Výsledky
Okresní přebor I. třídy
110. 10. 2017 18:30TJ Sokol RovečnéSK Sokol Lhotky B17:1
113. 10. 2017 19:30TJ Sokol Polnička BTK Autocolor Oslavice4:14
115. 10. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Žďár nad Sázavou E10:8
113. 10. 2017 18:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BTJ Sokol Nížkov B16:2
115. 10. 2017 09:00Ostrov nad OslavouTJ Spartak Velká Bíteš13:5
222. 10. 2017 09:00SK Sokol Lhotky BTJ Spartak Velká Bíteš11:7
218. 10. 2017 18:00TJ Sokol Nížkov BOstrov nad Oslavou10:8
222. 10. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B13:5
220. 10. 2017 18:30TK Autocolor OslaviceStolní tenis Velké Meziříčí C12:6
222. 10. 2017 09:00TJ Sokol RovečnéTJ Sokol Polnička B12:6
329. 10. 2017 09:00TJ Sokol Polnička BSK Sokol Lhotky B9:9
329. 10. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Rovečné5:13
327. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BTK Autocolor Oslavice11:7
302. 11. 2017 18:00Ostrov nad OslavouTJ Žďár nad Sázavou E9:9
329. 10. 2017 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Nížkov B9:9
405. 11. 2017 09:00SK Sokol Lhotky BTJ Sokol Nížkov B13:5
405. 11. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Spartak Velká Bíteš12:6
405. 11. 2017 09:00
Ostrov nad Oslavou
TK Autocolor OslaviceOstrov nad Oslavou9:9
405. 11. 2017 09:00TJ Sokol RovečnéTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B13:5
405. 11. 2017 09:00TJ Sokol Polnička BStolní tenis Velké Meziříčí C10:8
510. 11. 2017 17:00Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Sokol Lhotky B8:10
512. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BTJ Sokol Polnička B10:8
512. 11. 2017 09:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Rovečné7:11
511. 11. 2017 15:30
Oslavice
TJ Spartak Velká BítešTK Autocolor Oslavice4:14
512. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Žďár nad Sázavou E7:11
619. 11. 2017 09:00SK Sokol Lhotky BTJ Žďár nad Sázavou E7:11
624. 11. 2017 18:00TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Nížkov B11:7
619. 11. 2017 09:00TJ Sokol RovečnéTJ Spartak Velká Bíteš16:2
619. 11. 2017 09:00TJ Sokol Polnička BOstrov nad Oslavou7:11
619. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B7:11
715. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BSK Sokol Lhotky B11:7
721. 11. 2017 18:00Ostrov nad OslavouStolní tenis Velké Meziříčí C11:7
726. 11. 2017 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Polnička B8:10
701. 12. 2017 19:00TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Rovečné5:13
726. 11. 2017 13:00TJ Žďár nad Sázavou ETK Autocolor Oslavice11:7
803. 12. 2017 09:00SK Sokol Lhotky BTK Autocolor Oslavice11:7
803. 12. 2017 09:00TJ Sokol RovečnéTJ Žďár nad Sázavou E13:5
803. 12. 2017 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Sokol Nížkov B7:11
801. 12. 2017 17:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Spartak Velká Bíteš11:7
803. 12. 2017 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BOstrov nad Oslavou10:8
910. 12. 2017 09:00Ostrov nad OslavouSK Sokol Lhotky B10:8
909. 12. 2017 15:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B4:14
906. 12. 2017 18:00TJ Sokol Nížkov BStolní tenis Velké Meziříčí C9:9
910. 12. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Polnička B14:4
910. 12. 2017 09:00TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Rovečné4:14
1007. 01. 2018 09:00SK Sokol Lhotky BTJ Sokol Rovečné5:13
1007. 01. 2018 09:00TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Polnička B15:3
1007. 01. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou EStolní tenis Velké Meziříčí C13:5
1005. 01. 2018 17:00TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B9:9
1007. 01. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešOstrov nad Oslavou5:13
1114. 01. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Sokol Lhotky B11:7
1111. 01. 2018 18:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Nížkov B9:9
1114. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BTJ Žďár nad Sázavou E13:5
1112. 01. 2018 17:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTK Autocolor Oslavice9:9
1114. 01. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Sokol Rovečné7:11
1227. 01. 2018 17:30SK Sokol Lhotky BTJ Sokol Polnička B16:2
1221. 01. 2018 09:00TJ Sokol RovečnéStolní tenis Velké Meziříčí C15:3
1221. 01. 2018 09:00TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B9:9
1219. 01. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou EOstrov nad Oslavou8:10
1219. 01. 2018 18:00TJ Sokol Nížkov BTJ Spartak Velká Bíteš8:10
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov BSK Sokol Lhotky B15:3
1328. 01. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Žďár nad Sázavou E4:14
1325. 01. 2018 18:00
Oslavice
Ostrov nad OslavouTK Autocolor Oslavice8:10
1328. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BTJ Sokol Rovečné6:12
1327. 01. 2018 13:30Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Polnička B10:8
1404. 02. 2018 09:00SK Sokol Lhotky BStolní tenis Velké Meziříčí C7:11
1404. 02. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B4:14
1404. 02. 2018 09:00TJ Sokol RovečnéOstrov nad Oslavou14:4
1403. 02. 2018 14:00
Velká Bíteš
TK Autocolor OslaviceTJ Spartak Velká Bíteš14:4
1404. 02. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Nížkov B12:6
1509. 02. 2018 18:00TJ Žďár nad Sázavou ESK Sokol Lhotky B10:8
1509. 02. 2018 19:00TJ Sokol Nížkov BTK Autocolor Oslavice11:7
1511. 02. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Rovečné3:15
1509. 02. 2018 19:30Ostrov nad OslavouTJ Sokol Polnička B12:6
1511. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BStolní tenis Velké Meziříčí C15:3
1618. 02. 2018 09:00SK Sokol Lhotky BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B9:9
1616. 02. 2018 17:00Stolní tenis Velké Meziříčí COstrov nad Oslavou8:10
1618. 02. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Spartak Velká Bíteš12:6
1618. 02. 2018 09:00TJ Sokol RovečnéTJ Sokol Nížkov B12:6
1618. 02. 2018 09:00TK Autocolor OslaviceTJ Žďár nad Sázavou E8:10
1723. 02. 2018 18:30TK Autocolor OslaviceSK Sokol Lhotky B13:5
1723. 02. 2018 18:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Rovečné6:12
1725. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Polnička B14:4
1725. 02. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešStolní tenis Velké Meziříčí C4:14
1723. 02. 2018 18:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B8:10
1802. 03. 2018 18:00SK Sokol Lhotky BOstrov nad Oslavou12:6
1804. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BTJ Spartak Velká Bíteš15:3
1802. 03. 2018 17:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Nížkov B10:8
1804. 03. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Žďár nad Sázavou E12:6
1804. 03. 2018 09:00TJ Sokol RovečnéTK Autocolor Oslavice13:5
Okresní přebor II. třídy
115. 10. 2017 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Nové Veselí13:5
115. 10. 2017 09:00TJ ŘečiceTJ Nové Město na Moravě B5:13
115. 10. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Jiskra Vojnův Městec11:7
111. 10. 2017 17:30SK Nové Dvory BFryšava16:2
115. 10. 2017 09:00SK VídeňTJ Netín10:8
218. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové VeselíTJ Netín10:8
220. 10. 2017 18:00FryšavaSK Vídeň5:13
222. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecSK Nové Dvory B8:10
222. 10. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Žďár nad Sázavou F12:6
222. 10. 2017 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Řečice11:7
326. 10. 2017 18:00TJ ŘečiceTJ Sokol Nové Veselí6:12
329. 10. 2017 13:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Ježek Velké Meziříčí7:11
331. 10. 2017 18:00SK Nové Dvory BTJ Nové Město na Moravě B10:8
326. 10. 2017 18:00SK VídeňTJ Jiskra Vojnův Městec13:5
329. 10. 2017 09:00TJ NetínFryšava15:3
405. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nové VeselíFryšava15:3
405. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecTJ Netín12:6
405. 11. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě BSK Vídeň7:11
405. 11. 2017 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Nové Dvory B12:6
405. 11. 2017 09:00TJ ŘečiceTJ Žďár nad Sázavou F4:14
512. 11. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Sokol Nové Veselí12:6
512. 11. 2017 09:00SK Nové Dvory BTJ Řečice12:6
512. 11. 2017 09:00SK VídeňSK Ježek Velké Meziříčí12:6
512. 11. 2017 09:00TJ NetínTJ Nové Město na Moravě B12:6
512. 11. 2017 09:00FryšavaTJ Jiskra Vojnův Městec2:16
619. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Jiskra Vojnův Městec10:8
619. 11. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě BFryšava12:6
619. 11. 2017 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Netín12:6
615. 11. 2017 18:00TJ ŘečiceSK Vídeň4:14
619. 11. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Nové Dvory B10:8
721. 11. 2017 18:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Nové Veselí13:5
726. 11. 2017 09:00SK VídeňTJ Žďár nad Sázavou F10:8
726. 11. 2017 09:00TJ NetínTJ Řečice10:8
726. 11. 2017 09:00FryšavaSK Ježek Velké Meziříčí6:12
726. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecTJ Nové Město na Moravě B10:8
803. 12. 2017 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Nové Město na Moravě B6:12
803. 12. 2017 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Jiskra Vojnův Městec11:7
803. 12. 2017 09:00TJ ŘečiceFryšava12:6
803. 12. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Netín15:3
801. 12. 2017 18:00SK Nové Dvory BSK Vídeň9:9
906. 12. 2017 18:00SK VídeňTJ Sokol Nové Veselí17:1
910. 12. 2017 09:00TJ NetínSK Nové Dvory B6:12
910. 12. 2017 09:00FryšavaTJ Žďár nad Sázavou F9:9
910. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecTJ Řečice12:6
910. 12. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě BSK Ježek Velké Meziříčí10:8
1007. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Ježek Velké Meziříčí6:12
1007. 01. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Řečice16:2
1007. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecTJ Žďár nad Sázavou F7:11
1007. 01. 2018 09:00FryšavaSK Nové Dvory B9:9
1002. 01. 2018 18:00TJ NetínSK Vídeň7:11
1111. 01. 2018 18:00TJ NetínTJ Sokol Nové Veselí10:8
1110. 01. 2018 18:00SK VídeňFryšava14:4
1114. 01. 2018 09:00SK Nové Dvory BTJ Jiskra Vojnův Městec11:7
1114. 01. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Nové Město na Moravě B8:10
1114. 01. 2018 10:00TJ ŘečiceSK Ježek Velké Meziříčí8:10
1221. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Řečice11:7
1221. 01. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Žďár nad Sázavou F10:8
1221. 01. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BSK Nové Dvory B12:6
1221. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecSK Vídeň5:13
1219. 01. 2018 18:30FryšavaTJ Netín1:17
1324. 01. 2018 18:00FryšavaTJ Sokol Nové Veselí5:13
1328. 01. 2018 09:00TJ NetínTJ Jiskra Vojnův Městec9:9
1325. 01. 2018 18:00SK VídeňTJ Nové Město na Moravě B11:7
1325. 01. 2018 18:00SK Nové Dvory BSK Ježek Velké Meziříčí10:8
1328. 01. 2018 13:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Řečice15:3
1404. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Žďár nad Sázavou F7:11
1404. 02. 2018 09:00TJ ŘečiceSK Nové Dvory B5:13
1404. 02. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Vídeň12:6
1404. 02. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Netín12:6
1401. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Vojnův MěstecFryšava16:2
1511. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecTJ Sokol Nové Veselí12:6
1509. 02. 2018 18:00FryšavaTJ Nové Město na Moravě B3:15
1511. 02. 2018 09:00TJ NetínSK Ježek Velké Meziříčí6:12
1508. 02. 2018 18:00SK VídeňTJ Řečice12:6
1509. 02. 2018 18:00SK Nové Dvory BTJ Žďár nad Sázavou F10:8
1618. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Nové Dvory B8:10
1616. 02. 2018 18:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Vídeň14:4
1618. 02. 2018 09:00TJ ŘečiceTJ Netín9:9
1618. 02. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíFryšava16:2
1618. 02. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Jiskra Vojnův Městec6:12
1716. 01. 2018 18:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Nové Veselí12:6
1725. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Vojnův MěstecSK Ježek Velké Meziříčí8:10
1725. 02. 2018 09:00FryšavaTJ Řečice3:15
1725. 02. 2018 09:00TJ NetínTJ Žďár nad Sázavou F2:16
1723. 02. 2018 18:30SK VídeňSK Nové Dvory B13:5
1804. 03. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Vídeň9:9
1804. 03. 2018 09:00SK Nové Dvory BTJ Netín15:3
1804. 03. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou FFryšava12:6
1804. 03. 2018 09:00TJ ŘečiceTJ Jiskra Vojnův Městec6:12
1804. 03. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Nové Město na Moravě B9:9
Okresní přebor III. třídy
115. 10. 2017 09:00TJ Netín BTJ Bory5:13
115. 10. 2017 09:00TJ Sokol Nížkov CKST Borovnice8:10
113. 10. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou GTJ Sokol Malá Losenice10:8
115. 10. 2017 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Polnička C13:5
121. 10. 2017 15:00
Velká Bíteš
TJ ŠkrdloviceTJ Spartak Velká Bíteš B0:18wo
222. 10. 2017 09:00TJ BoryTJ Spartak Velká Bíteš B7:11
226. 10. 2017 18:00TJ Sokol Polnička CTJ Škrdlovice18:0wo
222. 10. 2017 09:00TJ Sokol Malá LoseniceTK Autocolor Oslavice B5:13
222. 10. 2017 09:00KST BorovniceTJ Žďár nad Sázavou G15:3
222. 10. 2017 09:00TJ Netín BTJ Sokol Nížkov C11:7
310. 11. 2017 18:00TJ Sokol Nížkov CTJ Bory13:5
327. 10. 2017 18:30
Netín
TJ Žďár nad Sázavou GTJ Netín B14:4
326. 10. 2017 18:30
Borovnice
TK Autocolor Oslavice BKST Borovnice10:8
329. 10. 2017 09:00TJ ŠkrdloviceTJ Sokol Malá Losenice9:9
329. 10. 2017 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Polnička C13:5
405. 11. 2017 09:00TJ BoryTJ Sokol Polnička C8:10
401. 11. 2017 18:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Spartak Velká Bíteš B2:16
409. 11. 2017 18:00KST BorovniceTJ Škrdlovice15:3
402. 11. 2017 19:30TJ Netín BTK Autocolor Oslavice B1:17
405. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Žďár nad Sázavou G14:4
512. 11. 2017 09:00TJ Žďár nad Sázavou GTJ Bory12:6
512. 11. 2017 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Nížkov C9:9
512. 11. 2017 09:00TJ ŠkrdloviceTJ Netín B7:11
511. 11. 2017 18:00
Borovnice
TJ Spartak Velká Bíteš BKST Borovnice10:8
512. 11. 2017 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Sokol Malá Losenice12:6
619. 11. 2017 09:00TJ BoryTJ Sokol Malá Losenice10:8
619. 11. 2017 09:00KST BorovniceTJ Sokol Polnička C11:7
618. 11. 2017 18:00TJ Netín BTJ Spartak Velká Bíteš B2:16
622. 11. 2017 18:00TJ Sokol Nížkov CTJ Škrdlovice16:2
610. 11. 2017 18:00TJ Žďár nad Sázavou GTK Autocolor Oslavice B10:8
726. 11. 2017 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Bory10:8
724. 11. 2017 18:00
Žďár
TJ ŠkrdloviceTJ Žďár nad Sázavou G9:9
726. 11. 2017 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Nížkov C7:11
726. 11. 2017 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Netín B15:3
726. 11. 2017 09:00TJ Sokol Malá LoseniceKST Borovnice12:6
803. 12. 2017 09:00TJ BoryKST Borovnice6:12
803. 12. 2017 09:00TJ Netín BTJ Sokol Malá Losenice10:8
804. 12. 2017 18:30TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Polnička C10:8
808. 12. 2017 18:00TJ Žďár nad Sázavou GTJ Spartak Velká Bíteš B9:9
828. 11. 2017 18:00TK Autocolor Oslavice BTJ Škrdlovice17:1
905. 01. 2018 18:00TJ ŠkrdloviceTJ Bory9:9
905. 12. 2017 19:00
Oslavice
TJ Spartak Velká Bíteš BTK Autocolor Oslavice B8:10
907. 12. 2017 18:00TJ Sokol Polnička CTJ Žďár nad Sázavou G7:11
908. 12. 2017 18:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Sokol Nížkov C5:13
910. 12. 2017 09:00KST BorovniceTJ Netín B11:7
1007. 01. 2018 09:00TJ BoryTJ Netín B12:6
1007. 01. 2018 09:00KST BorovniceTJ Sokol Nížkov C13:5
1007. 01. 2018 09:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Žďár nad Sázavou G12:6
1007. 01. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTK Autocolor Oslavice B9:9
1007. 01. 2018 09:00
Škrdlovice
TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Škrdlovice13:5
1114. 01. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Bory11:7
1104. 01. 2018 18:00
Polnička
TJ ŠkrdloviceTJ Sokol Polnička C5:13
1114. 01. 2018 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Malá Losenice11:7
1114. 01. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou GKST Borovnice9:9
1114. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Netín B10:8
1219. 01. 2018 18:30TJ BoryTJ Sokol Nížkov C8:10
1221. 01. 2018 09:00
Žďár
TJ Netín BTJ Žďár nad Sázavou G6:12
1216. 01. 2018 18:00
Oslavice
KST BorovniceTK Autocolor Oslavice B5:13
1221. 01. 2018 09:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Škrdlovice13:5
1221. 01. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Spartak Velká Bíteš B6:12
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Bory9:9
1323. 01. 2018 18:30TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Malá Losenice13:5
1301. 02. 2018 18:00TJ ŠkrdloviceKST Borovnice6:12
1328. 01. 2018 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Netín B15:3
1328. 01. 2018 13:00TJ Žďár nad Sázavou GTJ Sokol Nížkov C3:15
1404. 02. 2018 09:00TJ BoryTJ Žďár nad Sázavou G13:5
1404. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov CTK Autocolor Oslavice B9:9
1404. 02. 2018 09:00TJ Netín BTJ Škrdlovice13:5
1404. 02. 2018 09:00
Velká Bíteš
KST BorovniceTJ Spartak Velká Bíteš B8:10
1402. 02. 2018 18:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Sokol Polnička C12:6
1511. 02. 2018 09:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Bory12:6
1511. 02. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CKST Borovnice12:6
1516. 02. 2018 18:30TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Netín B15:3
1511. 02. 2018 09:00
Nížkov
TJ ŠkrdloviceTJ Sokol Nížkov C6:12
1512. 01. 2018 18:00TK Autocolor Oslavice BTJ Žďár nad Sázavou G13:5
1618. 02. 2018 09:00TJ BoryTK Autocolor Oslavice B9:9
1615. 02. 2018 18:00
Škrdlovice
TJ Žďár nad Sázavou GTJ Škrdlovice10:8
1618. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Spartak Velká Bíteš B9:9
1618. 02. 2018 09:00TJ Netín BTJ Sokol Polnička C5:13
1620. 02. 2018 18:00KST BorovniceTJ Sokol Malá Losenice9:9
1725. 02. 2018 09:00KST BorovniceTJ Bory8:10
1723. 02. 2018 18:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Netín B12:6
1725. 02. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Sokol Nížkov C13:5
1723. 02. 2018 18:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Žďár nad Sázavou G16:2
1720. 02. 2018 18:00TJ ŠkrdloviceTK Autocolor Oslavice B2:16
1804. 03. 2018 09:00TJ BoryTJ Škrdlovice14:4
1804. 03. 2018 09:00
Velká Bíteš
TK Autocolor Oslavice BTJ Spartak Velká Bíteš B8:10
1802. 02. 2018 18:00TJ Žďár nad Sázavou GTJ Sokol Polnička C10:8
1802. 03. 2018 18:00
Malá Losenice
TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Malá Losenice11:7
1801. 03. 2018 18:00TJ Netín BKST Borovnice10:8
Okresní přebor IV. třídy
115. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rovečné BSK Sokol Lhotky C14:4
113. 10. 2017 18:00SK Dolní HeřmaniceSK Sázava7:11
115. 10. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DOrel Bystřice n.P.8:10
115. 10. 2017 09:00SK VepřováTJ Sokol Jámy7:11
115. 10. 2017 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Poděšín11:7
222. 10. 2017 11:30SK Sokol Lhotky CTJ Poděšín12:6
222. 10. 2017 09:00TJ Sokol JámyTJ Sokol Nové Veselí B12:6
222. 10. 2017 10:00Orel Bystřice n.P.SK Vepřová14:4
222. 10. 2017 09:00SK SázavaStolní tenis Velké Meziříčí D12:6
222. 10. 2017 11:30TJ Sokol Rovečné BSK Dolní Heřmanice16:2
329. 10. 2017 09:00SK Dolní HeřmaniceSK Sokol Lhotky C9:9
329. 10. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Rovečné B0:18
327. 10. 2017 18:00SK VepřováSK Sázava10:8
329. 10. 2017 09:00TJ Sokol Nové Veselí BOrel Bystřice n.P.4:14
329. 10. 2017 11:30
Jámy
TJ PoděšínTJ Sokol Jámy8:10
405. 11. 2017 11:30SK Sokol Lhotky CTJ Sokol Jámy10:8
405. 11. 2017 10:00Orel Bystřice n.P.TJ Poděšín9:9
405. 11. 2017 09:00SK SázavaTJ Sokol Nové Veselí B13:5
405. 11. 2017 11:30TJ Sokol Rovečné BSK Vepřová8:10
405. 11. 2017 09:00SK Dolní HeřmaniceStolní tenis Velké Meziříčí D12:6
512. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Sokol Lhotky C10:8
512. 11. 2017 09:00SK VepřováSK Dolní Heřmanice9:9
503. 11. 2017 19:30TJ Sokol Nové Veselí BTJ Sokol Rovečné B4:14
512. 11. 2017 09:00
Sázava
TJ PoděšínSK Sázava9:9
512. 11. 2017 09:00TJ Sokol JámyOrel Bystřice n.P.8:10
619. 11. 2017 11:30SK Sokol Lhotky COrel Bystřice n.P.11:7
617. 11. 2017 18:00SK SázavaTJ Sokol Jámy13:5
619. 11. 2017 11:30TJ Sokol Rovečné BTJ Poděšín14:4
619. 11. 2017 09:00SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Nové Veselí B10:8
619. 11. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Vepřová2:16
724. 11. 2017 18:00SK VepřováSK Sokol Lhotky C7:11
726. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nové Veselí BStolní tenis Velké Meziříčí D12:6
726. 11. 2017 17:00
Dolní Heřmanice
TJ PoděšínSK Dolní Heřmanice13:5
726. 11. 2017 09:00TJ Sokol JámyTJ Sokol Rovečné B8:10
726. 11. 2017 10:00Orel Bystřice n.P.SK Sázava12:6
803. 12. 2017 11:30SK Sokol Lhotky CSK Sázava14:4
803. 12. 2017 11:30TJ Sokol Rovečné BOrel Bystřice n.P.14:4
803. 12. 2017 09:00SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Jámy12:6
803. 12. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Poděšín8:10
803. 12. 2017 09:00SK VepřováTJ Sokol Nové Veselí B8:10
915. 12. 2017 19:30TJ Sokol Nové Veselí BSK Sokol Lhotky C9:9
910. 12. 2017 09:00TJ PoděšínSK Vepřová13:5
910. 12. 2017 09:00TJ Sokol JámyStolní tenis Velké Meziříčí D18:0
910. 12. 2017 10:00Orel Bystřice n.P.SK Dolní Heřmanice12:6
910. 12. 2017 09:00
Rovečné
SK SázavaTJ Sokol Rovečné B5:13
1012. 01. 2018 18:00SK Sokol Lhotky CTJ Sokol Rovečné B8:10
1007. 01. 2018 09:00SK SázavaSK Dolní Heřmanice3:15
1007. 01. 2018 10:00Orel Bystřice n.P.Stolní tenis Velké Meziříčí D11:7
1007. 01. 2018 09:00TJ Sokol JámySK Vepřová7:11
1007. 01. 2018 09:00TJ PoděšínTJ Sokol Nové Veselí B8:10
1111. 01. 2018 19:00TJ PoděšínSK Sokol Lhotky C7:11
1114. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Sokol Jámy11:7
1114. 01. 2018 09:00SK VepřováOrel Bystřice n.P.11:7
1114. 01. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Sázava3:15
1114. 01. 2018 09:00SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Rovečné B8:10
1218. 01. 2018 18:00SK Sokol Lhotky CSK Dolní Heřmanice8:10
1221. 01. 2018 11:30TJ Sokol Rovečné BStolní tenis Velké Meziříčí D13:5
1221. 01. 2018 09:00SK SázavaSK Vepřová10:8
1221. 01. 2018 10:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Nové Veselí B15:3
1221. 01. 2018 09:00
Poděšín
TJ Sokol JámyTJ Poděšín6:12
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol JámySK Sokol Lhotky C7:11
1328. 01. 2018 09:00TJ PoděšínOrel Bystřice n.P.8:10
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BSK Sázava10:8
1328. 01. 2018 09:00SK VepřováTJ Sokol Rovečné B4:14
1326. 01. 2018 17:30Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Dolní Heřmanice2:16
1402. 02. 2018 18:00SK Sokol Lhotky CStolní tenis Velké Meziříčí D16:2
1404. 02. 2018 09:00SK Dolní HeřmaniceSK Vepřová12:6
1404. 02. 2018 11:30TJ Sokol Rovečné BTJ Sokol Nové Veselí B12:6
1404. 02. 2018 09:00
Poděšín
SK SázavaTJ Poděšín7:11
1404. 02. 2018 10:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Jámy9:9
1511. 02. 2018 10:00Orel Bystřice n.P.SK Sokol Lhotky C11:7
1517. 02. 2018 18:00TJ Sokol JámySK Sázava12:6
1511. 02. 2018 09:00TJ PoděšínTJ Sokol Rovečné B6:12
1507. 02. 2018 18:30TJ Sokol Nové Veselí BSK Dolní Heřmanice10:8
1511. 02. 2018 09:00SK VepřováStolní tenis Velké Meziříčí D13:5
1616. 02. 2018 19:00SK Sokol Lhotky CSK Vepřová12:6
1618. 02. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Nové Veselí B0:18
1618. 02. 2018 09:00
Poděšín
SK Dolní HeřmaniceTJ Poděšín7:11
1618. 02. 2018 11:30TJ Sokol Rovečné BTJ Sokol Jámy11:7
1618. 02. 2018 09:00SK SázavaOrel Bystřice n.P.7:11
1725. 02. 2018 09:00SK SázavaSK Sokol Lhotky C7:11
1725. 02. 2018 10:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Rovečné B6:12
1725. 02. 2018 09:00TJ Sokol JámySK Dolní Heřmanice9:9
1725. 02. 2018 09:00TJ PoděšínStolní tenis Velké Meziříčí D18:0
1725. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BSK Vepřová15:3
1803. 03. 2018 18:00SK Sokol Lhotky CTJ Sokol Nové Veselí B13:5
1804. 03. 2018 09:00SK VepřováTJ Poděšín5:13
1804. 03. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Jámy0:18
1804. 03. 2018 09:00SK Dolní HeřmaniceOrel Bystřice n.P.5:13
1804. 03. 2018 09:00
Sázava
TJ Sokol Rovečné BSK Sázava9:9
Okresní přebor V. třídy
114. 10. 2017 15:30TJ Spartak Velká Bíteš CSK Moravec6:12
115. 10. 2017 11:30TJ Sokol Nížkov DTJ Nové Město na Moravě C6:12
115. 10. 2017 09:00TJ Velká LoseniceSK Světnov6:12
113. 10. 2017 18:00Sokol VlkovSK Dolní Heřmanice B9:9
115. 10. 2017 11:00TJ Sokol Nové Veselí CTJ Poděšín B3:15
222. 10. 2017 09:00SK MoravecTJ Poděšín B13:5
221. 10. 2017 18:00SK Dolní Heřmanice BTJ Sokol Nové Veselí C7:11
222. 10. 2017 09:00
Vlkov
SK SvětnovSokol Vlkov8:10
222. 10. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Velká Losenice13:5
228. 10. 2017 15:30TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Nížkov D8:10
329. 10. 2017 11:30TJ Sokol Nížkov DSK Moravec2:16
329. 10. 2017 09:00TJ Velká LoseniceTJ Spartak Velká Bíteš C6:12
327. 10. 2017 18:00Sokol VlkovTJ Nové Město na Moravě C13:5
329. 10. 2017 11:00TJ Sokol Nové Veselí CSK Světnov4:14
302. 11. 2017 18:00
Dolní Heřmanice
TJ Poděšín BSK Dolní Heřmanice B14:4
405. 11. 2017 09:00SK MoravecSK Dolní Heřmanice B17:1
405. 11. 2017 09:00SK SvětnovTJ Poděšín B8:10
405. 11. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Sokol Nové Veselí C14:4
405. 11. 2017 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CSokol Vlkov13:5
431. 10. 2017 18:00TJ Sokol Nížkov DTJ Velká Losenice10:8
512. 11. 2017 09:00TJ Velká LoseniceSK Moravec1:17
511. 11. 2017 16:00Sokol VlkovTJ Sokol Nížkov D8:10
512. 11. 2017 11:00TJ Sokol Nové Veselí CTJ Spartak Velká Bíteš C4:14
512. 11. 2017 09:00TJ Poděšín BTJ Nové Město na Moravě C8:10
510. 11. 2017 18:15
Světnov
SK Dolní Heřmanice BSK Světnov4:14
619. 11. 2017 09:00SK MoravecSK Světnov10:8
619. 11. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Dolní Heřmanice B10:8
619. 11. 2017 09:00
Poděšín
TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Poděšín B6:12
619. 11. 2017 11:30TJ Sokol Nížkov DTJ Sokol Nové Veselí C11:7
619. 11. 2017 09:00TJ Velká LoseniceSokol Vlkov11:7
726. 11. 2017 10:00
Moravec
Sokol VlkovSK Moravec6:12
726. 11. 2017 11:00TJ Sokol Nové Veselí CTJ Velká Losenice7:11
721. 11. 2017 18:30TJ Poděšín BTJ Sokol Nížkov D11:7
726. 11. 2017 13:00SK Dolní Heřmanice BTJ Spartak Velká Bíteš C10:8
726. 11. 2017 09:00SK SvětnovTJ Nové Město na Moravě C10:8
803. 12. 2017 09:00SK MoravecTJ Nové Město na Moravě C11:7
803. 12. 2017 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CSK Světnov7:11
801. 12. 2017 18:00
Dolní Heřmanice
TJ Sokol Nížkov DSK Dolní Heřmanice B13:5
803. 12. 2017 09:00TJ Velká LoseniceTJ Poděšín B4:14
802. 12. 2017 16:00Sokol VlkovTJ Sokol Nové Veselí C13:5
910. 12. 2017 11:00TJ Sokol Nové Veselí CSK Moravec2:16
910. 12. 2017 09:00TJ Poděšín BSokol Vlkov12:6
908. 12. 2017 18:00SK Dolní Heřmanice BTJ Velká Losenice12:6
910. 12. 2017 09:00SK SvětnovTJ Sokol Nížkov D11:7
910. 12. 2017 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Spartak Velká Bíteš C5:13
1006. 01. 2018 15:00
Velká Bíteš
SK MoravecTJ Spartak Velká Bíteš C6:12
1007. 01. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Sokol Nížkov D12:6
1007. 01. 2018 09:00SK SvětnovTJ Velká Losenice15:3
1005. 01. 2018 18:00SK Dolní Heřmanice BSokol Vlkov6:12
1007. 01. 2018 09:00TJ Poděšín BTJ Sokol Nové Veselí C11:7
1109. 01. 2018 18:00TJ Poděšín BSK Moravec4:14
1114. 01. 2018 11:00TJ Sokol Nové Veselí CSK Dolní Heřmanice B12:6
1114. 01. 2018 09:00
Světnov
Sokol VlkovSK Světnov4:14
1114. 01. 2018 09:00TJ Velká LoseniceTJ Nové Město na Moravě C5:13
1113. 01. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov DTJ Spartak Velká Bíteš C7:11
1224. 01. 2018 18:00SK MoravecTJ Sokol Nížkov D14:4
1221. 01. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Velká Losenice8:10
1219. 01. 2018 17:00TJ Nové Město na Moravě CSokol Vlkov13:5
1221. 01. 2018 09:00SK SvětnovTJ Sokol Nové Veselí C17:1
1221. 01. 2018 09:00
Poděšín
SK Dolní Heřmanice BTJ Poděšín B9:9
1326. 01. 2018 18:00SK Dolní Heřmanice BSK Moravec4:14
1328. 01. 2018 09:00TJ Poděšín BSK Světnov4:14
1328. 01. 2018 11:00TJ Sokol Nové Veselí CTJ Nové Město na Moravě C7:11
1326. 01. 2018 18:00Sokol VlkovTJ Spartak Velká Bíteš C9:9
1328. 01. 2018 09:00TJ Velká LoseniceTJ Sokol Nížkov D9:9
1404. 02. 2018 09:00SK MoravecTJ Velká Losenice17:1
1404. 02. 2018 11:30TJ Sokol Nížkov DSokol Vlkov13:5
1403. 02. 2018 14:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Nové Veselí C8:10
1404. 02. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Poděšín B14:4
1404. 02. 2018 09:00SK SvětnovSK Dolní Heřmanice B15:3
1511. 02. 2018 09:00SK SvětnovSK Moravec7:11
1511. 02. 2018 09:00SK Dolní Heřmanice BTJ Nové Město na Moravě C3:15
1509. 02. 2018 18:30
Velká Bíteš
TJ Poděšín BTJ Spartak Velká Bíteš C2:16
1511. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí CTJ Sokol Nížkov D9:9
1509. 02. 2018 16:00Sokol VlkovTJ Velká Losenice9:9
1615. 02. 2018 18:00
Vlkov
SK MoravecSokol Vlkov15:3
1618. 02. 2018 13:00TJ Velká LoseniceTJ Sokol Nové Veselí C14:4
1614. 02. 2018 18:00TJ Sokol Nížkov DTJ Poděšín B12:6
1618. 02. 2018 17:00
Dolní Heřmanice
TJ Spartak Velká Bíteš CSK Dolní Heřmanice B10:8
1618. 02. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Světnov8:10
1725. 02. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Moravec10:8
1725. 02. 2018 09:00SK SvětnovTJ Spartak Velká Bíteš C18:0
1723. 02. 2018 18:00
Nížkov
SK Dolní Heřmanice BTJ Sokol Nížkov D8:10
1725. 02. 2018 09:00TJ Poděšín BTJ Velká Losenice9:9
1725. 02. 2018 11:00TJ Sokol Nové Veselí CSokol Vlkov8:10
1802. 03. 2018 16:30SK MoravecTJ Sokol Nové Veselí C15:3
1802. 03. 2018 18:00Sokol VlkovTJ Poděšín B10:8
1804. 03. 2018 09:00TJ Velká LoseniceSK Dolní Heřmanice B17:1
1804. 03. 2018 11:30TJ Sokol Nížkov DSK Světnov0:18wo
1804. 03. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Nové Město na Moravě C7:11
Okresní soutěž
115. 10. 2017 11:30TJ Sokol Jámy CSK Nové Dvory C5:13
115. 10. 2017 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Sněžné13:5
115. 10. 2017 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Sokol Jámy B1:17
218. 10. 2017 18:00SK Moravec BTJ Sokol Jámy B4:14
222. 10. 2017 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Polnička D13:5
222. 10. 2017 09:00SK Nové Dvory CTJ Sokol Malá Losenice B7:11
328. 10. 2017 20:00TJ Sokol Jámy CSK Moravec B4:14
302. 11. 2017 18:30KST Borovnice BSK Nové Dvory C12:6
311. 11. 2017 09:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Sněžné5:13
405. 11. 2017 11:30SK Moravec BTJ Sokol Sněžné9:9
405. 11. 2017 09:00SK Nové Dvory CTJ Sokol Polnička D7:11
405. 11. 2017 11:30TJ Sokol Jámy CTJ Sokol Malá Losenice B3:15
509. 11. 2017 18:00TJ Sokol Malá Losenice BSK Moravec B13:5
512. 11. 2017 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Jámy C14:4
510. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jámy BSK Nové Dvory C10:8
619. 11. 2017 09:00SK Nové Dvory CTJ Sokol Sněžné7:11
619. 11. 2017 11:30TJ Sokol Jámy CTJ Sokol Polnička D4:14
619. 11. 2017 09:00TJ Sokol Malá Losenice BKST Borovnice B8:10
726. 11. 2017 09:00KST Borovnice BSK Moravec B15:3
726. 11. 2017 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Sokol Malá Losenice B5:13
725. 11. 2017 18:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Jámy C14:4
803. 12. 2017 11:30SK Moravec BSK Nové Dvory C17:1
803. 12. 2017 09:00TJ Sokol Jámy CTJ Sokol Sněžné3:15
803. 12. 2017 09:00TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Jámy B12:6
803. 12. 2017 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Polnička D13:5
910. 12. 2017 09:00TJ Sokol Polnička DSK Moravec B7:11
909. 12. 2017 18:00TJ Sokol Jámy BKST Borovnice B6:12
910. 12. 2017 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Malá Losenice B3:15
1007. 01. 2018 09:00SK Nové Dvory CTJ Sokol Jámy C10:8
1007. 01. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéKST Borovnice B5:13
1007. 01. 2018 09:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Polnička D9:9
1112. 01. 2018 18:00TJ Sokol Jámy BSK Moravec B12:6
1114. 01. 2018 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Sokol Sněžné9:9
1111. 01. 2018 18:00TJ Sokol Malá Losenice BSK Nové Dvory C13:5
1221. 01. 2018 11:30SK Moravec BTJ Sokol Jámy C13:5
1221. 01. 2018 09:00SK Nové Dvory CKST Borovnice B4:14
1221. 01. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Jámy B12:6
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéSK Moravec B14:4
1317. 12. 2017 09:00TJ Sokol Polnička DSK Nové Dvory C15:3
1328. 01. 2018 09:00TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Jámy C15:3
1404. 02. 2018 11:30SK Moravec BTJ Sokol Malá Losenice B6:12
1402. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jámy CKST Borovnice B6:12
1402. 02. 2018 18:00SK Nové Dvory CTJ Sokol Jámy B7:11
1511. 02. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéSK Nové Dvory C16:2
1511. 02. 2018 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Sokol Jámy C8:10
1511. 02. 2018 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Malá Losenice B9:9
1618. 02. 2018 09:00SK Moravec BKST Borovnice B10:8
1623. 02. 2018 18:00TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Polnička D14:4
1629. 12. 2017 18:00TJ Sokol Jámy CTJ Sokol Jámy B7:11
1725. 02. 2018 09:00SK Nové Dvory CSK Moravec B4:14
1725. 02. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Jámy C13:5
1701. 03. 2018 18:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Malá Losenice B5:13
1725. 02. 2018 09:00TJ Sokol Polnička DKST Borovnice B6:12
1802. 03. 2018 18:00SK Moravec BTJ Sokol Polnička D10:8
1804. 03. 2018 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Jámy B18:0wo
1804. 03. 2018 09:00TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Sněžné9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS