Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
1615. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ AŠ Mladá Boleslav C9:9
1611. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kochánky7:11
1611. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory A10:8
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Slavoj Čistá A12:6
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kosmonosy B5:13
1611. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Otradovice A5:13
1718. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D10:8
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Chotětov A13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Mnichovo Hradiště D6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASokol Březno ST A12:6
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kochánky10:8
1825. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kochánky
1825. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSK Dolní Stakory A
1825. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Slavoj Čistá A
1825. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kosmonosy B
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Otradovice A
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Josefův Důl A
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1904. 03. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ASokol Březno ST A
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Bělá pod Bezdězem D
1904. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1904. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kochánky
Regionální soutěž 2. třídy
1611. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Březovice A3:15
1611. 02. 2018 10:00TJ PlazyTJ Sokol Podlázky A5:13
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Březno8:10
1611. 02. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Otradovice B6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ Březovice BTJ AŠ Mladá Boleslav E7:11
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky B8:10
1718. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kosmonosy C
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Plazy6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A10:8
1825. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Podlázky A
1825. 02. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E
1825. 02. 2018 10:00TJ PlazyST Dolní Bousov A
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Březno
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Březovice B
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ AŠ Mladá Boleslav E
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Kosmonosy C
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Plazy
1904. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Březovice A
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Podlázky A
Regionální soutěž 3. třídy
1611. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Josefův Důl B13:5
1611. 02. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Podlázky C8:10
1611. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory C7:11
1611. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory BST Dolní Bousov B11:7
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Otradovice C12:6
1611. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy C13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Slavoj Čistá B13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Chotětov B9:9
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory B3:15
1718. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov BSokol Březno ST B12:6
1718. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy B8:10
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Josefův Důl B16:2
1825. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Podlázky C
1825. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory C
1825. 02. 2018 10:00TJ Plazy BST Dolní Bousov B
1825. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Otradovice C
1825. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy C
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ AŠ Mladá Boleslav F
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Slavoj Čistá B
1904. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory B
1904. 03. 2018 10:00TJ Plazy CSokol Březno ST B
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy B
1904. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTTC Josefův Důl B
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory C
Regionální soutěž 4. třídy
1611. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Březovice C14:4
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Chotětov C16:2
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kněžmost13:5
1611. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ AŠ Mladá Boleslav G
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Březno B
1611. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTTC Bělá pod Bezdězem E11:7
1718. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaST Dolní Bousov C
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky D
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Březno BSK Dolní Stakory D
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice D
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice E
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Březovice C
1825. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Chotětov C
1825. 02. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kněžmost
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ AŠ Mladá Boleslav G
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Březno B
1825. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTTC Bělá pod Bezdězem E
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov C
1904. 03. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaSK Dolní Stakory D
1904. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice D
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice E
1904. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Březovice C
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Chotětov C

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline