Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
1306. 01. 2018 09:00TJ JičínSokol Jaroměř-Josefov 23:10
1306. 01. 2018 09:00TTC KB VrchlabíJiskra Jaroměř9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v P. A3:10
1306. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v P. B9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol StěžeryDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1306. 01. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Tatran Hostinné B9:9
1406. 01. 2018 14:00TTC KB VrchlabíSokol Jaroměř-Josefov 22:10
1406. 01. 2018 14:00TJ JičínJiskra Jaroměř9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v P. A9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v P. B2:10
1406. 01. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.DTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol StěžeryTatran Hostinné B10:3
Krajská soutěž 1. třídy
1307. 01. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Jaroměř-Josefov 2 B10:3
1307. 01. 2018 09:00Sokol České MeziříčíSparta Úpice9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol Stará Paka BJiskra Nový Bydžov5:10
1306. 01. 2018 09:00TJ Nová PakaSokol Nemyčeves10:0
1306. 01. 2018 09:00Baník VamberkSokol Valdice8:10
1306. 01. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.TJ Dvůr Králové n.L.8:10
1407. 01. 2018 14:00Sokol České MeziříčíSokol Jaroměř-Josefov 2 B9:9
1407. 01. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESparta Úpice10:8
1406. 01. 2018 14:00TJ Nová PakaJiskra Nový Bydžov10:3
1406. 01. 2018 14:00Sokol Stará Paka BSokol Nemyčeves3:10
1406. 01. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Valdice2:10
1406. 01. 2018 14:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.9:9
1517. 02. 2018 09:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hr. Králové E
1506. 02. 2018 18:00
předehrání dohodou
TTC Nové Město n.M.Sokol České Meziříčí
1517. 02. 2018 09:00Sokol ValdiceSokol Stará Paka B
1517. 02. 2018 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Nová Paka
1527. 01. 2018 09:00
předehrání dohodou
Jiskra Nový BydžovSokol Jaroměř-Josefov 2 B
1527. 01. 2018 09:00
předehrání dohodou
Sokol NemyčevesSparta Úpice
1617. 02. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.DTJ-Slavia Hr. Králové E
1617. 02. 2018 14:00Baník VamberkSokol České Meziříčí
1617. 02. 2018 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Stará Paka B
1617. 02. 2018 14:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka
1627. 01. 2018 14:00
předehrání dohodou
Sokol NemyčevesSokol Jaroměř-Josefov 2 B
1627. 01. 2018 14:00
předehrání dohodou
Jiskra Nový BydžovSparta Úpice
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1307. 01. 2018 09:00TJ Jičín BTJ Lázně Bělohrad9:9
1307. 01. 2018 09:00TJ Nová Paka BJiskra Hořice10:5
1306. 01. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.Salamandr Hr. Králové3:10
1306. 01. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BDTJ-Slavia Hr. Králové F8:10
1307. 01. 2018 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí B6:10
1307. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTatran Hostinné C10:4
1407. 01. 2018 14:00TJ Nová Paka BTJ Lázně Bělohrad10:3
1407. 01. 2018 14:00TJ Jičín BJiskra Hořice10:5
1406. 01. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BSalamandr Hr. Králové9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hr. Králové F10:5
1407. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC KB Vrchlabí B10:6
1407. 01. 2018 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné C4:10
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1306. 01. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceTTC Kostelec n.O. B10:7
1306. 01. 2018 09:00KPST Hr. KrálovéTTC Lhoty u Potšt.9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol LibchyněTJ Náchod10:4
1306. 01. 2018 09:00Sokol ČastoloviceSlovan Broumov B3:10
1306. 01. 2018 09:00Sparta Úpice BSokol Stěžery C7:10
1306. 01. 2018 09:00Lokomotiva TrutnovJiskra Jaroměř B3:10
1406. 01. 2018 14:00KPST Hr. KrálovéTTC Kostelec n.O. B10:8
1406. 01. 2018 14:00Sokol Česká SkaliceTTC Lhoty u Potšt.9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol ČastoloviceTJ Náchod10:4
1406. 01. 2018 14:00Sokol LibchyněSlovan Broumov B9:9
1406. 01. 2018 14:00Lokomotiva TrutnovSokol Stěžery C5:10
1406. 01. 2018 14:00Sparta Úpice BJiskra Jaroměř B4:10
Divize žen
427. 01. 2018 09:00
předehrání dobodou
Tesla PardubiceSK Dobré D 
427. 01. 2018 09:00
herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
Sokol Chrudim BSlovan Broumov 
427. 01. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
SK Dobré DSokol Chrudim B 
427. 01. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
Slovan BroumovTesla Pardubice 
427. 01. 2018 09:00Tatran HostinnéSokol Česká Skalice 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline