Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
120. 09. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Slovan Vejprty17:1
121. 09. 2017 18:00TJ Baník Březenecká CTJ Baník Březenecká B4:14
121. 09. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň A5:13
121. 09. 2017 17:00KST Kadaň BKST Libědice B2:16
126. 09. 2017 17:00
přeloženo
TJ Baník Březenecká DTJ VTŽ Chomutov16:2
121. 09. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Sokol Spořice6:12
205. 10. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Sokol Spořice10:8
205. 10. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Jirkov E7:11
202. 10. 2017 18:00KST Libědice BTJ Baník Březenecká D10:8
205. 10. 2017 17:00KST Kadaň AKST Kadaň B12:6
205. 10. 2017 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Vysoká Pec A18:0
204. 10. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká C15:3
312. 10. 2017 18:00TJ Baník Březenecká CTJ Slovan Vejprty11:7
312. 10. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Klášterec nad Ohří B2:16
312. 10. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká B0:18
312. 10. 2017 17:00TJ Baník Březenecká DKST Kadaň A9:9
312. 10. 2017 17:30KST Jirkov EKST Libědice B14:4
312. 10. 2017 18:00TJ Sokol SpořiceTJ VTŽ Chomutov16:2
419. 10. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyTJ VTŽ Chomutov3:15
416. 10. 2017 18:00KST Libědice BTJ Sokol Spořice10:8
419. 10. 2017 17:00KST Kadaň AKST Jirkov E10:8
419. 10. 2017 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Březenecká D8:10
418. 10. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň B17:1
419. 10. 2017 18:00TJ Baník Březenecká CTJ Baník Vysoká Pec A10:8
526. 10. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Slovan Vejprty3:15
530. 10. 2017 17:30
přeloženo
KST Kadaň BTJ Baník Březenecká C10:8
526. 10. 2017 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Klášterec nad Ohří B11:7
526. 10. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Baník Březenecká B11:7
526. 10. 2017 18:00TJ Sokol SpořiceKST Kadaň A12:6
526. 10. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Libědice B5:13
602. 11. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyKST Libědice B5:13
602. 11. 2017 17:00KST Kadaň ATJ VTŽ Chomutov15:3
602. 11. 2017 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Spořice13:5
601. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Jirkov E8:10
602. 11. 2017 18:00TJ Baník Březenecká CTJ Baník Březenecká D4:14
602. 11. 2017 17:00
odloženo
TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň B4:14
709. 11. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Slovan Vejprty6:12
709. 11. 2017 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Vysoká Pec A12:6
709. 11. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Baník Březenecká C16:2
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol SpořiceTJ Klášterec nad Ohří B9:9
709. 11. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Březenecká B5:13
705. 12. 2017 18:00
Odloženo
KST Libědice BKST Kadaň A4:14
816. 11. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň A3:15
816. 11. 2017 18:00TJ Baník Březenecká BKST Libědice B11:7
815. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ VTŽ Chomutov12:6
816. 11. 2017 18:00TJ Baník Březenecká CTJ Sokol Spořice6:12
816. 11. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Jirkov E2:16
816. 11. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká D4:14
914. 12. 2017 17:00
odloženo
TJ Baník Březenecká DTJ Slovan Vejprty9:9
914. 12. 2017 17:30
odloženo
KST Jirkov EKST Kadaň B18:0
923. 11. 2017 18:00TJ Sokol SpořiceTJ Baník Vysoká Pec A16:2
921. 11. 2017 17:00
předehrávka
TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Březenecká C11:7
920. 11. 2017 18:00KST Libědice BTJ Klášterec nad Ohří B6:12
923. 11. 2017 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká B13:5
1030. 11. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká B3:15
1029. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň A9:9
1030. 11. 2017 18:00TJ Baník Březenecká CKST Libědice B6:12
1030. 11. 2017 17:00
herna VTŽ Chomutov
TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Vysoká Pec A15:3
1030. 11. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Sokol Spořice10:8
1030. 11. 2017 17:00TJ Baník Březenecká DKST Jirkov E11:7
1107. 12. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Slovan Vejprty13:5
1107. 12. 2017 18:00TJ Sokol SpořiceTJ Baník Březenecká D9:9
1107. 12. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Kadaň B15:3
1104. 12. 2017 18:00KST Libědice BTJ Baník Vysoká Pec A16:2
1107. 12. 2017 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká C13:5
1107. 12. 2017 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Klášterec nad Ohří B12:6
1211. 01. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Klášterec nad Ohří B3:15
1211. 01. 2018 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Březenecká C15:3
1211. 01. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Baník Vysoká Pec A11:7
1208. 01. 2018 18:00KST Libědice BKST Kadaň B13:5
1211. 01. 2018 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Březenecká D9:9
1211. 01. 2018 18:00TJ Sokol SpořiceKST Jirkov E12:6
1318. 01. 2018 18:00TJ Sokol SpořiceTJ Slovan Vejprty12:6
1318. 01. 2018 17:30
odlozeno
KST Jirkov ETJ VTŽ Chomutov16:2
1318. 01. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DKST Libědice B12:6
1318. 01. 2018 17:00KST Kadaň BKST Kadaň A6:12
1318. 01. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká B0:18
1318. 01. 2018 18:00TJ Baník Březenecká CTJ Klášterec nad Ohří B7:11
1415. 02. 2018 17:00
odloženo
TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká C2:16
1424. 01. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Vysoká Pec A16:2
1425. 01. 2018 18:00TJ Baník Březenecká BKST Kadaň B16:2
1408. 03. 2018 17:00
odloženo
KST Kadaň ATJ Baník Březenecká D15:3
1422. 01. 2018 18:00KST Libědice BKST Jirkov E6:12
1425. 01. 2018 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Sokol Spořice7:11
1501. 02. 2018 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Slovan Vejprty10:8
1501. 02. 2018 18:00TJ Sokol SpořiceKST Libědice B6:12
1501. 02. 2018 17:30KST Jirkov EKST Kadaň A8:10
1501. 02. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Březenecká B5:13
1501. 02. 2018 17:00KST Kadaň BTJ Klášterec nad Ohří B3:15
1501. 02. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká C4:14
1608. 02. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Vysoká Pec A11:7
1608. 02. 2018 18:00TJ Baník Březenecká CKST Kadaň B12:6
1607. 02. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká D18:0wo
1611. 04. 2018 18:00
odloženo
TJ Baník Březenecká BKST Jirkov E12:6
1608. 02. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Sokol Spořice9:9
1605. 02. 2018 18:00KST Libědice BTJ VTŽ Chomutov12:6
1705. 03. 2018 18:00
přeloženo
KST Libědice BTJ Slovan Vejprty16:2
1715. 02. 2018 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Kadaň A7:11
1726. 03. 2018 18:00
odloženo
TJ Sokol SpořiceTJ Baník Březenecká B8:10
1715. 02. 2018 17:30KST Jirkov ETJ Klášterec nad Ohří B9:9
1713. 02. 2018 17:00
předehrávka
TJ Baník Březenecká DTJ Baník Březenecká C4:12
1715. 02. 2018 17:00KST Kadaň BTJ Baník Vysoká Pec A6:12
1822. 02. 2018 17:00
odloženo
TJ Slovan VejprtyKST Kadaň B7:11
1822. 02. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká D10:8
1822. 02. 2018 18:00TJ Baník Březenecká CKST Jirkov E8:10
1821. 02. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Sokol Spořice13:5
1822. 02. 2018 18:00TJ Baník Březenecká BTJ VTŽ Chomutov12:6
1822. 02. 2018 17:00KST Kadaň AKST Libědice B15:3
1901. 03. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Slovan Vejprty15:3
1926. 02. 2018 18:00KST Libědice BTJ Baník Březenecká B3:15
1901. 03. 2018 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Klášterec nad Ohří B7:11
1901. 03. 2018 18:00TJ Sokol SpořiceTJ Baník Březenecká C12:6
1901. 03. 2018 17:30KST Jirkov ETJ Baník Vysoká Pec A16:2
1901. 03. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DKST Kadaň B7:11
2015. 03. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká D12:6
2015. 03. 2018 17:00KST Kadaň BKST Jirkov E4:14
2015. 03. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Sokol Spořice4:14
2013. 03. 2018 18:00
předehrávka
TJ Baník Březenecká CTJ VTŽ Chomutov9:9
2014. 03. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Libědice B8:10
2015. 03. 2018 18:00TJ Baník Březenecká BKST Kadaň A10:8
2122. 03. 2018 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Slovan Vejprty18:0
2126. 03. 2018 17:00
přeloženo
KST Kadaň ATJ Klášterec nad Ohří B15:3
2119. 03. 2018 18:00KST Libědice BTJ Baník Březenecká C9:9
2122. 03. 2018 17:00
odloženo
TJ Baník Vysoká Pec ATJ VTŽ Chomutov6:12
2122. 03. 2018 18:00TJ Sokol SpořiceKST Kadaň B13:5
2118. 04. 2018 17:30
odlozeno
KST Jirkov ETJ Baník Březenecká D13:5
2229. 03. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Jirkov E4:14
2229. 03. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Sokol Spořice4:14
2229. 03. 2018 17:00KST Kadaň BTJ VTŽ Chomutov4:14
2229. 03. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Libědice B8:10
2205. 04. 2018 17:00
odloženo
TJ Baník Březenecká CKST Kadaň A5:13
2228. 03. 2018 17:30
odloženo
TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká B5:13
Okresní přebor 2. třídy
103. 10. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Libědice C4:14
104. 10. 2017 17:00KST Jirkov FTJ Klášterec nad Ohří C16:2
102. 10. 2017 17:30SK StrupčiceKST Jirkov G6:12
210. 10. 2017 17:00KST Jirkov GTJ Baník Vysoká Pec B6:12
213. 10. 2017 17:30SK StrupčiceTJ Klášterec nad Ohří C0:18
210. 10. 2017 17:00TJ Baník Březenecká EKST Jirkov F3:15
318. 10. 2017 17:00KST Jirkov FKST Libědice C15:3
316. 10. 2017 17:30SK StrupčiceTJ Baník Březenecká E0:18
317. 10. 2017 17:00KST Jirkov GTJ Klášterec nad Ohří C6:12
427. 10. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Vysoká Pec B9:9
424. 10. 2017 17:00TJ Baník Březenecká EKST Jirkov G11:7
426. 10. 2017 18:00KST Libědice CSK Strupčice18:0
531. 10. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov F4:14
531. 10. 2017 17:00KST Jirkov GKST Libědice C3:15
506. 11. 2017 17:00
přeloženo
TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká E7:11
607. 11. 2017 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Baník Vysoká Pec B14:4
609. 11. 2017 18:00KST Libědice CTJ Klášterec nad Ohří C11:7
608. 11. 2017 17:00KST Jirkov FSK Strupčice13:5
713. 11. 2017 17:30SK StrupčiceTJ Baník Vysoká Pec B1:17
714. 11. 2017 17:00KST Jirkov GKST Jirkov F6:12
714. 11. 2017 17:00TJ Baník Březenecká EKST Libědice C5:13
823. 11. 2017 18:00
odloženo
KST Libědice CTJ Baník Vysoká Pec B9:9
824. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov F2:16
821. 11. 2017 17:00KST Jirkov GSK Strupčice12:6
928. 11. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov G16:2
927. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CSK Strupčice16:2
929. 11. 2017 17:00KST Jirkov FTJ Baník Březenecká E12:6
1007. 12. 2017 18:00KST Libědice CKST Jirkov F9:9
1005. 12. 2017 17:00TJ Baník Březenecká ESK Strupčice17:1
1015. 12. 2017 17:30
prelozeno
TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov G13:5
1109. 01. 2018 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Klášterec nad Ohří C5:13
1109. 01. 2018 17:00KST Jirkov GTJ Baník Březenecká E5:13
1108. 01. 2018 17:30SK StrupčiceKST Libědice C0:18
1217. 01. 2018 17:00KST Jirkov FTJ Baník Vysoká Pec B15:3
1218. 01. 2018 18:00KST Libědice CKST Jirkov G14:4
1216. 01. 2018 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Klášterec nad Ohří C11:7
1323. 01. 2018 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Baník Březenecká E12:6
1313. 02. 2018 17:30
odloženo
TJ Klášterec nad Ohří CKST Libědice C7:11
1322. 01. 2018 17:30SK StrupčiceKST Jirkov F5:13
1430. 01. 2018 18:00TJ Baník Vysoká Pec BSK Strupčice18:0
1421. 02. 2018 17:00
odloženo
KST Jirkov FKST Jirkov G13:5
1401. 02. 2018 18:00KST Libědice CTJ Baník Březenecká E15:3
1506. 02. 2018 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Libědice C9:9
1507. 02. 2018 17:00KST Jirkov FTJ Klášterec nad Ohří C13:5
1505. 02. 2018 17:30SK StrupčiceKST Jirkov G2:16
1613. 02. 2018 17:00KST Jirkov GTJ Baník Vysoká Pec B2:16
1614. 02. 2018 17:30
předehrávka
TJ Klášterec nad Ohří CSK Strupčice18:0
1613. 02. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Jirkov F7:11
1707. 03. 2018 17:00
odloženo
KST Jirkov FKST Libědice C11:7
1719. 02. 2018 17:30SK StrupčiceTJ Baník Březenecká E2:16
1726. 02. 2018 17:30
přeloženo
TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov G15:3
1819. 03. 2018 17:30
přeloženo
TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Vysoká Pec B11:7
1827. 02. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Jirkov G17:1
1801. 03. 2018 18:00KST Libědice CSK Strupčice13:5
1913. 03. 2018 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov F11:7
1913. 03. 2018 17:00KST Jirkov GKST Libědice C3:15
1926. 03. 2018 17:30
přeloženo
TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká E4:14
2020. 03. 2018 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Baník Vysoká Pec B9:9
2021. 03. 2018 17:30
změna termínu a herny
TJ Klášterec nad Ohří CKST Libědice C10:8
2021. 03. 2018 17:00KST Jirkov FSK Strupčice15:3
2126. 03. 2018 17:30SK StrupčiceTJ Baník Vysoká Pec B2:16
2127. 03. 2018 17:00KST Jirkov GKST Jirkov F5:13
2127. 03. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Libědice C11:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy