Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
107. 10. 2017 09:30TJ Sokol KřemžeKST Český Krumlov13:5
107. 10. 2017 09:30KST Vltavan LoučoviceSenior Club Český Krumlov A14:4
107. 10. 2017 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouSpartak Kaplice C8:10
107. 10. 2017 09:30TJ Dolní TřebonínTJ Dolní Třebonín B12:6
214. 10. 2017 09:30TJ Dolní TřebonínTJ Sokol Křemže10:8
214. 10. 2017 09:30KST Český KrumlovTJ Dolní Třebonín B1:17
214. 10. 2017 09:30KST Vltavan LoučoviceTJ Sokol Benešov nad Černou18:0
217. 10. 2017 18:00
Změna po domluvě.
Senior Club Český Krumlov ASpartak Kaplice C5:13
321. 10. 2017 09:30TJ Dolní Třebonín BTJ Sokol Křemže10:8
321. 10. 2017 09:30KST Český KrumlovTJ Dolní Třebonín4:14
321. 10. 2017 09:30KST Vltavan LoučoviceSpartak Kaplice C13:5
321. 10. 2017 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouSenior Club Český Krumlov A9:9
428. 10. 2017 09:30TJ Dolní TřebonínTJ Sokol Benešov nad Černou15:3
428. 10. 2017 09:30Spartak Kaplice CTJ Dolní Třebonín B9:9
428. 10. 2017 09:30TJ Sokol KřemžeKST Vltavan Loučovice11:7
428. 10. 2017 09:30KST Český KrumlovSenior Club Český Krumlov A8:10
504. 11. 2017 09:30TJ Dolní TřebonínSpartak Kaplice C11:7
504. 11. 2017 09:30TJ Dolní Třebonín BTJ Sokol Benešov nad Černou15:3
504. 11. 2017 09:30TJ Sokol KřemžeSenior Club Český Krumlov A9:9
504. 11. 2017 09:30KST Český KrumlovKST Vltavan Loučovice5:13
624. 11. 2017 18:00
změna po domluvě
KST Vltavan LoučoviceTJ Dolní Třebonín11:7
611. 11. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov ATJ Dolní Třebonín B9:9
611. 11. 2017 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouTJ Sokol Křemže6:12
611. 11. 2017 09:30Spartak Kaplice CKST Český Krumlov15:3
718. 11. 2017 09:30KST Vltavan LoučoviceTJ Dolní Třebonín B10:8
718. 11. 2017 09:30TJ Dolní TřebonínSenior Club Český Krumlov A16:2
718. 11. 2017 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouKST Český Krumlov9:9
718. 11. 2017 09:30Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže15:3
825. 11. 2017 09:30KST Český KrumlovTJ Sokol Křemže10:8
825. 11. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov AKST Vltavan Loučovice8:10
825. 11. 2017 09:30Spartak Kaplice CTJ Sokol Benešov nad Černou10:8
825. 11. 2017 09:30TJ Dolní Třebonín BTJ Dolní Třebonín6:12
902. 12. 2017 09:30TJ Sokol KřemžeTJ Dolní Třebonín3:14
902. 12. 2017 09:30TJ Dolní Třebonín BKST Český Krumlov14:4
902. 12. 2017 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouKST Vltavan Loučovice7:11
902. 12. 2017 09:30Spartak Kaplice CSenior Club Český Krumlov A13:5
1009. 12. 2017 09:30TJ Sokol KřemžeTJ Dolní Třebonín B8:10
1009. 12. 2017 09:30TJ Dolní TřebonínKST Český Krumlov15:3
1009. 12. 2017 09:30Spartak Kaplice CKST Vltavan Loučovice12:6
1009. 12. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov ATJ Sokol Benešov nad Černou9:9
1105. 01. 2018 17:15
Po vzájemné domluvě
TJ Sokol Benešov nad ČernouTJ Dolní Třebonín0:18
1116. 12. 2017 09:30TJ Dolní Třebonín BSpartak Kaplice C6:12
1116. 12. 2017 09:30KST Vltavan LoučoviceTJ Sokol Křemže15:3
1119. 12. 2017 18:00
Po vzájemné domluvě.
Senior Club Český Krumlov AKST Český Krumlov14:4
1213. 01. 2018 09:30Spartak Kaplice CTJ Dolní Třebonín14:4
1213. 01. 2018 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouTJ Dolní Třebonín B3:15
1213. 01. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov ATJ Sokol Křemže13:5
1213. 01. 2018 09:30KST Vltavan LoučoviceKST Český Krumlov14:4
1320. 01. 2018 09:30TJ Dolní TřebonínKST Vltavan Loučovice11:7
1320. 01. 2018 09:30TJ Dolní Třebonín BSenior Club Český Krumlov A11:7
1320. 01. 2018 09:30TJ Sokol KřemžeTJ Sokol Benešov nad Černou14:4
1320. 01. 2018 09:30KST Český KrumlovSpartak Kaplice C5:13
1427. 01. 2018 09:30TJ Dolní Třebonín BKST Vltavan Loučovice12:6
1427. 01. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov ATJ Dolní Třebonín7:11
1427. 01. 2018 09:30KST Český KrumlovTJ Sokol Benešov nad Černou10:8
1427. 01. 2018 09:30TJ Sokol KřemžeSpartak Kaplice C9:9
1510. 02. 2018 09:30TJ Dolní TřebonínTJ Dolní Třebonín B10:8
1510. 02. 2018 09:30Spartak Kaplice CKST Vltavan Loučovice13:5
1510. 02. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov ATJ Sokol Benešov nad Černou14:4
1510. 02. 2018 09:30TJ Sokol KřemžeKST Český Krumlov11:7
1602. 03. 2018 18:00
Po vzájemné dohodě přeloženo. Příčina je nemoc většiny hráčů.
KST Vltavan LoučoviceTJ Dolní Třebonín8:10
1617. 02. 2018 09:30TJ Dolní Třebonín BSpartak Kaplice C8:10
1617. 02. 2018 09:30KST Český KrumlovSenior Club Český Krumlov A4:14
1617. 02. 2018 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouTJ Sokol Křemže3:15
1724. 02. 2018 09:30TJ Dolní TřebonínSpartak Kaplice C13:5
1724. 02. 2018 09:30KST Vltavan LoučoviceTJ Dolní Třebonín B7:11
1724. 02. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov ATJ Sokol Křemže9:9
1724. 02. 2018 09:30KST Český KrumlovTJ Sokol Benešov nad Černou13:5
1810. 03. 2018 09:30TJ Dolní Třebonín BTJ Dolní Třebonín8:10
1810. 03. 2018 09:30KST Vltavan LoučoviceSpartak Kaplice C8:10
1810. 03. 2018 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouSenior Club Český Krumlov A4:14
1810. 03. 2018 09:30KST Český KrumlovTJ Sokol Křemže7:11
1917. 03. 2018 09:30TJ Dolní TřebonínKST Vltavan Loučovice13:5
1917. 03. 2018 09:30Spartak Kaplice CTJ Dolní Třebonín B10:8
1917. 03. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov AKST Český Krumlov10:8
1917. 03. 2018 09:30TJ Sokol KřemžeTJ Sokol Benešov nad Černou15:3
2024. 03. 2018 09:30Spartak Kaplice CTJ Dolní Třebonín7:11
2024. 03. 2018 09:30TJ Dolní Třebonín BKST Vltavan Loučovice8:10
2024. 03. 2018 09:30TJ Sokol KřemžeSenior Club Český Krumlov A10:8
2024. 03. 2018 09:30TJ Sokol Benešov nad ČernouKST Český Krumlov5:13
Okresní soutěž
107. 10. 2017 09:30Hraničář MalontyLoučovice Brod ZSO10:8
107. 10. 2017 09:30OST Velešín DOST Velešín E17:1
107. 10. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov BSK Holubov15:3
107. 10. 2017 09:30TJ Sokol SoběnovSpartak Kaplice D4:14
214. 10. 2017 09:30TJ Sokol SoběnovSenior Club Český Krumlov B13:5
214. 10. 2017 09:30Spartak Kaplice DSK Holubov17:1
215. 10. 2017 18:00OST Velešín DHraničář Malonty5:13
214. 10. 2017 09:30Loučovice Brod ZSOOST Velešín E11:7
321. 10. 2017 09:30SK HolubovTJ Sokol Soběnov3:15
321. 10. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov BSpartak Kaplice D5:13
321. 10. 2017 09:30Hraničář MalontyOST Velešín E17:1
321. 10. 2017 09:30OST Velešín DLoučovice Brod ZSO12:6
428. 10. 2017 09:30TJ Sokol SoběnovOST Velešín D9:9
428. 10. 2017 09:30OST Velešín ESpartak Kaplice D0:18
428. 10. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov BHraničář Malonty9:9
428. 10. 2017 09:30SK HolubovLoučovice Brod ZSO6:12
504. 11. 2017 09:30Spartak Kaplice DOST Velešín D10:8
504. 11. 2017 09:30OST Velešín ETJ Sokol Soběnov3:15
504. 11. 2017 09:30Loučovice Brod ZSOSenior Club Český Krumlov B11:7
504. 11. 2017 09:30SK HolubovHraničář Malonty1:17
611. 11. 2017 09:30Hraničář MalontyTJ Sokol Soběnov13:5
611. 11. 2017 09:30Loučovice Brod ZSOSpartak Kaplice D6:12
611. 11. 2017 09:30OST Velešín DSenior Club Český Krumlov B12:6
611. 11. 2017 09:30OST Velešín ESK Holubov12:6
718. 11. 2017 09:30Spartak Kaplice DHraničář Malonty7:11
718. 11. 2017 09:30TJ Sokol SoběnovLoučovice Brod ZSO10:8
718. 11. 2017 09:30OST Velešín DSK Holubov15:3
718. 11. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov BOST Velešín E13:5
825. 11. 2017 09:30Loučovice Brod ZSOHraničář Malonty7:11
825. 11. 2017 09:30OST Velešín EOST Velešín D5:13
825. 11. 2017 09:30SK HolubovSenior Club Český Krumlov B8:10
825. 11. 2017 09:30Spartak Kaplice DTJ Sokol Soběnov9:9
902. 12. 2017 09:30Senior Club Český Krumlov BTJ Sokol Soběnov9:9
902. 12. 2017 09:30SK HolubovSpartak Kaplice D8:10
908. 12. 2017 19:00Hraničář MalontyOST Velešín D10:8
902. 12. 2017 09:30OST Velešín ELoučovice Brod ZSO2:16
1009. 12. 2017 09:30TJ Sokol SoběnovSK Holubov16:2
1009. 12. 2017 09:30Spartak Kaplice DSenior Club Český Krumlov B13:5
1009. 12. 2017 09:30OST Velešín EHraničář Malonty1:17
1009. 12. 2017 09:30Loučovice Brod ZSOOST Velešín D7:11
1116. 12. 2017 09:30OST Velešín DTJ Sokol Soběnov12:6
1116. 12. 2017 09:30Spartak Kaplice DOST Velešín E16:2
1116. 12. 2017 09:30Hraničář MalontySenior Club Český Krumlov B14:4
1116. 12. 2017 09:30Loučovice Brod ZSOSK Holubov6:12
1213. 01. 2018 09:30OST Velešín DSpartak Kaplice D8:10
1213. 01. 2018 09:30TJ Sokol SoběnovOST Velešín E14:4
1213. 01. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov BLoučovice Brod ZSO12:6
1213. 01. 2018 09:30Hraničář MalontySK Holubov14:4
1320. 01. 2018 09:30TJ Sokol SoběnovHraničář Malonty8:10
1320. 01. 2018 09:30Spartak Kaplice DLoučovice Brod ZSO13:5
1320. 01. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov BOST Velešín D7:11
1320. 01. 2018 09:30SK HolubovOST Velešín E10:8
1427. 01. 2018 09:30Hraničář MalontySpartak Kaplice D12:6
1427. 01. 2018 09:30Loučovice Brod ZSOTJ Sokol Soběnov4:14
1427. 01. 2018 09:30SK HolubovOST Velešín D6:12
1427. 01. 2018 09:30OST Velešín ESenior Club Český Krumlov B4:14
1510. 02. 2018 09:30Hraničář MalontyTJ Sokol Soběnov14:4
1510. 02. 2018 09:30Spartak Kaplice DOST Velešín D12:6
1510. 02. 2018 09:30OST Velešín ESenior Club Český Krumlov B4:14
1510. 02. 2018 09:30Loučovice Brod ZSOSK Holubov10:8
1628. 02. 2018 19:00
po vzájemné dohodě
OST Velešín DHraničář Malonty7:11
1617. 02. 2018 09:30TJ Sokol SoběnovSpartak Kaplice D7:11
1617. 02. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov BSK Holubov14:4
1617. 02. 2018 09:30Loučovice Brod ZSOOST Velešín E11:7
1724. 02. 2018 09:30Spartak Kaplice DHraničář Malonty4:14
1724. 02. 2018 09:30OST Velešín DTJ Sokol Soběnov8:10
1724. 02. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov BLoučovice Brod ZSO18:0
1724. 02. 2018 09:30SK HolubovOST Velešín E10:8
1810. 03. 2018 09:30TJ Sokol SoběnovHraničář Malonty4:14
1810. 03. 2018 09:30OST Velešín DSpartak Kaplice D6:12
1810. 03. 2018 09:30Senior Club Český Krumlov BOST Velešín E16:2
1810. 03. 2018 09:30SK HolubovLoučovice Brod ZSO14:4
1923. 03. 2018 19:00
po vzájemné dohodě
Hraničář MalontyOST Velešín D14:4
1917. 03. 2018 09:30Spartak Kaplice DTJ Sokol Soběnov10:8
1917. 03. 2018 09:30SK HolubovSenior Club Český Krumlov B5:13
1917. 03. 2018 09:30OST Velešín ELoučovice Brod ZSO9:9
2024. 03. 2018 09:30Hraničář MalontySpartak Kaplice D9:9
2024. 03. 2018 09:30TJ Sokol SoběnovOST Velešín D9:9
2024. 03. 2018 09:30Loučovice Brod ZSOSenior Club Český Krumlov B6:12
2024. 03. 2018 09:30OST Velešín ESK Holubov7:11

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS