Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. AKST Klatovy A10:2
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A3:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol BřasyTJ Union Plzeň B10:7
811. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň C9:9
811. 11. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A5:10
811. 11. 2017 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A10:2
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. AKOC Sušice A10:2
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A7:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol BřasyTJ Union Plzeň C10:4
911. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň B9:9
911. 11. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A10:6
911. 11. 2017 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Dobřany A10:7
1025. 11. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. A
1025. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B
1025. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A
1025. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň CSKUŘ Plzeň A
1025. 11. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy
1025. 11. 2017 09:00KOC Sušice ADioss Nýřany A
1125. 11. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B
1125. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. A
1125. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň BSKUŘ Plzeň A
1125. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A
1125. 11. 2017 09:00KST Klatovy ADioss Nýřany A
1125. 11. 2017 09:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy
Krajská soutěž 1.třídy
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:7
811. 11. 2017 09:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A10:2
811. 11. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
811. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B4:10
811. 11. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B5:10
811. 11. 2017 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B7:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A8:10
911. 11. 2017 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A10:4
911. 11. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor B9:9
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A10:5
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod B5:10
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň B2:10
1025. 11. 2017 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C
1025. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice B
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Kdyně A
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B
1025. 11. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Lhůta A
1125. 11. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A
1125. 11. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kdyně A
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horažďovice B
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A
1125. 11. 2017 14:00SK Nevid ASK Jiskra Domažlice B
Krajská soutěž 2.tř.sk.A
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B1:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany C5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. D10:4
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. E4:10
911. 11. 2017 09:00KOC Sušice BSK Sokol Domažlice C10:0
911. 11. 2017 09:00KST Klatovy BSK Drahotín A10:7
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany C6:10
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany B1:10
1011. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. E10:8
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. D10:5
1011. 11. 2017 14:00KOC Sušice BSK Drahotín A10:5
1011. 11. 2017 14:00KST Klatovy BSK Sokol Domažlice C10:2
1125. 11. 2017 09:00SK Sokol Domažlice CSK Drahotín A
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DKOC Sušice B
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EKST Klatovy B
1125. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod C
1125. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Lhůta B - Trnová
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Bor C
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DKST Klatovy B
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. EKOC Sušice B
1225. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Lhůta B - Trnová
1225. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Stod C
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Bor C
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A
Krajská soutěž 2.tř.sk.B
911. 11. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Dynamo Horšovský Týn A1:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň D5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá B10:4
911. 11. 2017 10:00SKUŘ Plzeň CST DDM Stříbro B10:4
911. 11. 2017 10:00SK Rokycany ATJ Sokol Pocinovice A5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Hrádek ATJ Město Zbiroh A10:8
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně A9:9
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Union Plzeň D8:10
1011. 11. 2017 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A6:10
1017. 11. 2017 18:00SK Rokycany AST DDM Stříbro B10:6
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A10:2
1011. 11. 2017 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A7:10
1116. 11. 2017 18:30TJ Sokol Klabava BTJ Hrádek A
1125. 11. 2017 10:00ST DDM Stříbro BTJ Město Zbiroh A
1125. 11. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Těně A
1125. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň DSKUŘ Plzeň C
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Rokycany A
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ABageta Dolany A
1125. 11. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Mirošov A
1225. 11. 2017 15:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Těně A
1225. 11. 2017 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Město Zbiroh A
1225. 11. 2017 14:00TJ Union Plzeň DSK Rokycany A
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSKUŘ Plzeň C
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Mirošov ABageta Dolany A
1225. 11. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Nezvěstice A
Divize ženy
426. 11. 2017 09:00
herna TJ Union Plzeň
TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C 
526. 11. 2017 09:00
herna TJ Union Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A 
626. 11. 2017 09:00
herna TJ Union Plzeň
TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A 
Český pohár,muži
326. 11. 2017 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Starý Plzenec A
326. 11. 2017 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A
326. 11. 2017 09:00TJ Sokol Skomelno ASK Drahotín A
326. 11. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec BTJ Slavoj Tachov A

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline