Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
101. 10. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav D10:8
125. 09. 2017 00:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Mnichovo Hradiště D7:11
101. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Chotětov A9:9
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Josefův Důl A4:14
101. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Otradovice A8:10
101. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kosmonosy B8:10
208. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kosmonosy B5:13
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Slavoj Čistá A13:5
208. 10. 2017 10:00TTC Josefův Důl ASK Dolní Stakory A10:8
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Chotětov A6:12
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav C15:3
208. 10. 2017 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9
315. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav D9:9
315. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSokol Březno ST A5:13
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Mnichovo Hradiště D4:14
315. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Chotětov A14:4
315. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Josefův Důl A10:8
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Otradovice A5:13
422. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Otradovice A2:16
422. 10. 2017 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kosmonosy B8:10
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Slavoj Čistá A7:11
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSK Dolní Stakory A14:4
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol KochánkySokol Březno ST A8:10
422. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav C17:1
515. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ AŠ Mladá Boleslav D9:9
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Bělá pod Bezdězem D4:14
529. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory ASokol Březno ST A12:6
529. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D5:13
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Chotětov A11:7
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Josefův Důl A11:7
605. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Josefův Důl A10:8
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Otradovice A1:17
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Kosmonosy B15:3
605. 11. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ Slavoj Čistá A4:14
605. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A14:4
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ AŠ Mladá Boleslav C11:7
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ AŠ Mladá Boleslav D7:11
712. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav C13:5
712. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem D12:6
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSokol Březno ST A11:7
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D10:8
712. 11. 2017 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Chotětov A10:8
819. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Chotětov A10:8
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Josefův Důl A14:4
819. 11. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Otradovice A4:14
819. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kosmonosy B7:11
819. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Slavoj Čistá A8:10
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol KochánkySK Dolní Stakory A8:10
926. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav D12:6
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Slavoj Čistá A6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav C13:5
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Bělá pod Bezdězem D11:7
926. 11. 2017 10:00TTC Josefův Důl ASokol Březno ST A9:9
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D4:14
1003. 12. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Mnichovo Hradiště D6:12
1003. 12. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Chotětov A6:12
1003. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTTC Josefův Důl A15:3
1003. 12. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Otradovice A5:13
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Kosmonosy B9:9
1003. 12. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ Slavoj Čistá A8:10
1110. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav D9:9
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSK Dolní Stakory A10:8
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Otradovice A6:12
1110. 12. 2017 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSokol Březno ST A14:4
1214. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSokol Březno ST A10:8
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Bělá pod Bezdězem D15:3
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav C10:8
1214. 01. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kochánky13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ASK Dolní Stakory A16:2
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Slavoj Čistá A7:11
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav D14:4
1321. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Otradovice A6:12
1321. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A6:12
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kochánky6:12
1321. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D5:13
1321. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSokol Březno ST A12:6
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Bělá pod Bezdězem D8:10
1428. 01. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Kochánky17:1
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ASK Dolní Stakory A9:9
1428. 01. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A11:7
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kosmonosy B11:7
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D13:5
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Josefův Důl A12:6
1504. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Chotětov A6:12
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSK Dolní Stakory A14:4
1504. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kochánky11:7
1504. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Bělá pod Bezdězem D11:7
1615. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ AŠ Mladá Boleslav C9:9
1611. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kochánky7:11
1611. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory A10:8
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Slavoj Čistá A12:6
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kosmonosy B5:13
1611. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Otradovice A5:13
1718. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D10:8
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Chotětov A13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Mnichovo Hradiště D6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASokol Březno ST A12:6
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kochánky10:8
1825. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kochánky8:10
1825. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSK Dolní Stakory A11:7
1825. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Slavoj Čistá A7:11
1825. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kosmonosy B8:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Otradovice A11:7
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Josefův Důl A7:11
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav D5:13
1904. 03. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D7:11
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ASokol Březno ST A14:4
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Bělá pod Bezdězem D11:7
1904. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav C10:8
1904. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kochánky13:5
2018. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSK Dolní Stakory A12:6
2018. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kochánky10:8
2018. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kosmonosy B11:7
2018. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Otradovice A6:12
2018. 03. 2018 10:00Sokol Březno ST ATTC Josefův Důl A11:7
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Chotětov A12:6
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav D16:2
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ASokol Březno ST A8:10
2125. 03. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem D8:10
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C13:5
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Kochánky6:12
2125. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASK Dolní Stakory A11:7
2201. 04. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Slavoj Čistá A8:10
2201. 04. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kosmonosy B5:13
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kochánky13:5
2201. 04. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Josefův Důl A11:7
2201. 04. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Chotětov A13:5
2201. 04. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D4:14
Regionální soutěž 2. třídy
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ AŠ Mladá Boleslav E15:3
101. 10. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky B17:1
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice B18:0
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Otradovice B11:7
101. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Březno10:8
208. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Březno5:13
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BST Dolní Bousov A12:6
208. 10. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E2:16
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Podlázky A4:14
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Plazy6:12
315. 10. 2017 10:00TJ PlazyTJ AŠ Mladá Boleslav E12:6
315. 10. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Kosmonosy C14:4
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Podlázky B12:6
315. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Březovice B16:2
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Otradovice B16:2
422. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Otradovice B8:10
422. 10. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Březno2:16
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BST Dolní Bousov A6:12
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky A3:15
422. 10. 2017 10:00TJ PlazyTJ Březovice A4:14
529. 10. 2017 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav E15:3
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Plazy16:2
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Kosmonosy C10:8
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Podlázky B16:2
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Březovice B16:2
605. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Březovice B13:5
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Otradovice B7:11
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CST Dolní Bousov A8:10
605. 11. 2017 10:00TJ PlazyTJ Sokol Mnichovo Hradiště E10:8
605. 11. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky A7:11
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav E15:3
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Březovice A9:9
712. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Plazy10:8
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Kosmonosy C9:9
712. 11. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky B4:14
819. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Podlázky B12:6
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Otradovice B12:6
819. 11. 2017 10:00TJ PlazyTJ Sokol Březno8:10
819. 11. 2017 10:00TJ Březovice AST Dolní Bousov A15:3
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E13:5
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ AŠ Mladá Boleslav E11:7
926. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Podlázky A6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Březovice A5:13
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Plazy7:11
926. 11. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Kosmonosy C1:17
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky B13:5
1003. 12. 2017 10:00TJ PlazyTJ Březovice B17:1
1003. 12. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Otradovice B15:3
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Březno14:4
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště EST Dolní Bousov A15:3
1110. 12. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ AŠ Mladá Boleslav E13:5
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Mnichovo Hradiště E7:11
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky A4:14
1115. 10. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Březovice A0:18
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Plazy5:13
1214. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Kosmonosy C11:7
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Březovice A4:14
1214. 01. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky A1:17
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoST Dolní Bousov A12:6
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoTJ AŠ Mladá Boleslav E12:6
1321. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Otradovice B10:8
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Březovice B16:2
1315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Podlázky B15:3
1321. 01. 2018 10:00TJ PlazyTJ Sokol Kosmonosy C10:8
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Plazy7:11
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Březovice A2:16
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E6:12
1428. 01. 2018 10:00TJ Březovice BST Dolní Bousov A5:13
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Březno7:11
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ AŠ Mladá Boleslav E13:5
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Březovice B13:5
1504. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Podlázky B15:3
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Kosmonosy C12:6
1504. 02. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Plazy16:2
1611. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Březovice A3:15
1611. 02. 2018 10:00TJ PlazyTJ Sokol Podlázky A5:13
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Březno8:10
1611. 02. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Otradovice B6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ Březovice BTJ AŠ Mladá Boleslav E7:11
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky B8:10
1718. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kosmonosy C9:9
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Plazy6:12
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A10:8
1825. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Podlázky A0:18
1825. 02. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E12:6
1825. 02. 2018 10:00TJ PlazyST Dolní Bousov A15:3
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Březno7:11
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Březovice B15:3
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ AŠ Mladá Boleslav E8:10
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Kosmonosy C5:13
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Plazy13:5
1904. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Březovice A6:12
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Podlázky A3:15
2018. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Mnichovo Hradiště E11:7
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky AST Dolní Bousov A15:3
2018. 03. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Březno9:9
2018. 03. 2018 10:00TJ PlazyTJ Sokol Otradovice B13:5
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Březovice B16:2
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Kosmonosy C3:15
2125. 03. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Plazy2:16
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Březovice A4:14
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoTJ Sokol Podlázky A7:11
2125. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E11:7
2201. 04. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav EST Dolní Bousov A10:8
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Březno9:9
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Otradovice B18:0
2215. 10. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Březovice B18:0
2201. 04. 2018 10:00TJ PlazyTJ Sokol Podlázky B14:4
Regionální soutěž 3. třídy
101. 10. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Slavoj Čistá B13:5
101. 10. 2017 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory B10:8
101. 10. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Chotětov B5:13
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ AŠ Mladá Boleslav F9:9
101. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy C11:7
101. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Otradovice C13:5
208. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Otradovice C10:8
208. 10. 2017 10:00TJ Plazy CST Dolní Bousov B7:11
208. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory C13:5
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Podlázky C8:10
208. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTTC Josefův Důl B17:1
208. 10. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Plazy B7:11
315. 10. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Slavoj Čistá B11:7
315. 10. 2017 10:00TTC Josefův Důl BSokol Březno ST B4:14
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory B7:11
315. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Chotětov B9:9
315. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy C11:7
422. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy C16:2
422. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Otradovice C12:6
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BST Dolní Bousov B8:10
415. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory BSK Dolní Stakory C11:7
422. 10. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Podlázky C11:7
422. 10. 2017 10:00TJ Plazy BTTC Josefův Důl B14:4
529. 10. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Slavoj Čistá B4:14
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Plazy B8:10
529. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory CSokol Březno ST B9:9
529. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory B7:11
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Chotětov B6:12
529. 10. 2017 10:00TJ Plazy CTJ AŠ Mladá Boleslav F5:13
605. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ AŠ Mladá Boleslav F3:15
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Plazy C11:7
605. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Otradovice C13:5
605. 11. 2017 10:00Sokol Březno ST BST Dolní Bousov B9:9
605. 11. 2017 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory C14:4
605. 11. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Podlázky C5:13
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Slavoj Čistá B10:8
712. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTTC Josefův Důl B15:3
712. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy B6:12
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CSokol Březno ST B7:11
712. 11. 2017 10:00TJ Plazy CSK Dolní Stakory B3:15
712. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Chotětov B11:7
819. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Chotětov B8:10
819. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTJ AŠ Mladá Boleslav F12:6
819. 11. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Plazy C11:7
819. 11. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Otradovice C12:6
819. 11. 2017 10:00TTC Josefův Důl BST Dolní Bousov B6:12
819. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Podlázky C9:9
926. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ Slavoj Čistá B11:7
926. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Podlázky C11:7
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC Josefův Důl B14:4
915. 10. 2017 10:00TJ Plazy CTJ Plazy B6:12
926. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSokol Březno ST B10:8
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory B8:10
1003. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BSK Dolní Stakory B0:18
1003. 12. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Chotětov B10:8
1003. 12. 2017 10:00TJ Plazy BTJ AŠ Mladá Boleslav F13:5
1003. 12. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Plazy C5:13
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Otradovice C11:7
1003. 12. 2017 10:00SK Dolní Stakory CST Dolní Bousov B11:7
1110. 12. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ Slavoj Čistá B9:9
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory C7:11
1110. 12. 2017 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Podlázky C5:13
1110. 12. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC Josefův Důl B17:1
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Plazy B3:15
1110. 12. 2017 10:00SK Dolní Stakory BSokol Březno ST B8:10
1214. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BSokol Březno ST B8:10
1214. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy B13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC Josefův Důl B16:2
1214. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Podlázky C8:10
1214. 01. 2018 10:00TJ Plazy CSK Dolní Stakory C4:14
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CST Dolní Bousov B13:5
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Slavoj Čistá B12:6
1321. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy C15:3
1321. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ AŠ Mladá Boleslav F9:9
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Chotětov B12:6
1321. 01. 2018 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory B6:12
1321. 01. 2018 10:00TJ Plazy BSokol Březno ST B10:8
1428. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy B9:9
1428. 01. 2018 10:00Sokol Březno ST BTTC Josefův Důl B14:4
1428. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Podlázky C12:6
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory C13:5
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FST Dolní Bousov B14:4
1428. 01. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice C9:9
1504. 02. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Slavoj Čistá B9:9
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ AŠ Mladá Boleslav F4:14
1504. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Chotětov B8:10
1515. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory CSK Dolní Stakory B3:15
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CSokol Březno ST B8:10
1504. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Plazy B3:15
1611. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Josefův Důl B13:5
1611. 02. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Podlázky C8:10
1611. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory C7:11
1611. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory BST Dolní Bousov B11:7
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Otradovice C12:6
1611. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy C13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Slavoj Čistá B13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Chotětov B9:9
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory B3:15
1718. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov BSokol Březno ST B12:6
1718. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy B8:10
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Josefův Důl B16:2
1825. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Podlázky C12:6
1825. 02. 2018 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory C2:16
1825. 02. 2018 10:00TJ Plazy BST Dolní Bousov B12:6
1825. 02. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Otradovice C15:3
1825. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy C11:7
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ AŠ Mladá Boleslav F4:14
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Slavoj Čistá B10:8
1904. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory B3:15
1904. 03. 2018 10:00TJ Plazy CSokol Březno ST B6:12
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy B3:15
1904. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTTC Josefův Důl B12:6
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory C6:12
2018. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BSK Dolní Stakory C8:10
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CST Dolní Bousov B9:9
2018. 03. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Otradovice C4:14
2015. 10. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Plazy C8:10
2018. 03. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ AŠ Mladá Boleslav F11:7
2018. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Chotětov B14:4
2125. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Slavoj Čistá B10:8
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BSokol Březno ST B2:16
2125. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy B11:7
2125. 03. 2018 10:00TJ Plazy CTTC Josefův Důl B9:9
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Podlázky C10:8
2125. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory C10:8
2201. 04. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BST Dolní Bousov B13:5
2201. 04. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Otradovice C10:8
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Plazy C11:7
2201. 04. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ AŠ Mladá Boleslav F3:15
2201. 04. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Chotětov B9:9
2201. 04. 2018 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory B9:9
Regionální soutěž 4. třídy
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DST Dolní Bousov C17:1
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ESK Dolní Stakory D8:10
101. 10. 2017 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Podlázky D9:9
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTTC HESO Nepřevázka3:15
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTTC Bělá pod Bezdězem E4:14
101. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Březno B17:1
208. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Březno B8:10
208. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ AŠ Mladá Boleslav G9:9
208. 10. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Kněžmost10:8
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Chotětov C17:1
208. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Březovice C16:2
208. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Otradovice E16:2
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice EST Dolní Bousov C16:2
315. 10. 2017 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice D0:18
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CSK Dolní Stakory D1:17
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Podlázky D7:11
315. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC HESO Nepřevázka15:3
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTTC Bělá pod Bezdězem E4:14
422. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTTC Bělá pod Bezdězem E1:17
422. 10. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Březno B12:6
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
422. 10. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kněžmost11:7
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Chotětov C18:0
422. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Březovice C15:3
529. 10. 2017 10:00TJ Březovice CST Dolní Bousov C13:5
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Otradovice E0:18
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice D5:13
529. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GSK Dolní Stakory D14:4
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Podlázky D2:16
529. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC HESO Nepřevázka14:4
605. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTTC HESO Nepřevázka5:13
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC Bělá pod Bezdězem E3:15
605. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Březno B13:5
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Kněžmost9:9
605. 11. 2017 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Chotětov C14:4
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CST Dolní Bousov C4:14
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Březovice C16:2
712. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice E15:3
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice D1:17
712. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory D15:3
712. 11. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Podlázky D6:12
819. 11. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Podlázky D7:11
819. 11. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTTC HESO Nepřevázka7:11
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC Bělá pod Bezdězem E8:10
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Březno B12:6
819. 11. 2017 10:00TJ Březovice CTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Kněžmost2:16
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostST Dolní Bousov C12:6
926. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Chotětov C18:0
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Březovice C5:13
926. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice E16:2
926. 11. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice D6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DSK Dolní Stakory D10:8
1003. 12. 2017 10:00ST Dolní Bousov CSK Dolní Stakory D1:17
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Podlázky D13:5
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC HESO Nepřevázka8:10
1003. 12. 2017 10:00TJ Březovice CTTC Bělá pod Bezdězem E1:17
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Březno B3:15
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTJ AŠ Mladá Boleslav G3:15
1110. 12. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GST Dolní Bousov C17:1
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Kněžmost2:16
1110. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Chotětov C17:1
1110. 12. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Březovice C13:5
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice E8:10
1110. 12. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice D8:10
1214. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice D6:12
1214. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice E13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Březovice C13:5
1214. 01. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Chotětov C14:4
1214. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kněžmost15:3
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ AŠ Mladá Boleslav G0:18
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Březno BST Dolní Bousov C7:11
1321. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTTC HESO Nepřevázka11:7
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Podlázky D1:17
1321. 01. 2018 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory D6:12
1315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Otradovice D1:17
1428. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice E7:11
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Březovice C18:0
1428. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov C17:1
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kněžmost8:10
1428. 01. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ AŠ Mladá Boleslav G1:17
1428. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Březno B18:0
1504. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov C14:4
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTTC HESO Nepřevázka5:13
1504. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Podlázky D15:3
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostSK Dolní Stakory D7:11
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Otradovice D1:17
1504. 02. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice E8:10
1611. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Březovice C14:4
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Chotětov C16:2
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kněžmost13:5
1611. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Březno B15:3
1611. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTTC Bělá pod Bezdězem E11:7
1718. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaST Dolní Bousov C13:5
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky D13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Březno BSK Dolní Stakory D4:14
1718. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice D13:5
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice E11:7
1718. 02. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Březovice C10:8
1825. 02. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Chotětov C12:6
1825. 02. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kněžmost9:9
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ AŠ Mladá Boleslav G3:15
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Březno B17:1
1825. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka4:14
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov C13:5
1904. 03. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaSK Dolní Stakory D7:11
1904. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice D8:8
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice E3:15
1904. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Březovice C16:2
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Chotětov C17:1
2018. 03. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kněžmost9:9
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ AŠ Mladá Boleslav G1:17
2018. 03. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Březno B11:7
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC Bělá pod Bezdězem E2:16
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC HESO Nepřevázka18:0
2018. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Podlázky D6:12
2125. 03. 2018 10:00SK Dolní Stakory DST Dolní Bousov C16:2
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice D6:12
2125. 03. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice E11:7
2125. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Březovice C18:0
2125. 03. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Chotětov C9:9
2125. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Kněžmost15:3
2201. 04. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ AŠ Mladá Boleslav G0:18
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Březno B16:2
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTTC Bělá pod Bezdězem E4:14
2201. 04. 2018 10:00TJ Březovice CTTC HESO Nepřevázka4:14
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Podlázky D10:8
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DSK Dolní Stakory D15:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline