Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
1724. 02. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Telč A 
1724. 02. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A 
1724. 02. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B 
1724. 02. 2018 08:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 
1724. 02. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Spartak Pelhřimov A 
1724. 02. 2018 11:30SK Jihlava ATJ Chmelná z.s. A 
1824. 02. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A 
1824. 02. 2018 09:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A 
1824. 02. 2018 13:00SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou B 
1824. 02. 2018 14:30SKST Třešť ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 
1815. 02. 2018 18:30SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A 
1824. 02. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Chmelná z.s. A 
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
1724. 02. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
1724. 02. 2018 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1724. 02. 2018 10:00Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř B 
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A 
1724. 02. 2018 08:30TJ Jiskra H. Brod BSK Kamenice nad Lipou A 
1724. 02. 2018 08:30SK Jihlava BTJ Chmelná z.s. B 
1824. 02. 2018 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1824. 02. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř B 
1824. 02. 2018 15:00Slavoj Polná ATJ Jiskra Humpolec A 
1824. 02. 2018 14:30SK Jihlava BSK Kamenice nad Lipou A 
1824. 02. 2018 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Chmelná z.s. B 
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
1724. 02. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Třebíč B 
1724. 02. 2018 10:00
tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovně
TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C 
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Polnička A 
1724. 02. 2018 10:30TJ Sokol Jemnice BSK Sokol Lhotky A 
1724. 02. 2018 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Nové Město na Moravě "A" 
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1824. 02. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Třebíč B 
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol Puklice ATJ CHS Chotěboř C 
1824. 02. 2018 15:00
tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovně
TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Polnička A 
1824. 02. 2018 15:30TJ Sokol Moravské Budějovice BSK Sokol Lhotky A 
1824. 02. 2018 17:00TJ Sokol Jemnice BTJ Nové Město na Moravě "A" 
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
1724. 02. 2018 12:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A 
1724. 02. 2018 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Výčapy A 
1724. 02. 2018 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra H. Brod C 
1724. 02. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov CHB Ostrov B 
1724. 02. 2018 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov B 
1724. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov ASKST Třešť C 
1824. 02. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Hrotovice-Valeč A 
1824. 02. 2018 17:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Výčapy A 
1824. 02. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra H. Brod C 
1824. 02. 2018 17:30SKST Třešť BHB Ostrov B 
1824. 02. 2018 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Spartak Pelhřimov B 
1824. 02. 2018 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BSKST Třešť C 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline