126. 11. 2017 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Nivnice A10:5
1123. 11. 2017 17:45TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín2:10
1126. 11. 2017 10:30SK Spartak HulínKST Dolní Němčí A3:10
1125. 11. 2017 10:00KST Zlín CKST Vsetín B9:9
1126. 11. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Fryšták A10:4
1207. 12. 2017 18:30KST Vsetín BTJ Fryšták A10:0
1209. 12. 2017 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí A9:9
1209. 12. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1229. 11. 2017 18:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice5:10
1209. 12. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Zlín C10:3
1209. 12. 2017 17:00ST AMON Kunovice ATJ Nivnice A6:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Nivnice ATJ Fryšták A10:3
1313. 01. 2018 17:00ST AMON Kunovice AKST Vsetín B9:9
1313. 01. 2018 17:30KST Zlín CKST Dolní Němčí A1:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AOrel Zlín5:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1313. 01. 2018 17:00SK Spartak HulínTJ Slavia Kroměříž0:10
1414. 01. 2018 10:30ST AMON Kunovice ATJ Fryšták A10:8
1411. 01. 2018 17:30TJ Nivnice AKST Vsetín B5:10
1414. 01. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Dolní Němčí A10:8
1407. 01. 2018 11:00KST Zlín COrel Zlín10:6
1414. 01. 2018 10:30SK Spartak HulínTJ DDM Valašské Meziříčí B3:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Slavia Kroměříž7:10
1524. 01. 2018 17:30TJ Jiskra OtrokoviceTJ Nivnice A10:4
1527. 01. 2018 09:00SK Spartak HulínST AMON Kunovice A3:10
1527. 01. 2018 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín C9:9
1527. 01. 2018 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem A9:9
1527. 01. 2018 17:00KST Dolní Němčí ATJ Fryšták A10:4
1527. 01. 2018 17:00Orel ZlínKST Vsetín B10:7
1628. 01. 2018 10:30SK Spartak HulínTJ Nivnice A9:9
1617. 01. 2018 18:30TJ Jiskra OtrokoviceST AMON Kunovice A10:6
1628. 01. 2018 10:30TJ Slavia KroměřížKST Zlín C10:7
1627. 01. 2018 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem A10:8
1628. 01. 2018 10:30Orel ZlínTJ Fryšták A10:4
1628. 01. 2018 11:00KST Dolní Němčí AKST Vsetín B7:10
1724. 02. 2018 17:00TJ Nivnice AKST Dolní Němčí A9:9
1724. 02. 2018 17:00ST AMON Kunovice AOrel Zlín5:10
1724. 02. 2018 17:00TJ Fryšták ATJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1724. 02. 2018 18:30KST Vsetín BTJ Slavia Kroměříž9:9
1724. 02. 2018 17:30KST Zlín CTJ Jiskra Otrokovice9:9
1708. 02. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ASK Spartak Hulín10:0
1825. 02. 2018 10:30ST AMON Kunovice AKST Dolní Němčí A10:8
1825. 02. 2018 10:30TJ Nivnice AOrel Zlín5:10
1825. 02. 2018 14:30KST Vsetín BTJ DDM Valašské Meziříčí B7:10
1825. 02. 2018 10:30TJ Fryšták ATJ Slavia Kroměříž10:4
1821. 02. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Jiskra Otrokovice7:10
1824. 02. 2018 10:00KST Zlín CSK Spartak Hulín10:1
1910. 03. 2018 17:30KST Zlín CTJ Nivnice A10:6
1910. 03. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AST AMON Kunovice A10:8
1910. 03. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Fryšták A10:3
1909. 03. 2018 18:30SK Spartak HulínKST Vsetín B1:10
1910. 03. 2018 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí A5:10
1910. 03. 2018 16:00TJ Slavia KroměřížOrel Zlín2:10
2011. 03. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Nivnice A10:8
2010. 03. 2018 10:00KST Zlín CST AMON Kunovice A10:8
2002. 03. 2018 18:30SK Spartak HulínTJ Fryšták A0:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Vsetín B4:10
2011. 03. 2018 10:30TJ Slavia KroměřížKST Dolní Němčí A0:10
2010. 03. 2018 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín9:9
2124. 03. 2018 17:00TJ Nivnice ATJ DDM Valašské Meziříčí B6:10
2124. 03. 2018 17:00ST AMON Kunovice ATJ Slavia Kroměříž10:1
2124. 03. 2018 17:00KST Dolní Němčí ATJ Jiskra Otrokovice10:0
2115. 03. 2018 18:30Orel ZlínSK Spartak Hulín10:0
2124. 03. 2018 17:00TJ Fryšták AKST Zlín C7:9
2124. 03. 2018 18:30KST Vsetín BTJ Bystřice pod Hostýnem A10:3
2225. 03. 2018 10:30ST AMON Kunovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B6:10
2225. 03. 2018 10:30TJ Nivnice ATJ Slavia Kroměříž10:0wo
2223. 03. 2018 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice10:4
2225. 03. 2018 11:00KST Dolní Němčí ASK Spartak Hulín10:0
2225. 03. 2018 14:30KST Vsetín BKST Zlín C10:4
2225. 03. 2018 10:30TJ Fryšták ATJ Bystřice pod Hostýnem A5:10
Krajská soutěž I.třídy, muži
116. 09. 2017 14:00TJ Holešov BTJ Jiskra Otrokovice B10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BOrel Ostrožská Nová Ves10:8
116. 09. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Sokol Kostelec12:6
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovStolní tenis Bílovice10:8
116. 09. 2017 17:00SK Slavičín AKST Dolní Němčí B14:4
116. 09. 2017 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSKST Slušovice A9:9
230. 09. 2017 17:30TJ Holešov BTJ Rožnov pod Radhoštěm14:4
230. 09. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSKST Slušovice A11:7
230. 09. 2017 17:00SK Slavičín ATJ Bystřice pod Hostýnem B13:5
223. 09. 2017 10:00Orel Ostrožská Nová VesKST Dolní Němčí B12:6
230. 09. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Sokol Újezdec - Těšov8:10
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol KostelecStolní tenis Bílovice10:8
301. 10. 2017 14:00TJ Holešov BSKST Slušovice A13:5
301. 10. 2017 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
301. 10. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Dolní Němčí B8:10
324. 09. 2017 10:00SK Slavičín AOrel Ostrožská Nová Ves14:4
301. 10. 2017 11:00Sportcentrum BylniceStolní tenis Bílovice15:3
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol KostelecTJ Sokol Újezdec - Těšov11:7
414. 10. 2017 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
414. 10. 2017 17:00SKST Slušovice AStolní tenis Bílovice10:8
414. 10. 2017 17:00SK Slavičín ASportcentrum Bylnice10:8
414. 10. 2017 17:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec13:5
410. 10. 2017 18:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
414. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BOrel Ostrožská Nová Ves12:6
515. 10. 2017 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmStolní tenis Bílovice10:8
515. 10. 2017 10:30SKST Slušovice ATJ Sokol Újezdec - Těšov7:11
515. 10. 2017 10:00SK Slavičín ATJ Sokol Kostelec11:7
515. 10. 2017 11:00KST Dolní Němčí BSportcentrum Bylnice12:6
506. 10. 2017 19:00TJ Holešov BOrel Ostrožská Nová Ves10:8
515. 10. 2017 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B15:3
628. 10. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
628. 10. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesSKST Slušovice A6:12
628. 10. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Holešov B13:5
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol KostelecTJ Jiskra Otrokovice B13:5
628. 10. 2017 17:00SK Slavičín ATJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
628. 10. 2017 17:00Stolní tenis BíloviceKST Dolní Němčí B6:12
729. 10. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSKST Slušovice A6:12
729. 10. 2017 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8
729. 10. 2017 11:00Sportcentrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B13:5
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol KostelecTJ Holešov B12:6
729. 10. 2017 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Dolní Němčí B11:7
729. 10. 2017 10:00SK Slavičín AStolní tenis Bílovice15:3
811. 11. 2017 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSK Slavičín A8:10
811. 11. 2017 17:00SKST Slušovice AKST Dolní Němčí B13:5
811. 11. 2017 17:30TJ Holešov BTJ Sokol Újezdec - Těšov11:7
811. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BStolní tenis Bílovice9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSportcentrum Bylnice8:10
811. 11. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec7:11
912. 11. 2017 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Dolní Němčí B10:8
912. 11. 2017 10:30SKST Slušovice ASK Slavičín A9:9
912. 11. 2017 14:00TJ Holešov BStolní tenis Bílovice11:7
903. 11. 2017 19:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec - Těšov7:11
912. 11. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Kostelec13:5
912. 11. 2017 10:30Orel Ostrožská Nová VesSportcentrum Bylnice11:7
1025. 11. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Rožnov pod Radhoštěm13:5
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol KostelecSKST Slušovice A8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
1025. 11. 2017 17:00Stolní tenis BíloviceOrel Ostrožská Nová Ves12:6
1025. 11. 2017 17:00SK Slavičín ATJ Holešov B13:5
1025. 11. 2017 17:00KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1126. 11. 2017 11:00Sportcentrum BylniceSKST Slušovice A12:6
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol KostelecTJ Rožnov pod Radhoštěm4:14
1126. 11. 2017 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovOrel Ostrožská Nová Ves15:3
1126. 11. 2017 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Bystřice pod Hostýnem B8:10
1126. 11. 2017 10:00SK Slavičín ATJ Jiskra Otrokovice B10:8
1126. 11. 2017 11:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov B13:5
1209. 12. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Holešov B13:5
1209. 12. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem B4:14
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol KostelecSportcentrum Bylnice10:8
1202. 12. 2017 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
1209. 12. 2017 17:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín A9:9
1209. 12. 2017 17:00SKST Slušovice ATJ Rožnov pod Radhoštěm12:6
1313. 01. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Holešov B13:5
1311. 01. 2018 18:15SKST Slušovice ATJ Jiskra Otrokovice B9:9
1313. 01. 2018 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Slavičín A9:9
1307. 01. 2018 10:30KST Dolní Němčí BOrel Ostrožská Nová Ves16:2
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSportcentrum Bylnice16:2
1313. 01. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Sokol Kostelec8:10
1414. 01. 2018 10:30SKST Slušovice ATJ Holešov B11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Jiskra Otrokovice B8:10
1414. 01. 2018 11:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem B13:5
1414. 01. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Slavičín A9:9
1414. 01. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceSportcentrum Bylnice7:11
1414. 01. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Sokol Kostelec12:6
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
1527. 01. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceSKST Slušovice A8:10
1527. 01. 2018 17:00Sportcentrum BylniceSK Slavičín A8:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí B10:8
1527. 01. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Holešov B15:3
1527. 01. 2018 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Jiskra Otrokovice B6:12
1628. 01. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Rožnov pod Radhoštěm8:10
1628. 01. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSKST Slušovice A8:10
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol KostelecSK Slavičín A8:10
1628. 01. 2018 11:00Sportcentrum BylniceKST Dolní Němčí B9:9
1628. 01. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Holešov B6:12
1628. 01. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Jiskra Otrokovice B7:11
1724. 02. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Bystřice pod Hostýnem B9:9
1724. 02. 2018 17:00SKST Slušovice AOrel Ostrožská Nová Ves5:13
1724. 02. 2018 17:30TJ Holešov BSportcentrum Bylnice12:6
1724. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec18:0
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSK Slavičín A8:10
1710. 02. 2018 17:00KST Dolní Němčí BStolní tenis Bílovice10:8
1825. 02. 2018 10:30SKST Slušovice ATJ Bystřice pod Hostýnem B6:12
1825. 02. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmOrel Ostrožská Nová Ves11:7
1825. 02. 2018 10:30TJ Jiskra Otrokovice BSportcentrum Bylnice13:5
1825. 02. 2018 14:00TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec18:0
1825. 02. 2018 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec - Těšov5:13
1825. 02. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceSK Slavičín A7:11
1910. 03. 2018 17:00SK Slavičín ATJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
1910. 03. 2018 17:00KST Dolní Němčí BSKST Slušovice A11:7
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Holešov B12:6
1909. 03. 2018 18:00Stolní tenis BíloviceTJ Jiskra Otrokovice B0:18wo
1910. 03. 2018 17:00Sportcentrum BylniceTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol KostelecOrel Ostrožská Nová Ves9:9
2011. 03. 2018 11:00KST Dolní Němčí BTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
2011. 03. 2018 10:00SK Slavičín ASKST Slušovice A10:8
2011. 03. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Holešov B10:8
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Jiskra Otrokovice B14:4
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol KostelecTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
2011. 03. 2018 11:00Sportcentrum BylniceOrel Ostrožská Nová Ves12:6
2124. 03. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSportcentrum Bylnice9:9
2124. 03. 2018 17:00SKST Slušovice ATJ Sokol Kostelec7:11
2124. 03. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
2124. 03. 2018 17:00Orel Ostrožská Nová VesStolní tenis Bílovice11:7
2124. 03. 2018 17:30TJ Holešov BSK Slavičín A8:10
2124. 03. 2018 16:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí B12:6
2225. 03. 2018 10:30SKST Slušovice ASportcentrum Bylnice9:9
2225. 03. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec15:3
2225. 03. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
2225. 03. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BStolní tenis Bílovice18:0wo
2225. 03. 2018 11:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Slavičín A9:9
2225. 03. 2018 14:00TJ Holešov BKST Dolní Němčí B11:7
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
116. 09. 2017 17:00TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice C12:6
116. 09. 2017 13:30KST Dolní Němčí COrel Uherské Hradiště10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Nivnice B11:7
116. 09. 2017 17:00TJ Spartak HlukTJ Vlčnov7:11
116. 09. 2017 17:00SK Slavičín BSK Újezd12:6
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
230. 09. 2017 17:00TJ VidčeTJ Sokol Kostelec B10:8
230. 09. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
230. 09. 2017 13:30KST Dolní Němčí CSK Slavičín B12:6
230. 09. 2017 15:00Orel Uherské HradištěSK Újezd9:9
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Spartak Hluk11:7
230. 09. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Vlčnov12:6
301. 10. 2017 10:30TJ VidčeTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
301. 10. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Kostelec B13:5
301. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí CSK Újezd13:5
301. 10. 2017 10:00SK Slavičín BOrel Uherské Hradiště9:9
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Vlčnov8:10
301. 10. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Spartak Hluk5:13
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Spartak Hluk12:6
414. 10. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vlčnov7:11
414. 10. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva12:6
414. 10. 2017 15:00SK ÚjezdTJ Nivnice B15:3
414. 10. 2017 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí C10:8
414. 10. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice COrel Uherské Hradiště11:7
515. 10. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Vlčnov7:11
515. 10. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Spartak Hluk7:11
515. 10. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Nivnice B11:7
515. 10. 2017 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Horní Bečva8:10
515. 10. 2017 10:30TJ VidčeOrel Uherské Hradiště12:6
515. 10. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CKST Dolní Němčí C11:7
628. 10. 2017 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec B13:5
628. 10. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Vidče9:9
628. 10. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C5:13
628. 10. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Spartak Hluk5:13
628. 10. 2017 17:00TJ VlčnovSK Újezd12:6
729. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
729. 10. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Kostelec B4:14
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Jiskra Otrokovice C11:7
729. 10. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Vidče9:9
729. 10. 2017 10:30TJ Spartak HlukSK Újezd9:9
729. 10. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Vlčnov9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BSK Slavičín B16:2
811. 11. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Újezd11:7
811. 11. 2017 17:00TJ VidčeTJ Spartak Hluk12:6
811. 11. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Vlčnov9:9
811. 11. 2017 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Horní Bečva14:4
811. 11. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ Nivnice B13:5
912. 11. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec BSK Újezd11:7
912. 11. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slavičín B7:11
912. 11. 2017 10:30TJ VidčeTJ Vlčnov12:6
912. 11. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk9:9
912. 11. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice B12:6
912. 11. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Horní Bečva8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec B9:9
1025. 11. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ DDM Valašské Meziříčí C7:11
1025. 11. 2017 17:00TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí C8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ VlčnovOrel Uherské Hradiště12:6
1025. 11. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Vidče9:9
1025. 11. 2017 17:00SK ÚjezdTJ Jiskra Otrokovice C10:8
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C6:12
1126. 11. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec B6:12
1126. 11. 2017 10:30TJ Spartak HlukOrel Uherské Hradiště13:5
1126. 11. 2017 10:30TJ VlčnovKST Dolní Němčí C10:8
1126. 11. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Jiskra Otrokovice C4:14
1126. 11. 2017 10:30SK ÚjezdTJ Vidče9:9
1209. 12. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Vidče11:7
1209. 12. 2017 17:00Orel Uherské HradištěKST Dolní Němčí C7:11
1209. 12. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Sokol Horní Bečva11:7
1209. 12. 2017 17:00TJ VlčnovTJ Spartak Hluk11:7
1209. 12. 2017 17:00SK ÚjezdSK Slavičín B9:9
1209. 12. 2017 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec B8:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Vidče11:7
1313. 01. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1313. 01. 2018 14:00SK Slavičín BKST Dolní Němčí C7:11
1313. 01. 2018 17:00SK ÚjezdOrel Uherské Hradiště11:7
1313. 01. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Horní Bečva7:11
1313. 01. 2018 17:00TJ VlčnovTJ Nivnice B4:14
1414. 01. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vidče11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice C14:4
1414. 01. 2018 10:30SK ÚjezdKST Dolní Němčí C5:13
1414. 01. 2018 10:30Orel Uherské HradištěSK Slavičín B6:12
1414. 01. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Horní Bečva11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ Nivnice B8:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec B9:9
1527. 01. 2018 17:00TJ VlčnovTJ DDM Valašské Meziříčí C17:1
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B9:9
1527. 01. 2018 17:00TJ Nivnice BSK Újezd11:7
1527. 01. 2018 13:30KST Dolní Němčí CTJ Vidče15:3
1527. 01. 2018 17:00Orel Uherské HradištěTJ Jiskra Otrokovice C14:4
1628. 01. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Kostelec B6:12
1628. 01. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ DDM Valašské Meziříčí C6:12
1628. 01. 2018 10:30TJ Nivnice BSK Slavičín B13:5
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Újezd12:6
1627. 01. 2018 09:00Orel Uherské HradištěTJ Vidče14:4
1628. 01. 2018 08:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice C13:5
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí C10:8
1724. 02. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí COrel Uherské Hradiště7:11
1724. 02. 2018 17:00TJ VidčeTJ Sokol Horní Bečva6:12
1724. 02. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B8:10
1724. 02. 2018 17:00TJ Spartak HlukSK Slavičín B13:5
1724. 02. 2018 17:00SK ÚjezdTJ Vlčnov10:8
1825. 02. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Dolní Němčí C3:15
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BOrel Uherské Hradiště14:4
1817. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Horní Bečva9:9
1825. 02. 2018 10:30TJ VidčeTJ Nivnice B8:10
1825. 02. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Spartak Hluk8:10
1825. 02. 2018 10:30TJ VlčnovSK Slavičín B15:3
1910. 03. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Kostelec B4:14
1910. 03. 2018 17:00SK ÚjezdTJ DDM Valašské Meziříčí C11:7
1910. 03. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Vidče13:5
1910. 03. 2018 17:00TJ VlčnovTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaKST Dolní Němčí C3:15
1910. 03. 2018 17:00TJ Nivnice BOrel Uherské Hradiště10:8
2011. 03. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Kostelec B11:7
2011. 03. 2018 10:00SK Slavičín BTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
2011. 03. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Vidče12:6
2011. 03. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C10:8
2011. 03. 2018 10:30TJ Nivnice BKST Dolní Němčí C7:11
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaOrel Uherské Hradiště18:0wo
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Horní Bečva12:6
2124. 03. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Nivnice B10:8
2124. 03. 2018 13:30KST Dolní Němčí CTJ Spartak Hluk11:7
2123. 03. 2018 18:00Orel Uherské HradištěTJ Vlčnov6:12
2124. 03. 2018 17:00TJ VidčeSK Slavičín B7:11
2124. 03. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Újezd10:8
2225. 03. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva3:15
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice B12:6
2225. 03. 2018 10:30Orel Uherské HradištěTJ Spartak Hluk4:14
2225. 03. 2018 08:00KST Dolní Němčí CTJ Vlčnov14:4
2225. 03. 2018 08:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Slavičín B7:11
2225. 03. 2018 10:30TJ VidčeSK Újezd6:12
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
116. 09. 2017 17:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Sokol Mysločovice12:6
116. 09. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.15:3
116. 09. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Holešov C10:8
116. 09. 2017 18:00T.J. Sokol VsetínKST Dolní Němčí D10:8
115. 09. 2017 17:30TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C8:10
227. 09. 2017 19:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem10:8
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice C4:14
230. 09. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BT.J. Sokol Vsetín14:4
230. 09. 2017 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.KST Dolní Němčí D8:10
230. 09. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Morkovice12:6
230. 09. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Holešov C16:2
301. 10. 2017 10:30SK Spartak Hulín \"B\"ST AMON Kunovice C3:15
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem9:9
330. 09. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BKST Dolní Němčí D11:7
301. 10. 2017 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.T.J. Sokol Vsetín6:12
301. 10. 2017 10:30ST AMON Kunovice BTJ Holešov C15:3
301. 10. 2017 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Sokol Morkovice14:4
413. 10. 2017 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Morkovice10:8
414. 10. 2017 17:00ST AMON Kunovice CTJ Holešov C14:4
414. 10. 2017 18:00T.J. Sokol VsetínST AMON Kunovice B9:9
414. 10. 2017 13:30KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B6:12
414. 10. 2017 17:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Sokol Šarovy B1:17
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.5:13
515. 10. 2017 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Holešov C14:4
515. 10. 2017 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Morkovice15:3
515. 10. 2017 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B7:11
515. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice B6:12
515. 10. 2017 10:30SK Spartak Hulín \"B\"Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.10:8
515. 10. 2017 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Šarovy B9:9
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem15:3
627. 10. 2017 18:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.ST AMON Kunovice C11:7
628. 10. 2017 17:00ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín \"B\"13:5
628. 10. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Sokol Mysločovice11:7
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín8:10
628. 10. 2017 17:00TJ Holešov CKST Dolní Němčí D11:7
728. 10. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BST AMON Kunovice C9:9
729. 10. 2017 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem10:8
729. 10. 2017 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Mysločovice13:5
724. 10. 2017 17:45TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BSK Spartak Hulín \"B\"17:1
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí D10:8
729. 10. 2017 10:30TJ Holešov CT.J. Sokol Vsetín8:10
811. 11. 2017 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Vsetín16:2
811. 11. 2017 17:00ST AMON Kunovice CKST Dolní Němčí D14:4
811. 11. 2017 17:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Sokol Morkovice13:5
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Holešov C11:7
811. 11. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BST AMON Kunovice B8:10
811. 11. 2017 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B9:9
912. 11. 2017 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemKST Dolní Němčí D8:10
912. 11. 2017 10:30ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Vsetín7:11
912. 11. 2017 10:30SK Spartak Hulín \"B\"TJ Holešov C10:8
912. 11. 2017 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Morkovice8:10
911. 11. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B18:0wo
912. 11. 2017 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.ST AMON Kunovice B7:11
1025. 11. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem14:4
1025. 11. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BST AMON Kunovice C6:12
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Šarovy B11:7
1025. 11. 2017 17:00TJ Holešov CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.12:6
1025. 11. 2017 18:00T.J. Sokol VsetínSK Spartak Hulín \"B\"13:5
1025. 11. 2017 13:30KST Dolní Němčí DTJ Sokol Mysločovice11:7
1105. 09. 2017 17:30ST AMON Kunovice BST AMON Kunovice C5:13
1126. 11. 2017 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem16:2
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.5:13
1126. 11. 2017 10:30TJ Holešov CTJ Sokol Šarovy B10:8
1126. 11. 2017 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Mysločovice10:8
1118. 11. 2017 09:00KST Dolní Němčí DSK Spartak Hulín \"B\"14:4
1207. 12. 2017 19:30TJ Sokol MysločoviceSK Spartak Hulín \"B\"10:8
1209. 12. 2017 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Šarovy B6:12
1209. 12. 2017 14:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BST AMON Kunovice B9:9
1209. 12. 2017 17:00TJ Holešov CTJ Sokol Morkovice11:7
1209. 12. 2017 13:30KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín6:12
1209. 12. 2017 17:00ST AMON Kunovice CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem7:11
1313. 01. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemSK Spartak Hulín \"B\"15:3
1313. 01. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTJ Sokol Mysločovice10:8
1313. 01. 2018 18:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Šarovy B14:4
1313. 01. 2018 13:30KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.8:10
1305. 01. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceST AMON Kunovice B6:12
1313. 01. 2018 17:00TJ Holešov CTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B10:8
1414. 01. 2018 10:30ST AMON Kunovice CSK Spartak Hulín \"B\"15:3
1414. 01. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Mysločovice13:5
1411. 01. 2018 19:00KST Dolní Němčí DTJ Sokol Šarovy B13:5
1414. 01. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Holešov CST AMON Kunovice B5:13
1412. 01. 2018 18:00TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B7:11
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem12:6
1527. 01. 2018 17:00TJ Holešov CST AMON Kunovice C8:10
1527. 01. 2018 17:00ST AMON Kunovice BT.J. Sokol Vsetín13:5
1527. 01. 2018 16:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BKST Dolní Němčí D12:6
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Šarovy BSK Spartak Hulín \"B\"16:2
1518. 01. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Mysločovice9:9
1628. 01. 2018 10:30TJ Holešov CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem9:9
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceST AMON Kunovice C7:11
1628. 01. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BT.J. Sokol Vsetín13:5
1628. 01. 2018 10:30ST AMON Kunovice BKST Dolní Němčí D9:9
1619. 01. 2018 18:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.SK Spartak Hulín \"B\"10:8
1627. 01. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Mysločovice15:3
1724. 02. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Šarovy B17:1
1724. 02. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.6:12
1724. 02. 2018 17:00SK Spartak Hulín \"B\"ST AMON Kunovice B3:15
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B7:11
1724. 02. 2018 18:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Morkovice13:5
1724. 02. 2018 13:30KST Dolní Němčí DTJ Holešov C12:6
1825. 02. 2018 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Šarovy B9:9
1825. 02. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.7:11
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice B2:16
1825. 02. 2018 10:30SK Spartak Hulín \"B\"TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B6:12
1808. 02. 2018 18:00KST Dolní Němčí DTJ Sokol Morkovice13:5
1825. 02. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Holešov C12:6
1910. 03. 2018 18:00T.J. Sokol VsetínTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem14:4
1910. 03. 2018 13:30KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C12:6
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceSK Spartak Hulín \"B\"13:5
1910. 03. 2018 17:00TJ Holešov CTJ Sokol Mysločovice10:8
1910. 03. 2018 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Šarovy B12:6
1902. 03. 2018 17:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.6:12
2011. 03. 2018 08:00KST Dolní Němčí DTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem13:5
2011. 03. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínST AMON Kunovice C7:11
2011. 03. 2018 10:30TJ Holešov CSK Spartak Hulín \"B\"13:5
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Mysločovice11:7
2011. 03. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Sokol Šarovy B15:3
2011. 03. 2018 10:30ST AMON Kunovice BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.14:4
2124. 03. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice B12:6
2124. 03. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B11:7
2124. 03. 2018 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Morkovice15:3
2124. 03. 2018 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Holešov C10:8
2124. 03. 2018 17:00SK Spartak Hulín \"B\"T.J. Sokol Vsetín5:13
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí D8:10
2208. 09. 2017 17:30ST AMON Kunovice CST AMON Kunovice B6:12
2225. 03. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B12:6
2225. 03. 2018 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Morkovice11:7
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Holešov C17:1
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín6:12
2225. 03. 2018 10:30SK Spartak Hulín \"B\"KST Dolní Němčí D1:17
Divize, ženy
116. 09. 2017 15:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov4:6
228. 10. 2017 14:00TJ HolešovT.J. Sokol Vsetín B2:8
313. 01. 2018 15:00TJ HolešovT.J. Sokol Vsetín B1:9
403. 03. 2018 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov6:4
Český pohár, 1.stupeň, muži
1/114. 04. 2018 17:00Sokol JasennáTJ Slavia Kroměříž0:10wo
1/114. 04. 2018 17:00KST Vsetín z.s BST AMON Kunovice A7:3
2/128. 04. 2018 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Rožnov pod Radhoštěm0:10wo
2/126. 04. 2018 18:00KST Vsetín z.s BTJ DDM Valašské Meziříčí B10:0
3/110. 05. 2018 18:00KST Vsetín z.s BTJ Rožnov pod Radhoštěm7:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline