Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
722. 10. 2017 10:30VS Tábor AOST Velešín B10:6
727. 10. 2017 19:00DDM Soběslav BANES APřídolí A8:10
727. 10. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. AElektrostav Strakonice B3:10
710. 11. 2017 20:00RUFA Bechyně ABlatná A10:3
729. 10. 2017 10:30KST Orel AProtivín A10:3
729. 10. 2017 10:30Jiskra Třeboň ALibín Prachatice B10:4
811. 11. 2017 15:00Přídolí ALibín Prachatice B10:2
811. 11. 2017 16:00OST Velešín BProtivín A10:5
811. 11. 2017 17:00Blatná AKST Orel A4:10
803. 11. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BJiskra Třeboň A10:6
811. 11. 2017 15:00VS Tábor AHluboká n. Vlt. A10:7
814. 11. 2017 19:00DDM Soběslav BANES ARUFA Bechyně A9:9
912. 11. 2017 10:30Přídolí AProtivín A10:0
902. 11. 2017 19:00OST Velešín BLibín Prachatice B10:3
912. 11. 2017 10:30Blatná AJiskra Třeboň A4:10
910. 11. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BKST Orel A10:5
912. 11. 2017 10:30VS Tábor ARUFA Bechyně A4:10
910. 11. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AHluboká n. Vlt. A5:10
1017. 11. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. APřídolí A6:10
1025. 11. 2017 13:00RUFA Bechyně AOST Velešín B 
1025. 11. 2017 15:00KST Orel AVS Tábor A 
1025. 11. 2017 15:00Jiskra Třeboň ADDM Soběslav BANES A 
1024. 11. 2017 18:00Libín Prachatice BBlatná A 
1025. 11. 2017 16:30Protivín AElektrostav Strakonice B 
1124. 11. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. AOST Velešín B 
1126. 11. 2017 10:30RUFA Bechyně APřídolí A 
1126. 11. 2017 10:30KST Orel ADDM Soběslav BANES A 
1126. 11. 2017 10:30Jiskra Třeboň AVS Tábor A 
1126. 11. 2017 14:00Libín Prachatice BElektrostav Strakonice B 
1126. 11. 2017 10:30Protivín ABlatná A 
Krajský přebor A
711. 11. 2017 15:00Sokol Nová Ves ABlatná B10:2
708. 11. 2017 18:30Sokol ČB BSKST Týn A4:10
711. 11. 2017 15:00Sokol Vodňany BKST Orel B10:1
701. 12. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ALibín Prachatice C 
809. 11. 2017 18:30KST Orel BTJ Slovan Černý Dub A10:2
812. 11. 2017 10:30Sokol Vodňany BSKST Týn A10:0
810. 11. 2017 18:30Sokol Nová Ves ASokol ČB B10:5
816. 11. 2017 19:00Spartak Kaplice ABlatná B10:0
922. 11. 2017 18:30Sokol ČB BSpartak Kaplice A 
925. 11. 2017 15:00Sokol Nová Ves ASokol Vodňany B 
917. 11. 2017 17:30TJ Slovan Černý Dub ASKST Týn A1:10
925. 11. 2017 15:00Libín Prachatice CKST Orel B 
Krajský přebor B
711. 11. 2017 10:00SK Jindřichův Hradec AVS Tábor B10:7
711. 11. 2017 15:00Borovany ASpartak MAS Sez. Ústí A8:10
711. 11. 2017 15:30Veselí n. Luž.OST Kardašova Řečice A5:10
709. 11. 2017 18:30Staving Studená BPojbuky A10:4
812. 11. 2017 10:30OST Kardašova Řečice AStaving Studená B4:10
810. 11. 2017 18:00Spartak MAS Sez. Ústí AVeselí n. Luž.10:3
810. 11. 2017 19:00SK Jindřichův Hradec ABorovany A10:6
810. 11. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BVS Tábor B10:8
925. 11. 2017 15:00Borovany AHluboká n. Vlt. B 
925. 11. 2017 15:30Veselí n. Luž.SK Jindřichův Hradec A 
916. 11. 2017 18:30Staving Studená BSpartak MAS Sez. Ústí A10:7
925. 11. 2017 15:00Pojbuky AOST Kardašova Řečice A 
Krajská soutěž A
711. 11. 2017 15:00KST ZŠ Vyšší Brod ASpartak Kaplice B6:10
711. 11. 2017 15:00Protivín CKřemže - Holubov A10:7
711. 11. 2017 15:00Sokol Vodňany COST Velešín C10:4
711. 11. 2017 15:00Protivín BLhenice A6:10
710. 11. 2017 18:00SK Malovice ASokol N. Ves B9:9
803. 11. 2017 19:00Spartak Kaplice BSK Malovice A10:4
812. 11. 2017 10:30Protivín BSokol N. Ves B9:9
807. 11. 2017 18:00OST Velešín CLhenice A3:10
812. 11. 2017 10:30Sokol Vodňany CKřemže - Holubov A9:9
812. 11. 2017 10:30Protivín CKST ZŠ Vyšší Brod A9:9
925. 11. 2017 15:00Spartak Kaplice BProtivín C 
925. 11. 2017 15:00KST ZŠ Vyšší Brod ASokol Vodňany C 
925. 11. 2017 15:00Lhenice AKřemže - Holubov A 
925. 11. 2017 15:00OST Velešín CSokol N. Ves B 
924. 11. 2017 18:00SK Malovice AProtivín B 
Krajská soutěž B
703. 11. 2017 18:00Cehnice ASokol Milevsko8:10
711. 11. 2017 10:00Osek ABlatná C10:6
708. 11. 2017 18:00Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice A10:6
711. 11. 2017 16:30SKP Prachatice ATřebohostice A8:10
725. 10. 2017 18:30Šumavan Vimperk AElektrostav Strakonice C1:10
812. 11. 2017 10:30Sokol MilevskoElektrostav Strakonice C10:7
810. 11. 2017 19:00Třebohostice AŠumavan Vimperk A10:7
812. 11. 2017 15:00SKP Prachatice ATJ Sokol Mirotice A10:6
815. 11. 2017 19:00Osek ASokol Strakonice A10:4
810. 11. 2017 18:00Cehnice ABlatná C4:10
925. 11. 2017 13:00Blatná CSokol Milevsko 
922. 11. 2017 18:00Sokol Strakonice ACehnice A10:4
925. 11. 2017 15:00SKP Prachatice AOsek A 
924. 11. 2017 18:30Šumavan Vimperk ATJ Sokol Mirotice A 
924. 11. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CTřebohostice A 
Krajská soutěž C
709. 11. 2017 19:00ST KD Dačice ABechyně B10:3
711. 11. 2017 15:00Jiskra Třeboň BStaving Studená C6:10
701. 11. 2017 18:45KST Orel CSKST Týn B10:1
711. 11. 2017 15:00Sokol Suchdol ASK Pedagog ČB B8:10
729. 10. 2017 16:00DDM Soběslav BANES CSK Byňov A5:10
812. 11. 2017 10:30Bechyně BDDM Soběslav BANES C10:3
807. 11. 2017 18:00SK Byňov ASK Pedagog ČB B5:10
812. 11. 2017 10:30Sokol Suchdol ASKST Týn B10:2
812. 11. 2017 13:00Staving Studená CKST Orel C5:10
812. 11. 2017 10:30Jiskra Třeboň BST KD Dačice A10:4
925. 11. 2017 13:00Bechyně BSokol Suchdol A 
915. 11. 2017 19:00KST Orel CSK Byňov A10:4
925. 11. 2017 15:00DDM Soběslav BANES CJiskra Třeboň B 
924. 11. 2017 19:00ST KD Dačice ASK Pedagog ČB B 
925. 11. 2017 17:30SKST Týn BStaving Studená C 
Divize
305. 11. 2017 10:00Sokol ČBVS Tábor2:8
311. 11. 2017 10:00LheniceProtivín5:5
425. 11. 2017 10:00VS TáborLhenice 
425. 11. 2017 10:00TTC KovářovSokol ČB 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline