Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I.třídy
1208. 01. 2018 18:30TTC Kladno FST Viktorie Černuc A12:6
1211. 01. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Unhošť B17:1
1209. 01. 2018 19:00TTC Jemníky ASTC Slaný B2:16
1211. 01. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Stochov Honice A5:13
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno E12:6
1317. 01. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno F
1315. 01. 2018 18:30TTC Kladno EKST Slatina A
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATTC Jemníky A
1316. 01. 2018 18:30STC Slaný BTTC Slovan Kladno B
1317. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť BST Viktorie Černuc A
1422. 01. 2018 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Unhošť B
1425. 01. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ASTC Slaný B
1425. 01. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Stochov Honice A
1425. 01. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno E
1425. 01. 2018 18:00KST Slatina ATJ Sokol Dříň A
1501. 02. 2018 18:00KST Slatina ATTC Kladno F
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ADTJ Sparta Kladno A
1529. 01. 2018 18:30TTC Kladno ETTC Jemníky A
1502. 02. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice AST Viktorie Černuc A
1530. 01. 2018 18:30STC Slaný BTJ Sokol Unhošť B
Regionální soutěž II.třídy
1209. 01. 2018 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Dříň B14:4
1212. 01. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BKST Slatina B10:8
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BSTC Slaný D5:13
1209. 01. 2018 18:30STC Slaný CTSM Kladno B17:1
1210. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTTC Slovan Kladno C1:17
1208. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CDTJ Sparta Kladno B
1315. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Kladno G
1317. 01. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Unhošť C
1318. 01. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný C
1317. 01. 2018 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Stochov Honice B
1316. 01. 2018 17:30STC Slaný DTJ Sokol Buštěhrad B
1317. 01. 2018 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň B
1423. 01. 2018 18:30TTC Kladno GKST Slatina B
1422. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný D
1426. 01. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTSM Kladno B
1426. 01. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Slovan Kladno C
1423. 01. 2018 18:30STC Slaný CDTJ Sparta Kladno B
1424. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Dříň C
1531. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTTC Kladno G
1529. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný C
1531. 01. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Stochov Honice B
1501. 02. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Buštěhrad B
1531. 01. 2018 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň B
1530. 01. 2018 17:30STC Slaný DKST Slatina B
Regionální soutěž III.třídy
1210. 01. 2018 17:30TSM Kladno CKST Slatina C0:18
1209. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Dříň E13:5
1209. 01. 2018 17:30STC Slaný EST Viktorie Černuc B10:8
1319. 12. 2017 17:30STC Slaný ETSM Kladno C
1318. 01. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň D
1426. 01. 2018 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň E
1423. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DSTC Slaný E

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline