Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
825. 11. 2017 09:00TJ JičínSokol PP Hr. Králové 2 D 
825. 11. 2017 09:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E 
825. 11. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol Stěžery 
825. 11. 2017 09:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O. 
825. 11. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ADTJ-Slavia Hr. Králové D 
825. 11. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BTatran Hostinné B 
925. 11. 2017 14:00TJ JičínSokol PP Hr. Králové 2 E 
925. 11. 2017 14:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 D 
925. 11. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC Kostelec n.O. 
909. 11. 2017 18:00
předehrání dohodou
Jiskra JaroměřSokol Stěžery2:10
925. 11. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ATatran Hostinné B 
925. 11. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BDTJ-Slavia Hr. Králové D 
1002. 12. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Jičín
1002. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné BTTC KB Vrchlabí
1002. 12. 2017 09:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v P. A
1002. 12. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P. B
1002. 12. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Jaroměř-Josefov 2
1002. 12. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Jaroměř
1102. 12. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí
1102. 12. 2017 14:00Tatran Hostinné BTJ Jičín
1102. 12. 2017 14:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v P. B
1102. 12. 2017 14:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P. A
1102. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DJiskra Jaroměř
1102. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Jaroměř-Josefov 2
Krajská soutěž 1. třídy
826. 11. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Stará Paka B 
826. 11. 2017 09:00Sokol České MeziříčíTJ Nová Paka 
825. 11. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BBaník Vamberk 
825. 11. 2017 09:00Sparta ÚpiceTTC Nové Město n.M. 
825. 11. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Valdice 
825. 11. 2017 09:00Sokol NemyčevesTJ Dvůr Králové n.L. 
926. 11. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Nová Paka 
926. 11. 2017 14:00Sokol České MeziříčíSokol Stará Paka B 
925. 11. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTTC Nové Město n.M. 
925. 11. 2017 14:00Sparta ÚpiceBaník Vamberk 
925. 11. 2017 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L. 
925. 11. 2017 14:00Sokol NemyčevesSokol Valdice 
1002. 12. 2017 09:00Sokol ValdiceDTJ-Slavia Hr. Králové E
1002. 12. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol České Meziříčí
1002. 12. 2017 09:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov
1002. 12. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Nemyčeves
1002. 12. 2017 09:00Sokol Stará Paka BSokol Jaroměř-Josefov 2 B
1002. 12. 2017 09:00TJ Nová PakaSparta Úpice
1102. 12. 2017 14:00Sokol ValdiceSokol České Meziříčí
1102. 12. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ-Slavia Hr. Králové E
1102. 12. 2017 14:00Baník VamberkSokol Nemyčeves
1102. 12. 2017 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Nový Bydžov
1102. 12. 2017 14:00Sokol Stará Paka BSparta Úpice
1102. 12. 2017 14:00TJ Nová PakaSokol Jaroměř-Josefov 2 B
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
826. 11. 2017 09:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C. 
826. 11. 2017 09:00TJ Nová Paka BJiskra Nový Bydžov B 
825. 11. 2017 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery B 
825. 11. 2017 09:00Jiskra HořiceSokol PP Hr. Králové 2 F 
825. 11. 2017 08:00Salamandr Hr. KrálovéTTC KB Vrchlabí B 
825. 11. 2017 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTatran Hostinné C 
926. 11. 2017 14:00TJ Jičín BJiskra Nový Bydžov B 
926. 11. 2017 14:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C. 
925. 11. 2017 14:00TJ Lázně BělohradSokol PP Hr. Králové 2 F 
925. 11. 2017 14:00Jiskra HořiceSokol Stěžery B 
925. 11. 2017 13:00Salamandr Hr. KrálovéTatran Hostinné C 
925. 11. 2017 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTTC KB Vrchlabí B 
1002. 12. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B
1002. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka B
1003. 12. 2017 09:00Sokol Stěžery BSalamandr Hr. Králové
1003. 12. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FDTJ-Slavia Hr. Králové F
1002. 12. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Lázně Bělohrad
1002. 12. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BJiskra Hořice
1102. 12. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Nová Paka B
1102. 12. 2017 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín B
1103. 12. 2017 14:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hr. Králové F
1103. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSalamandr Hr. Králové
1102. 12. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Hořice
1102. 12. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Lázně Bělohrad
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
825. 11. 2017 09:00Sokol Česká SkaliceSokol Libchyně 
825. 11. 2017 09:00KPST Hr. KrálovéSokol Častolovice 
825. 11. 2017 09:00TTC Kostelec n.O. BSparta Úpice B 
825. 11. 2017 09:00TTC Lhoty u Potšt.Lokomotiva Trutnov 
825. 11. 2017 09:00TJ NáchodSokol Stěžery C 
825. 11. 2017 09:00Slovan Broumov BJiskra Jaroměř B 
925. 11. 2017 14:00Sokol Česká SkaliceSokol Častolovice 
925. 11. 2017 14:00KPST Hr. KrálovéSokol Libchyně 
925. 11. 2017 14:00TTC Kostelec n.O. BLokomotiva Trutnov 
925. 11. 2017 14:00TTC Lhoty u Potšt.Sparta Úpice B 
925. 11. 2017 14:00TJ NáchodJiskra Jaroměř B 
925. 11. 2017 14:00Slovan Broumov BSokol Stěžery C 
1003. 12. 2017 09:00Sokol Stěžery CSokol Česká Skalice
1003. 12. 2017 09:00Jiskra Jaroměř BKPST Hr. Králové
1002. 12. 2017 09:00Sparta Úpice BTJ Náchod
1002. 12. 2017 09:00Lokomotiva TrutnovSlovan Broumov B
1002. 12. 2017 09:00Sokol LibchyněTTC Kostelec n.O. B
1002. 12. 2017 09:00Sokol ČastoloviceTTC Lhoty u Potšt.
1103. 12. 2017 14:00Sokol Stěžery CKPST Hr. Králové
1103. 12. 2017 14:00Jiskra Jaroměř BSokol Česká Skalice
1102. 12. 2017 14:00Sparta Úpice BSlovan Broumov B
1102. 12. 2017 14:00Lokomotiva TrutnovTJ Náchod
1102. 12. 2017 14:00Sokol LibchyněTTC Lhoty u Potšt.
1102. 12. 2017 14:00Sokol ČastoloviceTTC Kostelec n.O. B
Divize žen
217. 11. 2017 09:00Slovan BroumovSokol Česká Skalice1:9
217. 11. 2017 09:00
herna Slovanu Broumov
SK Dobré DTatran Hostinné7:3
217. 11. 2017 11:00
herna Slovanu Broumov
Sokol Česká SkaliceSK Dobré D8:2
217. 11. 2017 11:00
herna Slovanu Broumov
Tatran HostinnéSlovan Broumov8:2
217. 11. 2017 09:00Tesla PardubiceSokol Chrudim B7:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline