Výsledky
Divize
1404. 02. 2018 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A4:10
1404. 02. 2018 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B10:6
1404. 02. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A0:10
1404. 02. 2018 10:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A10:3
1401. 02. 2018 18:00SKST Děčín ATJ Sokol Lenešice A10:2
1410. 02. 2018 16:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec B 
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A7:10
1517. 02. 2018 16:00SKST Děčín AKST Jirkov A10:4
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litoměřice C9:9
1517. 02. 2018 16:00TJ Sever Žatec BSKP Sever Ústí nad Labem A4:10
1517. 02. 2018 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A7:10
1517. 02. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:5
1618. 02. 2018 10:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:2
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A5:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C3:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem A2:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A10:4
1618. 02. 2018 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B7:10
1703. 03. 2018 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A 
1703. 03. 2018 16:00KST Jirkov ATJ Krupka A 
1703. 03. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice A 
1703. 03. 2018 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec B 
1703. 03. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A 
1703. 03. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A 
1804. 03. 2018 10:00KST Jirkov ASKST Teplice A 
1804. 03. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A 
1804. 03. 2018 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice A 
1804. 03. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec B 
1804. 03. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A 
1804. 03. 2018 10:00TTC Litoměřice CSKST Děčín A 
Krajský přebor I. třídy
1610. 02. 2018 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Spořice10:8
dvojička
1613. 01. 2018 16:00ASK Lovosice ATTC Roudnice A9:9
dvojička
1607. 09. 2017 18:30SKST Teplice BSKST Teplice C10:4
dvojička
1624. 02. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Dobroměřice A
dvojička
1610. 03. 2018 16:00KST Most AKST Jirkov C
dvojička
1611. 09. 2017 18:00SKST Baník Most DSKST Baník Most C10:5
dvojička
1606. 01. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Litvínov B3:10
dvojička
2310. 02. 2018 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Dobroměřice A10:4
2310. 02. 2018 16:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A3:10
2310. 02. 2018 10:00SKST Teplice CKST Jirkov C10:7
2310. 02. 2018 16:00SKST Teplice BKST Most A10:8
2310. 02. 2018 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most C7:10
2310. 02. 2018 16:00ASK Lovosice ASKST Baník Most D10:6
2411. 02. 2018 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Dobroměřice A2:10
2410. 02. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A7:10
2411. 02. 2018 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C10:8
2411. 02. 2018 13:00SKST Teplice CKST Most A5:10
2411. 02. 2018 10:00ASK Lovosice ASKST Baník Most C7:10
2411. 02. 2018 10:00TTC Roudnice ASKST Baník Most D10:4
2522. 02. 2018 18:00
horní herna
TTC Litvínov BTTC Roudnice A10:7
2524. 02. 2018 16:00TJ Krupka BASK Lovosice A 
2524. 02. 2018 16:00TJ Sokol SpořiceSKST Teplice C 
2524. 02. 2018 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B 
2524. 02. 2018 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov C 
2524. 02. 2018 16:00SKST Baník Most DKST Most A 
2621. 02. 2018 17:30TJ Krupka BTTC Roudnice A1:10
2608. 02. 2018 18:00TTC Litvínov BASK Lovosice A9:9
2625. 02. 2018 10:00KST Jirkov BSKST Teplice C 
2625. 02. 2018 10:00TJ Sokol SpořiceSKST Teplice B 
2625. 02. 2018 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C 
2625. 02. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Most A 
Krajský přebor II.tř. sk.A
1610. 02. 2018 10:00SKST Baník Most EOÚ Blažim Tygři A9:9
1610. 02. 2018 16:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec C5:13
1609. 02. 2018 18:00ST Kopisty ATJ Klášterec nad Ohří A3:15
1609. 02. 2018 18:30KST Libědice ASokol Horní Jiřetín A12:6
1607. 02. 2018 17:30KST Jirkov DKST Most B14:4
1609. 02. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká Chomutov A12:6
1716. 02. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ASKST Baník Most E9:9
1717. 02. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AKST Jirkov D12:6
1712. 02. 2018 18:00KST Most BKST Libědice A4:14
1717. 02. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín AST Kopisty A13:5
1717. 02. 2018 13:00TTC Litvínov CTJ Klášterec nad Ohří A8:10
1716. 02. 2018 18:00TJ Sever Žatec COÚ Blažim Tygři A10:8
1824. 02. 2018 10:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec C 
1823. 02. 2018 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Klášterec nad Ohří A 
1824. 02. 2018 15:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A 
1823. 02. 2018 18:00ST Kopisty AKST Most B 
1823. 02. 2018 18:30KST Libědice ATJ Baník Březenecká Chomutov A 
1821. 02. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Baník Meziboří A15:3
řeší STK
1928. 02. 2018 17:30KST Jirkov DSKST Baník Most E 
1902. 03. 2018 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A 
1903. 03. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AST Kopisty A 
1926. 02. 2018 18:00KST Most BTTC Litvínov C 
1903. 03. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín AOÚ Blažim Tygři A 
1902. 03. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec C 
2010. 03. 2018 10:00SKST Baník Most ETJ Klášterec nad Ohří A 
2009. 03. 2018 18:00TJ Sever Žatec CSokol Horní Jiřetín A 
2009. 03. 2018 18:00OÚ Blažim Tygři AKST Most B 
2010. 03. 2018 16:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká Chomutov A 
2027. 02. 2018 18:30ST Kopisty ATJ Baník Meziboří A 
2009. 03. 2018 18:30KST Libědice AKST Jirkov D 
Krajský přebor II.tř. sk.B
1620. 12. 2017 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Lenešice B10:8
1609. 02. 2018 18:00TTC Roudnice BTTC Duchcov A11:7
1605. 02. 2018 18:00TJ Krupka CTTC Ústí nad Labem C9:9
1609. 02. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Bořislav A9:9
1609. 02. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Terezín B13:5
1605. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKST Teplice D4:14
1719. 02. 2018 18:00
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí nad Labem CSokol Libochovice A12:6
1717. 02. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Smolnice A11:7
1715. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BST Baroni Třebívlice A7:11
1717. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C15:3
1716. 02. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTTC Roudnice B8:10
1717. 02. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Lenešice B9:9
1823. 02. 2018 18:00Sokol Libochovice ATTC Duchcov A 
1823. 02. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BTTC Ústí nad Labem C 
1823. 02. 2018 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Bořislav A 
1819. 02. 2018 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Terezín B14:4
1823. 02. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice D 
1823. 02. 2018 18:00TJ Smolnice ASKP Sever Ústí nad Labem C 
1902. 03. 2018 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A 
1926. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CST Baroni Třebívlice A 
1903. 03. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Krupka C 
1901. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice B 
1903. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Lenešice B 
1902. 03. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTTC Duchcov A 
2009. 03. 2018 18:00Sokol Libochovice ATTC Ústí nad Labem C 
2010. 03. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Bořislav A 
2009. 03. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Terezín B 
2009. 03. 2018 18:00TTC Roudnice BSKST Teplice D 
2001. 03. 2018 17:00TJ Krupka CSKP Sever Ústí nad Labem C 
2009. 03. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Smolnice A 
Krajský přebor II.tř. sk.C
1609. 02. 2018 18:00SKST Děčín BTJ Chemička Ústí nad Labem A13:5
1609. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B4:14
1608. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ASK Malá Veleň A11:7
1609. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Bechlín A13:5
1608. 02. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno AKST Kalich Litoměřice A13:5
1609. 02. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C10:8
1720. 02. 2018 18:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Filipov BSKST Děčín B6:12
1716. 02. 2018 18:00TTC Roudnice CINPEKO Krásné Březno A6:12
1716. 02. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
1712. 02. 2018 18:00SKST Bechlín ATJ Sokol Terezín A6:12
1716. 02. 2018 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B15:3
1715. 02. 2018 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1823. 02. 2018 18:00SKST Děčín BSK Štětí B 
1823. 02. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Malá Veleň A 
1821. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Bechlín A13:5
1822. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A10:8
řeší STK
1823. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C 
1822. 02. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Filipov B11:7
1901. 03. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ASKST Děčín B 
1902. 03. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1902. 03. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A 
1902. 03. 2018 18:00
Změna pořadatelství
SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A 
1902. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Bechlín A 
1902. 03. 2018 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí B 
2009. 03. 2018 18:00SKST Děčín BSK Malá Veleň A 
2008. 03. 2018 18:00SK Štětí BSKST Bechlín A 
2009. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A 
2009. 03. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice C 
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B 
2028. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AINPEKO Krásné Březno A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline