Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
1211. 10. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Všetaty D13:5
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice B7:11
1205. 01. 2018 18:30TJ Sokol TišiceTJ KRALUPY A7:11
1210. 10. 2017 18:30TJ Neratovice ETJ Neratovice D4:12
1204. 01. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice C2:16
1212. 01. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Mělník - Pšovka A8:10
1319. 01. 2018 18:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty C 
1319. 01. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Dřínov 
1303. 10. 2017 18:30TJ Neratovice CTJ Neratovice E10:6
1317. 01. 2018 18:30TJ Neratovice DTJ Sokol Tišice 
1316. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Horní Počaply 
1317. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty D 
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Dolní Beřkovice B 
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty DTJ KRALUPY A 
1426. 01. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice D 
1422. 01. 2018 19:00TJ Sokol TišiceTJ Neratovice C 
1422. 01. 2018 18:30TJ Neratovice ESokol Mělník - Pšovka A 
1425. 01. 2018 18:30TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves A 
Regionální přebor 2.třídy
1406. 10. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves B11:7
1412. 01. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Sokol Byšice A3:15
1411. 01. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F16:2
1416. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy B17:1
1409. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka C12:6
1409. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Dolní Beřkovice C0:18
1412. 01. 2018 18:00SK MšenoSK Liběchov16:2
1519. 01. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves C 
1519. 01. 2018 18:00SK LiběchovTJ Sokol Byšice B 
1515. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ KRALUPY B3:15
1518. 01. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy A 
1517. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B 
1515. 01. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch 
1516. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves B 
1626. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A 
1626. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice F 
1612. 10. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchTJ Start Mlékojedy B9:9
1611. 10. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Mělník - Pšovka C4:12
1624. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice C 
1623. 01. 2018 18:30TJ KRALUPY BSK Liběchov 
1623. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSK Mšeno 
1730. 01. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves C 
1702. 02. 2018 18:00SK MšenoTJ KRALUPY B 
1702. 02. 2018 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy A 
1729. 01. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka B 
1701. 02. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch 
1731. 01. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves B 
1729. 01. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice A 
1809. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F 
1806. 02. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B 
1809. 02. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka C 
1826. 01. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchSokol Dolní Beřkovice C 
1808. 02. 2018 19:00Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov 
1807. 02. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno 
1806. 02. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Byšice B 
Regionální přebor žactva
1223. 01. 2018 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice B 
1206. 03. 2018 17:00TJ KRALUPYSK Liběchov 
1207. 03. 2018 17:00TJ Sokol DřínovTJ Kly 
1207. 03. 2018 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Všetaty 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline