Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I.třídy
1211. 01. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk C10:8
1212. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C14:4
1210. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory A12:6
1209. 01. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A15:3
1208. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Spartak Pečky A15:3
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská D11:7
1317. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Žehuň B
1316. 01. 2018 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové A5:13
1318. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A8:10
1322. 01. 2018 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice ATJ Sokol Loučeň A
1319. 01. 2018 18:30TJ Dvory ATTC Poděbrady A
1320. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C
1425. 01. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Krchleby C
1426. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Dvory A
1426. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Seletice A
1424. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Spartak Pečky A
1423. 01. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D
1422. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Lysá nad Labem A
1529. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATTC Žehuň B
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk A
1530. 01. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Loučeň A
1501. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A
1502. 02. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C
1502. 02. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Krchleby C
Okresní přebor II.třídy
1211. 01. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk D16:2
1211. 01. 2018 19:00STC Opočnice AAFK Nymburk B5:13
1211. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Hořátev12:6
1212. 01. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Seletice B11:7
1213. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DSK Městec Králové B6:12
1211. 01. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sadská E6:12
1318. 01. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Sokoleč8:10
1318. 01. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby D13:5
1319. 01. 2018 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Písková Lhota12:6
1318. 01. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1319. 01. 2018 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A
1319. 01. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk D13:5
1425. 01. 2018 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk B
1422. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Hořátev
1425. 01. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Seletice B
1425. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BSK Městec Králové B
1426. 01. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sadská E
1427. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Předhradí
1503. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Sokoleč
1501. 02. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Písková Lhota
1501. 02. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá nad Labem B
1502. 02. 2018 18:30SK Městec Králové BSTC Opočnice A
1501. 02. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk D
1502. 02. 2018 18:30TJ Sokol HořátevAFK Nymburk B
Okresní přebor III.třídy
1212. 01. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
1211. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany A9:9
1209. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Dvory B14:4
1208. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
1212. 01. 2018 18:00AFK Nymburk CACS Přední Lhota15:3
1213. 01. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň C1:17
1320. 01. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice B
1320. 01. 2018 10:30TTC Žehuň CAFK Nymburk C
1318. 01. 2018 18:30ACS Přední LhotaTTC Poděbrady B7:11
1318. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
1317. 01. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Spartak Pečky B
1317. 01. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E12:6
1426. 01. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Poříčany A
1422. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Dvory B
1425. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C
1423. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DACS Přední Lhota
1422. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C
1426. 01. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň B
1502. 02. 2018 18:00AFK Nymburk CSTC Opočnice B
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTTC Poděbrady B
1503. 02. 2018 10:30TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem D
1501. 02. 2018 18:30ACS Přední LhotaTJ Spartak Pečky B
1501. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk E
1531. 01. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany A
Okresní přebor IV.třídy
1212. 01. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk G6:12
1208. 01. 2018 18:30TTC Žehuň DTJ Dvory C14:4
1209. 01. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Seletice C5:13
1210. 01. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BSTC Opočnice C9:9
1212. 01. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Sadská F14:4
1315. 01. 2018 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Poříčany B3:15
1317. 01. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Sokol Kostomlaty16:2
1317. 01. 2018 18:00TJ Seletice CTTC Žehuň D7:11
1318. 01. 2018 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň E
1320. 01. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Lokomotiva Nymburk F
1425. 01. 2018 18:00
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory C
1426. 01. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Seletice C
1422. 01. 2018 18:30TTC Žehuň DSTC Opočnice C
1423. 01. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Sadská F
1424. 01. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BAFK Nymburk D
1502. 02. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Sokol Kostomlaty
1526. 01. 2018 18:00
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská FTTC Žehuň D
1531. 01. 2018 19:00STC Opočnice CTTC Žehuň E
1531. 01. 2018 18:00TJ Seletice CTJ Lokomotiva Nymburk F
1501. 02. 2018 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk G

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline