Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
810. 11. 2017 18:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra H. Brod A4:10
811. 11. 2017 12:30TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A1:10
811. 11. 2017 08:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
811. 11. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ Chmelná z.s. A10:6
811. 11. 2017 12:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B2:10
811. 11. 2017 11:30TJ Třebíč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A3:10
909. 11. 2017 19:00TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra H. Brod A4:10
911. 11. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Chmelná z.s. A9:9
911. 11. 2017 13:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
911. 11. 2017 16:30SK Telč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:3
911. 11. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ SB Světlá nad Sázavou A
1025. 11. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř A
1025. 11. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A
1025. 11. 2017 11:30TJ Chmelná z.s. ATJ Třebíč A
1025. 11. 2017 11:30TJ Jiskra H. Brod ASKST Třešť A
1025. 11. 2017 11:30SK Jihlava ASK Tenis Polesí A
1125. 11. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A
1125. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ SB Světlá nad Sázavou A
1125. 11. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A
1125. 11. 2017 17:30TJ Chmelná z.s. ASK Telč A
1125. 11. 2017 17:30TJ Jiskra H. Brod ASK Tenis Polesí A
1125. 11. 2017 17:30SK Jihlava ASKST Třešť A
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
811. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra H. Brod B10:4
811. 11. 2017 08:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Jihlava B10:8
811. 11. 2017 10:00Slavoj Polná ASK Kamenice nad Lipou A10:3
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná z.s. B9:9
811. 11. 2017 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř B4:10
811. 11. 2017 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec A10:7
911. 11. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava B10:6
911. 11. 2017 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra H. Brod B10:5
911. 11. 2017 15:00Slavoj Polná ATJ Chmelná z.s. B10:3
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Kamenice nad Lipou A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec A10:4
911. 11. 2017 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř B6:10
1025. 11. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř BStolní tenis Velké Meziříčí A
1025. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou C
1025. 11. 2017 09:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Moravské Budějovice A
1025. 11. 2017 08:30TJ Chmelná z.s. BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A
1025. 11. 2017 08:30TJ Jiskra H. Brod BSlavoj Polná A
1025. 11. 2017 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A
1125. 11. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Žďár nad Sázavou C
1125. 11. 2017 14:00TJ Jiskra Humpolec AStolní tenis Velké Meziříčí A
1125. 11. 2017 14:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A
1125. 11. 2017 14:30TJ Chmelná z.s. BTJ Sokol Moravské Budějovice A
1125. 11. 2017 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Sokol Nížkov A
1125. 11. 2017 14:30SK Jihlava BSlavoj Polná A
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
811. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Jemnice B7:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Moravské Budějovice B3:10
811. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BSK Sokol Lhotky A8:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Nové Město na Moravě "A"6:10
811. 11. 2017 09:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C7:10
811. 11. 2017 08:30TJ Třebíč BTJ Sokol Polnička A6:10
911. 11. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Moravské Budějovice B5:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Jemnice B6:10
911. 11. 2017 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Nové Město na Moravě "A"3:10
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Puklice ASK Sokol Lhotky A3:10
911. 11. 2017 13:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Polnička A9:9
911. 11. 2017 14:30TJ Třebíč BTJ CHS Chotěboř C10:3
1025. 11. 2017 11:30TJ CHS Chotěboř CStolní tenis Velké Meziříčí B
1025. 11. 2017 12:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Rouchovany A
1025. 11. 2017 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A
1025. 11. 2017 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Třebíč B
1025. 11. 2017 10:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Humpolec B
1025. 11. 2017 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Puklice A
1125. 11. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rouchovany A
1125. 11. 2017 17:00TJ Sokol Polnička AStolní tenis Velké Meziříčí B
1125. 11. 2017 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Třebíč B
1125. 11. 2017 15:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A
1125. 11. 2017 17:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Puklice A
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
811. 11. 2017 12:00SK Nové Dvory ATJ SB Světlá nad Sázavou B10:2
811. 11. 2017 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Slavoj Pacov A7:10
811. 11. 2017 11:30SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov B10:4
811. 11. 2017 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSKST Třešť C10:4
811. 11. 2017 11:45
Herna v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Jiskra H. Brod C10:3
811. 11. 2017 12:30
Hraje se v herně v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy AHB Ostrov B6:10
911. 11. 2017 17:00SK Nové Dvory ATJ Slavoj Pacov A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ SB Světlá nad Sázavou B10:0
911. 11. 2017 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč AHB Ostrov B10:5
911. 11. 2017 17:30
Hraje se v herně v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra H. Brod C10:4
1025. 11. 2017 11:00TJ Jiskra H. Brod CSK Nové Dvory A
1025. 11. 2017 10:00HB Ostrov BTJ Žďár nad Sázavou D
1025. 11. 2017 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A
1025. 11. 2017 10:00SKST Třešť CTJ Sokol Výčapy A
1025. 11. 2017 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BSKST Třešť B
1025. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Spartak Pelhřimov C
1125. 11. 2017 16:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Žďár nad Sázavou D
1125. 11. 2017 17:00HB Ostrov BSK Nové Dvory A
1125. 11. 2017 14:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Výčapy A
1125. 11. 2017 15:00SKST Třešť CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A
1125. 11. 2017 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov C
1125. 11. 2017 15:00TJ Slavoj Pacov ASKST Třešť B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline