Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
1510. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A10:5
1510. 02. 2018 09:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A6:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:5
1510. 02. 2018 09:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Aš A10:6
1510. 02. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov A1:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov B9:9
1610. 02. 2018 14:00SK ToužimTJ Ostrov A6:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A10:8
1610. 02. 2018 14:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A8:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš A10:1
1610. 02. 2018 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov A1:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov B9:9
1724. 02. 2018 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A 
1724. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Baník Sokolov A 
1724. 02. 2018 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Slovan Karlovy Vary B 
1724. 02. 2018 10:00TJ Batesta Chodov BKST Karlovy Vary A 
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A
1724. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Aš ASK Toužim
1824. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A
1824. 02. 2018 14:00TJ Ostrov ATJ Baník Sokolov A
1824. 02. 2018 14:30TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B
1824. 02. 2018 14:30TJ Batesta Chodov AKST Karlovy Vary A
1824. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Jiskra Březová A
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim
Krajský přebor 1. třídy
1510. 02. 2018 10:30TJ Batesta Chodov CKST Karlovy Vary B1:10
1510. 02. 2018 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Ostrov B10:3
1510. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Spartak Horní Slavkov A10:3
1610. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B5:10
1610. 02. 2018 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Ostrov B3:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Spartak Horní Slavkov A10:5
1724. 02. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Luby A 
1724. 02. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk B 
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Batesta Chodov C 
1724. 02. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová B 
1824. 02. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Luby A 
1824. 02. 2018 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B 
1824. 02. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Batesta Chodov C 
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B 
Krajský přebor 2. třídy
1510. 02. 2018 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Loket nad Ohří B5:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BNK BFB Bochov1:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Lomnice BSKST Cheb B4:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Jiskra Aš B10:4
1610. 02. 2018 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Loket nad Ohří B0:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Batesta Chodov DNK BFB Bochov3:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Baník Vintířov ASKST Cheb B1:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Lomnice BTJ Jiskra Aš B9:9
1724. 02. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby B 
1724. 02. 2018 09:00NK BFB BochovTJ Baník Svatava 
1724. 02. 2018 08:30SKST Cheb BTJ Batesta Chodov D 
1724. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Sokolov B 
1824. 02. 2018 14:00NK BFB BochovTJ Luby B 
1824. 02. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Svatava 
1824. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Batesta Chodov D 
1824. 02. 2018 12:30SKST Cheb BTJ Baník Sokolov B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline