Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Reg. přebor I. třídy
120. 09. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D12:6
122. 09. 2017 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Červený Kostelec-Horní A11:7
115. 09. 2017 18:00TJ Náchod BTJ Náchod C8:10
před 3scr
119. 09. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Knauf Lipí A12:6
122. 09. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Sokol Žďárky A10:8
118. 09. 2017 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Vysoká Srbská A7:11
227. 09. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Bukovice A9:9
228. 09. 2017 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C7:11
225. 09. 2017 18:00TJ Náchod CTJ Lokomotiva Meziměstí A7:11
210. 10. 2017 18:00
na žádost Č. Kostelce
TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Náchod B11:7
229. 09. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Slovan Broumov C14:4
225. 09. 2017 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol České Meziříčí B3:15
306. 10. 2017 18:00TJ Slovan Broumov CTTC Nové Město nad Metují B8:10
1 scr
304. 10. 2017 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D11:7
303. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Červený Kostelec-Horní A12:6
306. 10. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Náchod C9:9
305. 10. 2017 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Knauf Lipí A9:9
302. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Žďárky A9:9
412. 10. 2017 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Vysoká Srbská A5:13
406. 11. 2017 18:00
na žádost Bukovice
TJ Náchod CTJ Sokol Bukovice A7:11
412. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C10:8
413. 10. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Lokomotiva Meziměstí A8:10
409. 10. 2017 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod B9:9
411. 10. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Slovan Broumov C14:4
1 scr
523. 10. 2017 18:30
na žádost Náchoda
TJ Sokol České Meziříčí BTJ Náchod B15:3
517. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATTC Nové Město nad Metují B16:2
519. 09. 2017 16:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D9:9
předehrání
519. 10. 2017 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Červený Kostelec-Horní A11:7
516. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Náchod C15:3
518. 10. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Knauf Lipí A10:8
623. 10. 2017 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Žďárky A9:9
626. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Vysoká Srbská A5:13
627. 10. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Bukovice A8:10
623. 10. 2017 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C11:7
615. 11. 2017 18:30
na žádost Meziměstí
TJ Sokol České Meziříčí BTJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
627. 10. 2017 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Náchod B4:14
731. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Slovan Broumov C16:2
703. 11. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Sokol České Meziříčí B8:10
702. 11. 2017 17:30TJ Sokol Bukovice ATTC Nové Město nad Metují B14:4
1 scr
730. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D16:2
701. 11. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Červený Kostelec-Horní A10:8
702. 11. 2017 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Náchod C12:6
809. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Knauf Lipí A8:10
810. 11. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Žďárky A7:11
806. 11. 2017 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Vysoká Srbská A10:8
808. 11. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Bukovice A6:12
810. 11. 2017 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C7:11
808. 11. 2017 18:00TJ Náchod BTJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
922. 12. 2017 17:30
dohodou
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Náchod B15:3
916. 11. 2017 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Slovan Broumov C16:2
913. 11. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol České Meziříčí B11:7
915. 11. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky ATTC Nové Město nad Metují B8:10
916. 11. 2017 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D10:8
913. 11. 2017 18:00TJ Náchod CTJ Červený Kostelec-Horní A9:9
1024. 11. 2017 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod C11:7
1020. 11. 2017 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Knauf Lipí A9:9
1022. 11. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Žďárky A11:7
2 scr
1024. 11. 2017 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Vysoká Srbská A4:14
1022. 11. 2017 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Bukovice A9:9
1007. 12. 2017 18:00
na žádost Josefova
TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C13:5
1130. 11. 2017 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Lokomotiva Meziměstí A13:5
1127. 11. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Náchod B13:5
1129. 11. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Slovan Broumov C12:6
1130. 11. 2017 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol České Meziříčí B9:9
1127. 11. 2017 18:00TJ Náchod CTTC Nové Město nad Metují B9:9
1130. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D13:5
1204. 12. 2017 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Červený Kostelec-Horní A12:6
1206. 12. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Náchod C17:1
1 scr
1208. 12. 2017 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Knauf Lipí A6:12
1206. 12. 2017 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Žďárky A6:12
1205. 12. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Vysoká Srbská A6:12
1201. 12. 2017 17:30
na žádost Bukovice
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Sokol Bukovice A9:9
1311. 12. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C14:4
1313. 12. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
1314. 12. 2017 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Náchod B9:9
1311. 12. 2017 18:00TJ Náchod CTJ Slovan Broumov C13:5
1314. 12. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol České Meziříčí B9:9
1314. 12. 2017 17:30
na žádost N. Města
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTTC Nové Město nad Metují B10:8
1412. 01. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol České Meziříčí B6:12
1411. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Slovan Broumov C17:1
1418. 09. 2017 18:00TJ Náchod CTJ Náchod B8:10
před 3scr
1411. 01. 2018 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Lokomotiva Meziměstí A12:6
1410. 01. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C10:8
1408. 01. 2018 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Bukovice A13:5
1518. 01. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Žďárky A9:9
1519. 01. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Knauf Lipí A8:10
1516. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Náchod C8:10
1517. 01. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Červený Kostelec-Horní A14:4
1519. 01. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D5:13
1517. 01. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTTC Nové Město nad Metují B12:6
1622. 01. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Slovan Broumov C14:4
1613. 02. 2018 18:00
na žádost Náchoda
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod B14:4
1625. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Lokomotiva Meziměstí A8:10
1622. 01. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C7:11
1625. 01. 2018 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Bukovice A9:9
1624. 01. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Vysoká Srbská A6:12
1731. 01. 2018 18:00
dohodou
TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Knauf Lipí A8:10
1701. 02. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod C8:10
1729. 01. 2018 17:30
dohodou
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Červený Kostelec-Horní A9:9
1722. 02. 2018 17:30
dohodou
TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D12:6
1731. 01. 2018 18:00TJ Náchod BTTC Nové Město nad Metují B9:9
1702. 02. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol České Meziříčí B4:14
1807. 02. 2018 18:30TJ Náchod BTJ Sokol České Meziříčí B4:14
1805. 02. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
1818. 09. 2017 16:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C7:11
předehrání
1808. 02. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Bukovice A10:8
1805. 02. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Vysoká Srbská A3:15
1808. 02. 2018 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Žďárky A11:7
1914. 02. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod C6:12
1912. 02. 2018 18:30
na žádost V. Srbská
TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Červený Kostelec-Horní A12:6
1915. 02. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D12:6
1916. 02. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTTC Nové Město nad Metují B10:8
1915. 02. 2018 18:00
na žádost Č. Meziříčí
TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol České Meziříčí B7:11
1914. 02. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Slovan Broumov C15:3
2023. 02. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Lokomotiva Meziměstí A1:17
2021. 02. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C14:4
2019. 02. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Bukovice A9:9
2023. 02. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Vysoká Srbská A13:5
2 scr
2022. 02. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Žďárky A10:8
2019. 02. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Knauf Lipí A6:12
2105. 03. 2018 18:00
na žádost Č. Kostelce
TJ Knauf Lipí ATJ Červený Kostelec-Horní A9:9
2107. 03. 2018 18:00
na žádost Žďárek
TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D10:8
2128. 02. 2018 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Sokol Vysoká Srbská ATTC Nové Město nad Metují B10:8
2127. 02. 2018 17:30
dohodou
TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol České Meziříčí B8:10
2102. 03. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Slovan Broumov C18:0
2127. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Náchod B7:11
2207. 03. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C10:8
2207. 03. 2018 18:00
dohodou
TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Bukovice A8:10
2205. 03. 2018 18:30
na žádost Č. Meziříčí
TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Vysoká Srbská A10:8
2205. 03. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Žďárky A9:9
2209. 03. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Knauf Lipí A5:13
2208. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Náchod C10:8
2312. 03. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D13:5
2315. 03. 2018 18:00TJ Knauf Lipí ATTC Nové Město nad Metují B11:7
2314. 03. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol České Meziříčí B9:9
2312. 03. 2018 18:30
čas
TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Slovan Broumov C16:2
2315. 03. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod B9:9
2316. 03. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Lokomotiva Meziměstí A9:9
2420. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Bukovice A8:10
2421. 03. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Vysoká Srbská A5:13
2423. 03. 2018 18:30TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Žďárky A9:9
2425. 03. 2018 09:00
na žádost Knaufu A
TJ Sokol České Meziříčí BTJ Knauf Lipí A11:7
2419. 03. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod C14:4
1scr,
2423. 03. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Červený Kostelec-Horní A10:8
2529. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATTC Nové Město nad Metují B8:10
2526. 03. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Sokol České Meziříčí B3:15
2529. 03. 2018 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Slovan Broumov C13:5
2528. 03. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod B9:9
2526. 03. 2018 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
2529. 03. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C13:5
2606. 04. 2018 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Sokol Vysoká Srbská A18:0
2603. 04. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Žďárky A18:0
2604. 04. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Knauf Lipí A4:14
2628. 02. 2018 18:00
na žádost Náchoda
TJ Slovan Broumov CTJ Náchod C2:16
2604. 04. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí BTJ Červený Kostelec-Horní A14:4
2604. 04. 2018 18:00
dohodou
TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D8:10
Regionální přebor II. třídy
121. 09. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jasenná A6:12
121. 09. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Velká Jesenice A5:13
1 scr
121. 09. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Česká Skalice B9:9
122. 09. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř C2:16
119. 09. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CJednota Orel Bohuslavice B8:10
210. 10. 2017 18:30
na žádost Č. Kostelce
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Červený Kostelec-Horní C17:1
202. 10. 2017 18:30
na žádost Č. Skalice
TJ Sokol Česká Skalice BTJ Náchod D15:3
227. 09. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Červený Kostelec-Horní B10:8
228. 09. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
1 scr
228. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř D11:7
304. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice CJednota Orel Bohuslavice A4:14
305. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Jasenná A5:13
3 scr
306. 10. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Velká Jesenice A8:10
303. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Česká Skalice B8:10
305. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř C3:15
409. 10. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BJednota Orel Bohuslavice B13:5
411. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Červený Kostelec-Horní C16:2
412. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Náchod D13:5
413. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Lokomotiva Meziměstí B15:3
413. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice C17:1
519. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
519. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BJednota Orel Bohuslavice A3:15
517. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Jasenná A10:8
519. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Velká Jesenice A8:10
518. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice B10:8
625. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř C5:13
626. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná AJednota Orel Bohuslavice B6:12
1 scr
626. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Náchod D15:3
627. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Červený Kostelec-Horní B16:2
627. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Lokomotiva Meziměstí B6:12
702. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Česká Skalice C12:6
703. 11. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř D5:13
731. 10. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CJednota Orel Bohuslavice A2:16
703. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jasenná A18:0
730. 10. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Velká Jesenice A11:7
809. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice B9:9
813. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice AJednota Orel Bohuslavice B12:6
předehrání
810. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Červený Kostelec-Horní C13:5
801. 12. 2017 18:00
na žádost Náchoda
TJ Sokol Česká Skalice CTJ Náchod D11:7
809. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Červený Kostelec-Horní B6:12
917. 11. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
914. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Česká Skalice C12:6
915. 11. 2017 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
914. 11. 2017 18:30
na žádost Bohuslavic
TJ Jiskra Jaroměř CJednota Orel Bohuslavice A12:6
915. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jasenná A11:7
1018. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice B15:3
1019. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Jiskra Jaroměř C6:12
předehrání
1018. 12. 2017 18:00
na žádost Bohuslavic
TJ Sokol Česká Skalice CJednota Orel Bohuslavice B6:12
1023. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Červený Kostelec-Horní C8:10
1023. 11. 2017 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Náchod D13:5
1114. 09. 2017 18:00
předehrání
TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Červený Kostelec-Horní B8:10
předehrání
1130. 11. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1128. 11. 2017 18:30
na žádost Jaroměře
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice C13:5
1127. 11. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř D12:6
1106. 12. 2017 17:30
na žádost Bohuslavic
TJ Sokol Velká Jesenice AJednota Orel Bohuslavice A5:13
2 scr
1207. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Jasenná A12:6
1208. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Velká Jesenice A15:3
1214. 09. 2017 18:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Česká Skalice B5:13
předehrání
1205. 12. 2017 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř C4:14
1220. 12. 2017 18:00
na žádost Č. Kostelce
Jednota Orel Bohuslavice BTJ Červený Kostelec-Horní B14:4
1208. 12. 2017 18:00TJ Náchod DTJ Červený Kostelec-Horní C6:12
1314. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Náchod D16:2
1315. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Červený Kostelec-Horní B15:3
1311. 12. 2017 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
1303. 01. 2018 18:30
z rozhodnutí RSST
TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice C15:3
1314. 12. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř D13:5
1411. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice C16:2
1410. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1408. 01. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní B10:8
1412. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod D16:2
1411. 01. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Červený Kostelec-Horní C6:12
1516. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Jiskra Jaroměř C0:18
1519. 01. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice B2:16
1518. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Velká Jesenice A4:14
1518. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jasenná A4:14
1519. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DJednota Orel Bohuslavice A6:12
1625. 01. 2018 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice C14:4
2 scr.
1625. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní B10:8
1624. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Náchod D16:2
1622. 01. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní C9:9
1624. 01. 2018 18:00
na žádost Jaroměře
TJ Jiskra Jaroměř CJednota Orel Bohuslavice B14:4
1701. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice B12:6
1730. 01. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Velká Jesenice A7:11
1702. 02. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jasenná A7:11
1727. 02. 2018 18:00
žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí BJednota Orel Bohuslavice A3:15
1702. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř D4:14
1809. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
1812. 02. 2018 18:00
na žádost Č. Kostelce
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Červený Kostelec-Horní B15:3
1808. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní C10:8
1807. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AJednota Orel Bohuslavice B9:9
1805. 02. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř C3:15
1916. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Velká Jesenice A15:3
1915. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Jasenná A6:12
1916. 02. 2018 18:00TJ Náchod DJednota Orel Bohuslavice A4:14
1915. 02. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
1915. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice C10:8
2023. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Červený Kostelec-Horní B7:11
2025. 03. 2018 14:00
na žádost Náchoda
TJ Jiskra Jaroměř DTJ Náchod D17:1
2022. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Červený Kostelec-Horní C13:5
2022. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř C4:14
2021. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice B11:7
2126. 02. 2018 18:30TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jasenná A9:9
2118. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice BJednota Orel Bohuslavice A10:8
předehrání
2127. 02. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Jiskra Jaroměř D4:14
2102. 03. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice C10:8
2120. 03. 2018 18:00
na žádost Č. K.
TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
2208. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Náchod D14:4
2209. 03. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Červený Kostelec-Horní C7:11
2209. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DJednota Orel Bohuslavice B14:4
2206. 03. 2018 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř C9:9
2208. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Velká Jesenice A12:6
2319. 03. 2018 18:30
na žádost Č. Skalice B
TJ Sokol Česká Skalice BJednota Orel Bohuslavice A8:10
2312. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Jiskra Jaroměř D6:12
předehrání
2315. 03. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice C15:3
2313. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Lokomotiva Meziměstí B8:10
2316. 03. 2018 18:00TJ Náchod DTJ Červený Kostelec-Horní B1:17
2412. 09. 2017 18:00
předehrání
TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Červený Kostelec-Horní C6:12
předehrání
2422. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BJednota Orel Bohuslavice B7:11
2423. 03. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř C7:11
2423. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice B12:6
2422. 03. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Velká Jesenice A12:6
2529. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná AJednota Orel Bohuslavice A6:12
2528. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř D5:13
2512. 09. 2017 18:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Česká Skalice C10:8
předehrání
2529. 03. 2018 18:00
dohodou
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
2529. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BJednota Orel Bohuslavice B16:2
2527. 03. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Náchod D17:1
2606. 04. 2018 18:00TJ Náchod DJednota Orel Bohuslavice B15:3
2605. 04. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Jiskra Jaroměř C10:8
2605. 04. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice B7:11
2606. 04. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Velká Jesenice A6:12
2606. 04. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jasenná A10:8
Regionální přebor III. třídy
121. 09. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F0:18wo
121. 09. 2017 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Lokomotiva Meziměstí C17:1
125. 09. 2017 18:30
na žádost Č. Skalice
TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Česká Skalice D8:10
118. 09. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Velká Jesenice B8:10
118. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Knauf Team Lipí B13:5
226. 09. 2017 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E11:7
225. 09. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Jiskra Machov A4:14
227. 09. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jasenná B12:6
205. 10. 2017 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol České Meziříčí C10:8
219. 10. 2017 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Zbečník A9:9
302. 10. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F13:5
305. 10. 2017 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Vysoká Srbská B8:10
302. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Lokomotiva Meziměstí C10:8
302. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Česká Skalice D15:3
304. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Velká Jesenice B11:7
411. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Knauf Team Lipí B11:7
411. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E8:10
410. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Jiskra Machov A5:13
412. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol České Meziříčí C12:6
409. 10. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Velký Dřevíč A9:9
502. 11. 2017 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F9:9
516. 10. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Zbečník A4:14
527. 11. 2017 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Vysoká Srbská B4:14
525. 10. 2017 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Lokomotiva Meziměstí C11:7
517. 10. 2017 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Velká Jesenice B12:6
625. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Velká Jesenice B10:8
625. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Knauf Team Lipí B11:7
626. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Jiskra Machov A6:12
623. 10. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Jasenná B13:5
626. 10. 2017 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol České Meziříčí C12:6
730. 10. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F13:5
730. 10. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Velký Dřevíč A13:5
730. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Zbečník A12:6
702. 11. 2017 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Vysoká Srbská B5:13
731. 10. 2017 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Lokomotiva Meziměstí C10:8
730. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Česká Skalice D8:10
808. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Česká Skalice D11:7
1 scr
807. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Velká Jesenice B4:14
806. 11. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
809. 11. 2017 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Jiskra Machov A7:11
806. 11. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jasenná B7:11
913. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F7:11
913. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol České Meziříčí C16:2
1 scr
915. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Velký Dřevíč A10:8
914. 11. 2017 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Vysoká Srbská B7:11
915. 11. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Lokomotiva Meziměstí C9:9
1022. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Lokomotiva Meziměstí C11:7
1023. 11. 2017 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Velká Jesenice B12:6
1020. 11. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Knauf Team Lipí B11:7
1020. 11. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E2:16
1020. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Jiskra Machov A2:16
1127. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F11:7
1 scr
1129. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Jasenná B13:5
1128. 11. 2017 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Velký Dřevíč A12:6
1127. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Zbečník A8:10
1129. 11. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Vysoká Srbská B3:15
1204. 12. 2017 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Lokomotiva Meziměstí C12:6
1204. 12. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Česká Skalice D13:5
2 scr
1207. 12. 2017 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Velká Jesenice B11:7
1204. 12. 2017 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Knauf Team Lipí B6:12
1206. 12. 2017 18:00
na žádost Josefova
TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E13:5
2 scr
1323. 09. 2017 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F11:7
předehrání
1312. 12. 2017 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Jasenná B14:4
1311. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol České Meziříčí C13:5
1318. 12. 2017 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Velký Dřevíč A4:14
1312. 12. 2017 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Zbečník A5:13
1410. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Vysoká Srbská B9:9
1413. 02. 2018 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Velký Dřevíč A5:13
1410. 01. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol České Meziříčí C8:10
1408. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jasenná B13:5
1409. 01. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Jiskra Machov A7:11
1517. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Knauf Team Lipí B12:6
1515. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Velká Jesenice B10:8
1515. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Česká Skalice D11:7
1515. 01. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Lokomotiva Meziměstí C9:9
1515. 01. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Vysoká Srbská B7:11
1 scr
1624. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Zbečník A12:6
1616. 03. 2018 18:00
dohodou
TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Velký Dřevíč A9:9
1623. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jasenná B15:3
1624. 01. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Jiskra Machov A8:10
1622. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E12:6
1730. 01. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F9:9
1731. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Česká Skalice D15:3
1729. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Lokomotiva Meziměstí C14:4
1729. 01. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Vysoká Srbská B2:16
2 scr
1701. 02. 2018 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Zbečník A11:7
1815. 01. 2018 17:00
dohodou
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Velký Dřevíč A10:8
1805. 02. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol České Meziříčí C10:8
1808. 02. 2018 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Jasenná B15:3
1806. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
1805. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Knauf Team Lipí B8:10
1912. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F5:13
1913. 02. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Česká Skalice D5:13
1906. 03. 2018 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Vysoká Srbská B9:9
1912. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Zbečník A2:16
1912. 02. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Velký Dřevíč A3:15
2021. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol České Meziříčí C13:5
2022. 02. 2018 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jasenná B7:11
2019. 02. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Jiskra Machov A11:7
1 scr
2022. 02. 2018 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E13:5
2020. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Knauf Team Lipí B8:10
2021. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Velká Jesenice B8:10
2128. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F6:12
2126. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Lokomotiva Meziměstí C9:9
2128. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Zbečník A10:8
2115. 03. 2018 18:00
dohodou
TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Velký Dřevíč A8:10
2126. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol České Meziříčí C7:11
2214. 03. 2018 18:00
na žádost Josefova F
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Jasenná B10:8
2205. 03. 2018 18:30TJ Sokol České Meziříčí CTJ Jiskra Machov A8:10
2208. 03. 2018 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E15:3
2208. 03. 2018 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Knauf Team Lipí B11:7
2206. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Česká Skalice D10:8
2315. 03. 2018 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F5:13
2312. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Vysoká Srbská B6:12
2314. 03. 2018 18:00
na žádost Zbečníka
TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol Zbečník A10:8
2314. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol České Meziříčí C11:7
2312. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Jasenná B10:8
2419. 03. 2018 18:00
na žádost Machova
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Jiskra Machov A9:9
2419. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
2422. 03. 2018 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Knauf Team Lipí B10:8
2419. 03. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Velká Jesenice B11:7
2422. 03. 2018 19:00TJ Sokol Vysoká Srbská BTJ Sokol Česká Skalice D11:7
2527. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Vysoká Srbská B9:9
2528. 03. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Zbečník A8:10
2526. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Velký Dřevíč A8:10
2527. 03. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí BTJ Sokol České Meziříčí C8:10
2528. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Machov A12:6
2619. 09. 2017 18:15TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E7:11
předehrání
2626. 03. 2018 18:00
dohodou
TJ Sokol Jasenná BTJ Knauf Team Lipí B11:7
2604. 04. 2018 18:30
na žádost V. Jeseniice B
TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Velká Jesenice B11:7
2605. 04. 2018 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Česká Skalice D10:8
2603. 04. 2018 18:00
hráno v Meziměstí
TJ Sokol Zbečník ATJ Lokomotiva Meziměstí C8:10
Regionální přebor IV. třídy
120. 09. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Horní Radechová B13:5
118. 09. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A6:12
118. 09. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Libchyně B11:7
121. 09. 2017 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Jiskra Jaroměř E4:14
122. 09. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Zbečník B13:5
202. 10. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Žďárky B5:13
225. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Horní Radechová A12:6
229. 09. 2017 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jasenná C13:5
226. 09. 2017 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice E10:8
229. 09. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Velká Jesenice C0:18
302. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Horní Radechová B15:3
305. 10. 2017 18:30TJ Sokol Jasenná CSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A5:13
306. 10. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Libchyně B12:6
305. 10. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Jiskra Jaroměř E5:13
413. 10. 2017 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Žďárky B9:9
412. 10. 2017 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Horní Radechová A14:4
413. 10. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Jasenná C6:12
411. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Velká Jesenice C11:7
516. 10. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice EJednota Orel Bohuslavice C9:9
524. 08. 2017 18:00
předehrání
TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Horní Radechová B16:2
předehrání
519. 10. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky BSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A5:13
516. 10. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Jiskra Jaroměř E3:15
627. 10. 2017 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Zbečník B10:8
627. 10. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Žďárky B4:14
625. 10. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Jasenná C16:2
623. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Česká Skalice E8:10
702. 11. 2017 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Velká Jesenice C7:11
703. 11. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová AJednota Orel Bohuslavice C4:14
730. 10. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník BSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A5:13
730. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Libchyně B17:1
809. 11. 2017 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř E6:12
815. 11. 2017 18:00
na žádost Zbečníka
TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Zbečník B6:12
808. 11. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Žďárky B11:7
806. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Horní Radechová A11:7
806. 11. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Jasenná C13:5
917. 11. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice E5:13
916. 11. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Velká Jesenice C9:9
913. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Horní Radechová B17:1
917. 11. 2017 17:30TJ Sokol Libchyně BSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A9:9
1024. 11. 2017 18:00TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Libchyně B7:11
1022. 11. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Zbečník B13:5
1020. 11. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Žďárky B15:3
1023. 11. 2017 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Horní Radechová A10:8
1130. 11. 2017 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Jasenná C13:5
1127. 11. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Velká Jesenice C7:11
1127. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř EJednota Orel Bohuslavice C11:7
1130. 11. 2017 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Horní Radechová B15:3
1206. 12. 2017 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Libchyně B12:6
1204. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Jiskra Jaroměř E4:14
1204. 12. 2017 18:00TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Zbečník B14:4
1215. 12. 2017 18:00
na žádost Žďárek
TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Žďárky B9:9
1311. 12. 2017 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Jasenná C8:10
1311. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Česká Skalice E15:3
1315. 12. 2017 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Velká Jesenice C4:14
1314. 12. 2017 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová AJednota Orel Bohuslavice C5:13
1405. 01. 2018 18:00
předehrávka (12.1. obsazená herna)
TJ Sokol Horní Radechová BJednota Orel Bohuslavice C0:18
1411. 01. 2018 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice C16:2
1412. 01. 2018 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Česká Skalice E6:12
1408. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Jasenná C16:2
1415. 01. 2018 18:00
na žádost H. Radechové
TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Horní Radechová A7:11
1518. 01. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Zbečník B8:10
1512. 12. 2017 18:00
na žádost H. Radechové
TJ Sokol Horní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř E4:14
1518. 01. 2018 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Libchyně B10:8
1515. 01. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice ESportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A3:15
1515. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Horní Radechová B13:5
1626. 01. 2018 18:00TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Česká Skalice E7:11
1625. 01. 2018 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jasenná C16:2
1609. 02. 2018 17:30
na žádost Libchyně
TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Horní Radechová A13:5
1622. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Žďárky B12:6
1701. 02. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Libchyně B10:8
1702. 02. 2018 18:00TJ Sokol Horní Radechová ASportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A9:9
1701. 02. 2018 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Horní Radechová B13:5
1729. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CJednota Orel Bohuslavice C12:6
1807. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Česká Skalice E13:5
1830. 08. 2017 18:00
předehrání
TJ Sokol Horní Radechová BTJ Sokol Horní Radechová A8:10
předehrání
1808. 02. 2018 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Žďárky B11:7
1805. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Zbečník B17:1
1912. 02. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Libchyně B11:7
1915. 02. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Horní Radechová B11:7
1915. 02. 2018 18:30TJ Sokol Jasenná CJednota Orel Bohuslavice C4:14
1912. 02. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Velká Jesenice C9:9
2019. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Jasenná C13:5
2021. 02. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Sokol Horní Radechová A15:3
2022. 02. 2018 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Zbečník B14:4
2023. 02. 2018 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Jiskra Jaroměř E4:14
2126. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř ESportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A15:3
2126. 02. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Horní Radechová B10:8
2101. 03. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky BJednota Orel Bohuslavice C6:12
2102. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice C10:8
1 scr.
2101. 03. 2018 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Česká Skalice E10:8
2212. 03. 2018 18:30
na žádost H. Radechové
TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Horní Radechová A10:8
2205. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Žďárky B16:2
2209. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní Radechová BTJ Jiskra Jaroměř E1:17
2208. 03. 2018 18:00Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Libchyně B13:5
2316. 03. 2018 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Horní Radechová B13:5
2312. 03. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník BJednota Orel Bohuslavice C4:14
2316. 03. 2018 17:00
na žádost Č. Skalice
TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Česká Skalice E6:12
2316. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Jasenná C11:7
2422. 03. 2018 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Žďárky B9:9
2419. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Zbečník B6:12
2421. 03. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice CTJ Jiskra Jaroměř E5:13
2423. 03. 2018 18:00TJ Sokol Horní Radechová BSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A5:13
2523. 03. 2018 17:30
na žádost Libchyně
TJ Sokol Libchyně BJednota Orel Bohuslavice C1:17
2526. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Velká Jesenice C16:2
2526. 03. 2018 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Česká Skalice E5:13
2523. 03. 2018 18:00
na žádost H. Radechové
TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Horní Radechová A9:9
2605. 04. 2018 18:30TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Zbečník B0:18
2630. 03. 2018 18:00
na žádost Č. Skalice
TJ Sokol Česká Skalice ETJ Jiskra Jaroměř E8:10
2601. 04. 2018 09:00
dohodou
TJ Sokol Velká Jesenice CTJ Sokol Libchyně B16:2
2604. 04. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice CSportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A8:10
Reg. přebor mládeže
112. 10. 2017 17:00TJ Náchod ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A6:4
112. 10. 2017 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Česká Skalice B1:9
113. 10. 2017 16:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní A8:2
225. 10. 2017 17:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Červený Kostelec-Horní A9:1
226. 10. 2017 17:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Česká Skalice A10:0
226. 10. 2017 17:00TJ Náchod ATTC Nové Město nad Metují A9:1
302. 11. 2017 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A1:9
302. 11. 2017 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Náchod A0:10
303. 11. 2017 16:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice B1:9
416. 11. 2017 17:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní A8:2
416. 11. 2017 17:00TJ Náchod ATJ Sokol Jasenná A5:5
416. 11. 2017 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Česká Skalice A10:0
523. 11. 2017 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A4:6
524. 11. 2017 16:00TJ Sokol Jasenná ATTC Nové Město nad Metují A10:0
521. 11. 2017 17:15TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Náchod A0:10
606. 12. 2017 17:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Sokol Česká Skalice B5:5
607. 12. 2017 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Červený Kostelec-Horní A4:6
607. 12. 2017 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jasenná A1:9
719. 01. 2018 16:00
na žádost Jasenné
TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A0:10
709. 01. 2018 17:15TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Česká Skalice A7:3
711. 01. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Náchod A6:4
817. 01. 2018 16:00
na žádost Náchoda
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Náchod A7:3
825. 01. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice BTTC Nové Město nad Metují A7:3
823. 01. 2018 17:15TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Jasenná A4:6
906. 02. 2018 17:15
dohodou
TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A4:6
901. 02. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Česká Skalice B1:9
901. 02. 2018 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Náchod A5:5
1014. 02. 2018 17:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATTC Nové Město nad Metují A10:0
1015. 02. 2018 17:00TJ Náchod ATJ Sokol Česká Skalice A5:5
1015. 02. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jasenná A7:3
1120. 02. 2018 17:15TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Česká Skalice B2:8
1109. 02. 2018 16:00
na žádost Náchoda
TJ Sokol Jasenná ATJ Náchod A3:7
1122. 02. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATTC Nové Město nad Metují A5:5
1207. 03. 2018 17:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Sokol Česká Skalice A9:1
1208. 03. 2018 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Jasenná A5:5
1208. 03. 2018 17:00TJ Náchod ATJ Červený Kostelec-Horní A8:2
1315. 03. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A2:8
1320. 03. 2018 17:15
na žádost N. Města
TJ Červený Kostelec-Horní ATTC Nové Město nad Metují A2:8
1316. 03. 2018 16:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice A7:3
1421. 03. 2018 17:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Sokol Jasenná A8:2
1429. 03. 2018 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Červený Kostelec-Horní A6:4
1429. 03. 2018 17:00TJ Náchod ATJ Sokol Česká Skalice B0:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS