Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
118. 09. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Sokol Všetaty C7:11
120. 09. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Horní Počaply16:2
119. 09. 2017 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Tišice6:12
120. 09. 2017 18:30TJ Neratovice DTJ Neratovice E12:4
122. 09. 2017 19:00TJ Neratovice CTJ Sokol Dřínov15:3
122. 09. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Dynamo Nelahozeves A16:2
225. 09. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves A13:5
226. 09. 2017 18:00TJ Sokol DřínovSokol Mělník - Pšovka A7:11
225. 09. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ Neratovice C4:14
225. 09. 2017 19:00TJ Sokol TišiceTJ Neratovice D8:10
229. 09. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ KRALUPY A3:15
225. 09. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty DSokol Dolní Beřkovice B3:15
304. 10. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty C11:7
303. 10. 2017 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Všetaty D16:2
304. 10. 2017 18:30TJ Neratovice DTJ Sokol Horní Počaply14:4
304. 10. 2017 19:00TJ Neratovice CTJ Sokol Tišice13:5
304. 10. 2017 18:00Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice E18:0
306. 10. 2017 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Dřínov8:10
409. 10. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Dřínov8:10
409. 10. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ Dynamo Nelahozeves A4:14
409. 10. 2017 19:00TJ Sokol TišiceSokol Mělník - Pšovka A4:14
412. 10. 2017 18:00
Sport.areál Horní Počaply
TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice C6:12
409. 10. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Neratovice D3:15
411. 10. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ KRALUPY A13:5
517. 10. 2017 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Všetaty C6:12
518. 10. 2017 18:30TJ Neratovice DSokol Dolní Beřkovice B10:8
518. 10. 2017 19:00TJ Neratovice CTJ Sokol Všetaty D12:6
520. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Horní Počaply18:0
520. 10. 2017 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Tišice10:8
519. 10. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice E17:1
630. 10. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice E14:4
630. 10. 2017 19:00TJ Sokol TišiceTJ Sokol Dřínov5:13
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves A3:15
630. 10. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty DSokol Mělník - Pšovka A1:17
601. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice C6:12
631. 10. 2017 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice D10:8
708. 11. 2017 18:30TJ Neratovice DTJ Sokol Všetaty C7:11
710. 11. 2017 19:00TJ Neratovice CTJ KRALUPY A10:8
710. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASokol Dolní Beřkovice B12:6
710. 11. 2017 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty D12:6
709. 11. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Horní Počaply17:1
706. 11. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Tišice6:12
813. 11. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Tišice10:8
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice E9:9
813. 11. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Sokol Dřínov4:14
815. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Dynamo Nelahozeves A13:5
814. 11. 2017 18:30TJ KRALUPY ASokol Mělník - Pšovka A8:10
827. 09. 2017 18:30TJ Neratovice DTJ Neratovice C6:12
924. 11. 2017 19:00TJ Neratovice CTJ Sokol Všetaty C15:3
924. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice D17:1
924. 11. 2017 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ KRALUPY A6:12
923. 11. 2017 18:30TJ Sokol DřínovSokol Dolní Beřkovice B14:4
920. 11. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty D8:10
920. 11. 2017 19:00TJ Sokol TišiceTJ Sokol Horní Počaply16:2
1027. 11. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Horní Počaply11:7
1027. 11. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Sokol Tišice4:14
1029. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice E14:4
1028. 11. 2017 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Dřínov7:11
1029. 11. 2017 18:30TJ Neratovice DTJ Dynamo Nelahozeves A7:11
1030. 11. 2017 19:00TJ Neratovice CSokol Mělník - Pšovka A10:8
1108. 12. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Všetaty C9:9
1108. 12. 2017 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice C10:8
1130. 11. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice D13:5
1104. 12. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ KRALUPY A4:14
1104. 12. 2017 19:00TJ Sokol TišiceSokol Dolní Beřkovice B6:12
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Všetaty D11:7
1211. 10. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Všetaty D13:5
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice B7:11
1205. 01. 2018 18:30TJ Sokol TišiceTJ KRALUPY A7:11
1210. 10. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ Neratovice D4:12
1204. 01. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice C2:16
1212. 01. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Mělník - Pšovka A8:10
1319. 01. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty C13:5
1319. 01. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Dřínov15:3
1303. 10. 2017 18:30TJ Neratovice CTJ Neratovice E10:6
1317. 01. 2018 18:30TJ Neratovice DTJ Sokol Tišice12:6
1316. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Horní Počaply12:6
1317. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty D14:4
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Dolní Beřkovice B8:10
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ KRALUPY A3:15
1426. 01. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice D9:9
1422. 01. 2018 19:00TJ Sokol TišiceTJ Neratovice C7:11
1422. 01. 2018 18:30TJ Neratovice ESokol Mělník - Pšovka A0:18
1425. 01. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves A11:7
1501. 02. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Všetaty C10:8
1523. 02. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice E14:4
odloženo
1502. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Tišice15:3
1502. 02. 2018 19:00TJ Neratovice CTJ Sokol Horní Počaply11:7
1531. 01. 2018 18:30TJ Neratovice DTJ Sokol Všetaty D10:8
1530. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY ASokol Dolní Beřkovice B17:1
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ KRALUPY A7:11
1607. 02. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice D16:2
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Neratovice C4:14
1609. 02. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka A5:13
1605. 02. 2018 19:00TJ Sokol TišiceTJ Dynamo Nelahozeves A8:10
1605. 02. 2018 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Dřínov2:16
1712. 02. 2018 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty C6:12
1715. 02. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Tišice16:2
1716. 02. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Horní Počaply17:1
1716. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Všetaty D18:0
1716. 02. 2018 19:00TJ Neratovice CSokol Dolní Beřkovice B11:7
1714. 02. 2018 18:30TJ Neratovice DTJ KRALUPY A4:14
1826. 02. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice D13:5
1827. 02. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice C3:15
1828. 02. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSokol Mělník - Pšovka A7:11
1826. 02. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Dynamo Nelahozeves A9:9
1802. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Dřínov9:9
1826. 02. 2018 19:00TJ Sokol TišiceTJ Neratovice E13:5
1905. 03. 2018 19:00TJ Sokol TišiceTJ Sokol Všetaty C13:5
1905. 03. 2018 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Horní Počaply7:11
1908. 03. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Všetaty D6:10
1909. 03. 2018 18:30
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice
TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Dolní Beřkovice B8:10
1909. 03. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ KRALUPY A16:2
1906. 10. 2017 19:00TJ Neratovice CTJ Neratovice D13:5
2012. 03. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice C4:14
2014. 03. 2018 18:30TJ Neratovice DSokol Mělník - Pšovka A3:15
2013. 03. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Dynamo Nelahozeves A11:7
2014. 03. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Dřínov8:10
2012. 03. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Neratovice E5:13
2016. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Tišice10:8
2123. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Všetaty C6:12
2119. 03. 2018 19:00TJ Sokol TišiceTJ Sokol Všetaty D14:4
2119. 03. 2018 18:30TJ Neratovice ESokol Dolní Beřkovice B1:17
2122. 03. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ KRALUPY A7:11
2123. 03. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice D9:9
2123. 03. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice C10:8
2226. 03. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Mělník - Pšovka A3:15
2206. 04. 2018 19:00TJ Neratovice CTJ Dynamo Nelahozeves A12:6
2204. 04. 2018 18:30TJ Neratovice DTJ Sokol Dřínov5:13
2227. 03. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice E14:4
2204. 04. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Tišice10:8
2226. 03. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ Sokol Horní Počaply13:5
Regionální přebor 2.třídy
122. 09. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
119. 09. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch16:2
118. 09. 2017 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B18:0wo
120. 09. 2017 18:30
SH Neratovice
TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy A3:15
121. 09. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ KRALUPY B8:10
118. 09. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice B17:1
122. 09. 2017 18:00SK LiběchovSK Mšeno7:11
229. 09. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno10:8
226. 09. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov2:16
226. 09. 2017 18:30TJ KRALUPY BSokol Dolní Beřkovice C17:1
227. 09. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka C18:0wo
228. 09. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B10:8
229. 09. 2017 18:00
SH Neratovice
TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Neratovice F9:9
229. 09. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Byšice A11:7
303. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C3:15
302. 10. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves B3:15
304. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch6:12
305. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSokol Mělník - Pšovka B13:5
302. 10. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy A9:9
306. 10. 2017 18:00SK LiběchovTJ KRALUPY B1:17
306. 10. 2017 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice B18:0
411. 10. 2017 19:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice B18:0
410. 10. 2017 18:30TJ KRALUPY BSK Mšeno13:5
411. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Liběchov13:5
412. 10. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSokol Dolní Beřkovice C12:6
413. 10. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Mělník - Pšovka C0:18
411. 10. 2017 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy B17:1
410. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice F11:7
516. 10. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
518. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice A2:16
519. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Dynamo Nelahozeves B15:3
516. 10. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch17:1
520. 10. 2017 18:00SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka B2:16
520. 10. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy A8:10
517. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ KRALUPY B0:18
603. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ KRALUPY B4:14
601. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice B18:0
602. 11. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno16:2
603. 11. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSK Liběchov8:10
603. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Dolní Beřkovice C12:6
631. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka C2:16
630. 10. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B18:0wo
708. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C1:17
709. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Neratovice F16:2
706. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice A11:7
710. 11. 2017 18:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves B8:10
710. 11. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch14:4
707. 11. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Mělník - Pšovka B0:18
707. 11. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy A14:4
817. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy A10:8
816. 11. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ KRALUPY B5:13
817. 11. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Sokol Byšice B14:4
817. 11. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSK Mšeno9:9
814. 11. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ASK Liběchov12:6
813. 11. 2017 18:00TJ Neratovice FSokol Dolní Beřkovice C9:9
815. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka C0:18
923. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
920. 11. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy B16:2
924. 11. 2017 18:00SK LiběchovTJ Neratovice F15:3
924. 11. 2017 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice A18:0wo
921. 11. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves B0:18
921. 11. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch18:0
922. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka B4:14
1001. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B10:8
1025. 10. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Start Mlékojedy A6:12
1001. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY B5:13
1026. 09. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Byšice B18:0
1027. 11. 2017 18:00TJ Neratovice FSK Mšeno2:16
1029. 11. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Liběchov2:16
1030. 11. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSokol Dolní Beřkovice C8:10
1104. 12. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves C8:10
1108. 12. 2017 18:00SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka C2:16
1108. 12. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy B18:0
1105. 12. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Neratovice F0:18
1105. 12. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Byšice A18:0
1106. 12. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
1107. 12. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch18:0
1215. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch13:5
1215. 12. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka B10:8
1212. 12. 2017 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy A7:11
1211. 12. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ KRALUPY B1:17
1213. 12. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice B13:5
1214. 12. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSK Mšeno13:5
1211. 12. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Liběchov11:7
1321. 12. 2017 18:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves C2:16
1301. 12. 2017 18:00SK MšenoSokol Dolní Beřkovice C15:3
1319. 12. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Mělník - Pšovka C5:13
1319. 12. 2017 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy B18:0
1320. 12. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice F14:4
1321. 12. 2017 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A13:3
1322. 12. 2017 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Dynamo Nelahozeves B3:15
1406. 10. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves B11:7
1412. 01. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Sokol Byšice A3:15
1411. 01. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F16:2
1416. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy B17:1
1409. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka C12:6
1409. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Dolní Beřkovice C0:18
1412. 01. 2018 18:00SK MšenoSK Liběchov16:2
1519. 01. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
1519. 01. 2018 18:00SK LiběchovTJ Sokol Byšice B18:0
1515. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ KRALUPY B3:15
1518. 01. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy A12:6
1517. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B0:18
1515. 01. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch14:4
1516. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves B6:12
1626. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A12:6
1626. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice F15:3
1612. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Start Mlékojedy B9:9
1611. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Mělník - Pšovka C4:12
1624. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice C7:11
1623. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY BSK Liběchov16:2
1623. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSK Mšeno0:18
1730. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves C0:18
1702. 02. 2018 18:00SK MšenoTJ KRALUPY B8:10
1702. 02. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy A5:11
1729. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka B4:14
1701. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch12:6
1731. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves B3:15
1729. 01. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice A13:5
1809. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F15:3
1806. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B16:2
1809. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka C6:12
1826. 01. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Dolní Beřkovice C4:14
1808. 02. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov18:0
1807. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno4:14
1806. 02. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Byšice B18:0
1913. 02. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Dynamo Nelahozeves C11:7
1913. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy A2:16
1916. 02. 2018 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka B13:5
1906. 02. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch10:8
1912. 02. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves B7:11
1915. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Byšice A12:4
1914. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice F3:15
2021. 02. 2018 18:30
TJ Start Mlékojedy
TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B11:5
2026. 02. 2018 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka C3:15
2027. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Dolní Beřkovice C7:11
2016. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSK Liběchov15:3
2023. 02. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSK Mšeno1:17
2001. 03. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice B13:3
2028. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ KRALUPY B6:12
2107. 03. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves C10:8
2106. 03. 2018 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka B13:5
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch1:17
2109. 03. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves B10:8
2109. 03. 2018 18:00SK LiběchovTJ Sokol Byšice A9:9
2105. 03. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Neratovice F13:5
2108. 03. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy B17:1
2227. 03. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka C6:12
2214. 03. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice C3:15
2212. 03. 2018 18:00TJ Neratovice FSK Liběchov10:8
2213. 03. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASK Mšeno3:15
2202. 02. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Byšice B18:0
2216. 03. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ KRALUPY B5:13
2215. 03. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy A14:4
2322. 03. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C14:4
2323. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch14:4
2320. 03. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Dynamo Nelahozeves B13:5
2313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Byšice A5:13
2323. 03. 2018 18:00SK MšenoTJ Neratovice F18:0wo
2323. 03. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy B13:5
2319. 03. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka C7:11
2405. 04. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Dolní Beřkovice C13:5
2405. 04. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSK Liběchov13:3
2404. 04. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno0:18
2426. 03. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice B17:1
2427. 03. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ KRALUPY B5:13
2406. 04. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy A3:15
2406. 04. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Mělník - Pšovka B1:17
2513. 04. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Dynamo Nelahozeves C3:15
2512. 04. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves B16:2
2511. 04. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice A14:4
2510. 04. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice F11:5
2510. 04. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy B9:9
2513. 04. 2018 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka C6:12
2510. 04. 2018 18:00SK LiběchovSokol Dolní Beřkovice C7:11
2620. 04. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Liběchov18:0
2616. 04. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Mšeno2:16
2619. 04. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Byšice B18:0
2618. 04. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ KRALUPY B1:17
2616. 04. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy A5:13
2617. 04. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B6:12
2619. 04. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch11:7
Regionální přebor žactva
118. 10. 2017 17:00TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves2:8
117. 10. 2017 17:00TJ KRALUPYTJ Neratovice A4:6
118. 10. 2017 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Všetaty7:3
118. 10. 2017 17:00SK LiběchovTJ Kly8:2
231. 10. 2017 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Kly8:2
201. 11. 2017 17:00TJ Sokol VšetatySK Liběchov2:8
201. 11. 2017 17:00TJ Neratovice ATJ Neratovice B7:3
201. 11. 2017 17:00TJ Sokol DřínovTJ KRALUPY3:7
307. 11. 2017 17:00TJ KRALUPYTJ Dynamo Nelahozeves4:6
308. 11. 2017 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Dřínov7:3
308. 11. 2017 17:00SK LiběchovTJ Neratovice A2:8
308. 11. 2017 17:00TJ KlyTJ Sokol Všetaty6:4
414. 11. 2017 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Všetaty9:1
415. 11. 2017 17:00TJ Neratovice ATJ Kly7:3
415. 11. 2017 17:00TJ Sokol DřínovSK Liběchov5:5
414. 11. 2017 17:00TJ KRALUPYTJ Neratovice B5:5
522. 11. 2017 17:00TJ Neratovice BTJ Dynamo Nelahozeves8:2
522. 11. 2017 17:00SK LiběchovTJ KRALUPY3:7
521. 11. 2017 17:00TJ KlyTJ Sokol Dřínov1:9
522. 11. 2017 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Neratovice A0:10
628. 11. 2017 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice A3:7
629. 11. 2017 17:00TJ Sokol DřínovTJ Sokol Všetaty7:3
628. 11. 2017 17:00TJ KRALUPYTJ Kly7:3
629. 11. 2017 17:00TJ Neratovice BSK Liběchov8:2
706. 12. 2017 17:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves4:6
706. 12. 2017 17:00TJ KlyTJ Neratovice B2:7
706. 12. 2017 17:00TJ Sokol VšetatyTJ KRALUPY0:10
706. 12. 2017 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Dřínov8:2
830. 01. 2018 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Dřínov6:4
831. 01. 2018 17:00TJ Neratovice ATJ KRALUPY6:4
831. 01. 2018 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Neratovice B1:9
831. 01. 2018 17:00TJ KlySK Liběchov2:8
907. 02. 2018 17:00TJ KlyTJ Dynamo Nelahozeves2:8
907. 02. 2018 17:00SK LiběchovTJ Sokol Všetaty7:3
907. 02. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Neratovice A4:6
906. 02. 2018 17:00TJ KRALUPYTJ Sokol Dřínov9:1
1008. 02. 2018 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ KRALUPY7:3
1014. 02. 2018 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice B0:10
1014. 02. 2018 17:00TJ Neratovice ASK Liběchov9:1
1014. 02. 2018 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Kly2:8
1128. 02. 2018 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Dynamo Nelahozeves2:8
1128. 02. 2018 17:00TJ KlyTJ Neratovice A0:10
1128. 02. 2018 17:00SK LiběchovTJ Sokol Dřínov10:0
1128. 02. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ KRALUPY6:4
1223. 01. 2018 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice B5:5
1206. 03. 2018 17:00TJ KRALUPYSK Liběchov4:6
1207. 03. 2018 17:00TJ Sokol DřínovTJ Kly3:7
1207. 03. 2018 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Všetaty9:1
1314. 03. 2018 17:00TJ Neratovice ATJ Dynamo Nelahozeves8:2
1314. 03. 2018 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Dřínov4:6
1314. 03. 2018 17:00TJ KlyTJ KRALUPY2:8
1314. 03. 2018 17:00SK LiběchovTJ Neratovice B5:5
1420. 03. 2018 17:00TJ Dynamo NelahozevesSK Liběchov7:3
1421. 03. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Kly10:0
1420. 03. 2018 17:00TJ KRALUPYTJ Sokol Všetaty7:3
1421. 03. 2018 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice A4:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS