Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
102. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice ASDH Dětkovice B9:9
102. 10. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Ondratice D10:8
102. 10. 2017 19:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Čechovice D14:4
102. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Otaslavice B15:3
102. 10. 2017 00:00Obec SuchdolTJ Sokol Stražisko13:5
102. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ OP Prostějov B10:8
209. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice BTJ OP Prostějov B10:8
220. 10. 2017 19:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Němčice nad Hanou B11:7
209. 10. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice BObec Suchdol0:18
215. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Brodek u Prostějova2:16
210. 10. 2017 19:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Čechovice C7:11
209. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice ATJ Sokol Ondratice C13:5
316. 10. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice CSDH Dětkovice B6:12
323. 10. 2017 19:00TJ Sokol Čechovice CSDH Dětkovice A11:7
316. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Ondratice D16:2
317. 10. 2017 19:00Obec SuchdolTJ Sokol Čechovice D16:2
316. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Otaslavice B15:3
316. 10. 2017 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Stražisko9:9
423. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Stražisko11:7
423. 10. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice BTJ OP Prostějov B8:10
429. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Němčice nad Hanou B7:11
423. 10. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice DObec Suchdol12:6
423. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice ATJ Sokol Brodek u Prostějova9:9
427. 10. 2017 18:30TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Čechovice C2:16
505. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice CSDH Dětkovice B15:3
530. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Ondratice C15:3
530. 10. 2017 00:00Obec SuchdolSDH Dětkovice A18:0
530. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Ondratice D13:5
530. 10. 2017 19:30TJ OP Prostějov BTJ Sokol Čechovice D7:11
530. 10. 2017 00:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Otaslavice B11:7
606. 11. 2017 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Otaslavice B15:3
612. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Stražisko7:11
606. 11. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice DTJ OP Prostějov B9:9
606. 11. 2017 00:00SDH Dětkovice ATJ Sokol Němčice nad Hanou B8:10
606. 11. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice CObec Suchdol5:13
612. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Brodek u Prostějova11:7
713. 11. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaSDH Dětkovice B14:4
714. 11. 2017 18:30Obec SuchdolTJ Sokol Čechovice C6:12
713. 11. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Ondratice C16:2
713. 11. 2017 00:00TJ OP Prostějov BSDH Dětkovice A6:12
713. 11. 2017 00:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Ondratice D9:9
717. 11. 2017 18:45TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Čechovice D5:13
822. 11. 2017 18:30SDH Dětkovice BTJ Sokol Čechovice D10:8
820. 11. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Otaslavice B14:4
827. 11. 2017 18:30SDH Dětkovice ATJ Sokol Stražisko12:6
820. 11. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice CTJ OP Prostějov B7:11
826. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou B17:1
820. 11. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaObec Suchdol14:4
927. 11. 2017 00:00Obec SuchdolSDH Dětkovice B10:8
927. 11. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Brodek u Prostějova13:5
904. 12. 2017 19:30TJ OP Prostějov BTJ Sokol Čechovice C6:12
927. 11. 2017 00:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Ondratice C12:6
927. 11. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice BSDH Dětkovice A7:11
903. 12. 2017 16:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Ondratice D8:10
1004. 12. 2017 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Ondratice D10:8
1007. 12. 2017 18:30SDH Dětkovice ATJ Sokol Čechovice D12:6
1004. 12. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Otaslavice B14:4
1011. 12. 2017 19:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Stražisko13:5
1004. 12. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ OP Prostějov B12:6
1004. 12. 2017 00:00Obec SuchdolTJ Sokol Němčice nad Hanou B13:5
1111. 12. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BSDH Dětkovice B10:8
1111. 12. 2017 00:00TJ OP Prostějov BObec Suchdol12:6
1111. 12. 2017 00:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Brodek u Prostějova11:7
1120. 12. 2017 19:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Čechovice C5:13
1113. 12. 2017 19:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Ondratice C16:2
1111. 12. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice DSDH Dětkovice A7:11
1205. 10. 2017 19:00SDH Dětkovice BSDH Dětkovice A9:9
1208. 01. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Ondratice C9:9
1204. 10. 2017 19:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Čechovice C8:10
1208. 01. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Brodek u Prostějova5:13
1208. 01. 2018 00:00TJ Sokol StražiskoObec Suchdol7:11
1208. 01. 2018 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Němčice nad Hanou B16:2
1315. 01. 2018 00:00TJ OP Prostějov BSDH Dětkovice B13:5
1315. 01. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Stražisko9:9
1315. 01. 2018 00:00Obec SuchdolTJ Sokol Otaslavice B15:3
1319. 01. 2018 19:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Čechovice D16:2
1314. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice D17:1
1315. 01. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice CSDH Dětkovice A3:15
1422. 01. 2018 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Ondratice C11:7
1423. 01. 2018 18:30SDH Dětkovice ATJ Sokol Čechovice C8:10
1422. 01. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Brodek u Prostějova5:13
1421. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice DObec Suchdol5:13
1422. 01. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Němčice nad Hanou B7:11
1401. 02. 2018 18:30TJ Sokol StražiskoTJ OP Prostějov B9:9
1529. 01. 2018 00:00TJ Sokol StražiskoSDH Dětkovice B8:10
1529. 01. 2018 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Otaslavice B16:2
1505. 02. 2018 18:30TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Čechovice D12:6
1529. 01. 2018 00:00Obec SuchdolTJ Sokol Ondratice D17:1
1529. 01. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaSDH Dětkovice A11:7
1504. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice C13:5
1608. 02. 2018 18:30SDH Dětkovice BTJ Sokol Čechovice C1:17
1605. 02. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Brodek u Prostějova3:15
1605. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice AObec Suchdol6:12
1605. 02. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Němčice nad Hanou B8:10
1611. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice DTJ OP Prostějov B8:10
1605. 02. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Stražisko8:10
1712. 02. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice BSDH Dětkovice B8:10
1719. 02. 2018 19:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice D14:4
1712. 02. 2018 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Ondratice D15:3
1712. 02. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BSDH Dětkovice A9:9
1712. 02. 2018 00:00Obec SuchdolTJ Sokol Ondratice C18:0
1719. 02. 2018 19:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Čechovice C7:11
1819. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Brodek u Prostějova4:14
1825. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice CObec Suchdol12:6
1819. 02. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Němčice nad Hanou B7:11
1819. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice ATJ OP Prostějov B11:7
1819. 02. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Stražisko9:9
1825. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Otaslavice B11:7
1904. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice DSDH Dětkovice B5:13
1926. 02. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Ondratice D11:7
1926. 02. 2018 00:00TJ Sokol StražiskoSDH Dětkovice A9:9
1926. 02. 2018 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Ondratice C15:3
1905. 03. 2018 18:30TJ Sokol Němčice nad Hanou BTJ Sokol Čechovice C9:9
1926. 02. 2018 00:00Obec SuchdolTJ Sokol Brodek u Prostějova9:9
2005. 03. 2018 00:00SDH Dětkovice BObec Suchdol5:13
2005. 03. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Němčice nad Hanou B15:3
2009. 03. 2018 19:00TJ Sokol Čechovice CTJ OP Prostějov B15:3
2005. 03. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Stražisko1:17
2005. 03. 2018 00:00SDH Dětkovice ATJ Sokol Otaslavice B8:10
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Čechovice D9:9
2112. 03. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice DSDH Dětkovice B8:10
2118. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice DSDH Dětkovice A9:9
2112. 03. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Ondratice C9:9
2116. 03. 2018 19:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice C7:11
2112. 03. 2018 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Brodek u Prostějova11:7
2112. 03. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou BObec Suchdol12:6
2219. 03. 2018 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Němčice nad Hanou B9:9
2219. 03. 2018 00:00Obec SuchdolTJ OP Prostějov B15:3
2219. 03. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Stražisko14:4
2226. 03. 2018 19:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Otaslavice B16:2
2220. 03. 2018 18:30TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Čechovice D2:16
2219. 03. 2018 00:00SDH Dětkovice ATJ Sokol Ondratice D11:7
Regionální soutěž 1
109. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Otaslavice C16:2
109. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CTJ Sokol Čehovice11:7
108. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice ESDH Dětkovice C13:5
109. 10. 2017 00:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Plumlov10:8
109. 10. 2017 00:00ST Bílovice ATJ Sokol Čechy pod Kosířem10:8
216. 10. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Čechy pod Kosířem7:11
216. 10. 2017 00:00TJ Sokol PlumlovST Bílovice A12:6
216. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice CBabylon Brodek u Konice13:5
220. 10. 2017 19:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Čechovice E4:14
216. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Němčice nad Hanou C13:5
323. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CTJ Sokol Otaslavice C18:0
329. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Brodek u Prostějova B12:6
323. 10. 2017 00:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Čehovice9:9
323. 10. 2017 00:00ST Bílovice ASDH Dětkovice C3:15
323. 10. 2017 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Plumlov12:6
430. 10. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Plumlov6:12
430. 10. 2017 00:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Čechy pod Kosířem11:7
430. 10. 2017 00:00TJ Sokol ČehoviceST Bílovice A14:4
430. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BBabylon Brodek u Konice14:4
403. 11. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad Hanou CTJ Sokol Čechovice E6:12
510. 11. 2017 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Otaslavice C12:6
506. 11. 2017 00:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Němčice nad Hanou C14:4
506. 11. 2017 00:00ST Bílovice ATJ Sokol Brodek u Prostějova B11:7
506. 11. 2017 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Čehovice9:9
506. 11. 2017 00:00TJ Sokol PlumlovSDH Dětkovice C13:5
613. 11. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice CSDH Dětkovice C0:18
613. 11. 2017 00:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Plumlov10:8
613. 11. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Čechy pod Kosířem11:7
613. 11. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CST Bílovice A15:3
619. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice EBabylon Brodek u Konice12:6
720. 11. 2017 00:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Otaslavice C11:7
723. 11. 2017 18:30ST Bílovice ATJ Sokol Čechovice E6:12
720. 11. 2017 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Němčice nad Hanou C16:2
720. 11. 2017 00:00TJ Sokol PlumlovTJ Sokol Brodek u Prostějova B4:14
720. 11. 2017 00:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Čehovice10:8
827. 11. 2017 00:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Čehovice4:14
827. 11. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BSDH Dětkovice C10:8
827. 11. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CTJ Sokol Plumlov12:6
808. 12. 2017 18:30TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Čechy pod Kosířem13:5
827. 11. 2017 00:00Babylon Brodek u KoniceST Bílovice A13:5
904. 12. 2017 00:00ST Bílovice ATJ Sokol Otaslavice C12:6
904. 12. 2017 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemBabylon Brodek u Konice11:7
905. 12. 2017 19:00TJ Sokol PlumlovTJ Sokol Čechovice E4:14
904. 12. 2017 00:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou C13:5
904. 12. 2017 00:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Brodek u Prostějova B12:6
1008. 01. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Brodek u Prostějova B0:18
1008. 01. 2018 00:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Němčice nad Hanou C14:4
1011. 01. 2018 19:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Čechovice E5:13
1008. 01. 2018 00:00TJ Sokol PlumlovBabylon Brodek u Konice8:10
1008. 01. 2018 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemST Bílovice A16:2
1115. 01. 2018 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Otaslavice C18:0
1115. 01. 2018 00:00ST Bílovice ATJ Sokol Plumlov7:11
1115. 01. 2018 00:00Babylon Brodek u KoniceSDH Dětkovice C9:9
1114. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Čehovice9:9
1115. 01. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CTJ Sokol Brodek u Prostějova B4:14
1222. 01. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Němčice nad Hanou C3:15
1212. 02. 2018 19:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Čechovice E7:11
1222. 01. 2018 00:00TJ Sokol ČehoviceBabylon Brodek u Konice12:6
1222. 01. 2018 00:00SDH Dětkovice CST Bílovice A14:4
1222. 01. 2018 00:00TJ Sokol PlumlovTJ Sokol Čechy pod Kosířem17:1
1329. 01. 2018 00:00TJ Sokol PlumlovTJ Sokol Otaslavice C15:3
1329. 01. 2018 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemSDH Dětkovice C9:9
1329. 01. 2018 00:00ST Bílovice ATJ Sokol Čehovice2:16
1329. 01. 2018 00:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Brodek u Prostějova B5:13
1302. 02. 2018 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Němčice nad Hanou C11:7
1411. 03. 2018 18:00
herna Čechovice
TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Čechovice E1:17
1405. 02. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CBabylon Brodek u Konice12:6
1405. 02. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BST Bílovice A11:7
1405. 02. 2018 00:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Čechy pod Kosířem11:7
1405. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Plumlov8:10
1512. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Otaslavice C17:1
1512. 02. 2018 00:00TJ Sokol PlumlovTJ Sokol Čehovice7:11
1512. 02. 2018 00:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Brodek u Prostějova B11:7
1512. 02. 2018 00:00ST Bílovice ATJ Sokol Němčice nad Hanou C5:13
1523. 02. 2018 19:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Čechovice E10:8
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice CBabylon Brodek u Konice3:15
1604. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice EST Bílovice A10:8
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CTJ Sokol Čechy pod Kosířem4:14
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Plumlov11:7
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol ČehoviceSDH Dětkovice C12:6
1726. 02. 2018 00:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Otaslavice C17:1
1726. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Brodek u Prostějova B12:6
1726. 02. 2018 00:00TJ Sokol PlumlovTJ Sokol Němčice nad Hanou C11:7
1705. 03. 2018 19:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Čechovice E9:9
1726. 02. 2018 00:00ST Bílovice ABabylon Brodek u Konice10:8
1805. 03. 2018 00:00TJ Sokol Otaslavice CST Bílovice A2:16
1805. 03. 2018 00:00Babylon Brodek u KoniceTJ Sokol Čechy pod Kosířem9:9
1818. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Plumlov11:7
1805. 03. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou CSDH Dětkovice C3:15
1805. 03. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Čehovice10:8
Regionální soutěž 2
102. 10. 2017 00:00ST Bílovice BKlub stolního tenisu Ohrozim4:14
102. 10. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Brodek u Prostějova C14:4
108. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Němčice nad Hanou D8:10
216. 10. 2017 19:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Čechovice F13:5
209. 10. 2017 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Ondratice E7:11
209. 10. 2017 00:00TJ Sokol Stražisko BST Bílovice B9:9
316. 10. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Stražisko B13:5
322. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čechovice FKlub stolního tenisu Ohrozim6:12
316. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Brodek u Prostějova C6:12
423. 10. 2017 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Němčice nad Hanou D11:7
427. 10. 2017 19:00TJ Sokol Stražisko BTJ Sokol Čechovice F8:10
423. 10. 2017 00:00ST Bílovice BTJ Sokol Ondratice E3:15
505. 11. 2017 17:00TJ Sokol Čechovice FST Bílovice B6:12
530. 10. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Stražisko B9:9
530. 10. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CKlub stolního tenisu Ohrozim8:10
606. 11. 2017 00:00TJ Sokol Stražisko BTJ Sokol Brodek u Prostějova C6:12
606. 11. 2017 00:00ST Bílovice BTJ Sokol Němčice nad Hanou D8:10
606. 11. 2017 19:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Čechovice F14:4
713. 11. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Ondratice E6:12
713. 11. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CST Bílovice B11:7
713. 11. 2017 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Stražisko B16:2
820. 11. 2017 00:00Klub stolního tenisu OhrozimST Bílovice B15:3
820. 11. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Ondratice E9:9
827. 11. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Čechovice F13:5
910. 12. 2017 17:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Brodek u Prostějova C11:7
927. 11. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice EKlub stolního tenisu Ohrozim10:8
927. 11. 2017 00:00ST Bílovice BTJ Sokol Stražisko B6:12
1004. 12. 2017 00:00TJ Sokol Stražisko BTJ Sokol Ondratice E4:14
1005. 12. 2017 19:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Čechovice F15:3
1004. 12. 2017 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Němčice nad Hanou D6:12
1111. 12. 2017 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DKlub stolního tenisu Ohrozim11:7
1116. 12. 2017 16:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Stražisko B8:10
1111. 12. 2017 00:00TJ Sokol Ondratice EST Bílovice B14:4
1210. 01. 2018 18:30ST Bílovice BTJ Sokol Čechovice F11:7
1208. 01. 2018 00:00TJ Sokol Stražisko BTJ Sokol Němčice nad Hanou D4:14
1208. 01. 2018 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Brodek u Prostějova C9:9
1315. 01. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Stražisko B13:5
1315. 01. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DST Bílovice B11:7
1329. 01. 2018 19:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Čechovice F14:4
1426. 01. 2018 19:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Ondratice E3:15
1422. 01. 2018 00:00ST Bílovice BTJ Sokol Brodek u Prostějova C4:14
1422. 01. 2018 00:00TJ Sokol Stražisko BKlub stolního tenisu Ohrozim8:10
1529. 01. 2018 00:00ST Bílovice BKlub stolního tenisu Ohrozim4:14
1529. 01. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Brodek u Prostějova C13:5
1504. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Němčice nad Hanou D5:13
1612. 03. 2018 19:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Čechovice F8:10
1605. 02. 2018 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Ondratice E15:3
1605. 02. 2018 00:00TJ Sokol Stražisko BST Bílovice B9:9
1712. 02. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Stražisko B13:5
1711. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čechovice FKlub stolního tenisu Ohrozim8:10
1712. 02. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Brodek u Prostějova C11:7
1819. 02. 2018 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Němčice nad Hanou D8:10
1822. 02. 2018 18:30TJ Sokol Stražisko BTJ Sokol Čechovice F10:8
1819. 02. 2018 00:00ST Bílovice BTJ Sokol Ondratice E3:15
1914. 03. 2018 18:30TJ Sokol Čechovice FST Bílovice B8:10
1926. 02. 2018 00:00TJ Sokol Němčice nad Hanou DTJ Sokol Stražisko B15:3
1926. 02. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CKlub stolního tenisu Ohrozim6:12
2005. 03. 2018 00:00TJ Sokol Stražisko BTJ Sokol Brodek u Prostějova C8:10
2005. 03. 2018 00:00ST Bílovice BTJ Sokol Němčice nad Hanou D3:15
2023. 03. 2018 18:30TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Ondratice E5:13
2112. 03. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Němčice nad Hanou D10:8
2112. 03. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CST Bílovice B9:9
2112. 03. 2018 00:00Klub stolního tenisu OhrozimTJ Sokol Stražisko B11:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline