Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
1214. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSokol Březno ST A10:8
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Bělá pod Bezdězem D15:3
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav C10:8
1214. 01. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kochánky13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ASK Dolní Stakory A16:2
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Slavoj Čistá A7:11
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav D 
1321. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Otradovice A6:12
1321. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A6:12
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kochánky6:12
1321. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D5:13
1321. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSokol Březno ST A 
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Bělá pod Bezdězem D
1428. 01. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Kochánky
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ASK Dolní Stakory A
1428. 01. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kosmonosy B
Regionální soutěž 2. třídy
1214. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Kosmonosy C11:7
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Březovice A4:14
1214. 01. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky A1:17
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoST Dolní Bousov A12:6
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol BřeznoTJ AŠ Mladá Boleslav E
1321. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Otradovice B10:8
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Březovice B16:2
1315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Podlázky B15:3
1321. 01. 2018 10:00TJ PlazyTJ Sokol Kosmonosy C
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Plazy
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Březovice A
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E
1428. 01. 2018 10:00TJ Březovice BST Dolní Bousov A
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Březno
Regionální soutěž 3. třídy
1214. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BSokol Březno ST B8:10
1214. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy B13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC Josefův Důl B16:2
1214. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Podlázky C8:10
1214. 01. 2018 10:00TJ Plazy CSK Dolní Stakory C4:14
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CST Dolní Bousov B13:5
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Slavoj Čistá B
1321. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy C
1321. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ AŠ Mladá Boleslav F
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Chotětov B
1321. 01. 2018 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory B
1321. 01. 2018 10:00TJ Plazy BSokol Březno ST B
1428. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy B
1428. 01. 2018 10:00Sokol Březno ST BTTC Josefův Důl B
1428. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Podlázky C
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory C
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FST Dolní Bousov B
1428. 01. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice C
Regionální soutěž 4. třídy
1214. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice D6:12
1214. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice E13:5
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Březovice C
1214. 01. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Chotětov C
1214. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kněžmost15:3
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ AŠ Mladá Boleslav G0:18
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Březno BST Dolní Bousov C
1321. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC Bělá pod Bezdězem E
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTTC HESO Nepřevázka
1321. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTJ Sokol Podlázky D
1321. 01. 2018 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory D
1315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Otradovice D
1428. 01. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice E
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Březovice C
1428. 01. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov C
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kněžmost
1428. 01. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ AŠ Mladá Boleslav G
1428. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Březno B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline