Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
104. 10. 2017 18:15KST Darkovice ATTC Bolatice C11:7
105. 10. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov AKST Oldřišov A12:6
107. 10. 2017 17:00TJ SK Kravaře AKST Slezan Opava C5:13
102. 10. 2017 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ Sokol Bobrovníky A1:17
106. 10. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Bobrovníky B11:7
105. 10. 2017 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Kateřinky C10:8
213. 10. 2017 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Kateřinky C6:12
209. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Chvalíkovice A6:12
216. 10. 2017 18:30TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Chvalíkovice B10:8
213. 10. 2017 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Dolní Životice A13:5
209. 10. 2017 17:00KST Oldřišov ATJ SK Kravaře A11:7
210. 10. 2017 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Děhylov A9:9
319. 10. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov ATTC Bolatice C6:12
321. 10. 2017 17:00TJ SK Kravaře AKST Darkovice A3:15
320. 10. 2017 18:15TJ Sokol Dolní Životice AKST Oldřišov A12:6
320. 10. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BKST Slezan Opava C10:8
320. 10. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Bobrovníky A10:8
320. 10. 2017 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Bobrovníky B14:4
427. 10. 2017 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Bobrovníky B15:3
427. 10. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Kateřinky C13:5
427. 10. 2017 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Chvalíkovice A11:7
427. 10. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BKST Oldřišov A14:4
425. 10. 2017 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Dolní Životice A16:2
426. 10. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov ATJ SK Kravaře A14:4
504. 11. 2017 17:00TJ SK Kravaře ATTC Bolatice C3:15
503. 11. 2017 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ Sokol Děhylov A8:10
503. 11. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BKST Darkovice A7:11
503. 11. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice AKST Oldřišov A14:4
503. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kateřinky CKST Slezan Opava C11:7
530. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Bobrovníky A5:13
603. 11. 2017 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Bobrovníky A9:9
610. 11. 2017 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Bobrovníky B12:6
606. 11. 2017 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Kateřinky C8:10
608. 11. 2017 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Chvalíkovice A17:1
612. 11. 2017 08:30TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Děhylov A5:13
611. 11. 2017 17:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Dolní Životice A6:12
717. 11. 2017 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATTC Bolatice C5:13
716. 11. 2017 19:45TJ Sokol Chvalíkovice BTJ SK Kravaře A15:3
717. 11. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Děhylov A10:8
717. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kateřinky CKST Darkovice A9:9
713. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bobrovníky BKST Oldřišov A14:4
715. 11. 2017 18:30TJ Sokol Bobrovníky AKST Slezan Opava C13:5
824. 11. 2017 18:30TTC Bolatice CKST Slezan Opava C11:7
820. 11. 2017 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Bobrovníky A11:7
822. 11. 2017 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Bobrovníky B14:4
823. 11. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Kateřinky C9:9
825. 11. 2017 17:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Chvalíkovice A3:15
824. 11. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Dolní Životice A18:0
901. 12. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BTTC Bolatice C9:9
901. 12. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Dolní Životice A8:10
901. 12. 2017 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ SK Kravaře A16:2
927. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Děhylov A3:15
901. 12. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky AKST Darkovice A12:6
901. 12. 2017 17:00KST Slezan Opava CKST Oldřišov A10:8
1008. 12. 2017 18:30TTC Bolatice CKST Oldřišov A12:6
1006. 12. 2017 18:15KST Darkovice AKST Slezan Opava C12:6
1007. 12. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Bobrovníky A9:9
1009. 12. 2017 17:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Bobrovníky B7:11
1008. 12. 2017 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ Sokol Kateřinky C9:9
1008. 12. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Chvalíkovice A6:12
1115. 12. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice ATTC Bolatice C9:9
1115. 12. 2017 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Chvalíkovice B8:10
1111. 12. 2017 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Dolní Životice A9:9
1115. 12. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ SK Kravaře A14:4
1115. 12. 2017 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Děhylov A5:13
1111. 12. 2017 17:00KST Oldřišov AKST Darkovice A6:12
1212. 01. 2018 18:00TTC Bolatice CKST Darkovice A8:10
1208. 01. 2018 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Děhylov A12:6
1212. 01. 2018 17:00KST Slezan Opava CTJ SK Kravaře A15:3
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Dolní Životice A18:0
1208. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Chvalíkovice B7:11
1212. 01. 2018 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Chvalíkovice A6:12
1319. 01. 2018 19:00TJ Sokol Kateřinky CTTC Bolatice C9:9
1319. 01. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Bobrovníky B11:7
1319. 01. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Bobrovníky A6:12
1319. 01. 2018 18:15TJ Sokol Dolní Životice AKST Slezan Opava C7:11
1320. 01. 2018 17:00TJ SK Kravaře AKST Oldřišov A5:13
1318. 01. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov AKST Darkovice A10:8
1426. 01. 2018 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Děhylov A9:9
1424. 01. 2018 18:15KST Darkovice ATJ SK Kravaře A16:2
1422. 01. 2018 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Dolní Životice A9:9
1426. 01. 2018 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Chvalíkovice B8:10
1424. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Chvalíkovice A10:8
1422. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Kateřinky C9:9
1529. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTTC Bolatice C9:9
1502. 02. 2018 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Bobrovníky A10:8
1504. 01. 2018 19:00TJ Sokol Chvalíkovice AKST Slezan Opava C10:8
1529. 01. 2018 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Chvalíkovice B8:10
1502. 02. 2018 18:15TJ Sokol Dolní Životice AKST Darkovice A5:13
1503. 02. 2018 17:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Děhylov A3:15
1609. 02. 2018 18:30TTC Bolatice CTJ SK Kravaře A17:1
1607. 02. 2018 18:30TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Dolní Životice A9:9
1607. 02. 2018 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Chvalíkovice B13:5
1605. 02. 2018 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Chvalíkovice A5:13
1609. 02. 2018 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Kateřinky C11:7
1608. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Bobrovníky B17:1
1716. 02. 2018 18:30TJ Sokol Bobrovníky ATTC Bolatice C10:8
1712. 02. 2018 19:00TJ Sokol Bobrovníky BKST Slezan Opava C8:10
1716. 02. 2018 19:00TJ Sokol Kateřinky CKST Oldřišov A10:8
1711. 01. 2018 19:00TJ Sokol Chvalíkovice AKST Darkovice A11:7
1715. 02. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Chvalíkovice B12:6
1716. 02. 2018 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ SK Kravaře A16:2
1823. 02. 2018 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Dolní Životice A11:7
1824. 02. 2018 17:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Chvalíkovice B5:13
1822. 02. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Chvalíkovice A13:5
1821. 02. 2018 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Kateřinky C11:7
1819. 02. 2018 17:00KST Oldřišov ATJ Sokol Bobrovníky B8:10
1823. 02. 2018 18:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Bobrovníky A7:11
1902. 03. 2018 17:00KST Slezan Opava CTTC Bolatice C10:8
1921. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky AKST Oldřišov A12:6
1926. 02. 2018 19:00TJ Sokol Bobrovníky BKST Darkovice A4:14
1902. 03. 2018 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Děhylov A11:7
1918. 01. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ SK Kravaře A16:2
1902. 03. 2018 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ Sokol Chvalíkovice B12:6
2009. 03. 2018 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Chvalíkovice B9:9
2009. 03. 2018 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ Sokol Chvalíkovice A15:3
2008. 03. 2018 18:30TJ SK Kravaře ATJ Sokol Kateřinky C3:15
2008. 03. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Bobrovníky B15:3
2007. 03. 2018 18:15KST Darkovice ATJ Sokol Bobrovníky A13:5
2005. 03. 2018 17:00KST Oldřišov AKST Slezan Opava C11:7
2112. 03. 2018 17:00KST Oldřišov ATTC Bolatice C11:7
2116. 03. 2018 17:00KST Slezan Opava CKST Darkovice A9:9
2116. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Děhylov A7:11
2112. 03. 2018 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ SK Kravaře A12:6
2116. 03. 2018 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Dolní Životice A11:7
2130. 11. 2017 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Chvalíkovice B8:10
2223. 03. 2018 18:30TTC Bolatice CTJ Sokol Chvalíkovice A6:12
2223. 03. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Kateřinky C11:7
2223. 03. 2018 18:15TJ Sokol Dolní Životice ATJ Sokol Bobrovníky B16:2
2224. 03. 2018 17:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Bobrovníky A1:17
2222. 03. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov AKST Slezan Opava C12:6
2221. 03. 2018 18:15KST Darkovice AKST Oldřišov A12:6
Okresní přebor 2.třídy
104. 10. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Chvalíkovice C6:12
106. 10. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Chvalíkovice D15:3
106. 10. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky CKST Slezan Opava D0:18
104. 10. 2017 18:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Děhylov B12:6
214. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CKST Darkovice B16:2
209. 10. 2017 18:00KST Slezan Opava DTTC Hať B9:9
213. 10. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Bobrovníky C9:7
211. 10. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Jiskra Jančí A6:12
320. 10. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Chvalíkovice C10:8
320. 10. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Vávrovice A8:10
318. 10. 2017 18:30TTC Hať BTJ Sokol Chvalíkovice D16:2
318. 10. 2017 18:00TJ Sokol Děhylov CKST Slezan Opava D5:13
318. 10. 2017 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Děhylov B12:6
428. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Děhylov B12:6
427. 10. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Děhylov C2:16
425. 10. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice ATTC Hať B8:10
427. 10. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Bobrovníky C18:0
503. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Chvalíkovice C5:13
501. 11. 2017 18:30TTC Hať BTJ Jiskra Jančí A12:6
531. 10. 2017 18:30TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Vávrovice A9:9
501. 11. 2017 18:15KST Darkovice BKST Slezan Opava D10:8
606. 11. 2017 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Děhylov B13:5
610. 11. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DKST Darkovice B4:14
610. 11. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Děhylov C13:5
610. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTTC Hať B1:17
715. 11. 2017 18:30TTC Hať BTJ Sokol Chvalíkovice C12:6
715. 11. 2017 18:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Bobrovníky C15:3
715. 11. 2017 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Vávrovice A12:6
716. 11. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Chvalíkovice D14:4
825. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CKST Slezan Opava D10:8
822. 11. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Děhylov B9:9
824. 11. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí AKST Darkovice B8:10
822. 11. 2017 18:30TTC Hať BTJ Sokol Děhylov C11:7
929. 11. 2017 18:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Chvalíkovice C11:7
929. 11. 2017 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Bobrovníky C11:7
930. 11. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov BTJ Jiskra Jančí A4:14
927. 11. 2017 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Chvalíkovice D14:4
1009. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Chvalíkovice D11:7
1006. 12. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice AKST Slezan Opava D13:5
1008. 12. 2017 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Děhylov B12:6
1006. 12. 2017 18:30TTC Hať BKST Darkovice B14:4
1113. 12. 2017 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Děhylov C6:12
1114. 12. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov BTTC Hať B6:12
1111. 12. 2017 18:00KST Slezan Opava DTJ Jiskra Jančí A9:9
1115. 12. 2017 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Vávrovice A5:13
1204. 01. 2018 19:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Vávrovice A8:10
1212. 01. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Jiskra Jančí A8:10
1208. 01. 2018 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Bobrovníky C18:0
1230. 10. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Děhylov C11:7
1317. 01. 2018 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Chvalíkovice C11:7
1317. 01. 2018 18:30TTC Hať BKST Slezan Opava D16:2
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Chvalíkovice D6:12
1319. 01. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Vávrovice A7:11
1427. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Jiskra Jančí A11:7
1424. 01. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Bobrovníky C15:3
1426. 01. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DTTC Hať B3:15
1422. 01. 2018 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Děhylov C10:8
1425. 01. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov BKST Darkovice B5:13
1501. 02. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Chvalíkovice C7:11
1531. 01. 2018 18:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Chvalíkovice D12:6
1531. 01. 2018 18:30TTC Hať BTJ Sokol Vávrovice A10:8
1531. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTJ Jiskra Jančí A10:8
1611. 01. 2018 19:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Bobrovníky C10:8
1609. 02. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí ATTC Hať B4:14
1607. 02. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Děhylov C11:7
1605. 02. 2018 18:00KST Slezan Opava DKST Darkovice B4:14
1715. 02. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov BKST Slezan Opava D8:10
1714. 02. 2018 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Chvalíkovice D11:7
1714. 02. 2018 18:00TJ Sokol Děhylov CTJ Jiskra Jančí A12:6
1714. 02. 2018 18:30TTC Hať BTJ Sokol Bobrovníky C15:3
1820. 01. 2018 10:30TJ Sokol Chvalíkovice CTTC Hať B10:8
1823. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Děhylov C5:13
1821. 02. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice AKST Darkovice B10:8
1827. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Děhylov B11:7
1926. 02. 2018 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Chvalíkovice C10:8
1901. 03. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Vávrovice A8:10
1928. 02. 2018 18:15KST Darkovice BTJ Jiskra Jančí A12:6
1928. 02. 2018 18:00TJ Sokol Děhylov CTTC Hať B10:8
2010. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Děhylov C11:7
2009. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bobrovníky CKST Darkovice B8:10
2009. 03. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Děhylov B11:7
2009. 03. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DKST Slezan Opava D11:7
2116. 03. 2018 19:30TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Chvalíkovice C5:13
2112. 03. 2018 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Vávrovice A10:8
2115. 03. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Bobrovníky C14:4
2114. 03. 2018 18:15KST Darkovice BTTC Hať B8:10
2221. 03. 2018 18:00TJ Sokol Děhylov CKST Darkovice B15:3
2221. 03. 2018 18:30TTC Hať BTJ Sokol Děhylov B8:10
2223. 03. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí AKST Slezan Opava D18:0
2221. 03. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Chvalíkovice D18:0
Okresní přebor 3.třídy
106. 10. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov DKST Darkovice D17:1
106. 10. 2017 18:00KST Darkovice CTJ Jiskra Jančí B12:6
107. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Vávrovice B14:4
212. 10. 2017 18:00TTC Bolatice DTJ Sokol Vávrovice B15:3
213. 10. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Chvalíkovice E7:11
214. 10. 2017 17:00TJ SK Kravaře BKST Darkovice C5:13
319. 10. 2017 18:00TTC Bolatice DTJ Sokol Děhylov D14:4
320. 10. 2017 18:00KST Darkovice CTTC Hať C1:17
321. 10. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ SK Kravaře B9:9
318. 10. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Jiskra Jančí B5:13
426. 10. 2017 18:00TTC Bolatice DTJ Jiskra Jančí B13:5
428. 10. 2017 17:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Vávrovice B13:5
430. 10. 2017 18:00TTC Hať CTJ Sokol Chvalíkovice E12:6
427. 09. 2017 17:30KST Darkovice DKST Darkovice C3:15
504. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice EKST Darkovice D18:0
501. 11. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice BTTC Hať C18:0
503. 11. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ SK Kravaře B18:0
609. 11. 2017 18:00TTC Bolatice DTJ SK Kravaře B16:2
608. 11. 2017 18:30TTC Hať CTJ Jiskra Jančí B12:6
610. 11. 2017 17:00KST Darkovice DTJ Sokol Vávrovice B4:14
603. 11. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov DKST Darkovice C6:12
718. 11. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Děhylov D11:7
717. 11. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí BKST Darkovice D18:0
718. 11. 2017 17:00TJ SK Kravaře BTTC Hať C9:9
823. 11. 2017 18:00TTC Bolatice DTTC Hať C11:7
824. 11. 2017 17:00KST Darkovice DTJ SK Kravaře B0:18
824. 11. 2017 18:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Děhylov D9:9
910. 11. 2017 18:00KST Darkovice CTTC Bolatice D6:12
901. 12. 2017 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Děhylov D11:7
929. 11. 2017 18:30TTC Hať CKST Darkovice D18:0
1007. 12. 2017 18:00TTC Bolatice DKST Darkovice D16:2
1012. 12. 2017 19:00TJ Sokol Děhylov DTJ SK Kravaře B1:17
1008. 12. 2017 18:00KST Darkovice CTJ Sokol Chvalíkovice E7:11
1116. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETTC Bolatice D7:11
1113. 12. 2017 17:00TJ Sokol Vávrovice BKST Darkovice C7:11
1113. 12. 2017 18:30TTC Hať CTJ Sokol Děhylov D14:4
1212. 01. 2018 17:00KST Darkovice DTJ Sokol Děhylov D1:17
1212. 01. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí BKST Darkovice C13:5
1210. 01. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Chvalíkovice E3:15
1317. 01. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice BTTC Bolatice D6:12
1320. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Jiskra Jančí B13:5
1319. 01. 2018 18:00KST Darkovice CTJ SK Kravaře B13:5
1423. 01. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov DTTC Bolatice D7:11
1424. 01. 2018 18:30TTC Hať CKST Darkovice C15:3
1427. 01. 2018 17:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Chvalíkovice E4:14
1416. 03. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Vávrovice B9:9
1502. 02. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí BTTC Bolatice D7:11
1531. 01. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ SK Kravaře B6:12
1502. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETTC Hať C6:12
1525. 10. 2017 17:30KST Darkovice CKST Darkovice D15:3
1609. 02. 2018 17:00KST Darkovice DTJ Sokol Chvalíkovice E0:18
1607. 02. 2018 18:30TTC Hať CTJ Sokol Vávrovice B17:1
1610. 02. 2018 17:00TJ SK Kravaře BTJ Jiskra Jančí B18:0
1717. 02. 2018 17:00TJ SK Kravaře BTTC Bolatice D0:18
1716. 02. 2018 19:00TJ Jiskra Jančí BTTC Hať C0:18
1714. 02. 2018 17:00TJ Sokol Vávrovice BKST Darkovice D18:0
1716. 02. 2018 18:00KST Darkovice CTJ Sokol Děhylov D15:3
1802. 02. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Chvalíkovice E6:12
1823. 02. 2018 17:00KST Darkovice DTJ Jiskra Jančí B0:18
1821. 02. 2018 18:30TTC Hať CTJ SK Kravaře B15:3
1927. 02. 2018 18:30TTC Hať CTTC Bolatice D6:12
1903. 03. 2018 17:00TJ SK Kravaře BKST Darkovice D18:0
1914. 03. 2018 18:30TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Vávrovice B13:5
2008. 03. 2018 18:00TTC Bolatice DKST Darkovice C12:6
2007. 03. 2018 18:30TJ Sokol Děhylov DTJ Jiskra Jančí B1:17
2021. 03. 2018 17:00KST Darkovice DTTC Hať C3:15
2119. 01. 2018 17:00KST Darkovice DTTC Bolatice D5:13
2117. 03. 2018 17:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Děhylov D13:5
2117. 03. 2018 10:00TJ Sokol Chvalíkovice EKST Darkovice C13:5
2222. 03. 2018 18:00TTC Bolatice DTJ Sokol Chvalíkovice E15:3
2209. 03. 2018 18:00KST Darkovice CTJ Sokol Vávrovice B11:7
2223. 03. 2018 19:00TJ Sokol Děhylov DTTC Hať C3:15
Finále OP žáků
106. 04. 2018 17:30Škola ping-pongu OstravaKST Slezan Opava A0:10
210. 04. 2018 17:00KST Slezan Opava AŠkola ping-pongu Ostrava9:1
Okresní přebor 1.třídy žáci A
105. 10. 2017 18:00TJ SK Kravaře BTJ Jiskra Jančí9:1
103. 10. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice AFIT Sports Club A10:0
105. 10. 2017 16:30KST Slezan Opava ATJ Sokol Vávrovice B10:0
105. 10. 2017 15:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ SK Kravaře A0:10
209. 10. 2017 17:00TJ Jiskra JančíTJ SK Kravaře A0:10
210. 10. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Chvalíkovice A7:3
212. 10. 2017 17:15FIT Sports Club ATJ Sokol Kateřinky A0:10
212. 10. 2017 18:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Vávrovice A7:3
317. 10. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice ATJ Jiskra Jančí9:1
317. 10. 2017 16:00TJ Sokol Kateřinky ATJ SK Kravaře B7:3
319. 10. 2017 16:30KST Slezan Opava AFIT Sports Club A7:3
319. 10. 2017 18:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Vávrovice B10:0
430. 10. 2017 17:00TJ Jiskra JančíTJ Sokol Vávrovice B6:4
402. 11. 2017 17:15FIT Sports Club ATJ Sokol Chvalíkovice A2:8
402. 11. 2017 18:00TJ SK Kravaře BKST Slezan Opava A5:5
431. 10. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Kateřinky A4:6
507. 11. 2017 16:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Jiskra Jančí7:3
519. 12. 2017 17:00KST Slezan Opava ATJ Sokol Vávrovice A7:3
509. 11. 2017 15:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ SK Kravaře B0:10
509. 11. 2017 18:00TJ SK Kravaře AFIT Sports Club A9:1
616. 11. 2017 17:15FIT Sports Club ATJ Sokol Vávrovice B5:5
616. 11. 2017 18:00TJ SK Kravaře BTJ SK Kravaře A1:9
616. 11. 2017 15:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Vávrovice A3:7
619. 12. 2017 16:00TJ Sokol Kateřinky AKST Slezan Opava A3:7
723. 11. 2017 16:30KST Slezan Opava ATJ Jiskra Jančí6:4
723. 11. 2017 15:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Kateřinky A0:10
723. 11. 2017 18:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Vávrovice A9:1
721. 11. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice BTJ SK Kravaře B3:7
830. 11. 2017 16:00TJ Jiskra JančíFIT Sports Club A10:0
828. 11. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Vávrovice B7:3
828. 11. 2017 16:00TJ Sokol Kateřinky ATJ SK Kravaře A3:7
830. 11. 2017 16:30KST Slezan Opava ATJ Sokol Chvalíkovice A7:3
907. 12. 2017 15:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Jiskra Jančí1:9
907. 12. 2017 18:00TJ SK Kravaře AKST Slezan Opava A3:7
905. 12. 2017 17:15TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Kateřinky A0:10
907. 12. 2017 17:15FIT Sports Club ATJ SK Kravaře B0:10
1008. 01. 2018 17:00TJ Jiskra JančíTJ SK Kravaře B3:7
1011. 01. 2018 17:15FIT Sports Club ATJ Sokol Vávrovice A2:8
1009. 01. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice BKST Slezan Opava A2:8
1011. 01. 2018 18:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Chvalíkovice A9:1
1118. 01. 2018 18:00TJ SK Kravaře ATJ Jiskra Jančí10:0
1113. 01. 2018 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Vávrovice B5:5
1116. 01. 2018 16:00TJ Sokol Kateřinky AFIT Sports Club A10:0
1116. 01. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice ATJ SK Kravaře B3:7
1229. 01. 2018 17:30TJ Jiskra JančíTJ Sokol Vávrovice A2:8
1225. 01. 2018 18:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Kateřinky A7:3
1225. 01. 2018 17:15FIT Sports Club AKST Slezan Opava A2:8
1223. 01. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice BTJ SK Kravaře A0:10
1306. 02. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice BTJ Jiskra Jančí6:4
1308. 02. 2018 15:30TJ Sokol Chvalíkovice AFIT Sports Club A6:4
1308. 02. 2018 16:30KST Slezan Opava ATJ SK Kravaře B6:4
1306. 02. 2018 16:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Vávrovice A4:6
1419. 02. 2018 17:00TJ Jiskra JančíTJ Sokol Kateřinky A4:6
1413. 03. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice AKST Slezan Opava A5:5
1415. 02. 2018 18:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Chvalíkovice A9:1
1415. 02. 2018 17:15FIT Sports Club ATJ SK Kravaře A0:10
1520. 02. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice BFIT Sports Club A2:8
1514. 12. 2017 18:00TJ SK Kravaře ATJ SK Kravaře B5:5
1522. 02. 2018 15:30TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Vávrovice A1:9
1508. 03. 2018 16:30KST Slezan Opava ATJ Sokol Kateřinky A6:4
1605. 03. 2018 17:00TJ Jiskra JančíKST Slezan Opava A3:7
1627. 02. 2018 16:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Chvalíkovice A10:0
1627. 02. 2018 17:15TJ Sokol Vávrovice ATJ SK Kravaře A0:10
1601. 03. 2018 18:00TJ SK Kravaře BTJ Sokol Vávrovice B7:3
1715. 03. 2018 17:15FIT Sports Club ATJ Jiskra Jančí4:6
1713. 03. 2018 18:30TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Vávrovice A3:7
1715. 03. 2018 18:00TJ SK Kravaře ATJ Sokol Kateřinky A8:2
1715. 03. 2018 15:30TJ Sokol Chvalíkovice AKST Slezan Opava A2:8
1819. 03. 2018 17:00TJ Jiskra JančíTJ Sokol Chvalíkovice A8:2
1822. 03. 2018 16:30KST Slezan Opava ATJ SK Kravaře A7:3
1820. 03. 2018 16:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Vávrovice B10:0
1822. 03. 2018 18:00TJ SK Kravaře BFIT Sports Club A8:2
Okresní přebor 1.třídy žáci B
110. 10. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov BŠkola ping-pongu Ostrava0:10
111. 10. 2017 16:45KST Darkovice ADDM Hlučín6:4
111. 10. 2017 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Děhylov A4:6
210. 11. 2017 17:30Škola ping-pongu OstravaTJ Sokol Děhylov A7:3
218. 10. 2017 16:45KST Darkovice BTTC Bolatice A1:9
217. 10. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov BKST Darkovice A0:10
301. 11. 2017 16:45KST Darkovice AŠkola ping-pongu Ostrava0:10
301. 11. 2017 17:00TTC Bolatice ADDM Hlučín5:5
331. 10. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov AKST Darkovice B6:4
424. 11. 2017 17:30Škola ping-pongu OstravaKST Darkovice B10:0
414. 11. 2017 17:00DDM HlučínTJ Sokol Děhylov A10:0
414. 11. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov BTTC Bolatice A0:10
522. 11. 2017 17:00TTC Bolatice AKST Darkovice A3:7
521. 11. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Děhylov B8:2
522. 11. 2017 16:45KST Darkovice BDDM Hlučín2:8
601. 12. 2017 17:30Škola ping-pongu OstravaDDM Hlučín7:3
629. 11. 2017 17:00TJ Sokol Děhylov BKST Darkovice B2:8
629. 11. 2017 16:45KST Darkovice ATJ Sokol Děhylov A9:1
706. 12. 2017 17:00TTC Bolatice AŠkola ping-pongu Ostrava1:9
706. 12. 2017 16:45KST Darkovice BKST Darkovice A1:9
705. 12. 2017 17:00DDM HlučínTJ Sokol Děhylov B9:1
819. 01. 2018 17:30Škola ping-pongu OstravaTJ Sokol Děhylov B10:0
816. 01. 2018 17:00DDM HlučínKST Darkovice A7:3
816. 01. 2018 17:00TJ Sokol Děhylov ATTC Bolatice A4:6
923. 01. 2018 17:00TJ Sokol Děhylov AŠkola ping-pongu Ostrava0:10
924. 01. 2018 17:00TTC Bolatice AKST Darkovice B9:1
924. 01. 2018 16:45KST Darkovice ATJ Sokol Děhylov B10:0
1009. 02. 2018 17:30Škola ping-pongu OstravaKST Darkovice A10:0
1006. 02. 2018 17:00DDM HlučínTTC Bolatice A3:7
1007. 02. 2018 16:45KST Darkovice BTJ Sokol Děhylov A3:7
1114. 02. 2018 16:45KST Darkovice BŠkola ping-pongu Ostrava3:7
1113. 02. 2018 17:00TJ Sokol Děhylov ADDM Hlučín1:9
1114. 02. 2018 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Děhylov B9:1
1221. 02. 2018 16:45KST Darkovice ATTC Bolatice A5:5
1220. 02. 2018 17:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Děhylov A2:8
1220. 02. 2018 17:00DDM HlučínKST Darkovice B10:0
1327. 02. 2018 17:00DDM HlučínŠkola ping-pongu Ostrava3:7
1320. 03. 2018 17:00
v herně Sokola Děhylov
KST Darkovice BTJ Sokol Děhylov B9:1
1320. 03. 2018 17:00TJ Sokol Děhylov AKST Darkovice A3:7
1416. 02. 2018 17:30Škola ping-pongu OstravaTTC Bolatice A7:3
1421. 03. 2018 16:45KST Darkovice AKST Darkovice B5:5
1420. 03. 2018 17:00TJ Sokol Děhylov BDDM Hlučín0:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS