Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I.třídy
105. 10. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno F13:5
104. 10. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Slovan Kladno B7:11
103. 10. 2017 18:30STC Slaný BTTC Jemníky A8:10
106. 10. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice ADTJ Sparta Kladno A12:6
102. 10. 2017 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Dříň A9:9
209. 10. 2017 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Dříň A11:7
212. 10. 2017 18:00KST Slatina ATTC Kladno E11:7
210. 10. 2017 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Stochov Honice A8:10
212. 10. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BSTC Slaný B12:6
212. 10. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Unhošť B9:9
318. 10. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Kladno F5:13
317. 10. 2017 18:30STC Slaný BST Viktorie Černuc A12:6
320. 10. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATTC Slovan Kladno B6:12
316. 10. 2017 18:30TTC Kladno EDTJ Sparta Kladno A8:10
318. 10. 2017 19:00TJ Sokol Dříň AKST Slatina A10:8
423. 10. 2017 18:30TTC Kladno FKST Slatina A11:7
426. 10. 2017 19:10DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Dříň A10:8
424. 10. 2017 19:00TTC Jemníky ATTC Kladno E13:5
426. 10. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Stochov Honice A5:13
425. 10. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BSTC Slaný B4:14
531. 10. 2017 18:30STC Slaný BTTC Kladno F13:5
503. 11. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATJ Sokol Unhošť B14:4
530. 10. 2017 18:30TTC Kladno ETTC Slovan Kladno B5:13
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Jemníky A9:9
502. 11. 2017 18:00KST Slatina ADTJ Sparta Kladno A8:10
606. 11. 2017 18:30TTC Kladno FDTJ Sparta Kladno A8:10
607. 11. 2017 19:00TTC Jemníky AKST Slatina A12:6
609. 11. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Dříň A13:5
609. 11. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno E10:8
607. 11. 2017 18:30STC Slaný BTJ Sokol Stochov Honice A11:7
717. 11. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATTC Kladno F10:8
713. 11. 2017 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Unhošť B12:6
715. 11. 2017 19:00TJ Sokol Dříň AST Viktorie Černuc A10:8
716. 11. 2017 18:00KST Slatina ATTC Slovan Kladno B4:14
716. 11. 2017 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Jemníky A5:13
820. 11. 2017 18:30TTC Kladno FTTC Jemníky A5:13
823. 11. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BDTJ Sparta Kladno A16:2
823. 11. 2017 18:00ST Viktorie Černuc AKST Slatina A12:6
822. 11. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Dříň A9:9
821. 11. 2017 18:30STC Slaný BTTC Kladno E15:3
927. 11. 2017 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Stochov Honice A3:15
929. 11. 2017 19:00TJ Sokol Dříň ASTC Slaný B8:10
930. 11. 2017 18:00KST Slatina ATJ Sokol Unhošť B17:1
930. 11. 2017 19:10DTJ Sparta Kladno AST Viktorie Černuc A10:8
928. 11. 2017 19:00TTC Jemníky ATTC Slovan Kladno B6:12
1004. 12. 2017 18:30TTC Kladno FTTC Slovan Kladno B7:11
1007. 12. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Jemníky A10:8
1006. 12. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BDTJ Sparta Kladno A9:9
1005. 12. 2017 18:30STC Slaný BKST Slatina A15:3
1008. 12. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATJ Sokol Dříň A15:3
1125. 09. 2017 18:30TTC Kladno ETTC Kladno F8:10
1114. 12. 2017 18:00KST Slatina ATJ Sokol Stochov Honice A6:12
1114. 12. 2017 19:10DTJ Sparta Kladno ASTC Slaný B5:13
1112. 12. 2017 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Unhošť B14:4
1114. 12. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BST Viktorie Černuc A13:5
1208. 01. 2018 18:30TTC Kladno FST Viktorie Černuc A12:6
1211. 01. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Unhošť B17:1
1209. 01. 2018 19:00TTC Jemníky ASTC Slaný B2:16
1211. 01. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Stochov Honice A5:13
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno E12:6
1317. 01. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno F9:9
1315. 01. 2018 18:30TTC Kladno EKST Slatina A9:9
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATTC Jemníky A12:6
1316. 01. 2018 18:30STC Slaný BTTC Slovan Kladno B9:9
1317. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť BST Viktorie Černuc A6:12
1422. 01. 2018 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Unhošť B14:4
1425. 01. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ASTC Slaný B6:12
1425. 01. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Stochov Honice A13:5
1425. 01. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno E5:13
1425. 01. 2018 18:00KST Slatina ATJ Sokol Dříň A10:8
1501. 02. 2018 18:00KST Slatina ATTC Kladno F12:6
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ADTJ Sparta Kladno A12:6
1529. 01. 2018 18:30TTC Kladno ETTC Jemníky A9:9
1502. 02. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice AST Viktorie Černuc A13:5
1530. 01. 2018 18:30STC Slaný BTJ Sokol Unhošť B13:5
1605. 02. 2018 18:30TTC Kladno FSTC Slaný B1:17
1607. 02. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Stochov Honice A5:13
1608. 02. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno E12:6
1606. 02. 2018 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Dříň A9:9
1608. 02. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno AKST Slatina A6:12
1715. 02. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno F7:11
1715. 02. 2018 18:00KST Slatina ATTC Jemníky A11:7
1714. 02. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Slovan Kladno B6:12
1712. 02. 2018 18:30TTC Kladno EST Viktorie Černuc A11:7
1716. 02. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice ASTC Slaný B5:13
1819. 02. 2018 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Stochov Honice A9:9
1821. 02. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Kladno E8:10
1822. 02. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Dříň A9:9
1822. 02. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BKST Slatina A15:3
1820. 02. 2018 19:00TTC Jemníky ADTJ Sparta Kladno A10:8
1906. 03. 2018 19:00TTC Jemníky ATTC Kladno F11:7
1908. 03. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Slovan Kladno B6:12
1908. 03. 2018 18:00KST Slatina AST Viktorie Černuc A11:7
1907. 03. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATJ Sokol Unhošť B11:7
1905. 03. 2018 18:30TTC Kladno ESTC Slaný B2:16
2016. 03. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice ATTC Kladno E13:5
2013. 03. 2018 18:30STC Slaný BTJ Sokol Dříň A16:2
2014. 03. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť BKST Slatina A7:11
2015. 03. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ADTJ Sparta Kladno A11:7
2015. 03. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Jemníky A15:3
2129. 03. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno F12:6
2127. 03. 2018 19:00TTC Jemníky AST Viktorie Černuc A9:9
2129. 03. 2018 19:10DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Unhošť B10:8
2129. 03. 2018 18:00KST Slatina ASTC Slaný B5:13
2128. 03. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATJ Sokol Stochov Honice A5:13
2201. 01. 2018 18:30TTC Kladno FTTC Kladno E8:10
2206. 04. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice AKST Slatina A12:6
2203. 04. 2018 18:30STC Slaný BDTJ Sparta Kladno A10:8
2204. 04. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Jemníky A9:9
2205. 04. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Slovan Kladno B8:10
Regionální soutěž II.třídy
102. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Kladno G6:12
104. 10. 2017 18:30KST Slatina BTJ Sokol Buštěhrad B11:7
103. 10. 2017 17:30STC Slaný DTJ Sokol Stochov Honice B8:10
104. 10. 2017 17:30TSM Kladno BSTC Slaný C1:17
105. 10. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Unhošť C13:5
104. 10. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň C9:9
210. 10. 2017 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Dříň C15:3
211. 10. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CDTJ Sparta Kladno B10:8
210. 10. 2017 18:30STC Slaný CTTC Slovan Kladno C8:10
210. 10. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTSM Kladno B10:8
213. 10. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BSTC Slaný D9:9
209. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BKST Slatina B14:4
318. 10. 2017 18:30KST Slatina BTTC Kladno G14:4
317. 10. 2017 17:30STC Slaný DTJ Sokol Dříň B3:15
318. 10. 2017 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Buštěhrad B10:8
319. 10. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Stochov Honice B13:5
318. 10. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BSTC Slaný C4:14
316. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Unhošť C13:5
421. 12. 2017 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Unhošť C15:3
424. 10. 2017 18:30STC Slaný CTJ Sokol Dříň C13:5
427. 10. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BDTJ Sparta Kladno B9:9
424. 10. 2017 18:00
Herna Slovanu Kladno
TJ Sokol Buštěhrad BTTC Slovan Kladno C2:16
423. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTSM Kladno B12:6
425. 10. 2017 18:30KST Slatina BSTC Slaný D12:6
531. 10. 2017 17:30STC Slaný DTTC Kladno G5:13
501. 11. 2017 17:30TSM Kladno BKST Slatina B4:14
502. 11. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Dříň B16:2
501. 11. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Buštěhrad B4:14
530. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Stochov Honice B5:13
501. 11. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CSTC Slaný C8:10
607. 11. 2017 18:30TTC Kladno GSTC Slaný C14:4
610. 11. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Unhošť C9:9
610. 11. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Dříň C10:8
606. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BDTJ Sparta Kladno B17:1
608. 11. 2017 18:30KST Slatina BTTC Slovan Kladno C6:12
612. 12. 2017 17:30STC Slaný DTSM Kladno B16:2
715. 11. 2017 17:30TSM Kladno BTTC Kladno G2:16
716. 11. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný D8:10
715. 11. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BKST Slatina B7:11
725. 09. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Dříň B8:10
715. 11. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Buštěhrad B11:7
714. 11. 2017 18:30STC Slaný CTJ Sokol Stochov Honice B14:4
821. 11. 2017 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Stochov Honice B12:6
824. 11. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BSTC Slaný C7:11
820. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Unhošť C11:7
822. 11. 2017 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň C11:7
821. 11. 2017 17:30STC Slaný DDTJ Sparta Kladno B13:5
822. 11. 2017 17:30TSM Kladno BTTC Slovan Kladno C0:18
930. 11. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Kladno G8:10
920. 12. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTSM Kladno B14:4
927. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný D10:8
929. 11. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CKST Slatina B8:10
928. 11. 2017 18:30STC Slaný CTJ Sokol Dříň B13:5
901. 12. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Buštěhrad B9:9
1005. 12. 2017 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Buštěhrad B14:4
1004. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Stochov Honice B11:7
1006. 12. 2017 18:30KST Slatina BSTC Slaný C7:11
1005. 12. 2017 17:30STC Slaný DTJ Sokol Unhošť C6:12
1018. 12. 2017 19:00TSM Kladno BTJ Sokol Dříň C1:17
1007. 12. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CDTJ Sparta Kladno B11:7
1113. 12. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTTC Kladno G5:13
1111. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Slovan Kladno C7:11
1113. 12. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CTSM Kladno B15:3
1126. 09. 2017 18:30STC Slaný CSTC Slaný D12:6
1115. 12. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BKST Slatina B9:9
1115. 12. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Dříň B12:6
1209. 01. 2018 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Dříň B14:4
1212. 01. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BKST Slatina B10:8
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BSTC Slaný D5:13
1209. 01. 2018 18:30STC Slaný CTSM Kladno B17:1
1210. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTTC Slovan Kladno C1:17
1208. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CDTJ Sparta Kladno B10:8
1315. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Kladno G6:12
1317. 01. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Unhošť C7:11
1318. 01. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný C7:11
1317. 01. 2018 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Stochov Honice B6:12
1316. 01. 2018 17:30STC Slaný DTJ Sokol Buštěhrad B15:3
1317. 01. 2018 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň B12:6
1423. 01. 2018 18:30TTC Kladno GKST Slatina B16:2
1422. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný D14:4
1426. 01. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTSM Kladno B14:4
1426. 01. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Slovan Kladno C1:17
1423. 01. 2018 18:30STC Slaný CDTJ Sparta Kladno B17:1
1424. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Dříň C7:11
1531. 01. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTTC Kladno G3:15
1529. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný C7:11
1531. 01. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Stochov Honice B7:11
1501. 02. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Buštěhrad B10:8
1531. 01. 2018 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň B0:18
1530. 01. 2018 17:30STC Slaný DKST Slatina B3:15
1606. 02. 2018 18:30TTC Kladno GSTC Slaný D12:6
1607. 02. 2018 18:30KST Slatina BTSM Kladno B17:1
1605. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Slovan Kladno C6:12
1609. 02. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BDTJ Sparta Kladno B12:6
1609. 02. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Dříň C8:10
1606. 02. 2018 18:30STC Slaný CTJ Sokol Unhošť C18:0
1713. 02. 2018 18:30STC Slaný CTTC Kladno G11:7
1714. 02. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Stochov Honice B13:5
1712. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Buštěhrad B8:10
1714. 02. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň B7:11
1715. 02. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CKST Slatina B12:6
1714. 02. 2018 17:30TSM Kladno BSTC Slaný D2:16
1820. 02. 2018 18:30TTC Kladno GTSM Kladno B16:2
1820. 02. 2018 17:30STC Slaný DTTC Slovan Kladno C3:15
1821. 02. 2018 18:30KST Slatina BDTJ Sparta Kladno B15:3
1801. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Dříň C8:10
1823. 02. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Unhošť C12:6
1823. 02. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BSTC Slaný C0:18
1909. 03. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Kladno G1:17
1906. 03. 2018 18:30STC Slaný CTJ Sokol Buštěhrad B16:2
1907. 03. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Dříň B7:11
1905. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CKST Slatina B9:9
1907. 03. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BSTC Slaný D7:11
1908. 03. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTSM Kladno B15:3
2013. 03. 2018 18:30TTC Kladno GTTC Slovan Kladno C12:6
2014. 03. 2018 17:30TSM Kladno BDTJ Sparta Kladno B4:14
2013. 03. 2018 17:30STC Slaný DTJ Sokol Dříň C8:10
2014. 03. 2018 18:30KST Slatina BTJ Sokol Unhošť C14:4
2012. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný C5:13
2016. 03. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Stochov Honice B15:3
2130. 03. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Kladno G4:14
2130. 03. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Dříň B3:15
2127. 03. 2018 18:30STC Slaný CKST Slatina B14:4
2128. 03. 2018 18:30TJ Sokol Unhošť CSTC Slaný D4:14
2126. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTSM Kladno B13:5
2128. 03. 2018 18:10DTJ Sparta Kladno BTTC Slovan Kladno C6:12
2203. 04. 2018 18:30TTC Kladno GDTJ Sparta Kladno B16:2
2205. 04. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Dříň C10:8
2204. 04. 2018 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Unhošť C6:12
2202. 01. 2018 17:30STC Slaný DSTC Slaný C6:12
2204. 04. 2018 18:30KST Slatina BTJ Sokol Stochov Honice B15:3
2202. 04. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Buštěhrad B15:3
Regionální soutěž III.třídy
103. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DTSM Kladno C13:5
105. 10. 2017 18:00KST Slatina CST Viktorie Černuc B12:6
211. 10. 2017 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Dříň E7:11
210. 10. 2017 17:30STC Slaný EKST Slatina C10:8
320. 10. 2017 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň D13:5
317. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň EST Viktorie Černuc B6:12
425. 10. 2017 17:30TSM Kladno CST Viktorie Černuc B5:13
424. 10. 2017 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň E16:2
503. 11. 2017 19:00KST Slatina CTSM Kladno C15:3
531. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dříň ETJ Sokol Dříň D3:15
502. 11. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BSTC Slaný E6:12
608. 11. 2017 17:30TSM Kladno CSTC Slaný E2:16
607. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DST Viktorie Černuc B11:7
714. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dříň EKST Slatina C5:13
714. 11. 2017 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň D17:1
829. 11. 2017 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Dříň D9:9
830. 11. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BKST Slatina C12:6
905. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dříň ETSM Kladno C12:6
908. 12. 2017 19:00KST Slatina CSTC Slaný E6:12
1012. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DKST Slatina C5:13
1014. 12. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň E14:4
1104. 01. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BTSM Kladno C18:0
1102. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň ESTC Slaný E5:13
1210. 01. 2018 17:30TSM Kladno CKST Slatina C0:18
1209. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Dříň E13:5
1209. 01. 2018 17:30STC Slaný EST Viktorie Černuc B10:8
1319. 12. 2017 17:30STC Slaný ETSM Kladno C18:0wo
1318. 01. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň D11:7
1426. 01. 2018 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň E14:4
1423. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DSTC Slaný E4:14
1506. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTSM Kladno C18:0
1509. 02. 2018 19:00KST Slatina CST Viktorie Černuc B4:14
1607. 02. 2018 18:00TSM Kladno CTJ Sokol Dříň E4:14
1613. 02. 2018 17:30STC Slaný EKST Slatina C9:9
1723. 02. 2018 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň D12:6
1720. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dříň EST Viktorie Černuc B7:11
1807. 03. 2018 17:30TSM Kladno CST Viktorie Černuc B1:17
1806. 03. 2018 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň E14:4
1916. 03. 2018 19:00KST Slatina CTSM Kladno C18:0
1913. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dříň ETJ Sokol Dříň D9:9
1922. 03. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BSTC Slaný E2:16
2028. 03. 2018 17:30TSM Kladno CSTC Slaný E4:14
2027. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DST Viktorie Černuc B12:6
2103. 04. 2018 18:00TJ Sokol Dříň EKST Slatina C4:14
2103. 04. 2018 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň D6:12

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS