Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I.třídy
101. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Jiskra Humpolec F13:5
101. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov BSTS Pacov A13:5
129. 09. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov DSK Rodinov A10:8
129. 09. 2017 18:30TJ Sokol Těmice ASK Olešná A10:8
130. 09. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Černovice A4:14
101. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Jiskra Humpolec D11:7
208. 10. 2017 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Jiskra Humpolec D10:8
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Jiskra Humpolec C11:7
206. 10. 2017 18:00SK Olešná ASK Kamenice nad Lipou B10:8
205. 10. 2017 19:30SK Rodinov ATJ Sokol Těmice A13:5
208. 10. 2017 10:00STS Pacov ATJ Spartak Pelhřimov D6:12
208. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Slavoj Pacov B13:5
315. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec F11:7
313. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec E12:6
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Těmice ASTS Pacov A12:6
314. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou BSK Rodinov A6:12
315. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec CSK Olešná A11:7
315. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Sokol Černovice A6:12
422. 10. 2017 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Sokol Černovice A4:14
420. 10. 2017 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec D10:8
419. 10. 2017 19:30SK Rodinov ATJ Jiskra Humpolec C14:4
422. 10. 2017 10:00STS Pacov ASK Kamenice nad Lipou B2:16
422. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Sokol Těmice A10:8
422. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Spartak Pelhřimov D10:8
527. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec F12:6
527. 10. 2017 18:30TJ Sokol Těmice ATJ Slavoj Pacov B7:11
528. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Humpolec E10:8
529. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec CSTS Pacov A13:5
529. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec DSK Rodinov A7:11
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Černovice ASK Olešná A15:3
605. 11. 2017 13:30TJ Jiskra Humpolec FSK Olešná A8:10
602. 11. 2017 19:30SK Rodinov ATJ Sokol Černovice A8:10
605. 11. 2017 10:00STS Pacov ATJ Jiskra Humpolec D8:10
605. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Jiskra Humpolec C7:11
605. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov BSK Kamenice nad Lipou B15:3
603. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Sokol Těmice A15:3
712. 11. 2017 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Sokol Těmice A11:7
711. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Spartak Pelhřimov D5:13
712. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Slavoj Pacov B8:10
712. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Jiskra Humpolec E10:8
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Černovice ASTS Pacov A14:4
710. 11. 2017 18:00SK Olešná ASK Rodinov A5:13
819. 11. 2017 13:30TJ Jiskra Humpolec FSK Rodinov A7:11
819. 11. 2017 10:00STS Pacov ASK Olešná A6:12
819. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Sokol Černovice A6:12
819. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec D9:9
817. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec C11:7
817. 11. 2017 18:30TJ Sokol Těmice ASK Kamenice nad Lipou B10:8
925. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Humpolec F10:8
926. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Těmice A13:5
926. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Spartak Pelhřimov D6:12
924. 11. 2017 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Slavoj Pacov B10:8
924. 11. 2017 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec E7:11
923. 11. 2017 19:30SK Rodinov ASTS Pacov A10:8
1003. 12. 2017 13:30TJ Jiskra Humpolec FSTS Pacov A9:9
1003. 12. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec ESK Rodinov A8:10
1003. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov BSK Olešná A12:6
1001. 12. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Sokol Černovice A4:14
1001. 12. 2017 18:30TJ Jiskra Humpolec DTJ Sokol Těmice A6:12
1002. 12. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Humpolec C6:12
1110. 12. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Jiskra Humpolec F11:7
1110. 12. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec DSK Kamenice nad Lipou B13:5
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Sokol Těmice A14:4
1108. 12. 2017 18:00SK Olešná ATJ Spartak Pelhřimov D9:9
1107. 12. 2017 19:30SK Rodinov ATJ Slavoj Pacov B12:6
1110. 12. 2017 10:00STS Pacov ATJ Jiskra Humpolec E8:10
1214. 01. 2018 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Jiskra Humpolec E10:8
1214. 01. 2018 10:00STS Pacov ATJ Slavoj Pacov B10:8
1211. 01. 2018 19:30SK Rodinov ATJ Spartak Pelhřimov D11:7
1212. 01. 2018 18:00SK Olešná ATJ Sokol Těmice A9:9
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Černovice ASK Kamenice nad Lipou B17:1
1214. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Jiskra Humpolec C10:8
1321. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Jiskra Humpolec F10:8
1321. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Černovice A7:11
1320. 01. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou BSK Olešná A10:8
1319. 01. 2018 18:30TJ Sokol Těmice ASK Rodinov A6:12
1319. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov DSTS Pacov A11:7
1321. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec E12:6
1428. 01. 2018 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Slavoj Pacov B10:8
1428. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Spartak Pelhřimov D8:10
1428. 01. 2018 10:00STS Pacov ATJ Sokol Těmice A9:9
1425. 01. 2018 19:30SK Rodinov ASK Kamenice nad Lipou B13:5
1426. 01. 2018 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec C1:17
1426. 01. 2018 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Jiskra Humpolec D17:1
1502. 02. 2018 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Jiskra Humpolec F16:2
1504. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec DSK Olešná A9:9
1504. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec CSK Rodinov A9:9
1503. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou BSTS Pacov A7:11
1502. 02. 2018 18:30TJ Sokol Těmice ATJ Jiskra Humpolec E10:8
1502. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Slavoj Pacov B11:7
1611. 02. 2018 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Spartak Pelhřimov D8:10
1611. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Sokol Těmice A11:7
1611. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ESK Kamenice nad Lipou B13:5
1611. 02. 2018 10:00STS Pacov ATJ Jiskra Humpolec C8:10
1608. 02. 2018 19:30SK Rodinov ATJ Jiskra Humpolec D12:6
1609. 02. 2018 18:00SK Olešná ATJ Sokol Černovice A0:18
1716. 02. 2018 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec F8:10
1716. 02. 2018 18:00TJ Sokol Černovice ASK Rodinov A11:7
1718. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec DSTS Pacov A10:8
1718. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Jiskra Humpolec E8:10
1717. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Slavoj Pacov B6:12
1716. 02. 2018 18:30TJ Sokol Těmice ATJ Spartak Pelhřimov D8:10
1825. 02. 2018 13:30TJ Sokol Těmice ATJ Jiskra Humpolec F11:7
1823. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov DSK Kamenice nad Lipou B12:6
1825. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec C9:9
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ETJ Jiskra Humpolec D10:8
1825. 02. 2018 10:00STS Pacov ATJ Sokol Černovice A5:13
1822. 02. 2018 19:30SK Rodinov ASK Olešná A14:4
1901. 03. 2018 19:30SK Rodinov ATJ Jiskra Humpolec F13:5
1902. 03. 2018 18:00SK Olešná ASTS Pacov A11:7
1902. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Jiskra Humpolec E14:4
1904. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Slavoj Pacov B7:11
1904. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Spartak Pelhřimov D13:5
1903. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Těmice A9:9
2011. 03. 2018 13:30TJ Jiskra Humpolec FSK Kamenice nad Lipou B10:8
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol Těmice ATJ Jiskra Humpolec C9:9
2009. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec D4:14
2011. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Sokol Černovice A6:12
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ESK Olešná A14:4
2011. 03. 2018 10:00STS Pacov ASK Rodinov A4:14
2118. 03. 2018 10:00STS Pacov ATJ Jiskra Humpolec F13:5
2115. 03. 2018 19:30SK Rodinov ATJ Jiskra Humpolec E15:3
2116. 03. 2018 18:00SK Olešná ATJ Slavoj Pacov B10:8
2116. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černovice ATJ Spartak Pelhřimov D18:0
2118. 03. 2018 10:00TJ Sokol Těmice ATJ Jiskra Humpolec D13:5
2118. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec CSK Kamenice nad Lipou B16:2
2225. 03. 2018 13:30TJ Jiskra Humpolec FTJ Jiskra Humpolec C12:6
2224. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Humpolec D1:17
2223. 03. 2018 18:30TJ Sokol Těmice ATJ Sokol Černovice A7:11
2223. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov DSK Olešná A7:11
2225. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov BSK Rodinov A12:6
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ESTS Pacov A9:9
Okresní přebor II.třídy
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ASK Rodinov B8:10
129. 09. 2017 18:00SK Tenis Polesí BSK Kamenice nad Lipou C12:6
130. 09. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Horní Ves A4:14
130. 09. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Jiřice A11:7
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Slavoj Pacov C13:5
101. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Spartak Pelhřimov E12:6
204. 10. 2017 18:30SK Rodinov BTJ Spartak Pelhřimov E12:6
208. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Jiskra Humpolec G10:8
208. 10. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Sokol Rynárec A5:13
206. 10. 2017 19:00SK Horní Ves ATJ Start Nový Rychnov A12:6
207. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Chmelná z.s. C11:7
205. 10. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ASK Tenis Polesí B4:14
313. 10. 2017 18:00SK Tenis Polesí BSK Rodinov B11:7
314. 10. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Sokol Božejov A11:7
314. 10. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Kamenice nad Lipou C10:8
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Horní Ves A6:12
315. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Jiřice A12:6
316. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Slavoj Pacov C11:7
418. 10. 2017 18:30SK Rodinov BTJ Slavoj Pacov C10:8
422. 10. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Spartak Pelhřimov E8:10
420. 10. 2017 19:00SK Horní Ves ATJ Jiskra Humpolec G17:1
421. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Sokol Rynárec A0:18
419. 10. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Start Nový Rychnov A4:14
419. 10. 2017 18:00SK Tenis Polesí BTJ Chmelná z.s. C5:13
528. 10. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Rodinov B10:8
528. 10. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Tenis Polesí B7:11
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Sokol Božejov A16:2
505. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Kamenice nad Lipou C10:8
530. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Horní Ves A7:11
529. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Jiřice A11:7
601. 11. 2017 18:30SK Rodinov BSK Jiřice A15:3
603. 11. 2017 19:00SK Horní Ves ATJ Slavoj Pacov C13:5
604. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Spartak Pelhřimov E6:12
602. 11. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Jiskra Humpolec G3:15
602. 11. 2017 18:00SK Tenis Polesí BTJ Sokol Rynárec A5:13
604. 11. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Start Nový Rychnov A13:5
711. 11. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Rodinov B7:11
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Chmelná z.s. C14:4
712. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Tenis Polesí B6:12
713. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Sokol Božejov A9:9
712. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Kamenice nad Lipou C14:4
712. 11. 2017 17:00SK Jiřice ASK Horní Ves A3:15
815. 11. 2017 18:30SK Rodinov BSK Horní Ves A6:12
818. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Jiřice A10:8
816. 11. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Slavoj Pacov C3:15
816. 11. 2017 18:00SK Tenis Polesí BTJ Spartak Pelhřimov E8:10
818. 11. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Jiskra Humpolec G9:9
818. 11. 2017 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Sokol Rynárec A9:9
924. 11. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Rodinov B14:4
926. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Start Nový Rychnov A8:10
927. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Chmelná z.s. C6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Tenis Polesí B8:10
926. 11. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Sokol Božejov A13:5
924. 11. 2017 19:00SK Horní Ves ASK Kamenice nad Lipou C15:3
1029. 11. 2017 18:30SK Rodinov BSK Kamenice nad Lipou C14:4
1030. 11. 2017 18:00TJ Sokol Božejov ASK Horní Ves A2:16
1030. 11. 2017 18:00SK Tenis Polesí BSK Jiřice A12:6
1002. 12. 2017 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Slavoj Pacov C17:1
1002. 12. 2017 18:30TJ Spartak Pelhřimov ETJ Start Nový Rychnov A10:8
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Jiskra Humpolec G13:5
1110. 12. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Rodinov B7:11
1111. 12. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Sokol Rynárec A1:17
1110. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Start Nový Rychnov A9:9
1110. 12. 2017 17:00SK Jiřice ATJ Chmelná z.s. C2:16
1108. 12. 2017 19:00SK Horní Ves ASK Tenis Polesí B13:5
1109. 12. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Sokol Božejov A10:8
1210. 01. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Sokol Božejov A16:2
1213. 01. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Tenis Polesí B3:15
1212. 01. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Chmelná z.s. C14:4
1214. 01. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Start Nový Rychnov A7:11
1214. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Sokol Rynárec A4:14
1215. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Jiskra Humpolec G10:8
1322. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Rodinov B12:6
1321. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Slavoj Pacov C12:6
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Jiřice A14:4
1320. 01. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ASK Horní Ves A3:15
1320. 01. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Kamenice nad Lipou C10:8
1318. 01. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Sokol Božejov A15:3
1424. 01. 2018 18:30SK Rodinov BSK Tenis Polesí B14:4
1425. 01. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Chmelná z.s. C10:8
1427. 01. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Start Nový Rychnov A8:10
1426. 01. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Sokol Rynárec A12:6
1428. 01. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Jiskra Humpolec G3:15
1428. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Spartak Pelhřimov E12:6
1504. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Rodinov B6:12
1505. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Jiřice A13:5
1504. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Horní Ves A7:11
1502. 02. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Kamenice nad Lipou C16:2
1503. 02. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Sokol Božejov A14:4
1503. 02. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Tenis Polesí B7:11
1607. 02. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Chmelná z.s. C10:8
1608. 02. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Start Nový Rychnov A11:7
1608. 02. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Sokol Rynárec A0:18
1610. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Jiskra Humpolec G6:12
1609. 02. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Spartak Pelhřimov E12:6
1611. 02. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Slavoj Pacov C6:12
1718. 02. 2018 17:00SK Jiřice ASK Rodinov B8:10
1718. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Horní Ves A8:10
1719. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Kamenice nad Lipou C14:4
1718. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Sokol Božejov A12:6
1716. 02. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ASK Tenis Polesí B12:6
1717. 02. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Chmelná z.s. C10:8
1821. 02. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Start Nový Rychnov A10:8
1824. 02. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Sokol Rynárec A7:11
1822. 02. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Jiskra Humpolec G12:6
1822. 02. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ATJ Spartak Pelhřimov E8:10
1824. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CTJ Slavoj Pacov C7:11
1823. 02. 2018 19:00SK Horní Ves ASK Jiřice A12:6
1902. 03. 2018 19:00SK Horní Ves ASK Rodinov B12:6
1904. 03. 2018 17:00SK Jiřice ASK Kamenice nad Lipou C7:11
1904. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Sokol Božejov A13:5
1905. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Tenis Polesí B10:8
1904. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Chmelná z.s. C10:8
1902. 03. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Start Nový Rychnov A11:7
2007. 03. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Sokol Rynárec A5:13
2010. 03. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Jiskra Humpolec G8:10
2010. 03. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CTJ Spartak Pelhřimov E14:4
2008. 03. 2018 18:00SK Tenis Polesí BTJ Slavoj Pacov C11:7
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ASK Jiřice A10:8
2010. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Horní Ves A9:9
2117. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou CSK Rodinov B12:6
2116. 03. 2018 19:00SK Horní Ves ATJ Sokol Božejov A13:5
2118. 03. 2018 17:00SK Jiřice ASK Tenis Polesí B8:10
2118. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Chmelná z.s. C10:8
2119. 03. 2018 18:00TJ Start Nový Rychnov ATJ Spartak Pelhřimov E8:10
2118. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Sokol Rynárec A4:14
2221. 03. 2018 18:30SK Rodinov BTJ Jiskra Humpolec G13:5
2223. 03. 2018 18:00TJ Sokol Rynárec ATJ Spartak Pelhřimov E15:3
2224. 03. 2018 18:30TJ Start Nový Rychnov ATJ Slavoj Pacov C13:5
2224. 03. 2018 18:00TJ Chmelná z.s. CSK Jiřice A14:4
2222. 03. 2018 18:00SK Tenis Polesí BSK Horní Ves A12:6
2222. 03. 2018 18:00TJ Sokol Božejov ASK Kamenice nad Lipou C4:14
Okresní přebor III.třídy
127. 09. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov FTJ Jiskra Humpolec H8:10
129. 09. 2017 18:30SK Rodinov CSK Kamenice nad Lipou E10:8
129. 09. 2017 18:30SKST Vlásenice BTJ Start Nový Rychnov B10:8
101. 10. 2017 18:00SKST Putimov ASKST Vlásenice A6:12
130. 09. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou DTJ Slavoj Pacov D12:6
101. 10. 2017 18:00SK Olešná BTJ Pelhřimov-Osvobození A12:6
208. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Pelhřimov-Osvobození A17:1
208. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Olešná B9:9
205. 10. 2017 18:30SKST Vlásenice ASK Kamenice nad Lipou D12:6
207. 10. 2017 19:00TJ Start Nový Rychnov BSKST Putimov A7:11
207. 10. 2017 18:00SK Kamenice nad Lipou ESKST Vlásenice B3:15
204. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSK Rodinov C8:10
313. 10. 2017 18:30SK Rodinov CTJ Jiskra Humpolec H5:13
313. 10. 2017 18:30SKST Vlásenice BTJ Spartak Pelhřimov F11:7
315. 10. 2017 18:00SKST Putimov ASK Kamenice nad Lipou E15:3
314. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou DTJ Start Nový Rychnov B8:10
315. 10. 2017 18:00SK Olešná BSKST Vlásenice A5:13
315. 10. 2017 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Slavoj Pacov D6:12
422. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Slavoj Pacov D14:4
419. 10. 2017 18:30SKST Vlásenice ATJ Pelhřimov-Osvobození A13:5
421. 10. 2017 19:00TJ Start Nový Rychnov BSK Olešná B11:7
421. 10. 2017 18:00SK Kamenice nad Lipou ESK Kamenice nad Lipou D7:11
418. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSKST Putimov A5:13
420. 10. 2017 18:30SK Rodinov CSKST Vlásenice B9:9
527. 10. 2017 18:30SKST Vlásenice BTJ Jiskra Humpolec H5:13
529. 10. 2017 18:00SKST Putimov ASK Rodinov C13:5
528. 10. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou DTJ Spartak Pelhřimov F14:4
529. 10. 2017 18:00SK Olešná BSK Kamenice nad Lipou E17:1
529. 10. 2017 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Start Nový Rychnov B8:10
529. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov DSKST Vlásenice A3:15
605. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec HSKST Vlásenice A15:3
604. 11. 2017 19:00TJ Start Nový Rychnov BTJ Slavoj Pacov D9:9
604. 11. 2017 18:00SK Kamenice nad Lipou ETJ Pelhřimov-Osvobození A10:8
601. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSK Olešná B13:5
603. 11. 2017 18:30SK Rodinov CSK Kamenice nad Lipou D16:2
603. 11. 2017 18:30SKST Vlásenice BSKST Putimov A8:10
712. 11. 2017 18:00SKST Putimov ATJ Jiskra Humpolec H3:15
711. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou DSKST Vlásenice B5:13
712. 11. 2017 18:00SK Olešná BSK Rodinov C5:13
712. 11. 2017 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Spartak Pelhřimov F5:13
712. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Kamenice nad Lipou E15:3
709. 11. 2017 18:30SKST Vlásenice ATJ Start Nový Rychnov B12:6
819. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Start Nový Rychnov B14:4
818. 11. 2017 18:00SK Kamenice nad Lipou ESKST Vlásenice A1:17
815. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov FTJ Slavoj Pacov D13:5
817. 11. 2017 18:30SK Rodinov CTJ Pelhřimov-Osvobození A15:3
817. 11. 2017 18:30SKST Vlásenice BSK Olešná B14:4
819. 11. 2017 18:00SKST Putimov ASK Kamenice nad Lipou D13:5
925. 11. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou DTJ Jiskra Humpolec H2:16
926. 11. 2017 18:00SK Olešná BSKST Putimov A2:16
926. 11. 2017 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASKST Vlásenice B7:11
926. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Rodinov C7:11
923. 11. 2017 18:30SKST Vlásenice ATJ Spartak Pelhřimov F11:7
925. 11. 2017 19:00TJ Start Nový Rychnov BSK Kamenice nad Lipou E15:3
1003. 12. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Kamenice nad Lipou E17:1
1029. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov FTJ Start Nový Rychnov B7:11
1001. 12. 2017 18:30SK Rodinov CSKST Vlásenice A10:8
1001. 12. 2017 18:30SKST Vlásenice BTJ Slavoj Pacov D16:2
1003. 12. 2017 18:00SKST Putimov ATJ Pelhřimov-Osvobození A16:2
1002. 12. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou DSK Olešná B11:7
1110. 12. 2017 18:00SK Olešná BTJ Jiskra Humpolec H3:15
1110. 12. 2017 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Kamenice nad Lipou D8:10
1110. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov DSKST Putimov A3:15
1107. 12. 2017 18:30SKST Vlásenice ASKST Vlásenice B8:10
1109. 12. 2017 19:00TJ Start Nový Rychnov BSK Rodinov C13:5
1109. 12. 2017 18:00SK Kamenice nad Lipou ETJ Spartak Pelhřimov F3:15
1214. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Spartak Pelhřimov F10:8
1213. 01. 2018 18:00SK Kamenice nad Lipou ESK Rodinov C3:15
1213. 01. 2018 19:00TJ Start Nový Rychnov BSKST Vlásenice B9:9
1211. 01. 2018 18:30SKST Vlásenice ASKST Putimov A7:11
1214. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Kamenice nad Lipou D9:9
1214. 01. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Olešná B9:9
1321. 01. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Jiskra Humpolec H1:17
1321. 01. 2018 18:00SK Olešná BTJ Slavoj Pacov D11:7
1320. 01. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou DSKST Vlásenice A6:12
1321. 01. 2018 18:00SKST Putimov ATJ Start Nový Rychnov B16:2
1319. 01. 2018 18:30SKST Vlásenice BSK Kamenice nad Lipou E17:1
1319. 01. 2018 18:30SK Rodinov CTJ Spartak Pelhřimov F13:5
1428. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Rodinov C14:4
1424. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSKST Vlásenice B9:9
1427. 01. 2018 18:00SK Kamenice nad Lipou ESKST Putimov A1:17
1427. 01. 2018 19:00TJ Start Nový Rychnov BSK Kamenice nad Lipou D8:10
1425. 01. 2018 18:30SKST Vlásenice ASK Olešná B10:8
1428. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Pelhřimov-Osvobození A12:6
1504. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Jiskra Humpolec H6:12
1504. 02. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASKST Vlásenice A3:15
1504. 02. 2018 18:00SK Olešná BTJ Start Nový Rychnov B11:7
1503. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou DSK Kamenice nad Lipou E16:2
1504. 02. 2018 18:00SKST Putimov ATJ Spartak Pelhřimov F13:5
1502. 02. 2018 18:30SKST Vlásenice BSK Rodinov C7:11
1611. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec HSKST Vlásenice B14:4
1609. 02. 2018 18:30SK Rodinov CSKST Putimov A8:10
1607. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSK Kamenice nad Lipou D14:4
1610. 02. 2018 18:00SK Kamenice nad Lipou ESK Olešná B1:17
1610. 02. 2018 19:00TJ Start Nový Rychnov BTJ Pelhřimov-Osvobození A7:11
1608. 02. 2018 18:30SKST Vlásenice ATJ Slavoj Pacov D13:5
1715. 02. 2018 18:30SKST Vlásenice ATJ Jiskra Humpolec H4:14
1718. 02. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Start Nový Rychnov B9:9
1718. 02. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Kamenice nad Lipou E14:4
1718. 02. 2018 18:00SK Olešná BTJ Spartak Pelhřimov F5:13
1717. 02. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou DSK Rodinov C8:10
1718. 02. 2018 18:00SKST Putimov ASKST Vlásenice B16:2
1825. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec HSKST Putimov A14:4
1823. 02. 2018 18:30SKST Vlásenice BSK Kamenice nad Lipou D12:6
1823. 02. 2018 18:30SK Rodinov CSK Olešná B12:6
1821. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov FTJ Pelhřimov-Osvobození A12:6
1824. 02. 2018 18:00SK Kamenice nad Lipou ETJ Slavoj Pacov D5:13
1824. 02. 2018 19:00TJ Start Nový Rychnov BSKST Vlásenice A4:14
1903. 03. 2018 19:00TJ Start Nový Rychnov BTJ Jiskra Humpolec H7:11
1901. 03. 2018 18:30SKST Vlásenice ASK Kamenice nad Lipou E12:6
1904. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Spartak Pelhřimov F9:9
1904. 03. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Rodinov C8:10
1904. 03. 2018 18:00SK Olešná BSKST Vlásenice B11:7
1903. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou DSKST Putimov A1:17
2011. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Kamenice nad Lipou D16:2
2011. 03. 2018 18:00SKST Putimov ASK Olešná B13:5
2009. 03. 2018 18:30SKST Vlásenice BTJ Pelhřimov-Osvobození A11:7
2009. 03. 2018 18:30SK Rodinov CTJ Slavoj Pacov D11:7
2007. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSKST Vlásenice A3:15
2010. 03. 2018 18:00SK Kamenice nad Lipou ETJ Start Nový Rychnov B7:11
2117. 03. 2018 18:00SK Kamenice nad Lipou ETJ Jiskra Humpolec H0:18
2117. 03. 2018 19:00TJ Start Nový Rychnov BTJ Spartak Pelhřimov F6:12
2115. 03. 2018 18:30SKST Vlásenice ASK Rodinov C11:7
2118. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DSKST Vlásenice B2:16
2118. 03. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASKST Putimov A8:10
2118. 03. 2018 18:00SK Olešná BSK Kamenice nad Lipou D14:4
2225. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Olešná B18:0
2224. 03. 2018 17:00SK Kamenice nad Lipou DTJ Pelhřimov-Osvobození A11:7
2225. 03. 2018 18:00SKST Putimov ATJ Slavoj Pacov D18:0
2223. 03. 2018 18:30SKST Vlásenice BSKST Vlásenice A6:12
2223. 03. 2018 18:30SK Rodinov CTJ Start Nový Rychnov B13:5
2221. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov FSK Kamenice nad Lipou E15:3
Okresní přebor IV.třídy
129. 09. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSokol Častrov A8:10
101. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Jiřice B18:0
129. 09. 2017 16:00SK Horní Ves BSKST Putimov B0:18
208. 10. 2017 10:00Sokol Častrov ASKST Putimov B8:10
208. 10. 2017 13:30SK Jiřice BSK Horní Ves B16:2
206. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov GTJ Jiskra Humpolec I0:18
315. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ISokol Častrov A17:1
313. 10. 2017 16:00SK Horní Ves BTJ Spartak Pelhřimov G13:5
313. 10. 2017 18:00SKST Putimov BSK Jiřice B8:10
422. 10. 2017 10:00Sokol Častrov ASK Jiřice B4:14
420. 10. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSKST Putimov B0:18
422. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Horní Ves B18:0
527. 10. 2017 16:00SK Horní Ves BSokol Častrov A6:12
527. 10. 2017 18:00SKST Putimov BTJ Jiskra Humpolec I3:15
529. 10. 2017 13:30SK Jiřice BTJ Spartak Pelhřimov G17:1
605. 11. 2017 10:00Sokol Častrov ATJ Spartak Pelhřimov G13:5
605. 11. 2017 13:30SK Jiřice BTJ Jiskra Humpolec I5:13
603. 11. 2017 18:00SKST Putimov BSK Horní Ves B18:0
710. 11. 2017 18:00SKST Putimov BSokol Častrov A11:7
710. 11. 2017 16:00SK Horní Ves BSK Jiřice B1:17
712. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Spartak Pelhřimov G18:0
819. 11. 2017 10:00Sokol Častrov ATJ Jiskra Humpolec I7:11
817. 11. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSK Horní Ves B5:13
819. 11. 2017 13:30SK Jiřice BSKST Putimov B9:9
926. 11. 2017 13:30SK Jiřice BSokol Častrov A9:9
924. 11. 2017 18:00SKST Putimov BTJ Spartak Pelhřimov G18:0
924. 11. 2017 16:00SK Horní Ves BTJ Jiskra Humpolec I1:17
1003. 12. 2017 10:00Sokol Častrov ASK Horní Ves B13:5
1003. 12. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ISKST Putimov B16:2
1001. 12. 2017 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSK Jiřice B2:16
1112. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSokol Častrov A10:8
1114. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Jiřice B8:10
1112. 01. 2018 16:00SK Horní Ves BSKST Putimov B4:14
1221. 01. 2018 10:00Sokol Častrov ASKST Putimov B4:14
1221. 01. 2018 13:30SK Jiřice BSK Horní Ves B15:3
1219. 01. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov GTJ Jiskra Humpolec I1:17
1328. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISokol Častrov A12:6
1326. 01. 2018 16:00SK Horní Ves BTJ Spartak Pelhřimov G10:8
1326. 01. 2018 18:00SKST Putimov BSK Jiřice B5:13
1404. 02. 2018 10:00Sokol Častrov ASK Jiřice B4:14
1402. 02. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSKST Putimov B7:11
1404. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Horní Ves B18:0
1509. 02. 2018 16:00SK Horní Ves BSokol Častrov A16:2
1509. 02. 2018 18:00SKST Putimov BTJ Jiskra Humpolec I5:13
1511. 02. 2018 13:30SK Jiřice BTJ Spartak Pelhřimov G16:2
1618. 02. 2018 10:00Sokol Častrov ATJ Spartak Pelhřimov G10:8
1618. 02. 2018 13:30SK Jiřice BTJ Jiskra Humpolec I4:14
1616. 02. 2018 18:00SKST Putimov BSK Horní Ves B14:4
1723. 02. 2018 18:00SKST Putimov BSokol Častrov A16:2
1723. 02. 2018 16:00SK Horní Ves BSK Jiřice B5:13
1725. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Spartak Pelhřimov G17:1
1804. 03. 2018 10:00Sokol Častrov ATJ Jiskra Humpolec I1:17
1802. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSK Horní Ves B5:13
1804. 03. 2018 13:30SK Jiřice BSKST Putimov B11:7
1911. 03. 2018 13:30SK Jiřice BSokol Častrov A13:5
1909. 03. 2018 18:00SKST Putimov BTJ Spartak Pelhřimov G11:7
1909. 03. 2018 16:00SK Horní Ves BTJ Jiskra Humpolec I1:17
2018. 03. 2018 10:00Sokol Častrov ASK Horní Ves B12:6
2018. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISKST Putimov B18:0
2016. 03. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov GSK Jiřice B10:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS