Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 1. třídy
130. 09. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ SPORT Němčičky A4:14
129. 09. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Brumovice A16:2
129. 09. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Klobouky u Brna B12:6
130. 09. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Troskotovice A10:8
101. 10. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Křepice A17:1
129. 09. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Kobylí C12:6
206. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí C10:8
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ASPIN Lednice A6:12
208. 10. 2017 10:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Vranovice A8:10
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Lanžhot C1:17
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ASokol Velké Němčice A6:12
207. 10. 2017 18:30Orel Šitbořice ASTP Mikulov A3:15
313. 10. 2017 18:00STP Mikulov ATJ SPORT Němčičky A11:7
313. 10. 2017 18:00Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A6:12
317. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Brumovice A17:1
315. 10. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B15:3
313. 10. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Troskotovice A10:8
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Křepice A18:0
422. 10. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Křepice A16:2
422. 10. 2017 10:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C7:11
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSPIN Lednice A6:12
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Vranovice A9:9
421. 10. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
420. 10. 2017 18:00STP Mikulov ASokol Velké Němčice A15:3
527. 10. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ SPORT Němčičky A6:12
528. 10. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CSTP Mikulov A6:12
529. 10. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A10:8
527. 10. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Brumovice A14:4
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Klobouky u Brna B13:5
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Troskotovice A7:11
605. 11. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Troskotovice A17:1
605. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Křepice A14:4
605. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí C7:11
604. 11. 2017 18:30Orel Šitbořice ASPIN Lednice A8:10
603. 11. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Vranovice A14:4
603. 11. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ SPORT Němčičky A14:4
712. 11. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ASokol Velké Němčice A4:14
710. 11. 2017 18:30SPIN Lednice ASTP Mikulov A10:8
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí COrel Šitbořice A13:5
710. 11. 2017 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Křepice A7:11
708. 11. 2017 18:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
819. 11. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Klobouky u Brna B16:2
819. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Troskotovice A11:7
818. 11. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice A16:2
817. 11. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí C11:7
817. 11. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ASPIN Lednice A5:13
818. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice A12:6
926. 11. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ SPORT Němčičky A3:15
924. 11. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Lanžhot C8:10
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CSokol Velké Němčice A16:2
920. 11. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ASTP Mikulov A1:17
926. 11. 2017 10:00TJ Troskotovice AOrel Šitbořice A10:8
927. 11. 2017 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B8:10
1003. 12. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Brumovice A17:1
1002. 12. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
1001. 12. 2017 18:00STP Mikulov ATJ Troskotovice A12:6
1001. 12. 2017 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice A11:7
1002. 12. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí C13:5
1003. 12. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ASPIN Lednice A3:15
1108. 12. 2017 18:30SPIN Lednice ATJ SPORT Němčičky A9:9
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Vranovice A15:3
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
1110. 12. 2017 10:00TJ Troskotovice ASokol Velké Němčice A7:11
1110. 12. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSTP Mikulov A9:9
1110. 12. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A8:10
1207. 01. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky AOrel Šitbořice A15:3
1205. 01. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ASTP Mikulov A9:9
1207. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSokol Velké Němčice A10:8
1207. 01. 2018 10:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Vranovice A1:17
1206. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CSPIN Lednice A5:13
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ SPORT Němčičky A7:11
1312. 01. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Křepice A17:1
1314. 01. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Troskotovice A14:4
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Klobouky u Brna B14:4
1312. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Brumovice A6:12
1312. 01. 2018 18:00STP Mikulov AOrel Šitbořice A17:1
1421. 01. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ASTP Mikulov A6:12
1427. 01. 2018 18:30Orel Šitbořice ASokol Velké Němčice A9:9
1419. 01. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Lanžhot C3:15
1421. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Vranovice A5:13
1421. 01. 2018 10:00TJ Troskotovice ASPIN Lednice A9:9
1419. 01. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Kobylí C4:14
1526. 01. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ SPORT Němčičky A4:14
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Troskotovice A11:7
1526. 01. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
1528. 01. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brumovice A12:6
1528. 01. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot COrel Šitbořice A13:5
1526. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ASTP Mikulov A7:11
1604. 02. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ASokol Velké Němčice A18:0
1617. 02. 2018 14:00STP Mikulov ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1603. 02. 2018 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice A7:11
1602. 02. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ASPIN Lednice A3:15
1604. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Kobylí C10:8
1601. 02. 2018 18:00TJ Troskotovice ATJ Sokol Křepice A16:2
1711. 02. 2018 10:00TJ Troskotovice ATJ SPORT Němčičky A6:12
1709. 02. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Klobouky u Brna B7:11
1710. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice A8:10
1709. 02. 2018 18:30SPIN Lednice AOrel Šitbořice A16:2
1711. 02. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov A11:7
1710. 02. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CSokol Velké Němčice A13:5
1818. 02. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C10:8
1816. 02. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice A6:12
1816. 02. 2018 18:00STP Mikulov ASPIN Lednice A10:8
1826. 01. 2018 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí C7:11
1816. 02. 2018 18:00
Sokolovna Brumovice č.p 312
TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Brumovice A5:13
1818. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Troskotovice A9:9
1921. 02. 2018 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ SPORT Němčičky A5:13
1925. 02. 2018 09:30
Sokolovna Brumovice č.p 312
TJ Troskotovice ATJ Sokol Brumovice A5:13
1923. 02. 2018 18:00TJ Sokol Křepice AOrel Šitbořice A8:10
1924. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CSTP Mikulov A6:12
1923. 02. 2018 18:30SPIN Lednice ASokol Velké Němčice A13:5
1925. 02. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot C8:10
2004. 03. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Vranovice A11:7
2003. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CSPIN Lednice A15:3
2002. 03. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí C12:6
2002. 03. 2018 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Křepice A16:2
2003. 03. 2018 18:30Orel Šitbořice ATJ Troskotovice A9:9
2004. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice A9:9
2109. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ SPORT Němčičky A4:14
2111. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice A8:10
2112. 03. 2018 18:00TJ Troskotovice ASTP Mikulov A5:13
2109. 03. 2018 18:00TJ Sokol Křepice ASokol Velké Němčice A4:14
2110. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot C0:18
2109. 03. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Vranovice A8:10
2211. 03. 2018 09:30TJ SPORT Němčičky ASPIN Lednice A11:7
2218. 03. 2018 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí C17:1
2216. 03. 2018 19:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice A18:0
2216. 03. 2018 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Troskotovice A13:5
2216. 03. 2018 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna B13:5
2217. 03. 2018 14:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice A7:11
1/124. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lanžhot CSPIN Lednice A9:8
1/120. 03. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky ASTP Mikulov A3:9
1/230. 03. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Lanžhot C9:4
1/230. 03. 2018 18:00STP Mikulov ATJ SPORT Němčičky A9:0wo
1/308. 04. 2018 15:00TJ Sokol Lanžhot CSPIN Lednice A9:6
2/114. 04. 2018 17:00TJ Sokol Lanžhot CSTP Mikulov A2:9
2/220. 04. 2018 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Lanžhot C9:0
OP 2. třídy
128. 09. 2017 18:30SK Boleradice 1935 ASPIN Lednice C16:2
129. 09. 2017 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice B4:14
130. 09. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A10:8
101. 10. 2017 15:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
101. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav A12:6
129. 09. 2017 18:30SPIN Lednice BTJ SPORT Němčičky B6:12
206. 10. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ SPORT Němčičky B8:10
206. 10. 2017 17:00MSK Břeclav ASPIN Lednice B3:15
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice B7:11
205. 10. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice A12:6
203. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BSokol Velké Němčice B7:11
208. 10. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ASTP Mikulov B11:7
313. 10. 2017 18:00STP Mikulov BSPIN Lednice C13:5
315. 10. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ASokol Velké Němčice B11:7
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice B8:10
315. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná A6:12
313. 10. 2017 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
313. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BMSK Břeclav A7:11
424. 10. 2017 18:30SPIN Lednice CMSK Břeclav A9:9
420. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ SPORT Němčičky B5:13
419. 10. 2017 18:30TJ Sokol Perná ASPIN Lednice B6:12
417. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B11:7
422. 10. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Šakvice A13:5
420. 10. 2017 18:00STP Mikulov BSokol Velké Němčice B9:9
528. 10. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BSPIN Lednice C15:3
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Šakvice ASTP Mikulov B11:7
529. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BSK Boleradice 1935 A13:5
524. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BSPIN Lednice B11:7
527. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná A7:11
528. 10. 2017 10:00MSK Břeclav ATJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
603. 11. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A6:12
602. 11. 2017 18:30TJ Sokol Perná AMSK Břeclav A13:5
631. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ SPORT Němčičky B10:8
605. 11. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ASPIN Lednice B5:13
603. 11. 2017 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Brumovice B16:2
604. 11. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Šakvice A8:10
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Šakvice ASPIN Lednice C10:8
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BSokol Velké Němčice B11:7
710. 11. 2017 18:30SPIN Lednice BSTP Mikulov B15:3
710. 11. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BSK Boleradice 1935 A5:13
710. 11. 2017 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice B9:9
710. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A10:8
817. 11. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Perná A3:15
814. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
826. 11. 2017 09:30SK Boleradice 1935 AMSK Břeclav A11:7
819. 11. 2017 10:00STP Mikulov BTJ SPORT Němčičky B5:13
816. 11. 2017 18:00SPIN Lednice BSokol Velké Němčice B11:7
819. 11. 2017 14:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice B12:6
926. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BSPIN Lednice C16:2
924. 11. 2017 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Šakvice A10:8
924. 11. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BSokol Velké Němčice B15:3
929. 11. 2017 18:00MSK Břeclav ASTP Mikulov B6:12
924. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASK Boleradice 1935 A7:11
923. 11. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Rakvice B11:7
1001. 12. 2017 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Rakvice B6:12
1003. 12. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Perná A10:8
1003. 12. 2017 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
1002. 12. 2017 17:00Sokol Velké Němčice BMSK Břeclav A7:11
1030. 11. 2017 18:00TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Šakvice A11:7
1001. 12. 2017 18:15SPIN Lednice BTJ Sokol Brumovice B17:1
1112. 12. 2017 18:30SPIN Lednice BSPIN Lednice C13:5
1108. 12. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice B13:5
1114. 12. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Šakvice A14:4
1108. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASokol Velké Němčice B6:12
1107. 12. 2017 18:30TJ Sokol Perná ASTP Mikulov B2:16
1128. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice 1935 A11:7
1205. 01. 2018 18:30SPIN Lednice CSK Boleradice 1935 A8:10
1208. 01. 2018 18:00
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E
TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov B6:12
1204. 01. 2018 18:30TJ Sokol Perná ASokol Velké Němčice B8:10
1207. 01. 2018 15:15TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Šakvice A4:14
1204. 01. 2018 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice B9:9
1205. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BSPIN Lednice B10:8
1312. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BSPIN Lednice C12:6
1312. 01. 2018 18:30SPIN Lednice BMSK Břeclav A15:3
1314. 01. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná A10:8
1313. 01. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice B8:10
1312. 01. 2018 18:00STP Mikulov BSK Boleradice 1935 A12:6
1419. 01. 2018 18:30SPIN Lednice CSTP Mikulov B4:14
1419. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice BSK Boleradice 1935 A8:10
1416. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Šakvice A11:7
1418. 01. 2018 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice B9:9
1419. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASPIN Lednice B5:13
1419. 01. 2018 17:00MSK Břeclav ATJ SPORT Němčičky B6:12
1525. 01. 2018 18:00MSK Břeclav ASPIN Lednice C9:9
1526. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
1526. 01. 2018 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Perná A12:6
1525. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B7:11
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Šakvice ASK Boleradice 1935 A2:16
1527. 01. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BSTP Mikulov B6:12
1602. 02. 2018 18:30SPIN Lednice CSokol Velké Němčice B7:11
1602. 02. 2018 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Šakvice A13:5
1611. 02. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Brumovice B9:9
1602. 02. 2018 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Rakvice B9:9
1601. 02. 2018 18:30TJ Sokol Perná ATJ SPORT Němčičky B9:9
1611. 02. 2018 15:00TJ Sokol Velké Hostěrádky AMSK Břeclav A12:6
1707. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASPIN Lednice C13:5
1709. 02. 2018 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Perná A6:12
1709. 02. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B5:13
1709. 02. 2018 18:30SPIN Lednice BSK Boleradice 1935 A11:7
1708. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice BSTP Mikulov B6:12
1711. 02. 2018 10:00TJ Sokol Šakvice ASokol Velké Němčice B9:9
1815. 02. 2018 19:00SPIN Lednice CTJ Sokol Šakvice A5:13
1817. 02. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice B9:9
1816. 02. 2018 18:00STP Mikulov BSPIN Lednice B11:7
1818. 02. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ATJ SPORT Němčičky B10:8
1813. 02. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav A13:5
1815. 02. 2018 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
1922. 02. 2018 18:30TJ Sokol Perná ASPIN Lednice C16:2
1923. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice B7:11
1925. 02. 2018 10:00MSK Břeclav ASK Boleradice 1935 A6:12
1923. 02. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky BSTP Mikulov B7:11
1924. 02. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BSPIN Lednice B4:14
1927. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice A11:7
2002. 03. 2018 18:30SPIN Lednice CTJ Sokol Brumovice B2:16
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Šakvice ASPIN Lednice B7:11
2002. 03. 2018 19:00
Němčičky 74, kulturní dům
Sokol Velké Němčice BTJ SPORT Němčičky B4:14
2002. 03. 2018 18:00STP Mikulov BMSK Břeclav A13:5
2004. 03. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
2002. 03. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná A8:10
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice BSPIN Lednice C11:7
2108. 03. 2018 18:30TJ Sokol Perná ASK Boleradice 1935 A11:7
2109. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASTP Mikulov B9:9
2109. 03. 2018 17:00MSK Břeclav ASokol Velké Němčice B6:12
2105. 03. 2018 18:00TJ Sokol Šakvice ATJ SPORT Němčičky B1:17
2109. 03. 2018 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Brumovice B15:3
2220. 10. 2017 18:00SPIN Lednice CSPIN Lednice B8:10
2216. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ SPORT Němčičky B9:9
2215. 03. 2018 18:00TJ Sokol Šakvice AMSK Břeclav A10:8
2217. 03. 2018 17:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A9:9
2216. 03. 2018 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Perná A11:7
2216. 03. 2018 18:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Rakvice B10:8
1/123. 03. 2018 18:30SPIN Lednice BSK Boleradice 1935 A9:2
1/120. 03. 2018 19:30TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov B8:9
1/201. 04. 2018 09:30SK Boleradice 1935 ASPIN Lednice B0:9wo
1/230. 03. 2018 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice B9:4
2/106. 04. 2018 18:30SPIN Lednice BSTP Mikulov B7:9
2/213. 04. 2018 18:00STP Mikulov BSPIN Lednice B9:7
OP 3. třídy
129. 09. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany ASPIN Lednice D7:11
129. 09. 2017 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C15:3
105. 10. 2017 18:30Sokol Velké Němčice CTJ Jevišovka-Drnholec C13:5
128. 09. 2017 19:00TJ Sokol Perná BSportovní klub Zaječí A14:4
129. 09. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BSTP Mikulov C11:7
128. 09. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Kobylí D14:4
206. 10. 2017 18:30SPIN Lednice DTJ Sokol Kobylí D14:4
206. 10. 2017 18:00STP Mikulov CTJ SPORT Němčičky C10:8
206. 10. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Vranovice B3:15
206. 10. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Perná B2:16
203. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CSokol Velké Němčice C8:10
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B4:14
313. 10. 2017 18:30Orel Šitbořice BSPIN Lednice D10:8
312. 10. 2017 18:30Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Pouzdřany A14:4
312. 10. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice C13:5
313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Jevišovka-Drnholec C15:3
312. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CSportovní klub Zaječí A11:7
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DSTP Mikulov C8:10
420. 10. 2017 18:30SPIN Lednice DSTP Mikulov C3:15
420. 10. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Kobylí D13:5
420. 10. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ SPORT Němčičky C3:15
417. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Vranovice B5:13
420. 10. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Perná B1:17
420. 10. 2017 18:30Orel Šitbořice BSokol Velké Němčice C8:10
527. 10. 2017 18:00Sokol Velké Němčice CSPIN Lednice D14:4
526. 10. 2017 20:30
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěm
TJ Sokol Perná BOrel Šitbořice B7:11
527. 10. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Pouzdřany A11:7
526. 10. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Rakvice C15:3
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Jevišovka-Drnholec C12:6
527. 10. 2017 18:00STP Mikulov CSportovní klub Zaječí A11:7
603. 11. 2017 18:30SPIN Lednice DSportovní klub Zaječí A8:10
603. 11. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSTP Mikulov C7:11
631. 10. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Kobylí D5:13
603. 11. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ SPORT Němčičky C7:11
603. 11. 2017 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Vranovice B10:8
603. 11. 2017 18:00Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Perná B8:10
709. 11. 2017 19:00TJ Sokol Perná BSPIN Lednice D14:4
710. 11. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BSokol Velké Němčice C16:2
709. 11. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky COrel Šitbořice B8:10
712. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Pouzdřany A13:5
713. 11. 2017 18:00STP Mikulov CTJ Sokol Rakvice C15:3
710. 11. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka-Drnholec C14:4
817. 11. 2017 18:30SPIN Lednice DTJ Jevišovka-Drnholec C12:6
814. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CSportovní klub Zaječí A11:7
815. 11. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany ASTP Mikulov C7:11
821. 11. 2017 18:00Orel Šitbořice BTJ Sokol Kobylí D12:6
817. 11. 2017 18:00Sokol Velké Němčice CTJ SPORT Němčičky C7:11
816. 11. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Vranovice B7:11
924. 11. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BSPIN Lednice D14:4
923. 11. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Perná B12:6
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DSokol Velké Němčice C5:13
924. 11. 2017 18:00STP Mikulov COrel Šitbořice B12:6
924. 11. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Pouzdřany A12:6
924. 11. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Rakvice C8:10
1001. 12. 2017 18:30SPIN Lednice DTJ Sokol Rakvice C13:5
1001. 12. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Jevišovka-Drnholec C11:7
1001. 12. 2017 18:30Orel Šitbořice BSportovní klub Zaječí A12:6
1001. 12. 2017 18:00Sokol Velké Němčice CSTP Mikulov C7:11
1005. 12. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Kobylí D4:14
1001. 12. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ SPORT Němčičky C15:3
1107. 12. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CSPIN Lednice D13:5
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Vranovice B4:14
1108. 12. 2017 18:00STP Mikulov CTJ Sokol Perná B12:6
1108. 12. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ASokol Velké Němčice C4:14
1108. 12. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec COrel Šitbořice B12:6
1105. 12. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A8:10
1205. 01. 2018 18:30SPIN Lednice DTJ Sokol Pouzdřany A12:6
1202. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B11:7
1205. 01. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSokol Velké Němčice C10:8
1205. 01. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Perná B9:9
1205. 01. 2018 18:00STP Mikulov CTJ Sokol Vranovice B7:11
1207. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ SPORT Němčičky C10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí DSPIN Lednice D11:7
1311. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky CSTP Mikulov C7:11
1312. 01. 2018 19:00TJ Sokol Vranovice BSportovní klub Zaječí A14:4
1311. 01. 2018 19:00TJ Sokol Perná BTJ Jevišovka-Drnholec C13:5
1312. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Rakvice C14:4
1312. 01. 2018 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A9:9
1419. 01. 2018 18:30SPIN Lednice DOrel Šitbořice B9:9
1419. 01. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany ASokol Velké Němčice C5:13
1416. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Perná B7:11
1419. 01. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Vranovice B7:11
1419. 01. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ SPORT Němčičky C7:11
1420. 01. 2018 18:00STP Mikulov CTJ Sokol Kobylí D7:11
1526. 01. 2018 18:00STP Mikulov CSPIN Lednice D11:7
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí DSportovní klub Zaječí A2:16
1525. 01. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Jevišovka-Drnholec C12:6
1526. 01. 2018 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Rakvice C15:3
1525. 01. 2018 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Pouzdřany A14:4
1526. 01. 2018 18:00Sokol Velké Němčice COrel Šitbořice B12:6
1602. 02. 2018 18:30SPIN Lednice DSokol Velké Němčice C12:6
1602. 02. 2018 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Perná B7:11
1602. 02. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Vranovice B9:9
1630. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ SPORT Němčičky C10:8
1602. 02. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Kobylí D10:8
1602. 02. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí ASTP Mikulov C5:13
1709. 02. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí ASPIN Lednice D8:10
1711. 02. 2018 10:00STP Mikulov CTJ Jevišovka-Drnholec C11:7
1703. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Rakvice C12:6
1708. 02. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Pouzdřany A12:6
1709. 02. 2018 19:00TJ Sokol Vranovice BOrel Šitbořice B12:6
1713. 02. 2018 19:00TJ Sokol Perná BSokol Velké Němčice C13:5
1816. 02. 2018 18:30SPIN Lednice DTJ Sokol Perná B15:3
1816. 02. 2018 18:00Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Vranovice B4:14
1816. 02. 2018 18:30Orel Šitbořice BTJ SPORT Němčičky C8:10
1811. 02. 2018 10:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Kobylí D14:4
1813. 02. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice CSTP Mikulov C5:13
1816. 02. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSportovní klub Zaječí A13:5
1923. 02. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSPIN Lednice D11:7
1923. 02. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Rakvice C7:11
1923. 02. 2018 18:00STP Mikulov CTJ Sokol Pouzdřany A13:5
1925. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí DOrel Šitbořice B6:12
1922. 02. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky CSokol Velké Němčice C7:11
1923. 02. 2018 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Perná B17:1
2002. 03. 2018 18:30SPIN Lednice DTJ Sokol Vranovice B3:15
2001. 03. 2018 19:00TJ Sokol Perná BTJ SPORT Němčičky C10:8
2002. 03. 2018 18:00Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Kobylí D15:3
2002. 03. 2018 18:30Orel Šitbořice BSTP Mikulov C11:7
2002. 03. 2018 19:30TJ Sokol Pouzdřany ASportovní klub Zaječí A14:4
2027. 02. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Jevišovka-Drnholec C9:9
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice CSPIN Lednice D11:7
2109. 03. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Pouzdřany A9:9
2109. 03. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí AOrel Šitbořice B6:12
2109. 03. 2018 18:00STP Mikulov CSokol Velké Němčice C7:11
2111. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Perná B1:17
2108. 03. 2018 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Vranovice B15:3
2216. 03. 2018 18:30SPIN Lednice DTJ SPORT Němčičky C6:12
2216. 03. 2018 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Kobylí D18:0wo
2215. 03. 2018 19:00TJ Sokol Perná BSTP Mikulov C16:2
2216. 03. 2018 18:00Sokol Velké Němčice CSportovní klub Zaječí A8:10
2216. 03. 2018 18:30Orel Šitbořice BTJ Jevišovka-Drnholec C10:8
2214. 03. 2018 18:45TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C10:8
OP 4. třídy
126. 09. 2017 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice C0:18
129. 09. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
129. 09. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Velké Hostěrádky B7:11
101. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DSTP Mikulov D6:12
203. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Pouzdřany B17:1
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice D15:3
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Jevišovka-Drnholec D15:3
208. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí B15:3
313. 10. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Lanžhot D0:18
316. 10. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Brumovice C4:14
315. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Klobouky u Brna C0:18
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSTP Mikulov D5:13
417. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DSTP Mikulov D17:1
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany B4:14
422. 10. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Brumovice D18:0
420. 10. 2017 17:00MSK Břeclav BSportovní klub Zaječí B5:13
527. 10. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Lanžhot D2:16
527. 10. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DMSK Břeclav B12:6
527. 10. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Klobouky u Brna C4:14
527. 10. 2017 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
631. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Hostěrádky B18:0
603. 11. 2017 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSTP Mikulov D16:2
605. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany B14:4
603. 11. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice D13:5
603. 11. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Jevišovka-Drnholec D4:14
710. 11. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Lanžhot D2:16
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DSportovní klub Zaječí B2:16
710. 11. 2017 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Brumovice C3:15
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Klobouky u Brna C3:15
814. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Klobouky u Brna C15:3
819. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B17:1
816. 11. 2017 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Pouzdřany B9:9
815. 11. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Brumovice D18:0
926. 11. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Lanžhot D0:18
924. 11. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí B3:15
924. 11. 2017 18:00STP Mikulov DMSK Břeclav B8:10
926. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C14:4
1028. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice C16:2
1001. 12. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
1001. 12. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BSTP Mikulov D13:5
1001. 12. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Pouzdřany B9:9
1108. 12. 2017 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice D17:1
1108. 12. 2017 18:00STP Mikulov DTJ Jevišovka-Drnholec D3:15
1110. 12. 2017 13:45TJ Sokol Velké Hostěrádky BSportovní klub Zaječí B2:16
1110. 12. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMSK Břeclav B11:7
1209. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brumovice CMSK Břeclav B12:6
1205. 01. 2018 19:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSportovní klub Zaječí B14:4
1207. 01. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Jevišovka-Drnholec D7:11
1205. 01. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Brumovice D13:5
1312. 01. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Lanžhot D5:13
1314. 01. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B1:17
1327. 01. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
1312. 01. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice C5:13
1416. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DMSK Břeclav B11:7
1421. 01. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Jevišovka-Drnholec D10:8
1419. 01. 2018 18:45TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice D18:0
1419. 01. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Pouzdřany B1:17
1526. 01. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Lanžhot D0:18
1526. 01. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
1524. 10. 2017 18:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Brumovice C0:18
1526. 01. 2018 18:00Sportovní klub Zaječí BMSK Břeclav B9:9
1630. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DSportovní klub Zaječí B15:3
1630. 01. 2018 18:30MSK Břeclav BTJ Jevišovka-Drnholec D7:11
1604. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Pouzdřany B17:1
1604. 02. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BSTP Mikulov D15:3
1714. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Lanžhot D5:13
1709. 02. 2018 18:00STP Mikulov DTJ Sokol Klobouky u Brna C8:10
1709. 02. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C5:13
1715. 02. 2018 17:30TJ Sokol Brumovice DMSK Břeclav B4:14
1709. 02. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSportovní klub Zaječí B12:6
1813. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Jevišovka-Drnholec D13:5
1816. 02. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice D17:1
1820. 02. 2018 17:30TJ Sokol Brumovice CSTP Mikulov D9:9
1818. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
1925. 02. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Lanžhot D9:9
1925. 02. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice C9:9
1923. 02. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BMSK Břeclav B8:10
1925. 02. 2018 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Jevišovka-Drnholec D2:16
2027. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice D14:4
2002. 03. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Pouzdřany B12:6
2027. 02. 2018 18:00MSK Břeclav BSTP Mikulov D10:8
2014. 03. 2018 17:45
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C13:5
2109. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Lanžhot D0:18
2111. 03. 2018 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav B9:9
2109. 03. 2018 19:00STP Mikulov DSportovní klub Zaječí B6:12
2109. 03. 2018 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Jevišovka-Drnholec D8:10
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Pouzdřany B3:15
2216. 03. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSTP Mikulov D13:5
2216. 03. 2018 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
2216. 03. 2018 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna C7:11
OP dorostu
126. 09. 2017 17:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Kobylí0:10
127. 09. 2017 18:00TJ Sokol RakviceTJ Jevišovka-Drnholec8:2
106. 10. 2017 18:00Sportovní klub ZaječíTJ Sokol Vranovice0:10
127. 09. 2017 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaMSK Břeclav4:6
129. 09. 2017 17:00TJ Sokol PouzdřanySTP Mikulov-Šampioni8:2
126. 09. 2017 17:00TJ SPORT NěmčičkySTP Mikulov-Hrušovany3:7
213. 10. 2017 17:00TJ Sokol KobylíSTP Mikulov-Hrušovany7:3
215. 10. 2017 10:00STP Mikulov-ŠampioniTJ SPORT Němčičky8:2
212. 10. 2017 18:00MSK BřeclavTJ Sokol Pouzdřany10:0
210. 10. 2017 18:30TJ Sokol VranoviceTJ Sokol Klobouky u Brna0:10
212. 10. 2017 17:30TJ Jevišovka-DrnholecSportovní klub Zaječí6:4
210. 10. 2017 17:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Rakvice7:3
325. 10. 2017 18:00TJ Sokol RakviceTJ Sokol Kobylí1:9
320. 10. 2017 18:00Sportovní klub ZaječíTJ Sokol Lanžhot0:10
325. 10. 2017 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Jevišovka-Drnholec10:0
331. 10. 2017 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Vranovice4:6
326. 10. 2017 16:00TJ SPORT NěmčičkyMSK Břeclav0:10
325. 10. 2017 17:30STP Mikulov-HrušovanySTP Mikulov-Šampioni7:3
410. 11. 2017 17:00TJ Sokol KobylíSTP Mikulov-Šampioni9:1
409. 11. 2017 18:00MSK BřeclavSTP Mikulov-Hrušovany9:1
407. 11. 2017 18:30TJ Sokol VranoviceTJ SPORT Němčičky9:1
409. 11. 2017 17:30TJ Jevišovka-DrnholecTJ Sokol Pouzdřany2:8
407. 11. 2017 17:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Klobouky u Brna0:10
408. 11. 2017 18:00TJ Sokol RakviceSportovní klub Zaječí10:0
524. 11. 2017 18:00Sportovní klub ZaječíTJ Sokol Kobylí0:10
522. 11. 2017 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Rakvice10:0
524. 11. 2017 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Lanžhot7:3
521. 11. 2017 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Jevišovka-Drnholec7:3
529. 11. 2017 17:30STP Mikulov-HrušovanyTJ Sokol Vranovice8:2
525. 11. 2017 10:00STP Mikulov-ŠampioniMSK Břeclav0:10
608. 12. 2017 17:00TJ Sokol KobylíMSK Břeclav0:10
612. 12. 2017 18:30TJ Sokol VranoviceSTP Mikulov-Šampioni6:4
607. 12. 2017 17:30TJ Jevišovka-DrnholecSTP Mikulov-Hrušovany2:8
628. 11. 2017 17:00TJ Sokol LanžhotTJ SPORT Němčičky8:2
606. 12. 2017 18:00TJ Sokol RakviceTJ Sokol Pouzdřany3:7
608. 12. 2017 18:00Sportovní klub ZaječíTJ Sokol Klobouky u Brna0:10
710. 01. 2018 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Kobylí8:2
712. 01. 2018 17:00TJ Sokol PouzdřanySportovní klub Zaječí10:0
709. 01. 2018 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Sokol Rakvice3:7
710. 01. 2018 17:30STP Mikulov-HrušovanyTJ Sokol Lanžhot8:2
714. 01. 2018 10:00STP Mikulov-ŠampioniTJ Jevišovka-Drnholec7:3
710. 01. 2018 18:00MSK BřeclavTJ Sokol Vranovice10:0
830. 01. 2018 18:30TJ Sokol KobylíTJ Sokol Vranovice10:0
829. 01. 2018 17:00TJ Jevišovka-DrnholecMSK Břeclav2:8
823. 01. 2018 17:00TJ Sokol LanžhotSTP Mikulov-Šampioni5:5
824. 01. 2018 18:00TJ Sokol RakviceSTP Mikulov-Hrušovany3:7
819. 01. 2018 18:00Sportovní klub ZaječíTJ SPORT Němčičky0:10
824. 01. 2018 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Pouzdřany8:2
916. 02. 2018 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Kobylí5:5
906. 02. 2018 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Sokol Klobouky u Brna0:10
914. 02. 2018 17:30STP Mikulov-HrušovanySportovní klub Zaječí9:1
911. 02. 2018 10:00STP Mikulov-ŠampioniTJ Sokol Rakvice5:5
908. 02. 2018 18:00MSK BřeclavTJ Sokol Lanžhot10:0
913. 02. 2018 18:30TJ Sokol VranoviceTJ Jevišovka-Drnholec6:4
1017. 02. 2018 13:00TJ Sokol KobylíTJ Jevišovka-Drnholec10:0
1020. 02. 2018 17:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Vranovice7:3
1021. 02. 2018 18:00TJ Sokol RakviceMSK Břeclav2:8
1023. 02. 2018 18:00Sportovní klub ZaječíSTP Mikulov-Šampioni0:10
1028. 02. 2018 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaSTP Mikulov-Hrušovany9:1
1023. 02. 2018 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ SPORT Němčičky10:0
1120. 03. 2018 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Sokol Kobylí0:10
1107. 03. 2018 17:30STP Mikulov-HrušovanyTJ Sokol Pouzdřany7:3
1111. 03. 2018 10:00STP Mikulov-ŠampioniTJ Sokol Klobouky u Brna2:8
1108. 03. 2018 18:00MSK BřeclavSportovní klub Zaječí9:1
1113. 03. 2018 18:30TJ Sokol VranoviceTJ Sokol Rakvice7:3
1108. 03. 2018 17:30TJ Jevišovka-DrnholecTJ Sokol Lanžhot6:4
Finále OP dorostu
1/106. 04. 2018 17:00MSK BřeclavSTP Mikulov z.s.5:0
1/106. 04. 2018 17:00TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Kobylí5:1
2/106. 04. 2018 18:10MSK BřeclavTJ Sokol Klobouky u Brna3:5
FINÁLE
2/106. 04. 2018 18:10TJ Sokol KobylíSTP Mikulov z.s.4:5
O 3. MÍSTO

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS