Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1.třídy
129. 09. 2017 19:00Sokol Zásmuky AStolní tenis Kolín B8:10
129. 09. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Velim A18:0
124. 09. 2017 18:00KST Týnec nad Labem AStolní tenis Kolín A4:14
125. 09. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B18:0
205. 10. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Klučov A6:12
203. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Starý Kolín A10:8
206. 10. 2017 19:00TJ Sokol Velim AKST Týnec nad Labem A6:12
206. 10. 2017 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velký Osek C8:10
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Kolín B9:9
315. 10. 2017 18:00KST Týnec nad Labem ASokol Zásmuky A12:6
309. 10. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velim A10:8
312. 10. 2017 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B17:1
419. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín BST EUROMASTER Kolín D7:11
417. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Klučov A5:13
416. 10. 2017 18:30
Herna Starý Kolín
Sokol Zásmuky ATJ Sokol Starý Kolín A3:15
413. 11. 2017 19:00TJ Sokol Velký Osek CKST Týnec nad Labem A11:7
529. 10. 2017 18:00KST Týnec nad Labem AStolní tenis Kolín B2:16
530. 10. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velký Osek C10:8
526. 10. 2017 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velim A16:2
526. 10. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B15:3
602. 11. 2017 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B8:10
631. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín AST EUROMASTER Kolín D13:5
603. 11. 2017 19:00Sokol Zásmuky ATJ Klučov A7:11
605. 11. 2017 18:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Starý Kolín A5:13
706. 11. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín B9:9
714. 12. 2017 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velký Osek C7:11
714. 12. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Velim A13:5
706. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín A4:14
828. 09. 2017 18:30Stolní tenis Kolín BStolní tenis Kolín A14:4
817. 11. 2017 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B7:11
817. 11. 2017 19:00Sokol Zásmuky AST EUROMASTER Kolín D16:2
819. 11. 2017 18:00KST Týnec nad Labem ATJ Klučov A4:14
928. 11. 2017 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Starý Kolín A10:8
923. 11. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Velký Osek C10:8
920. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSokol Zásmuky A11:7
921. 11. 2017 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velim A15:3
1030. 11. 2017 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velim A10:8
1001. 12. 2017 19:00Sokol Zásmuky AStolní tenis Kolín A2:16
1001. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B12:6
1003. 12. 2017 18:00KST Týnec nad Labem AST EUROMASTER Kolín D14:4
1107. 12. 2017 18:30TJ Klučov AStolní tenis Kolín B10:8
1107. 12. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Starý Kolín A11:7
1104. 12. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BKST Týnec nad Labem A9:9
1105. 12. 2017 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velký Osek C14:4
1108. 12. 2017 19:00TJ Sokol Velim ASokol Zásmuky A7:11
1211. 01. 2018 18:30Stolní tenis Kolín BSokol Zásmuky A13:5
1212. 01. 2018 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Velký Osek C7:11
1209. 01. 2018 18:30Stolní tenis Kolín AKST Týnec nad Labem A14:4
1208. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Starý Kolín A7:11
1318. 01. 2018 18:30TJ Klučov AST EUROMASTER Kolín D14:4
1324. 01. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín A7:11
1321. 01. 2018 18:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velim A10:8
1316. 03. 2018 19:00TJ Sokol Velký Osek CSokol Zásmuky A13:5
1425. 01. 2018 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velký Osek C7:11
1426. 01. 2018 19:00Sokol Zásmuky AKST Týnec nad Labem A8:10
1426. 01. 2018 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Starý Kolín A7:11
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Klučov A5:13
1501. 02. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín DStolní tenis Kolín B10:8
pokuta 100
1501. 02. 2018 18:30TJ Klučov AStolní tenis Kolín A8:10
1502. 02. 2018 18:30
Herna Zásmuky
TJ Sokol Starý Kolín ASokol Zásmuky A14:4
1504. 02. 2018 18:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velký Osek C9:9
1608. 02. 2018 18:30Stolní tenis Kolín BKST Týnec nad Labem A16:2
1609. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Starý Kolín A12:6
1609. 02. 2018 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov A14:4
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BST EUROMASTER Kolín D13:5
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín B9:9
1715. 02. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín DStolní tenis Kolín A4:14
1715. 02. 2018 18:30TJ Klučov ASokol Zásmuky A16:2
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín AKST Týnec nad Labem A11:7
1822. 02. 2018 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Starý Kolín A10:8
1823. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Klučov A7:11
1823. 02. 2018 19:00TJ Sokol Velim AST EUROMASTER Kolín D7:11
1820. 02. 2018 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B18:0
1926. 09. 2017 18:30Stolní tenis Kolín AStolní tenis Kolín B13:5
1926. 02. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velim A13:5
1901. 03. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín DSokol Zásmuky A8:10
1920. 03. 2018 18:30TJ Klučov AKST Týnec nad Labem A9:9
2005. 03. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Klučov A8:10
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek CST EUROMASTER Kolín D16:2
2009. 03. 2018 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B15:3
2009. 03. 2018 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín A4:14
2116. 03. 2018 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín B7:11
2113. 03. 2018 18:30Stolní tenis Kolín ASokol Zásmuky A18:0
2112. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velký Osek C3:15
2115. 03. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín DKST Týnec nad Labem A11:7
2222. 03. 2018 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Klučov A9:9
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín AST EUROMASTER Kolín D16:2
2225. 03. 2018 18:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B15:3
2223. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Kolín A7:11
2223. 03. 2018 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velim A18:0
Regionální soutěž 2.třídy
127. 09. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Klučov B6:12
124. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."A"SK Křečhoř A11:7
101. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Velký Osek D6:12
125. 09. 2017 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C11:7
205. 10. 2017 18:00TJ Klučov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C7:11
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek DViktoria Radim A7:11
204. 10. 2017 18:00SK Křečhoř AStolní tenis Kolín C17:1
203. 10. 2017 18:30SK Nová Ves I."B"SK Nová Ves I."A"5:13
313. 10. 2017 18:30SK Nová Ves I."A"TTC Dobřichovská Pivnice A17:1
315. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín CSK Nová Ves I."B"10:8
309. 10. 2017 18:30Viktoria Radim ASK Křečhoř A10:8
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Velký Osek D14:4
419. 10. 2017 18:00TJ Klučov BTJ Sokol Velký Osek D13:5
423. 10. 2017 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C7:11
417. 10. 2017 18:30SK Nová Ves I."B"Viktoria Radim A7:11
410. 12. 2017 17:00TTC Dobřichovská Pivnice AStolní tenis Kolín C3:15
418. 10. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSK Nová Ves I."A"6:12
529. 10. 2017 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Starý Kolín B11:7
523. 10. 2017 18:30Viktoria Radim ATTC Dobřichovská Pivnice A12:6
524. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Nová Ves I."B"14:4
527. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek DSK Křečhoř A4:14
602. 11. 2017 18:00TJ Klučov BSK Křečhoř A11:7
631. 10. 2017 18:30SK Nová Ves I."B"TJ Sokol Velký Osek D15:3
603. 11. 2017 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C5:13
601. 11. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín BViktoria Radim A5:13
710. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."A"TJ Klučov B13:5
710. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Starý Kolín B13:5
717. 11. 2017 19:00TJ Sokol Velký Osek DTTC Dobřichovská Pivnice A11:7
725. 10. 2017 18:00SK Křečhoř ASK Nová Ves I."B"16:2
816. 11. 2017 18:00TJ Klučov BSK Nová Ves I."B"12:6
806. 10. 2017 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ASK Křečhoř A2:16
815. 11. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velký Osek D11:7
817. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."A"Stolní tenis Kolín C16:2
926. 11. 2017 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Klučov B6:12
920. 11. 2017 18:30Viktoria Radim ASK Nová Ves I."A"8:10
911. 10. 2017 18:00SK Křečhoř ATJ Sokol Starý Kolín B14:4
921. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."B"TTC Dobřichovská Pivnice A14:4
1030. 11. 2017 18:00TJ Klučov BTTC Dobřichovská Pivnice A16:2
1029. 11. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSK Nová Ves I."B"8:10
1001. 12. 2017 18:30SK Nová Ves I."A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C12:6
1003. 12. 2017 18:30Stolní tenis Kolín CViktoria Radim A10:8
1104. 12. 2017 18:30Viktoria Radim ATJ Klučov B9:9
1110. 12. 2017 18:30
Herna Stolní t. Kolín
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CStolní tenis Kolín C8:10
1108. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek DSK Nová Ves I."A"4:14
1108. 12. 2017 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Starý Kolín B9:9
1211. 01. 2018 18:00TJ Klučov BTJ Sokol Starý Kolín B13:5
1210. 01. 2018 18:00SK Křečhoř ASK Nová Ves I."A"9:9
1212. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek DStolní tenis Kolín C14:4
1202. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CViktoria Radim A9:9
1319. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Klučov B6:12
1315. 01. 2018 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Velký Osek D13:5
1321. 01. 2018 18:30Stolní tenis Kolín CSK Křečhoř A5:13
1321. 03. 2018 18:30SK Nová Ves I."A"SK Nová Ves I."B"15:3
1402. 03. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ASK Nová Ves I."A"2:16
1423. 01. 2018 18:30SK Nová Ves I."B"Stolní tenis Kolín C15:3
1424. 01. 2018 18:00SK Křečhoř AViktoria Radim A12:6
1412. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C11:7
1502. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek DTJ Klučov B8:10
1509. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Křečhoř A9:9
1529. 01. 2018 18:30Viktoria Radim ASK Nová Ves I."B"17:1
1504. 02. 2018 18:30Stolní tenis Kolín CTTC Dobřichovská Pivnice A13:5
1502. 02. 2018 18:30SK Nová Ves I."A"TJ Sokol Starý Kolín B16:2
1607. 02. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín BStolní tenis Kolín C7:11
1609. 02. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice AViktoria Radim A3:15
1606. 02. 2018 18:30SK Nová Ves I."B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C7:11
1607. 02. 2018 18:00SK Křečhoř ATJ Sokol Velký Osek D12:6
1714. 03. 2018 18:00SK Křečhoř ATJ Klučov B9:9
1716. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek DSK Nová Ves I."B"11:7
1716. 02. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTTC Dobřichovská Pivnice A17:1
1712. 02. 2018 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Starý Kolín B15:3
1822. 02. 2018 18:00TJ Klučov BSK Nová Ves I."A"8:10
1821. 02. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C4:14
1823. 02. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Velký Osek D6:12
1820. 02. 2018 18:30SK Nová Ves I."B"SK Křečhoř A5:13
1927. 02. 2018 18:30SK Nová Ves I."B"TJ Klučov B6:12
1928. 02. 2018 18:00SK Křečhoř ATTC Dobřichovská Pivnice A17:1
1902. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Starý Kolín B12:6
1904. 03. 2018 18:30Stolní tenis Kolín CSK Nová Ves I."A"4:14
2008. 03. 2018 18:00TJ Klučov BStolní tenis Kolín C16:2
2009. 03. 2018 18:30SK Nová Ves I."A"Viktoria Radim A13:5
2007. 03. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSK Křečhoř A7:11
2009. 03. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ASK Nová Ves I."B"12:6
2116. 03. 2018 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Klučov B2:16
2113. 03. 2018 18:30SK Nová Ves I."B"TJ Sokol Starý Kolín B8:10
2116. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Nová Ves I."A"9:9
2112. 03. 2018 18:30Viktoria Radim AStolní tenis Kolín C12:6
2222. 03. 2018 18:00TJ Klučov BViktoria Radim A5:13
2223. 03. 2018 18:30
Herna Kostelec n Č l
Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C7:11
2223. 03. 2018 18:30SK Nová Ves I."A"TJ Sokol Velký Osek D12:6
2228. 03. 2018 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTTC Dobřichovská Pivnice A12:6
Regionální soutěž 3.třídy
127. 09. 2017 19:00Sokol Zásmuky BKST Týnec nad Labem B12:6
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Plaňany11:7
125. 09. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek ESK Nová Ves I."C"7:11
204. 10. 2017 19:00ST BýchoryTTC Dobřichovská Pivnice B3:15
208. 10. 2017 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek E11:7
204. 10. 2017 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Český Brod "A"12:6
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"KST Týnec nad Labem B14:4
309. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek ESokol Zásmuky B4:14
310. 10. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BSK Nová Ves I."C"15:3
311. 10. 2017 18:30Viktoria Radim BST Býchory16:2
418. 10. 2017 18:30SK Nová Ves I."C"Viktoria Radim B6:12
422. 10. 2017 16:00TJ Sokol PlaňanyTTC Dobřichovská Pivnice B7:11
417. 11. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek E18:0
523. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek EKST Týnec nad Labem B14:4
527. 10. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BSokol Zásmuky B6:12
525. 10. 2017 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Plaňany15:3
603. 11. 2017 18:30KST Týnec nad Labem BST Býchory12:6
601. 11. 2017 19:00Sokol Zásmuky BViktoria Radim B13:5
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TTC Dobřichovská Pivnice B16:2
710. 11. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Velký Osek E11:7
708. 11. 2017 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Český Brod "A"14:4
708. 11. 2017 19:00ST BýchorySK Nová Ves I."C"4:14
817. 11. 2017 18:30KST Týnec nad Labem BSK Nová Ves I."C"12:6
819. 11. 2017 16:00TJ Sokol PlaňanyST Býchory13:5
813. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek EViktoria Radim B4:14
924. 11. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BKST Týnec nad Labem B9:9
922. 11. 2017 19:00ST BýchorySokol Zásmuky B3:15
922. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."C"TJ Sokol Plaňany15:3
1001. 12. 2017 18:30KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Plaňany12:6
1013. 12. 2017 19:00Sokol Zásmuky BSK Nová Ves I."C"12:6
1015. 12. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"ST Býchory11:7
1001. 12. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BViktoria Radim B5:13
1106. 12. 2017 18:30Viktoria Radim BKST Týnec nad Labem B13:5
1108. 12. 2017 17:00ST BýchoryTJ Sokol Velký Osek E12:6
1106. 12. 2017 18:30SK Nová Ves I."C"TJ Sokol Český Brod "A"7:11
1110. 12. 2017 16:00TJ Sokol PlaňanySokol Zásmuky B6:12
1212. 01. 2018 18:30KST Týnec nad Labem BSokol Zásmuky B10:8
1214. 01. 2018 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Český Brod "A"12:6
1210. 01. 2018 18:30SK Nová Ves I."C"TJ Sokol Velký Osek E9:9
1312. 01. 2018 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BST Býchory8:10
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek ETJ Sokol Plaňany10:8
1302. 02. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Sokol Zásmuky B7:11
1426. 01. 2018 18:30KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Český Brod "A"7:11
1424. 01. 2018 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velký Osek E18:0
1424. 01. 2018 18:30SK Nová Ves I."C"TTC Dobřichovská Pivnice B12:6
1417. 01. 2018 19:00ST BýchoryViktoria Radim B2:16
1531. 01. 2018 18:30Viktoria Radim BSK Nová Ves I."C"17:1
1502. 02. 2018 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Plaňany10:8
1529. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek ETJ Sokol Český Brod "A"4:14
1609. 02. 2018 18:30KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velký Osek E13:5
1607. 02. 2018 19:00Sokol Zásmuky BTTC Dobřichovská Pivnice B12:6
1611. 02. 2018 16:00TJ Sokol PlaňanyViktoria Radim B9:9
1714. 02. 2018 19:00ST BýchoryKST Týnec nad Labem B5:13
1714. 02. 2018 18:30Viktoria Radim BSokol Zásmuky B10:8
1716. 02. 2018 19:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Český Brod "A"5:13
1819. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek ETTC Dobřichovská Pivnice B9:9
1823. 02. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Viktoria Radim B7:11
1821. 02. 2018 18:30SK Nová Ves I."C"ST Býchory7:11
1916. 03. 2018 18:30SK Nová Ves I."C"KST Týnec nad Labem B7:11
1928. 02. 2018 19:00ST BýchoryTJ Sokol Plaňany7:11
1905. 03. 2018 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Velký Osek E17:1
2009. 03. 2018 18:30KST Týnec nad Labem BTTC Dobřichovská Pivnice B9:9
2007. 03. 2018 19:00Sokol Zásmuky BST Býchory16:2
2011. 03. 2018 16:00TJ Sokol PlaňanySK Nová Ves I."C"11:7
2118. 03. 2018 16:00TJ Sokol PlaňanyKST Týnec nad Labem B3:15
2114. 03. 2018 18:30SK Nová Ves I."C"Sokol Zásmuky B4:14
2114. 03. 2018 19:00ST BýchoryTJ Sokol Český Brod "A"3:15
2114. 03. 2018 18:30Viktoria Radim BTTC Dobřichovská Pivnice B11:7
2223. 03. 2018 18:30KST Týnec nad Labem BViktoria Radim B7:11
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek EST Býchory8:10
2227. 03. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Nová Ves I."C"12:6
2221. 03. 2018 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Plaňany8:10
Regionální soutěž 4.třídy
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Velim CSK Nová Ves I."D"9:9
128. 09. 2017 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velký Osek F14:4
129. 09. 2017 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Český Brod "B"17:1
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Klučov C3:15
202. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek FTJ Sokol Velim B0:18
219. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."D"SK Křečhoř B12:6
312. 10. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín EViktoria Radim C7:11
313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Velim BSK Nová Ves I."D"17:1
313. 10. 2017 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velký Osek F12:6
418. 10. 2017 18:00Viktoria Radim CTJ Sokol Český Brod "B"12:6
420. 10. 2017 18:30SK Nová Ves I."D"TJ Klučov C7:11
419. 10. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín ETJ Sokol Velim C10:8
526. 10. 2017 18:00TJ Sokol Velim CViktoria Radim C6:12
526. 10. 2017 18:00SK Křečhoř BST EUROMASTER Kolín E13:5
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velký Osek F7:11
601. 11. 2017 18:00Viktoria Radim CTJ Sokol Velký Osek F10:8
603. 11. 2017 18:30SK Nová Ves I."D"TJ Sokol Český Brod "B"12:6
602. 11. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín ETJ Sokol Velim B4:14
602. 11. 2017 18:00TJ Sokol Velim CSK Křečhoř B8:10
713. 11. 2017 18:00SK Křečhoř BViktoria Radim C10:8
pokuta 50
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velim C15:3
710. 11. 2017 18:00TJ Klučov CST EUROMASTER Kolín E14:4
706. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek FSK Nová Ves I."D"5:13
815. 11. 2017 18:00Viktoria Radim CSK Nová Ves I."D"8:10
828. 11. 2017 19:00TJ Sokol Velim CTJ Klučov C3:15
814. 12. 2017 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velim B2:16
924. 11. 2017 19:00TJ Sokol Velim BViktoria Radim C16:2
924. 11. 2017 18:00TJ Klučov CSK Křečhoř B13:5
928. 11. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"ST EUROMASTER Kolín E4:14
1030. 11. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín ETJ Sokol Velký Osek F14:4
1012. 12. 2017 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Český Brod "B"17:1
1001. 12. 2017 19:00TJ Sokol Velim BTJ Klučov C9:9
1108. 12. 2017 18:00TJ Klučov CViktoria Radim C14:4
1119. 12. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"SK Křečhoř B7:11
1104. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek FTJ Sokol Velim C5:13
1107. 12. 2017 18:00
Herna Kolín
SK Nová Ves I."D"ST EUROMASTER Kolín E10:8
1212. 01. 2018 18:30SK Nová Ves I."D"TJ Sokol Velim C6:12
1208. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek FSK Křečhoř B5:13
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velim B3:15
1319. 01. 2018 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Český Brod "B"14:4
1319. 01. 2018 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velký Osek F16:2
1318. 01. 2018 18:00SK Křečhoř BSK Nová Ves I."D"11:7
1424. 01. 2018 18:00Viktoria Radim CST EUROMASTER Kolín E10:8
1426. 01. 2018 18:30SK Nová Ves I."D"TJ Sokol Velim B2:16
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek FTJ Klučov C0:18
1530. 01. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "B"Viktoria Radim C6:12
1502. 02. 2018 18:00TJ Klučov CSK Nová Ves I."D"15:3
1501. 02. 2018 18:00TJ Sokol Velim CST EUROMASTER Kolín E10:8
1607. 02. 2018 18:00Viktoria Radim CTJ Sokol Velim C12:6
1608. 02. 2018 18:00ST EUROMASTER Kolín ESK Křečhoř B3:15
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek FTJ Sokol Český Brod "B"6:12
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek FViktoria Radim C9:9
1716. 02. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "B"SK Nová Ves I."D"11:7
1716. 02. 2018 19:00TJ Sokol Velim BST EUROMASTER Kolín E15:3
1715. 02. 2018 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velim C9:9
1821. 02. 2018 18:00Viktoria Radim CSK Křečhoř B7:11
1822. 02. 2018 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Velim B4:14
1822. 02. 2018 18:00ST EUROMASTER Kolín ETJ Klučov C0:18
1823. 02. 2018 18:30SK Nová Ves I."D"TJ Sokol Velký Osek F8:10
1909. 02. 2018 18:00SK Nová Ves I."D"Viktoria Radim C6:12
1902. 03. 2018 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velim C17:1
1902. 03. 2018 19:00TJ Sokol Velim BSK Křečhoř B15:3
2019. 03. 2018 18:00Viktoria Radim CTJ Sokol Velim B4:14
2007. 03. 2018 18:00SK Křečhoř BTJ Klučov C4:14
2008. 03. 2018 18:00ST EUROMASTER Kolín ETJ Sokol Český Brod "B"12:6
2112. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velký Osek FST EUROMASTER Kolín E10:8
2113. 03. 2018 18:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velim C4:14
2126. 03. 2018 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velim B12:6
2221. 03. 2018 18:00Viktoria Radim CTJ Klučov C2:16
2222. 03. 2018 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Český Brod "B"14:4
2222. 03. 2018 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Velký Osek F10:8
2230. 03. 2018 18:00
Herna Nová Ves I
ST EUROMASTER Kolín ESK Nová Ves I."D"0:18
Region soutěž Play off 1.třídy
114. 04. 2018 09:00TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín A9:8
114. 04. 2018 09:00TJ Klučov ATJ Sokol Velký Osek C9:2
214. 04. 2018 12:10TJ Klučov ATJ Sokol Starý Kolín A9:4
214. 04. 2018 12:10Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velký Osek C9:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS