Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
101. 10. 2017 08:00SK Spartak Hulín CSK Spartak Hulín D16:2
122. 09. 2017 18:00KST KoličínTJ Slavia Kroměříž B4:14
129. 09. 2017 18:00OÚ Lubná ATJ Bystřice pod Hostýnem C5:13
122. 09. 2017 18:00TJ Holešov ETJ Holešov D10:8
129. 09. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Sokol Kostelec u Holešova A14:4
129. 09. 2017 19:00
herna Morkovice
Kst CetechoviceTJ Sokol Morkovice B4:14
208. 10. 2017 09:00SK Spartak Hulín DKST Količín18:0wo
206. 10. 2017 18:00OÚ Lubná ASK Spartak Hulín C12:6
206. 10. 2017 18:00TJ Holešov ETJ Slavia Kroměříž B3:15
206. 10. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Bystřice pod Hostýnem C5:13
206. 10. 2017 19:00Kst CetechoviceTJ Holešov D10:8
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Sokol Kostelec u Holešova A14:4
315. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ASK Spartak Hulín D9:9
313. 10. 2017 18:00TJ Holešov DTJ Sokol Morkovice B9:9
313. 10. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CKst Cetechovice14:4
313. 10. 2017 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Bystřice pod Hostýnem D12:6
315. 10. 2017 08:00SK Spartak Hulín CTJ Holešov E13:5
313. 10. 2017 18:00KST KoličínOÚ Lubná A13:5
422. 10. 2017 09:00SK Spartak Hulín DOÚ Lubná A1:17
420. 10. 2017 18:00TJ Holešov EKST Količín7:11
420. 10. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DSK Spartak Hulín C13:5
421. 10. 2017 18:00
herna Kroměříž
Kst CetechoviceTJ Slavia Kroměříž B6:12
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Bystřice pod Hostýnem C3:15
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Holešov D1:17
527. 10. 2017 18:00TJ Holešov DSK Spartak Hulín D18:0
527. 10. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Sokol Kostelec u Holešova A16:2
527. 10. 2017 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Sokol Morkovice B14:4
529. 10. 2017 08:00SK Spartak Hulín CKst Cetechovice6:12
527. 10. 2017 18:00KST KoličínTJ Bystřice pod Hostýnem D11:7
527. 10. 2017 18:00OÚ Lubná ATJ Holešov E14:4
605. 11. 2017 09:00SK Spartak Hulín DTJ Holešov E11:7
603. 11. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DOÚ Lubná A14:4
603. 11. 2017 19:00Kst CetechoviceKST Količín7:11
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice BSK Spartak Hulín C16:2
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Slavia Kroměříž B1:17
603. 11. 2017 18:00TJ Holešov DTJ Bystřice pod Hostýnem C7:11
710. 11. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CSK Spartak Hulín D18:0
710. 11. 2017 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Holešov D8:10
710. 11. 2017 18:00SK Spartak Hulín CTJ Sokol Kostelec u Holešova A17:1
710. 11. 2017 18:00KST KoličínTJ Sokol Morkovice B12:6
710. 11. 2017 18:00OÚ Lubná AKst Cetechovice6:12
710. 11. 2017 18:00TJ Holešov ETJ Bystřice pod Hostýnem D11:7
819. 11. 2017 09:00SK Spartak Hulín DTJ Bystřice pod Hostýnem D1:17
817. 11. 2017 19:00Kst CetechoviceTJ Holešov E13:5
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice BOÚ Lubná A10:8
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova AKST Količín3:15
817. 11. 2017 18:00TJ Holešov DSK Spartak Hulín C13:5
817. 11. 2017 16:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Slavia Kroměříž B15:3
924. 11. 2017 18:00TJ Slavia Kroměříž BSK Spartak Hulín D18:0
926. 11. 2017 08:00SK Spartak Hulín CTJ Bystřice pod Hostýnem C6:12
924. 11. 2017 18:00KST KoličínTJ Holešov D10:8
924. 11. 2017 18:00OÚ Lubná ATJ Sokol Kostelec u Holešova A17:1
924. 11. 2017 18:00TJ Holešov ETJ Sokol Morkovice B9:9
924. 11. 2017 19:00TJ Bystřice pod Hostýnem DKst Cetechovice8:10
1003. 12. 2017 09:00SK Spartak Hulín DKst Cetechovice0:18
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Bystřice pod Hostýnem D6:12
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Holešov E6:12
1001. 12. 2017 18:00TJ Holešov DOÚ Lubná A14:4
1001. 12. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CKST Količín15:3
1001. 12. 2017 18:00TJ Slavia Kroměříž BSK Spartak Hulín C13:5
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice BSK Spartak Hulín D17:1
1110. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova AKst Cetechovice7:11
1108. 12. 2017 18:00TJ Holešov DTJ Bystřice pod Hostýnem D6:12
1108. 12. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Holešov E12:6
1107. 12. 2017 18:00TJ Slavia Kroměříž BOÚ Lubná A13:5
1110. 12. 2017 09:00SK Spartak Hulín CKST Količín10:8
1227. 09. 2017 17:00SK Spartak Hulín DSK Spartak Hulín C2:16
1212. 01. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BKST Količín13:5
1212. 01. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem COÚ Lubná A17:1
1208. 10. 2017 09:00TJ Holešov DTJ Holešov E13:5
1214. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Bystřice pod Hostýnem D12:6
1212. 01. 2018 18:00
herna Cetechovice
TJ Sokol Morkovice BKst Cetechovice5:13
1326. 01. 2018 18:00KST KoličínSK Spartak Hulín D18:0
1328. 01. 2018 08:00SK Spartak Hulín COÚ Lubná A12:6
1326. 01. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Holešov E8:10
1304. 10. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Bystřice pod Hostýnem D14:4
1326. 01. 2018 18:00TJ Holešov DKst Cetechovice9:9
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Sokol Morkovice B5:13
1404. 02. 2018 09:00SK Spartak Hulín DTJ Sokol Kostelec u Holešova A4:14
1402. 02. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Holešov D13:5
1402. 02. 2018 19:00Kst CetechoviceTJ Bystřice pod Hostýnem C10:8
1402. 02. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Slavia Kroměříž B10:8
1402. 02. 2018 18:00TJ Holešov ESK Spartak Hulín C10:8
1402. 02. 2018 18:00OÚ Lubná AKST Količín6:12
1509. 02. 2018 18:00OÚ Lubná ASK Spartak Hulín D18:0
1519. 01. 2018 18:00KST KoličínTJ Holešov E8:10
1511. 02. 2018 09:00SK Spartak Hulín CTJ Bystřice pod Hostýnem D15:3
1509. 02. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BKst Cetechovice10:8
1509. 02. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Sokol Morkovice B12:6
1509. 02. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Sokol Kostelec u Holešova A8:10
1618. 02. 2018 09:00SK Spartak Hulín DTJ Holešov D0:18
1618. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Bystřice pod Hostýnem C6:12
1616. 02. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Slavia Kroměříž B4:14
1616. 02. 2018 19:00Kst CetechoviceSK Spartak Hulín C16:2
1616. 02. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DKST Količín12:6
1614. 02. 2018 18:00TJ Holešov EOÚ Lubná A13:5
1723. 02. 2018 18:00TJ Holešov ESK Spartak Hulín D17:1
1723. 02. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Bystřice pod Hostýnem D9:9
1717. 02. 2018 18:00KST KoličínKst Cetechovice5:13
1725. 02. 2018 08:00SK Spartak Hulín CTJ Sokol Morkovice B13:5
1727. 02. 2018 22:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Sokol Kostelec u Holešova A15:3
1723. 02. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Holešov D10:8
1804. 03. 2018 09:00SK Spartak Hulín DTJ Bystřice pod Hostýnem C0:18
1802. 03. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Slavia Kroměříž B8:10
1804. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ASK Spartak Hulín C6:12
1802. 03. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BKST Količín7:11
1802. 03. 2018 19:00Kst CetechoviceOÚ Lubná A17:1
1802. 03. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Holešov E7:11
1909. 03. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DSK Spartak Hulín D14:4
1909. 03. 2018 18:00TJ Holešov EKst Cetechovice11:7
1910. 03. 2018 10:00OÚ Lubná ATJ Sokol Morkovice B14:4
1909. 03. 2018 18:00KST KoličínTJ Sokol Kostelec u Holešova A15:3
1911. 03. 2018 09:00SK Spartak Hulín CTJ Holešov D10:8
1909. 03. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Bystřice pod Hostýnem C5:13
2018. 03. 2018 09:00SK Spartak Hulín DTJ Slavia Kroměříž B2:16
2016. 03. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem CSK Spartak Hulín C16:2
2016. 03. 2018 18:00TJ Holešov DKST Količín17:1
2018. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova AOÚ Lubná A6:12
2016. 03. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Holešov E6:12
2016. 03. 2018 19:00Kst CetechoviceTJ Bystřice pod Hostýnem D16:2
2123. 03. 2018 19:00Kst CetechoviceSK Spartak Hulín D18:0
2123. 03. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Sokol Morkovice B10:8
2123. 03. 2018 18:00TJ Holešov ETJ Sokol Kostelec u Holešova A15:3
2123. 03. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Holešov D13:5
2121. 03. 2018 18:00KST KoličínTJ Bystřice pod Hostýnem C0:18
2123. 03. 2018 19:00SK Spartak Hulín CTJ Slavia Kroměříž B6:12
2206. 04. 2018 19:00
Posun kola - Velikonoce
SK Spartak Hulín DTJ Sokol Morkovice B2:16
2206. 04. 2018 18:00
Posun kola - Velikonoce
Kst CetechoviceTJ Sokol Kostelec u Holešova A16:2
2206. 04. 2018 18:00
Posun kola - Velikonoce
TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Holešov D6:12
2206. 04. 2018 18:00
Posun kola - Velikonoce
TJ Holešov ETJ Bystřice pod Hostýnem C0:18
2206. 04. 2018 18:00
Posun kola - Velikonoce
OÚ Lubná ATJ Slavia Kroměříž B12:6
2229. 03. 2018 19:00KST KoličínSK Spartak Hulín C10:8
Okresní přebor 2.třídy
113. 10. 2017 18:00OÚ Lubná BTJ Holešov F4:14
113. 10. 2017 18:00TJ OsíčkoTJ Bystřice pod Hostýnem E12:6
113. 10. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Sokol Kostelec u Holešova B16:2
222. 10. 2017 09:00TJ Holešov FTJ Sokol Kostelec u Holešova B13:5
222. 10. 2017 09:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Slavia Kroměříž C1:17
220. 10. 2017 18:00OÚ Lubná BTJ Osíčko0:18
327. 10. 2017 18:00TJ OsíčkoTJ Holešov F13:5
329. 10. 2017 09:00TJ Slavia Kroměříž COÚ Lubná B14:4
327. 10. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Bystřice pod Hostýnem E15:3
405. 11. 2017 09:00
řešen náhradní termín a herna
TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Sokol Kostelec u Holešova B11:7
403. 11. 2017 18:00OÚ Lubná BTJ Sokol Morkovice C0:18
403. 11. 2017 18:00
herna Kroměříž
TJ OsíčkoTJ Slavia Kroměříž C4:14
512. 11. 2017 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Holešov F16:2
510. 11. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Osíčko9:9
512. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BOÚ Lubná B18:0
619. 11. 2017 09:00TJ Holešov FTJ Bystřice pod Hostýnem E13:5
617. 11. 2017 18:00TJ OsíčkoTJ Sokol Kostelec u Holešova B11:7
619. 11. 2017 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Sokol Morkovice C16:2
724. 11. 2017 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Holešov F11:7
726. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Slavia Kroměříž C6:12
726. 11. 2017 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem EOÚ Lubná B11:7
803. 12. 2017 09:00TJ Holešov FOÚ Lubná B15:3
803. 12. 2017 09:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Osíčko2:16
803. 12. 2017 12:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Sokol Morkovice C5:13
910. 12. 2017 12:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Holešov F7:11
910. 12. 2017 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Bystřice pod Hostýnem E15:3
908. 12. 2017 18:00TJ OsíčkoOÚ Lubná B14:4
1014. 01. 2018 08:00TJ Holešov FTJ Osíčko7:11
1012. 01. 2018 18:00OÚ Lubná BTJ Slavia Kroměříž C3:15
1014. 01. 2018 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Sokol Morkovice C1:17
1128. 01. 2018 12:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Bystřice pod Hostýnem E11:7
1126. 01. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice COÚ Lubná B18:0
1126. 01. 2018 18:00
herna Osíčko
TJ Slavia Kroměříž CTJ Osíčko9:9
1204. 02. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Slavia Kroměříž C5:13
1202. 02. 2018 18:00TJ OsíčkoTJ Sokol Morkovice C12:6
1204. 02. 2018 09:00OÚ Lubná BTJ Sokol Kostelec u Holešova B5:13
1311. 02. 2018 09:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Holešov F3:15
1311. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Osíčko5:13
1315. 02. 2018 18:00
Řešeno stk - povolen nahradni termín
TJ Sokol Morkovice CTJ Slavia Kroměříž C0:18
1418. 02. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Sokol Morkovice C5:13
1418. 02. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Sokol Kostelec u Holešova B13:5
1416. 02. 2018 18:00OÚ Lubná BTJ Bystřice pod Hostýnem E8:10
1/123. 02. 2018 18:00TJ OsíčkoTJ Bystřice pod Hostýnem E9:1
1/123. 02. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Holešov F9:1
1/204. 03. 2018 09:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Osíčko2:9
1/204. 03. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Sokol Morkovice C0:0
1/309. 03. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Holešov F9:3
2/118. 03. 2018 09:00TJ OsíčkoTJ Sokol Morkovice C9:7
2/225. 03. 2018 17:00TJ Sokol Morkovice CTJ Osíčko6:9
11/102. 03. 2018 18:00OÚ Lubná BTJ Sokol Kostelec u Holešova B1:17
11/225. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BOÚ Lubná B 
žákovská liga
114. 10. 2017 09:00TJ Holešov ATJ Slavia Kroměříž1:9
114. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Bystřice pod Hostýnem4:6
111. 10. 2017 17:00KST KoličínTJ Holešov B10:0
221. 10. 2017 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Holešov B7:3
221. 10. 2017 09:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Količín10:0
221. 10. 2017 09:00TJ Holešov ASK Spartak Hulín8:2
328. 10. 2017 09:00SK Spartak HulínTJ Slavia Kroměříž4:6
328. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Holešov A5:5
328. 10. 2017 09:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem0:10
411. 11. 2017 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem3:7
411. 11. 2017 09:00TJ Holešov AKST Količín6:4
411. 11. 2017 09:00SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec u Holešova4:6
518. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Slavia Kroměříž5:5
515. 11. 2017 17:00KST KoličínSK Spartak Hulín4:6
518. 11. 2017 09:00TJ Holešov BTJ Holešov A2:8
625. 11. 2017 09:00TJ Holešov ATJ Bystřice pod Hostýnem7:3
625. 11. 2017 09:00SK Spartak HulínTJ Holešov B9:1
625. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaKST Količín5:5
729. 11. 2017 17:00KST KoličínTJ Slavia Kroměříž3:7
702. 12. 2017 09:00TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec u Holešova2:8
702. 12. 2017 09:00TJ Bystřice pod HostýnemSK Spartak Hulín7:3
809. 12. 2017 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Holešov A10:0
809. 12. 2017 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec u Holešova8:2
809. 12. 2017 09:00TJ Holešov BKST Količín3:7
913. 01. 2018 09:00TJ Holešov BTJ Slavia Kroměříž2:8
910. 01. 2018 17:00KST KoličínTJ Bystřice pod Hostýnem5:5
913. 01. 2018 09:00SK Spartak HulínTJ Holešov A2:8
1020. 01. 2018 09:00TJ Slavia KroměřížSK Spartak Hulín6:4
1020. 01. 2018 09:00TJ Holešov ATJ Sokol Kostelec u Holešova10:0
1020. 01. 2018 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov B10:0
1127. 01. 2018 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Slavia Kroměříž5:5
1124. 01. 2018 17:00KST KoličínTJ Holešov A3:7
1127. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaSK Spartak Hulín6:4
1210. 03. 2018 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Kostelec u Holešova4:6
1210. 03. 2018 09:00SK Spartak HulínKST Količín4:6
1210. 03. 2018 09:00TJ Holešov ATJ Holešov B8:2
1317. 03. 2018 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov A2:8
1317. 03. 2018 09:00TJ Holešov BSK Spartak Hulín0:10
1314. 03. 2018 17:00KST KoličínTJ Sokol Kostelec u Holešova7:3
1424. 03. 2018 09:00TJ Slavia KroměřížKST Količín10:0
1424. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Holešov B8:2
1424. 03. 2018 09:00SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem2:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS