Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
116. 09. 2017 10:00SKST Třešť ASK Tenis Polesí A7:10
116. 09. 2017 14:00SK Telč ATJ Třebíč A7:10
116. 09. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:8
116. 09. 2017 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná z.s. A10:3
116. 09. 2017 14:00TJ Jiskra H. Brod ASK Jihlava A10:6
115. 09. 2017 18:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:6
230. 09. 2017 08:30SKST Třešť ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:4
230. 09. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř A10:2
230. 09. 2017 12:30SK Telč ATJ Jiskra H. Brod A6:10
230. 09. 2017 11:30TJ Třebíč ASK Jihlava A9:9
230. 09. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A7:10
230. 09. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Chmelná z.s. A10:4
330. 09. 2017 14:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A10:3
330. 09. 2017 13:00SK Tenis Polesí ATJ SB Světlá nad Sázavou A6:10
330. 09. 2017 16:30SK Telč ASK Jihlava A6:10
330. 09. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ Jiskra H. Brod A5:10
330. 09. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná z.s. A10:4
330. 09. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Spartak Pelhřimov A4:10
414. 10. 2017 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A8:10
414. 10. 2017 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná z.s. A3:10
414. 10. 2017 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
414. 10. 2017 11:30SK Jihlava ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:7
414. 10. 2017 08:30SKST Třešť ASK Telč A10:6
414. 10. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ Třebíč A10:3
514. 10. 2017 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Chmelná z.s. A10:5
514. 10. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
514. 10. 2017 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:2
514. 10. 2017 17:30SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B7:10
514. 10. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Třebíč A8:10
514. 10. 2017 13:00SK Tenis Polesí ASK Telč A9:9
628. 10. 2017 12:30SK Telč ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:8
628. 10. 2017 11:30TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř A10:5
628. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť A10:6
628. 10. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Tenis Polesí A9:9
628. 10. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra H. Brod A7:10
628. 10. 2017 11:30TJ Chmelná z.s. ASK Jihlava A10:5
723. 10. 2017 19:00
Herna v Chotěboři
SK Telč ATJ CHS Chotěboř A1:10
728. 10. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:5
728. 10. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Tenis Polesí A10:2
728. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASKST Třešť A10:4
728. 10. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:3
728. 10. 2017 17:30TJ Chmelná z.s. ATJ Jiskra H. Brod A5:10
810. 11. 2017 18:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra H. Brod A4:10
811. 11. 2017 12:30TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A1:10
811. 11. 2017 08:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
811. 11. 2017 08:30SK Tenis Polesí ATJ Chmelná z.s. A10:6
811. 11. 2017 12:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B2:10
811. 11. 2017 11:30TJ Třebíč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A3:10
909. 11. 2017 19:00TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra H. Brod A4:10
911. 11. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Chmelná z.s. A9:9
911. 11. 2017 13:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
911. 11. 2017 16:30SK Telč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:3
911. 11. 2017 17:30TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ SB Světlá nad Sázavou A10:6
1025. 11. 2017 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř A9:9
1025. 11. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A10:2
1025. 11. 2017 11:30TJ Chmelná z.s. ATJ Třebíč A10:6
1025. 11. 2017 11:30TJ Jiskra H. Brod ASKST Třešť A10:2
1025. 11. 2017 11:30SK Jihlava ASK Tenis Polesí A10:3
1125. 11. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A9:9
1125. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ SB Světlá nad Sázavou A6:10
1125. 11. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A10:5
1125. 11. 2017 17:30TJ Chmelná z.s. ASK Telč A9:9
1125. 11. 2017 17:30TJ Jiskra H. Brod ASK Tenis Polesí A10:3
1125. 11. 2017 17:30SK Jihlava ASKST Třešť A10:2
1209. 12. 2017 10:00SK Tenis Polesí ASKST Třešť A9:9
1209. 12. 2017 14:00TJ Třebíč ASK Telč A10:3
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1208. 12. 2017 19:00TJ Chmelná z.s. ATJ Spartak Pelhřimov A10:4
1209. 12. 2017 14:00SK Jihlava ATJ Jiskra H. Brod A8:10
1206. 12. 2017 19:00TJ CHS Chotěboř ATJ SB Světlá nad Sázavou A6:10
1313. 01. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASKST Třešť A10:7
1313. 01. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A4:10
1313. 01. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ASK Telč A10:2
1313. 01. 2018 11:30SK Jihlava ATJ Třebíč A9:9
1313. 01. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:0
1313. 01. 2018 11:30
Herna v Polesí
TJ Chmelná z.s. ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:1
1413. 01. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A7:10
1413. 01. 2018 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Tenis Polesí A7:10
1413. 01. 2018 17:30SK Jihlava ASK Telč A10:4
1413. 01. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Třebíč A10:2
1413. 01. 2018 17:30TJ Chmelná z.s. ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1413. 01. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:6
1527. 01. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:2
1527. 01. 2018 11:30
Herna v Polesí, Polesí 13, okr. Pelhřimov
TJ Chmelná z.s. ATJ CHS Chotěboř A10:3
1527. 01. 2018 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra H. Brod A10:5
1527. 01. 2018 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Jihlava A4:10
1527. 01. 2018 12:30SK Telč ASKST Třešť A5:10
1527. 01. 2018 11:30TJ Třebíč ASK Tenis Polesí A4:10
1627. 01. 2018 17:30TJ Chmelná z.s. ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:3
1627. 01. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:0
1627. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Jiskra H. Brod A4:10
1627. 01. 2018 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A9:9
1627. 01. 2018 17:30TJ Třebíč ASKST Třešť A9:9
1627. 01. 2018 16:30SK Telč ASK Tenis Polesí A10:4
1724. 02. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Telč A10:4
1724. 02. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A9:9
1724. 02. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
1724. 02. 2018 08:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:4
1724. 02. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Spartak Pelhřimov A10:0wo
1724. 02. 2018 11:30SK Jihlava ATJ Chmelná z.s. A10:4
1824. 02. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A9:9
1824. 02. 2018 09:00TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A5:10
1824. 02. 2018 13:00SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1824. 02. 2018 14:30SKST Třešť ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:4
1815. 02. 2018 18:30SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A10:0wo
1824. 02. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ Chmelná z.s. A10:2
1910. 03. 2018 11:30TJ Jiskra H. Brod ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:1
1910. 03. 2018 11:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:3
1910. 03. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:5
1910. 03. 2018 11:30TJ Chmelná z.s. ASK Tenis Polesí A9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A8:10
1910. 03. 2018 11:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Třebíč A10:8
2010. 03. 2018 17:30SK Jihlava ATJ SB Světlá nad Sázavou A10:4
2010. 03. 2018 17:30TJ Jiskra H. Brod ATJ CHS Chotěboř A10:3
2010. 03. 2018 17:30TJ Chmelná z.s. ASKST Třešť A6:10
2010. 03. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A10:5
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Telč A9:9
2010. 03. 2018 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Třebíč A10:6
2124. 03. 2018 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou B10:0wo
2124. 03. 2018 12:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
2124. 03. 2018 12:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A8:10
2124. 03. 2018 11:30TJ Třebíč ATJ Chmelná z.s. A10:3
2124. 03. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Jiskra H. Brod A10:0wo
2124. 03. 2018 08:30SK Tenis Polesí ASK Jihlava A8:10
2224. 03. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B10:0wo
2224. 03. 2018 17:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:8
2224. 03. 2018 17:30TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
2224. 03. 2018 16:30SK Telč ATJ Chmelná z.s. A4:10
2224. 03. 2018 13:00SK Tenis Polesí ATJ Jiskra H. Brod A9:9
2224. 03. 2018 14:30SKST Třešť ASK Jihlava A1:10
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
116. 09. 2017 10:00Slavoj Polná ATJ Sokol Nížkov A10:0
114. 09. 2017 18:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:5
116. 09. 2017 10:00TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A10:2
116. 09. 2017 10:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Chmelná z.s. B10:4
116. 09. 2017 10:00TJ Jiskra H. Brod BSK Jihlava B7:10
116. 09. 2017 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou C10:6
230. 09. 2017 10:00Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Žďár nad Sázavou C10:6
230. 09. 2017 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra H. Brod B10:0wo
230. 09. 2017 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Jihlava B9:9
230. 09. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř BSK Kamenice nad Lipou A9:9
230. 09. 2017 09:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná z.s. B7:10
330. 09. 2017 15:00Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou C10:0
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
330. 09. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Jihlava B9:9
330. 09. 2017 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra H. Brod B10:0wo
330. 09. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Chmelná z.s. B10:4
330. 09. 2017 14:00TJ Jiskra Humpolec ASK Kamenice nad Lipou A10:7
414. 10. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Kamenice nad Lipou A10:6
414. 10. 2017 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Chmelná z.s. B10:2
414. 10. 2017 08:30TJ Jiskra H. Brod BTJ CHS Chotěboř B3:10
414. 10. 2017 08:30SK Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A10:5
414. 10. 2017 10:00Slavoj Polná ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:5
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:4
514. 10. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná z.s. B9:9
514. 10. 2017 14:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Kamenice nad Lipou A9:9
514. 10. 2017 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Jiskra Humpolec A8:10
514. 10. 2017 14:30SK Jihlava BTJ CHS Chotěboř B3:10
514. 10. 2017 15:00Slavoj Polná ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:0
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
628. 10. 2017 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice AStolní tenis Velké Meziříčí A10:7
628. 10. 2017 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Žďár nad Sázavou C10:8
628. 10. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř BSlavoj Polná A8:10
628. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A3:10
628. 10. 2017 09:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra H. Brod B10:3
628. 10. 2017 08:30TJ Chmelná z.s. BSK Jihlava B7:10
728. 10. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou C10:5
728. 10. 2017 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
728. 10. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Nížkov A10:6
728. 10. 2017 14:00TJ Jiskra Humpolec ASlavoj Polná A3:10
728. 10. 2017 14:00SK Kamenice nad Lipou ASK Jihlava B10:4
728. 10. 2017 14:30TJ Chmelná z.s. BTJ Jiskra H. Brod B8:10
811. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra H. Brod B10:4
811. 11. 2017 08:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Jihlava B10:8
811. 11. 2017 10:00Slavoj Polná ASK Kamenice nad Lipou A10:3
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná z.s. B9:9
811. 11. 2017 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř B4:10
811. 11. 2017 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec A10:7
911. 11. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava B10:6
911. 11. 2017 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra H. Brod B10:5
911. 11. 2017 15:00Slavoj Polná ATJ Chmelná z.s. B10:3
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Kamenice nad Lipou A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec A10:4
911. 11. 2017 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř B6:10
1025. 11. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř BStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
1025. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou C7:10
1025. 11. 2017 09:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Moravské Budějovice A7:10
1025. 11. 2017 08:30TJ Chmelná z.s. BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A4:10
1025. 11. 2017 08:30TJ Jiskra H. Brod BSlavoj Polná A5:10
1025. 11. 2017 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A6:10
1125. 11. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Žďár nad Sázavou C10:3
1125. 11. 2017 14:00TJ Jiskra Humpolec AStolní tenis Velké Meziříčí A5:10
1125. 11. 2017 14:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:7
1125. 11. 2017 14:30TJ Chmelná z.s. BTJ Sokol Moravské Budějovice A7:10
1125. 11. 2017 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Sokol Nížkov A4:10
1125. 11. 2017 14:30SK Jihlava BSlavoj Polná A3:10
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ASlavoj Polná A10:6
1208. 12. 2017 18:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:2
1209. 12. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř B5:10
1209. 12. 2017 10:00TJ Chmelná z.s. BSK Kamenice nad Lipou A9:9
1209. 12. 2017 10:00SK Jihlava BTJ Jiskra H. Brod B10:4
1209. 12. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou CStolní tenis Velké Meziříčí A7:10
1313. 01. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A10:7
1313. 01. 2018 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Nížkov A10:5
1313. 01. 2018 08:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Sokol Moravské Budějovice A5:10
1313. 01. 2018 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1313. 01. 2018 09:00SK Kamenice nad Lipou ATJ CHS Chotěboř B3:10
1313. 01. 2018 08:30
Herna v Polesí
TJ Chmelná z.s. BTJ Jiskra Humpolec A5:10
1413. 01. 2018 14:30TJ Žďár nad Sázavou CSlavoj Polná A6:10
1413. 01. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Nížkov A10:3
1413. 01. 2018 14:30SK Jihlava BTJ Sokol Moravské Budějovice A8:10
1413. 01. 2018 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:5
1413. 01. 2018 15:00TJ Chmelná z.s. BTJ CHS Chotěboř B5:10
1413. 01. 2018 14:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Humpolec A4:10
1527. 01. 2018 09:00SK Kamenice nad Lipou AStolní tenis Velké Meziříčí A7:10
1527. 01. 2018 08:30
Herna v Polesí, Polesí 13, okr. Pelhřimov
TJ Chmelná z.s. BTJ Žďár nad Sázavou C10:5
1527. 01. 2018 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra H. Brod B10:2
1527. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Humpolec ASK Jihlava B9:9
1527. 01. 2018 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASlavoj Polná A9:9
1527. 01. 2018 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Nížkov A7:10
1627. 01. 2018 14:30TJ Chmelná z.s. BStolní tenis Velké Meziříčí A5:10
1627. 01. 2018 14:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Žďár nad Sázavou C9:9
1627. 01. 2018 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra H. Brod B10:7
1627. 01. 2018 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Jihlava B10:6
1627. 01. 2018 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASlavoj Polná A4:10
1627. 01. 2018 09:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Nížkov A9:9
1724. 02. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:4
1724. 02. 2018 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:4
1724. 02. 2018 10:00Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř B8:10
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A10:3
1724. 02. 2018 08:30TJ Jiskra H. Brod BSK Kamenice nad Lipou A10:5
1724. 02. 2018 08:30SK Jihlava BTJ Chmelná z.s. B10:3
1824. 02. 2018 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Moravské Budějovice A6:10
1824. 02. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:4
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř B10:2
1824. 02. 2018 15:00Slavoj Polná ATJ Jiskra Humpolec A7:10
1824. 02. 2018 14:30SK Jihlava BSK Kamenice nad Lipou A10:4
1824. 02. 2018 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Chmelná z.s. B10:6
1910. 03. 2018 08:30TJ Jiskra H. Brod BStolní tenis Velké Meziříčí A0:10
1910. 03. 2018 08:30SK Jihlava BTJ Žďár nad Sázavou C10:3
1910. 03. 2018 09:00SK Kamenice nad Lipou ASlavoj Polná A3:10
1910. 03. 2018 08:30TJ Chmelná z.s. BTJ Sokol Nížkov A5:10
1910. 03. 2018 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:4
1910. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
2010. 03. 2018 14:30SK Jihlava BStolní tenis Velké Meziříčí A6:10
2010. 03. 2018 14:30TJ Jiskra H. Brod BTJ Žďár nad Sázavou C10:8
2010. 03. 2018 14:30TJ Chmelná z.s. BSlavoj Polná A3:10
2010. 03. 2018 14:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Nížkov A2:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
2010. 03. 2018 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:2
2124. 03. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř B10:4
2124. 03. 2018 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Humpolec A10:5
2124. 03. 2018 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Kamenice nad Lipou A10:2
2124. 03. 2018 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Chmelná z.s. B10:3
2124. 03. 2018 10:00Slavoj Polná ATJ Jiskra H. Brod B10:5
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Jihlava B10:0
2224. 03. 2018 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ CHS Chotěboř B3:10
2224. 03. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra Humpolec A10:5
2224. 03. 2018 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Kamenice nad Lipou A10:3
2224. 03. 2018 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Chmelná z.s. B10:2
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra H. Brod B10:2
2224. 03. 2018 15:00Slavoj Polná ASK Jihlava B10:0
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
116. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Puklice A5:10
115. 09. 2017 17:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Třebíč B10:3
116. 09. 2017 14:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Polnička A10:4
112. 09. 2017 18:00SK Sokol Lhotky ATJ Nové Město na Moravě "A"9:9
116. 09. 2017 10:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
116. 09. 2017 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rouchovany A10:4
230. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BStolní tenis Velké Meziříčí B10:6
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Rouchovany A10:1
230. 09. 2017 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Jemnice B10:2
230. 09. 2017 08:30TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice B8:10
230. 09. 2017 11:30TJ CHS Chotěboř CSK Sokol Lhotky A4:10
230. 09. 2017 12:00TJ Sokol Polnička ATJ Nové Město na Moravě "A"4:10
330. 09. 2017 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rouchovany A10:3
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol Puklice AStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
330. 09. 2017 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:6
330. 09. 2017 14:30TJ Třebíč BTJ Sokol Jemnice B10:8
330. 09. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Nové Město na Moravě "A"9:9
330. 09. 2017 17:00TJ Sokol Polnička ASK Sokol Lhotky A9:9
414. 10. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSK Sokol Lhotky A2:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Nové Město na Moravě "A"4:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Jemnice BTJ CHS Chotěboř C6:10
414. 10. 2017 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Polnička A10:3
414. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A2:10
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Třebíč B10:8
514. 10. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Nové Město na Moravě "A"3:10
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Rouchovany ASK Sokol Lhotky A6:10
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Polnička A9:9
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř C10:6
514. 10. 2017 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Třebíč B10:6
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
628. 10. 2017 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AStolní tenis Velké Meziříčí B10:5
628. 10. 2017 08:30TJ Třebíč BTJ Sokol Rouchovany A9:9
628. 10. 2017 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B10:5
628. 10. 2017 12:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Puklice A3:10
628. 10. 2017 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Jemnice B10:1
628. 10. 2017 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Moravské Budějovice B10:5
728. 10. 2017 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Rouchovany A10:2
728. 10. 2017 14:30TJ Třebíč BStolní tenis Velké Meziříčí B9:9
728. 10. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Puklice A10:4
728. 10. 2017 17:00TJ Sokol Polnička ATJ Jiskra Humpolec B8:10
728. 10. 2017 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:0
728. 10. 2017 15:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Jemnice B10:4
811. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Jemnice B7:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Moravské Budějovice B3:10
811. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BSK Sokol Lhotky A8:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Nové Město na Moravě "A"6:10
811. 11. 2017 09:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C7:10
811. 11. 2017 08:30TJ Třebíč BTJ Sokol Polnička A6:10
911. 11. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Moravské Budějovice B5:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Jemnice B6:10
911. 11. 2017 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Nové Město na Moravě "A"3:10
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Puklice ASK Sokol Lhotky A3:10
911. 11. 2017 13:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Polnička A9:9
911. 11. 2017 14:30TJ Třebíč BTJ CHS Chotěboř C10:3
1025. 11. 2017 11:30TJ CHS Chotěboř CStolní tenis Velké Meziříčí B10:1
1025. 11. 2017 12:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Rouchovany A5:10
1025. 11. 2017 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:8
1025. 11. 2017 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Třebíč B10:5
1025. 11. 2017 10:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Humpolec B10:7
1025. 11. 2017 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Puklice A7:10
1125. 11. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rouchovany A10:4
1125. 11. 2017 17:00TJ Sokol Polnička AStolní tenis Velké Meziříčí B10:6
1125. 11. 2017 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Třebíč B10:1
1125. 11. 2017 15:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
1125. 11. 2017 17:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Puklice A7:10
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B10:4
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Humpolec B10:5
1209. 12. 2017 10:00TJ Třebíč BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Polnička ATJ CHS Chotěboř C1:10
1209. 12. 2017 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"SK Sokol Lhotky A9:9
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Jemnice B9:9
1208. 12. 2017 18:00TJ Sokol Rouchovany AStolní tenis Velké Meziříčí B10:5
1313. 01. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Jiskra Humpolec B3:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Puklice A10:4
1313. 01. 2018 10:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
1313. 01. 2018 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Třebíč B3:10
1313. 01. 2018 10:00SK Sokol Lhotky ATJ CHS Chotěboř C10:5
1313. 01. 2018 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Polnička A10:4
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Humpolec B10:3
1413. 01. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Puklice A10:7
1413. 01. 2018 15:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
1413. 01. 2018 17:00TJ Sokol Jemnice BTJ Třebíč B9:9
1413. 01. 2018 15:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ CHS Chotěboř C8:10
1413. 01. 2018 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Polnička A10:2
1527. 01. 2018 10:00SK Sokol Lhotky AStolní tenis Velké Meziříčí B10:1
1527. 01. 2018 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Rouchovany A10:4
1527. 01. 2018 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Jemnice B10:3
1527. 01. 2018 12:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
1527. 01. 2018 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B10:6
1527. 01. 2018 08:30TJ Třebíč BTJ Sokol Puklice A9:9
1627. 01. 2018 15:00TJ Nové Město na Moravě "A"Stolní tenis Velké Meziříčí B10:3
1627. 01. 2018 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Rouchovany A10:1
1627. 01. 2018 17:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Jemnice B9:9
1627. 01. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice B10:3
1627. 01. 2018 14:30TJ Třebíč BTJ Jiskra Humpolec B10:2
1627. 01. 2018 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Puklice A6:10
1724. 02. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Třebíč B8:10
1724. 02. 2018 10:00
tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovně
TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C10:1
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Polnička A10:2
1724. 02. 2018 10:30TJ Sokol Jemnice BSK Sokol Lhotky A10:8
1724. 02. 2018 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Nové Město na Moravě "A"2:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
1824. 02. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Třebíč B6:10
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol Puklice ATJ CHS Chotěboř C10:5
1824. 02. 2018 15:00
tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovně
TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Polnička A10:5
1824. 02. 2018 15:30TJ Sokol Moravské Budějovice BSK Sokol Lhotky A10:7
1824. 02. 2018 17:00TJ Sokol Jemnice BTJ Nové Město na Moravě "A"6:10
1910. 03. 2018 10:30TJ Sokol Jemnice BStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
1910. 03. 2018 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rouchovany A10:0
1910. 03. 2018 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec B10:3
1910. 03. 2018 10:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Sokol Puklice A10:1
1910. 03. 2018 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
1910. 03. 2018 12:00TJ Sokol Polnička ATJ Třebíč B3:10
2010. 03. 2018 15:30TJ Sokol Moravské Budějovice BStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
2010. 03. 2018 17:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rouchovany A10:0
2010. 03. 2018 15:00TJ Nové Město na Moravě "A"TJ Jiskra Humpolec B10:2
2010. 03. 2018 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Puklice A10:3
2010. 03. 2018 17:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A4:10
2010. 03. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Třebíč B2:10
2124. 03. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ CHS Chotěboř C9:9
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Polnička A10:8
2121. 03. 2018 17:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASK Sokol Lhotky A4:10
2124. 03. 2018 08:30TJ Třebíč BTJ Nové Město na Moravě "A"7:10
2124. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Jemnice B10:5
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Moravské Budějovice B7:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ CHS Chotěboř C9:9
2224. 03. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Polnička A10:8
2224. 03. 2018 14:30TJ Třebíč BSK Sokol Lhotky A9:9
2224. 03. 2018 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Nové Město na Moravě "A"6:10
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Jemnice B10:8
2224. 03. 2018 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
023. 08. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Spartak Pelhřimov B10:1
029. 08. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Spartak Pelhřimov C5:10
012. 09. 2017 18:00SKST Třešť BSKST Třešť C10:7
013. 09. 2017 18:00SKST Třešť CSKST Třešť B7:10
116. 09. 2017 14:00SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov C10:7
116. 09. 2017 11:00TJ Jiskra H. Brod CHB Ostrov B3:10
116. 09. 2017 10:00TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť C8:10
116. 09. 2017 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Slavoj Pacov A9:9
115. 09. 2017 18:00SK Nové Dvory ATJ Žďár nad Sázavou D10:5
115. 09. 2017 18:30TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:3
230. 09. 2017 11:30SKST Třešť BSK Nové Dvory A9:9
230. 09. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou D10:7
230. 09. 2017 12:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ SB Světlá nad Sázavou B10:4
230. 09. 2017 12:30TJ Sokol Výčapy ATJ Slavoj Pacov A1:10
230. 09. 2017 11:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Spartak Pelhřimov B10:5
230. 09. 2017 10:00HB Ostrov BSKST Třešť C10:5
330. 09. 2017 17:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou D8:10
330. 09. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Nové Dvory A6:10
330. 09. 2017 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Slavoj Pacov A9:9
330. 09. 2017 17:30TJ Sokol Výčapy ATJ SB Světlá nad Sázavou B10:2
330. 09. 2017 16:00TJ Jiskra H. Brod CSKST Třešť C10:8
330. 09. 2017 17:00HB Ostrov BTJ Spartak Pelhřimov B10:6
414. 10. 2017 12:00SK Nové Dvory ATJ Spartak Pelhřimov B10:2
414. 10. 2017 11:30TJ Žďár nad Sázavou DSKST Třešť C9:9
414. 10. 2017 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Jiskra H. Brod C10:8
414. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov AHB Ostrov B6:10
414. 10. 2017 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A9:9
414. 10. 2017 12:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Výčapy A2:10
514. 10. 2017 17:00SK Nové Dvory ASKST Třešť C10:7
514. 10. 2017 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov B10:7
514. 10. 2017 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BHB Ostrov B1:10
514. 10. 2017 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra H. Brod C10:3
514. 10. 2017 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Výčapy A6:10
514. 10. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A9:9
628. 10. 2017 12:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Nové Dvory A9:9
628. 10. 2017 12:30
Hraje se v herně v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ATJ Žďár nad Sázavou D10:6
628. 10. 2017 11:00TJ Jiskra H. Brod CSKST Třešť B10:6
628. 10. 2017 10:00HB Ostrov BTJ Spartak Pelhřimov C10:3
628. 10. 2017 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ SB Světlá nad Sázavou B8:10
628. 10. 2017 10:00SKST Třešť CTJ Slavoj Pacov A10:8
728. 10. 2017 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Žďár nad Sázavou D10:2
728. 10. 2017 17:30
Hraje se v herně v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ASK Nové Dvory A10:7
728. 10. 2017 16:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Spartak Pelhřimov C6:10
728. 10. 2017 17:00HB Ostrov BSKST Třešť B10:6
728. 10. 2017 14:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Slavoj Pacov A3:10
728. 10. 2017 15:00SKST Třešť CTJ SB Světlá nad Sázavou B10:5
811. 11. 2017 12:00SK Nové Dvory ATJ SB Světlá nad Sázavou B10:2
811. 11. 2017 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Slavoj Pacov A7:10
811. 11. 2017 11:30SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov B10:4
811. 11. 2017 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSKST Třešť C10:4
811. 11. 2017 11:45
Herna v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Jiskra H. Brod C10:3
811. 11. 2017 12:30
Hraje se v herně v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy AHB Ostrov B6:10
911. 11. 2017 17:00SK Nové Dvory ATJ Slavoj Pacov A6:10
911. 11. 2017 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ SB Světlá nad Sázavou B10:0
911. 11. 2017 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč AHB Ostrov B10:5
911. 11. 2017 17:30
Hraje se v herně v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra H. Brod C10:4
1025. 11. 2017 11:00TJ Jiskra H. Brod CSK Nové Dvory A2:10
1025. 11. 2017 10:00HB Ostrov BTJ Žďár nad Sázavou D10:7
1025. 11. 2017 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A6:10
1025. 11. 2017 10:00SKST Třešť CTJ Sokol Výčapy A4:10
1025. 11. 2017 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BSKST Třešť B6:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Spartak Pelhřimov C10:6
1125. 11. 2017 16:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Žďár nad Sázavou D4:10
1125. 11. 2017 17:00HB Ostrov BSK Nové Dvory A10:4
1125. 11. 2017 14:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Výčapy A8:10
1125. 11. 2017 15:00SKST Třešť CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A4:10
1125. 11. 2017 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov C10:7
1125. 11. 2017 15:00TJ Slavoj Pacov ASKST Třešť B10:5
1209. 12. 2017 14:00TJ Spartak Pelhřimov CSKST Třešť B10:8
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:7
1209. 12. 2017 16:30HB Ostrov BTJ Jiskra H. Brod C10:4
1209. 12. 2017 10:00SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov B9:9
1209. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ SB Světlá nad Sázavou B10:7
1209. 12. 2017 14:00TJ Žďár nad Sázavou DSK Nové Dvory A9:9
1313. 01. 2018 12:00SK Nové Dvory ASKST Třešť B10:5
1313. 01. 2018 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov C10:3
1313. 01. 2018 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A3:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Výčapy A7:10
1313. 01. 2018 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra H. Brod C10:1
1313. 01. 2018 10:00SKST Třešť CHB Ostrov B10:5
1413. 01. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou DSKST Třešť B9:9
1413. 01. 2018 17:00SK Nové Dvory ATJ Spartak Pelhřimov C10:8
1413. 01. 2018 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
1413. 01. 2018 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Výčapy A9:9
1413. 01. 2018 15:00SKST Třešť CTJ Jiskra H. Brod C10:1
1413. 01. 2018 14:30TJ Spartak Pelhřimov BHB Ostrov B2:10
1527. 01. 2018 09:30TJ Spartak Pelhřimov BSK Nové Dvory A1:10
1527. 01. 2018 10:00SKST Třešť CTJ Žďár nad Sázavou D10:7
1527. 01. 2018 11:00TJ Jiskra H. Brod CTJ SB Světlá nad Sázavou B3:10
1527. 01. 2018 10:00HB Ostrov BTJ Slavoj Pacov A10:4
1527. 01. 2018 12:30
Herna v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASKST Třešť B10:5
1527. 01. 2018 12:30TJ Sokol Výčapy ATJ Spartak Pelhřimov C10:6
1627. 01. 2018 15:00SKST Třešť CSK Nové Dvory A6:10
1627. 01. 2018 14:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou D10:4
1627. 01. 2018 17:00HB Ostrov BTJ SB Světlá nad Sázavou B10:4
1627. 01. 2018 16:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Slavoj Pacov A1:10
1627. 01. 2018 17:30TJ Sokol Výčapy ASKST Třešť B10:2
1627. 01. 2018 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Spartak Pelhřimov C5:10
1724. 02. 2018 12:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:0
1724. 02. 2018 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Výčapy A7:10
1724. 02. 2018 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra H. Brod C10:3
1724. 02. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov CHB Ostrov B10:8
1724. 02. 2018 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov B10:5
1724. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov ASKST Třešť C10:2
1824. 02. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:4
1824. 02. 2018 17:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Výčapy A10:6
1824. 02. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra H. Brod C10:5
1824. 02. 2018 17:30SKST Třešť BHB Ostrov B7:10
1824. 02. 2018 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Spartak Pelhřimov B10:4
1824. 02. 2018 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BSKST Třešť C10:4
1910. 03. 2018 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BSK Nové Dvory A10:7
1910. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Žďár nad Sázavou D10:6
1910. 03. 2018 09:30TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť B3:10
1910. 03. 2018 10:00SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov C6:10
1910. 03. 2018 11:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:0wo
1910. 03. 2018 10:00HB Ostrov BTJ Sokol Výčapy A10:3
2010. 03. 2018 15:00TJ Slavoj Pacov ASK Nové Dvory A10:6
2010. 03. 2018 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou D10:5
2010. 03. 2018 17:00HB Ostrov BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:0wo
2010. 03. 2018 16:00TJ Jiskra H. Brod CTJ Sokol Výčapy A3:10
2124. 03. 2018 12:00SK Nové Dvory ATJ Jiskra H. Brod C10:5
2124. 03. 2018 11:30TJ Žďár nad Sázavou DHB Ostrov B9:9
2124. 03. 2018 11:30
Herna v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Spartak Pelhřimov B10:6
2124. 03. 2018 12:30TJ Sokol Výčapy ASKST Třešť C10:6
2124. 03. 2018 11:30SKST Třešť BTJ SB Světlá nad Sázavou B10:1
2124. 03. 2018 12:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Slavoj Pacov A7:10
2224. 03. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Jiskra H. Brod C10:3
2224. 03. 2018 17:00SK Nové Dvory AHB Ostrov B7:10
2224. 03. 2018 17:30TJ Sokol Výčapy ATJ Spartak Pelhřimov B10:4
2224. 03. 2018 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASKST Třešť C4:10
2224. 03. 2018 17:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ SB Světlá nad Sázavou B8:10
2224. 03. 2018 17:30SKST Třešť BTJ Slavoj Pacov A10:7
KVALIFIKACE
107. 04. 2018 08:15TJ Jiskra H. Brod DTJ Sokol Černovice A1:9
107. 04. 2018 08:15TJ Sokol RovečnéTJ Sokol Brtnice A7:9
207. 04. 2018 10:30TJ Sokol Černovice ATJ Sokol Rovečné9:6
207. 04. 2018 10:30TJ Lukov ATJ Jiskra H. Brod D9:5
307. 04. 2018 12:45TJ Sokol RovečnéTJ Lukov A9:7
307. 04. 2018 12:45TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Černovice A9:0
407. 04. 2018 15:00TJ Lukov ATJ Sokol Brtnice A2:9
407. 04. 2018 15:00TJ Jiskra H. Brod DTJ Sokol Rovečné1:9
507. 04. 2018 17:15TJ Sokol Brtnice ATJ Jiskra H. Brod D9:5
507. 04. 2018 17:15TJ Sokol Černovice ATJ Lukov A5:9
ČESKÝ POHÁR
126. 08. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Humpolec A2:8
126. 08. 2017 10:00TJ Spartak PelhřimovSKST Třešť3:7
126. 08. 2017 10:00SK Nové DvoryTJ Slavoj Polná3:7
126. 08. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou2:8
202. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSK Nové Dvory7:3
202. 09. 2017 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Slavoj Polná5:5
202. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov7:3
202. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ASKST Třešť5:5
302. 09. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Slavoj Polná4:6
302. 09. 2017 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSK Nové Dvory7:3
302. 09. 2017 14:00TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť4:6
302. 09. 2017 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Spartak Pelhřimov10:0
409. 09. 2017 10:00TJ Spartak PelhřimovTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:3
404. 09. 2017 18:00SKST TřešťTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3:7
409. 09. 2017 10:00SK Nové DvoryTJ Jiskra Humpolec B7:3
409. 09. 2017 10:00TJ Slavoj PolnáTJ Jiskra Humpolec A7:3
518. 09. 2017 17:30TJ Spartak PelhřimovTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou2:8
509. 09. 2017 14:00SKST TřešťTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:3
509. 09. 2017 14:00SK Nové DvoryTJ Jiskra Humpolec A3:7
509. 09. 2017 14:00TJ Slavoj PolnáTJ Jiskra Humpolec B9:1
623. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:3
606. 09. 2017 18:00
Herna ve Světlé n/S.
TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou4:6
623. 09. 2017 10:00TJ Spartak PelhřimovSK Nové Dvory5:5
623. 09. 2017 10:00SKST TřešťTJ Slavoj Polná7:3
720. 09. 2017 18:00
Herna ve Světlé n/S.
TJ Jiskra Humpolec BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou4:6
717. 09. 2017 09:00
Herna Jiskry Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod7:3
723. 09. 2017 14:00TJ Spartak PelhřimovTJ Slavoj Polná3:7
723. 09. 2017 14:00SKST TřešťSK Nové Dvory6:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS