Výsledky
Extraliga mužů
1004. 01. 2019 18:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:3 V: Manda Zdeněk
R: Skulina Bohumil
1004. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaKT Praha4:1 V: Kotlorz Lukáš
R: Votípka Emanuel
1003. 01. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecSKST Charvát Baník Havířov4:2 V: Zahradník Petr
R: Sudek Petr
1004. 01. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:3 V: Sedláček Petr
R: Bouček Stanislav
1111. 01. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéTTC Ostrava 20164:2 V: Tomanec Jan
R: Sedláček Petr
1110. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KSTSKST EUROMASTER Liberec2:4 V: Gromnica Václav
R: Svobodová Vlasta
1111. 01. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha2:4 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
1111. 01. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz2:4 V: Šural Václav
R: Juřík Miroslav
1218. 01. 2019 18:00
Smilovice 168, 739 55 Smilovice, Sportcentrum
TTC Ostrava 2016SKST Hodonín - STAVOIMPEX  V: Svobodová Vlasta
R: Petr Radim
1217. 01. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czKT Praha
PPTV
V: Sedláček Petr
R: Vítek Josef
1218. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Ostrava KST  V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1218. 01. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecDTJ Hradec Králové  V: Vrabec Jakub
R: Varcl Jan
1407. 02. 2019 18:00TTC Ostrava 2016KT Praha
PPTV
V: Manda Zdeněk
R: Olbricht Jiří
1407. 02. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXSKST Charvát Baník Havířov  V: Jamný Pavel
R: Ševčík Petr
1415. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz3:4 V: Manda Zdeněk
R: Jašek Milan
1407. 02. 2019 17:00SKST EUROMASTER LiberecSF SKK EL Niňo Praha  V: Sudek Petr
R: Zahradník Petr
1. liga mužů
1512. 01. 2019 17:30SKST Warmnis Liberec BSF SKK EL Niňo Praha B5:10 V: Zahradník Petr
1512. 01. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Nový Jičín3:10 V: Jirásek Zdeněk
1512. 01. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Siko Orlová10:4 V: Sedláček Petr
1512. 01. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B9:9 V: Dospíšil Jiří
1512. 01. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Juřík Miroslav
1512. 01. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha10:3 V: Gromnica Václav
1512. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Manda Zdeněk
1613. 01. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Nový Jičín10:8 V: Sedláček Petr
1613. 01. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Siko Orlová10:5 V: Jirásek Zdeněk
1613. 01. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové B10:8 V: Juřík Miroslav
1613. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Janda Roman
1613. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha10:6 V: Manda Zdeněk
1611. 01. 2019 19:00SKST Baník Havířov BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:5 V: Gromnica Václav
1725. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B  V: Petr Radim
N: Jašek Milan
1726. 01. 2019 14:00TTC Elizza PrahaTTC Moravská Slavia Brno  V: Slobodzianová Petra
N: Votípka Emanuel
1726. 01. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Agrotec Hustopeče  V: Štika Petr
N: Volf Oldřich
1726. 01. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BST EUROMASTER Kolín  V: Sedláček Petr
N: Tomanec Jan
1726. 01. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA  V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
1726. 01. 2019 14:00TJ Nový JičínSF SKK EL Niňo Praha B  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
1726. 01. 2019 14:00TTC Siko OrlováSKST Warmnis Liberec B  V: Lesník Vladimír
N: Svobodová Vlasta
1827. 01. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Moravská Slavia Brno  V: Štika Petr
N: Volf Oldřich
1827. 01. 2019 10:00TTC Elizza PrahaTJ Agrotec Hustopeče  V: Slobodzianová Petra
N: Votípka Emanuel
1827. 01. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sST EUROMASTER Kolín  V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
1827. 01. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA  V: Sedláček Petr
N: Tomanec Jan
1827. 01. 2019 10:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha B  V: Lesník Vladimír
N: Svobodová Vlasta
1827. 01. 2019 10:00TJ Nový JičínSKST Warmnis Liberec B  V: Gromnica Václav
N: Petr Radim
2. liga mužů skupina A
1212. 01. 2019 13:30TTC LitoměřiceTTC Bělá pod Bezdězem10:1 V: Nedbal Václav
1212. 01. 2019 14:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Bor5:10 V: Stanček Anton
1213. 01. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Hanek Stanislav
1212. 01. 2019 15:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B9:9 V: Hrdý Jiří
1211. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:5 V: Menger Jaroslav
1212. 01. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanySK Pedagog ČB10:6 V: Šíp Martin
1212. 01. 2019 15:00TJ ŠanovSKST Cheb10:5 V: Svoboda Miloš
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C5:10 V: Varcl Jan
1326. 01. 2019 16:00SKST Liberec CTTC Litoměřice  V: Louda Václav
N: Žid Jaromír
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem  V: Varcl Jan
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 15:00SKST ChebTJ Sokol Bor  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
1326. 01. 2019 15:00TJ ŠanovSK Jiskra Domažlice  V: Svoboda Miloš
N: Jirásko Robert
1325. 01. 2019 18:00SK Pedagog ČBSF SKK EL Niňo Praha C  V: Tenglová Jaroslava
N: Jungvirt Josef
1327. 01. 2019 10:00SK Pedagog ČBTTC Elizza Praha B  V: Tenglová Jaroslava
N: Jungvirt Josef
1327. 01. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyAC Sparta Praha  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice  V: Varcl Jan
N: zajišťuje domácí klub
1427. 01. 2019 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem  V: Louda Václav
N: Žid Jaromír
1427. 01. 2019 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Bor  V: Svoboda Miloš
N: Jirásko Robert
1427. 01. 2019 10:00SKST ChebSK Jiskra Domažlice  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
1426. 01. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanySF SKK EL Niňo Praha C  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
1425. 01. 2019 18:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha B  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
1426. 01. 2019 15:00SK Pedagog ČBAC Sparta Praha  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
2. liga mužů skupina B
1212. 01. 2019 14:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov C10:6 V: Svobodová Vlasta
1211. 01. 2019 17:30TTC Moravská Slavia Brno BHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Janda Roman
1212. 01. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Bouček Stanislav
1212. 01. 2019 14:00KST JeseníkKST Slezan Opava10:8 V: Rak Tomáš
1212. 01. 2019 14:00KST ZlínStavoimpex Hodonín10:8 V: Černohorská Dana
1212. 01. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST C0:10 V: Valenta Miloslav
1326. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C  V: Manda Zdeněk
N: Petr Radim
1326. 01. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B  V: Valenta Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 15:00Stavoimpex HodonínHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
1326. 01. 2019 14:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B  V: Veselý Jiří
N: Černohorská Dana
1326. 01. 2019 14:00KST Slezan OpavaST EUROMASTER Kolín B  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 14:00KST JeseníkTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Rak Tomáš
N: Cypra Vladislav
1427. 01. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov C  V: Valenta Miloslav
N: Petr Radim
1427. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová B  V: Manda Zdeněk
N: Petr Radim
1427. 01. 2019 10:00KST ZlínHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Veselý Jiří
N: Černohorská Dana
1427. 01. 2019 10:00Stavoimpex HodonínTTC Moravská Slavia Brno B  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
1427. 01. 2019 10:00KST JeseníkST EUROMASTER Kolín B  V: Rak Tomáš
N: Cypra Vladislav
1427. 01. 2019 10:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
3. liga mužů skupina A
1212. 01. 2019 15:00SKUŘ PlzeňUnion Plzeň10:6
1212. 01. 2019 14:00KST RakovníkTJ Sokol Plzeň V.10:4
1212. 01. 2019 15:00AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice10:6
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol VodňanyRUFA Bechyně10:5
1212. 01. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV5:10
1212. 01. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Střížkov10:4
1326. 01. 2019 15:00TJ StřížkovUnion Plzeň 
1326. 01. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha ESKUŘ Plzeň 
1326. 01. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Plzeň V. 
1326. 01. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.KST Rakovník 
1326. 01. 2019 13:00RUFA BechyněTJ Lokomotiva Vršovice 
1326. 01. 2019 15:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha B 
1427. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha EUnion Plzeň 
1427. 01. 2019 10:00TJ StřížkovSKUŘ Plzeň 
1427. 01. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Plzeň V. 
1427. 01. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Lokomotiva Vršovice 
1427. 01. 2019 10:00RUFA BechyněAC Sparta Praha B 
3. liga mužů skupina B
1212. 01. 2019 15:00Loko Depo LiberecSKST Liberec D6:10
1212. 01. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10
1211. 01. 2019 19:00
v herně TJ Sokol Michle Praha
TJ Sokol Michle PrahaTTC Elizza Praha C6:10
1212. 01. 2019 14:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B4:10
1212. 01. 2019 15:00SKST Baník MostTJ Batesta Chodov10:2
1212. 01. 2019 14:00SKST DěčínTTC Ústí nad Labem10:7
1326. 01. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemSKST Liberec D 
1326. 01. 2019 14:00SKST DěčínLoko Depo Liberec 
1326. 01. 2019 15:00TJ Batesta ChodovTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 
1326. 01. 2019 15:00SKST Baník MostTTC Brandýs nad Labem 
1326. 01. 2019 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle Praha 
1326. 01. 2019 15:00SK ŠtětíTTC Elizza Praha C 
1427. 01. 2019 10:00SKST DěčínSKST Liberec D 
1427. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemLoko Depo Liberec 
1427. 01. 2019 10:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 
1427. 01. 2019 10:00TJ Batesta ChodovTTC Brandýs nad Labem 
1427. 01. 2019 10:00SK ŠtětíTJ Sokol Michle Praha 
1427. 01. 2019 10:00TTC Litoměřice BTTC Elizza Praha C 
3. liga mužů skupina C
1210. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Tesla Pardubice2:10
1212. 01. 2019 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Stará Paka10:7
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3:10
1212. 01. 2019 17:30SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:1
1212. 01. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:6
1212. 01. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSlovan KST Bohnice10:5
1326. 01. 2019 15:00Slovan KST BohniceTJ Tesla Pardubice 
1326. 01. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha DTJ Lokomotiva Pardubice 
1326. 01. 2019 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Stará Paka 
1326. 01. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceDTJ Hradec Králové C 
1326. 01. 2019 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 
1326. 01. 2019 15:00SKST Liberec ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 
1427. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Tesla Pardubice 
1427. 01. 2019 10:00Slovan KST BohniceTJ Lokomotiva Pardubice 
1427. 01. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Stará Paka 
1427. 01. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ Hradec Králové C 
1427. 01. 2019 10:00SKST Liberec ETJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 
1427. 01. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 
3. liga mužů skupina D
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:2
1212. 01. 2019 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Strážnice10:6
1212. 01. 2019 15:00
Pohankova 8, Brno - Líšeň
TJ HoláskyTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.9:9
1212. 01. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:4
1212. 01. 2019 15:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno C8:10
1206. 01. 2019 10:00MK ŘeznoviceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:10
1326. 01. 2019 14:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Havlíčkův Brod 
1326. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená 
1326. 01. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Strážnice 
1326. 01. 2019 16:00KST BlanskoSKST Mart Hodonín B 
1326. 01. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotTable Tennis Club Koral Tišnov z.s. 
1326. 01. 2019 15:00
v herně TJ Holásky
TJ HoláskyTělovýchovná jednota Mikulčice 
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Havlíčkův Brod 
1427. 01. 2019 10:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Studená 
1427. 01. 2019 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Strážnice 
1427. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín B 
1427. 01. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s. 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Holásky 
3. liga mužů skupina E
1227. 09. 2018 18:00SK Přerov BSK Přerov A6:10
1212. 01. 2019 14:00TTC BolaticeTTC MG Odra GAS Vratimov10:8
1211. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KST DTTC Poruba Ostrava10:2
1212. 01. 2019 14:00KST Vsetín z.sTTC Frýdlant10:3
1212. 01. 2019 14:00TJ ChropyněT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:3
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol Šarovy z.s.Orel Zlín10:3
1326. 01. 2019 15:00Orel ZlínSK Přerov A 
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.SK Přerov B 
1326. 01. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC MG Odra GAS Vratimov 
1326. 01. 2019 14:00TJ ChropyněTTC Bolatice 
1326. 01. 2019 14:00TTC FrýdlantTTC Poruba Ostrava 
1326. 01. 2019 14:00KST Vsetín z.sTJ Ostrava KST D 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.SK Přerov A 
1427. 01. 2019 10:00Orel ZlínSK Přerov B 
1427. 01. 2019 10:00TJ ChropyněTTC MG Odra GAS Vratimov 
1427. 01. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Bolatice 
1427. 01. 2019 10:00KST Vsetín z.sTTC Poruba Ostrava 
1427. 01. 2019 10:00TTC FrýdlantTJ Ostrava KST D 
Extraliga žen
1330. 08. 2018 17:00SKST Mart Hodonín BSKST Mart Hodonín A - Stavoimpex0:6 V: Mikulecký František
1311. 01. 2019 18:00KST Hluk JP Boka TradeCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA2:6 V: Karasová Lenka
1311. 01. 2019 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Baník Havířov6:2 V: Rampula Miroslav
1311. 01. 2019 18:00SKST VlašimSK Dobré0:6 V: Fantová Olga
1311. 01. 2019 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovSVS Hradec Králové6:1 V: Beneš Jan
1412. 01. 2019 15:00MSK Gumotex BřeclavCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA4:6 V: Rampula Miroslav
1412. 01. 2019 15:00KST Hluk JP Boka TradeSKST Baník Havířov3:6 V: Karasová Lenka
1412. 01. 2019 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovSK Dobré5:5 V: Beneš Jan
1412. 01. 2019 15:00SKST VlašimSVS Hradec Králové1:6 V: Fantová Olga
1508. 02. 2019 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovSKST Vlašim  V: Beneš Jan
N: Klecker Roman
1510. 02. 2019 08:30SVS Hradec KrálovéMSK Gumotex Břeclav  V: Tomanec Jan
N: Vítek Josef
1508. 02. 2019 16:00SK DobréKST Hluk JP Boka Trade  V: Sedláček Petr
N: Sedloň Josef
1527. 01. 2019 10:00SKST Baník HavířovSKST Mart Hodonín B  V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
1527. 01. 2019 10:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Mart Hodonín A - Stavoimpex  V: Svobodová Vlasta
N: Gromnica Václav
1609. 02. 2019 17:00SK DobréMSK Gumotex Břeclav  V: Sedláček Petr
N: Bouček Stanislav
1609. 02. 2019 13:30SVS Hradec KrálovéKST Hluk JP Boka Trade  V: Tomanec Jan
N: Vítek Josef
1626. 01. 2019 17:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Mart Hodonín B  V: Svobodová Vlasta
N: Gromnica Václav
1626. 01. 2019 17:00SKST Baník HavířovSKST Mart Hodonín A - Stavoimpex  V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
1. liga žen skupina A
1212. 01. 2019 10:00SKST Vlašim BTJ Slavoj Praha7:3 V: Pěnkava Luboš
1212. 01. 2019 10:00Slovan KST BohniceSVS Hradec Králové B5:5 V: Drahota Jiří
1222. 09. 2018 13:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A0:10 V: Drahota Jiří
1212. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky7:3 V: Kulich Vladimír
1326. 01. 2019 09:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Slavoj Praha  V: Sázel Karel
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 09:30SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim B  V: Kulichová Jana
N: Drahota Jiří
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Nusle Praha ASVS Hradec Králové B  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
1426. 01. 2019 13:30SF SKK EL Niňo PrahaTJ Slavoj Praha  V: Kulichová Jana
N: Drahota Jiří
1426. 01. 2019 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySKST Vlašim B  V: Sázel Karel
N: zajišťuje domácí klub
1426. 01. 2019 15:00SKP Sever Ústí nad LabemKlub stolního tenisu Klatovy z.s.  V: Novák Jiří
N: Knebl Milan
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Nusle Praha BSVS Hradec Králové B  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
1. liga žen skupina B
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol DěhylovSKST Baník Havířov B5:5 V: Skulina Bohumil
1212. 01. 2019 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Líšeň6:4 V: Makovický Michal
1212. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíSK Dobré B4:6 V: Kantorek Jiří
1212. 01. 2019 09:30KST GMC BlanskoTTC Moravská Slavia Brno2:8 V: Harna Tomáš
1326. 01. 2019 10:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Děhylov  V: Krčmář Libor
N: Holík Tomáš
1326. 01. 2019 09:30TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín C  V: Vaculík Ladislav
N: Pazdera Miroslav
1326. 01. 2019 10:00SK Dobré BTJ Sokol Líšeň  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
1326. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíMK Řeznovice B  V: Pražák Zdeněk
N: Novák Aleš
1426. 01. 2019 15:00T.J. Sokol VsetínSKST Baník Havířov B  V: Krčmář Libor
N: Holík Tomáš
1426. 01. 2019 13:30KST GMC BlanskoSKST Mart Hodonín C  V: Janda Roman
N: Rampula Miroslav
1426. 01. 2019 14:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Líšeň  V: Pražák Zdeněk
N: Novák Aleš
1426. 01. 2019 14:30SK Dobré BMK Řeznovice B  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
2. liga žen skupina A
1212. 01. 2019 10:00TJ HrádekUnion Plzeň9:1 V: Oplová Renáta
1212. 01. 2019 10:00Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice1:9 V: Cankař Radek
1227. 09. 2018 19:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A3:7 V: Panský Miroslav
1212. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Elizza Praha5:5 V: Hanek Stanislav
1326. 01. 2019 09:30TTC Elizza PrahaUnion Plzeň  V: Hanek Stanislav
N: Votípka Emanuel
1325. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Hrádek  V: Kulich Vladimír
N: Drahota Jiří
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Vlček Jaroslav
N: Kasal Jaromír
1326. 01. 2019 10:00TTC KovářovSlovan KST Bohnice B  V: Jungvirt Josef
N: zajišťuje domácí klub
1426. 01. 2019 13:30SF SKK EL Niňo Praha BUnion Plzeň  V: Kulich Vladimír
N: Drahota Jiří
1426. 01. 2019 14:00TTC Elizza PrahaTJ Hrádek  V: Hanek Stanislav
N: Votípka Emanuel
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Kasal Jaromír
N: Vlček Jaroslav
1426. 01. 2019 15:00TTC KovářovTJ AVIA Čakovice  V: Jungvirt Josef
N: zajišťuje domácí klub
2. liga žen skupina B
1212. 01. 2019 15:00TJ ABC BranikTJ Slavoj Praha B5:5 V: Menger Jaroslav
1212. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Nový BorSKST Děčín5:5 V: Macela Václav
1212. 01. 2019 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice2:8 V: Traspe Jan
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ ABC Branik  V: Bouček Stanislav
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST AutoPartner Liberec  V: Ehrenberger Květoslav
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 10:00TTC LitoměřiceSKST Děčín  V: Nedbal Václav
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Jiskra Nový Bor  V: Traspe Jan
N: Obracaník Štefan
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ Slavoj Praha B  V: Bouček Stanislav
N: zajišťuje domácí klub
1426. 01. 2019 15:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Děčín  V: Traspe Jan
N: Obracaník Štefan
1426. 01. 2019 15:00TTC LitoměřiceTJ Jiskra Nový Bor  V: Nedbal Václav
N: zajišťuje domácí klub
2. liga žen skupina C
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B7:3 V: Foltýn Michal
1212. 01. 2019 10:00SK Frýdlant n.O.SK - Svinov3:7 V: Jalůvka Jaroslav
1212. 01. 2019 09:30SKST Mart Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno B1:9 V: Mikulecký František
1212. 01. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems7:3 V: Krčmář Libor
1326. 01. 2019 10:00Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsTTC Ústí nad Orlicí B  V: Cankař Radek
N: Horák Mojmír
1326. 01. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Chrudim  V: Krčmář Libor
N: Hnátek Martin
1326. 01. 2019 09:30SKST Mart Hodonín DSportovní klub Jihlava  V: Mikulecký František
N: Jamný Pavel
1326. 01. 2019 10:00SK Dobré CSK - Svinov  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
1426. 01. 2019 15:00T.J. Sokol Vsetín BTTC Ústí nad Orlicí B  V: Krčmář Libor
N: Hnátek Martin
1426. 01. 2019 14:30Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsTJ Sokol Chrudim  V: Cankař Radek
N: Horák Mojmír
1426. 01. 2019 14:00TTC Moravská Slavia Brno BSportovní klub Jihlava  V: Dospíšil Jiří
N: Laicmanová Věra
1426. 01. 2019 14:30SK Dobré CSK Frýdlant n.O.  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS