Výsledky
Extraliga mužů
1615. 03. 2019 18:00TTC Ostrava 2016SKST Charvát Baník Havířov4:0 V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
1615. 03. 2019 18:00TJ Ostrava KSTKT Praha3:4 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
1614. 03. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXDTJ Hradec Králové2:4 V: Juřík Miroslav
R: Šural Václav
1615. 03. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST EUROMASTER Liberec4:3 V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
1721. 03. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2
PPTV
V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1722. 03. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecSKST Hodonín - STAVOIMPEX  V: Varcl Jan
R: Vrabec Jakub
1722. 03. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéKT Praha  V: Tomanec Jan
R: Šlechta Roman
1717. 03. 2019 15:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST4:3 V: Gromnica Václav
R: Skulina Bohumil
1. liga mužů
2309. 03. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sDTJ Hradec Králové B7:10 V: Schejbal Josef
2309. 03. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Elizza Praha10:1 V: Skulina Bohumil
2309. 03. 2019 14:00TTC Siko OrlováSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:8 V: Svobodová Vlasta
2309. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Baník Havířov B10:4 V: Votípka Emanuel
2309. 03. 2019 14:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B8:10 V: Sudek Petr
2309. 03. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Moravská Slavia Brno2:10 V: Krejčí František
2309. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Šlechta Roman
2410. 03. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha10:7 V: Svobodová Vlasta
2410. 03. 2019 10:00TJ Nový JičínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Gromnica Václav
2410. 03. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B10:8 V: Sudek Petr
2410. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Ostrava KST B10:8 V: Fuček Miloslav
2410. 03. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Moravská Slavia Brno5:10 V: Šlechta Roman
2410. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Krejčí František
2524. 03. 2019 10:00
v herně ST EUROMASTER Kolín
ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA  V: Jirásek Zdeněk
N: zajišťuje domácí klub
2523. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha B  V: Klecker Roman
N: Dospíšil Jiří
2523. 03. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B  V: Šural Václav
N: Rampula Miroslav
2523. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTJ Nový Jičín  V: Lesník Vladimír
N: Manda Zdeněk
2522. 03. 2019 18:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová  V: Olbricht Jiří
N: Jašek Milan
2523. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B  V: Blažek Jan
N: Haralík Stanislav
2523. 03. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.KST SK US Steinerová Choceň z.s  V: Gavlas Anton
N: Štika Petr
2624. 03. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha B  V: Šural Václav
N: Rampula Miroslav
2624. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B  V: Klecker Roman
N: Dospíšil Jiří
2624. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTJ Nový Jičín  V: Olbricht Jiří
N: Jašek Milan
2624. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová  V: Lesník Vladimír
N: Manda Zdeněk
2624. 03. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.DTJ Hradec Králové B  V: Gavlas Anton
N: Štika Petr
2624. 03. 2019 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s  V: Blažek Jan
N: Haralík Stanislav
2. liga mužů skupina A
1909. 03. 2019 15:00SKST ChebSKST Liberec C10:4 V: Štika Petr
1909. 03. 2019 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Michal Jozef
1909. 03. 2019 14:00SK Pedagog ČBTTC Litoměřice4:10 V: Řežáb Miroslav
1909. 03. 2019 14:00TJ Tatran SedlčanyTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Homolka Rudolf
1910. 03. 2019 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor5:10 V: Slavata Josef
1908. 03. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Bor10:4 V: Votípka Emanuel
1910. 03. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSK Jiskra Domažlice10:8 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00TJ ŠanovSKST Liberec C9:9 V: Michal Jozef
2010. 03. 2019 10:00SKST ChebTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2 V: Štika Petr
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice9:9 V: Homolka Rudolf
2010. 03. 2019 10:00SK Pedagog ČBTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Řežáb Miroslav
2009. 03. 2019 15:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor0:10 V: Slobodzianová Petra
2009. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSK Jiskra Domažlice5:10 V: Votípka Emanuel
2008. 03. 2019 18:00AC Sparta PrahaSK Jiskra Domažlice10:1 V: Slavata Josef
2103. 03. 2019 11:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha C7:10 V: Kaněra Jan
2122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Elizza Praha B  V: Grill Josef
N: Varcl Jan
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěAC Sparta Praha  V: Varcl Jan
N: Louda Václav
2123. 03. 2019 16:00TJ Sokol BorSK Pedagog ČB  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
2123. 03. 2019 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Tatran Sedlčany  V: Baštář Ondřej
N: Krejčíř Milan
2123. 03. 2019 15:00TTC LitoměřiceSKST Cheb  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
2123. 03. 2019 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Šanov  V: Dvořák Karel
N: Balcar Jaromír
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha C  V: Varcl Jan
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00SKST Liberec CTTC Elizza Praha B  V: Zahradník Petr
N: Žid Jaromír
2223. 03. 2019 16:00SKST Liberec CAC Sparta Praha  V: Zahradník Petr
N: Žid Jaromír
2224. 03. 2019 10:00SK Jiskra DomažliceSK Pedagog ČB  V: Baštář Ondřej
N: Krejčíř Milan
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol BorTJ Tatran Sedlčany  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
2224. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Cheb  V: Dvořák Karel
N: Balcar Jaromír
2224. 03. 2019 10:00TTC LitoměřiceTJ Šanov  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
2. liga mužů skupina B
1909. 03. 2019 15:00Stavoimpex HodonínTJ Ostrava KST C10:6 V: Šural Václav
1909. 03. 2019 14:00KST ZlínASK Tatra Kopřivnice10:5 V: Pelnář Václav
1909. 03. 2019 14:00KST Slezan OpavaSKST Baník Havířov C10:8 V: Vícha Radomír
1909. 03. 2019 14:00KST JeseníkTTC Siko Orlová B7:10 V: Veigl Jiří
1909. 03. 2019 14:00ST EUROMASTER Kolín BHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Nutilová Vendula
1909. 03. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Plecháč Jiří
2010. 03. 2019 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C5:10 V: Pelnář Václav
2010. 03. 2019 10:00Stavoimpex HodonínASK Tatra Kopřivnice10:0 V: Jamný Pavel
2010. 03. 2019 10:00KST JeseníkSKST Baník Havířov C6:10 V: Veigl Jiří
2010. 03. 2019 10:00
České školy 108/2, Chvalíkovice
KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová B10:8 V: Vícha Radomír
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéHB Ostrov Havlíčkův Brod9:9 V: Plecháč Jiří
2010. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Moravská Slavia Brno B10:7 V: Nutilová Vendula
2123. 03. 2019 15:00TJ Ostrava KST CST EUROMASTER Kolín B  V: Valenta Miloslav
N: Jašek Milan
2123. 03. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Merenda Ladislav
N: zajišťuje domácí klub
2123. 03. 2019 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Slezan Opava  V: Vondrová Iva
N: zajišťuje domácí klub
2123. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Jeseník  V: Pazdera Miroslav
N: Dospíšil Jiří
2123. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov CStavoimpex Hodonín  V: Manda Zdeněk
N: Gromnica Václav
2123. 03. 2019 14:00TTC Siko Orlová BKST Zlín  V: Jašek Milan
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceST EUROMASTER Kolín B  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Valenta Miloslav
N: Jašek Milan
2224. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Slezan Opava  V: Pazdera Miroslav
N: Dospíšil Jiří
2224. 03. 2019 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Jeseník  V: Vondrová Iva
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová BStavoimpex Hodonín  V: Svobodová Vlasta
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov CKST Zlín  V: Manda Zdeněk
N: Gromnica Václav
3. liga mužů skupina A
1909. 03. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Střížkov10:0
1909. 03. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.SF SKK EL Niňo Praha E2:10
1909. 03. 2019 13:00RUFA BechyněUnion Plzeň5:10
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol VodňanySKUŘ Plzeň4:10
1909. 03. 2019 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Plzeň V.10:4
1909. 03. 2019 15:00AC Sparta Praha BKST Rakovník1:10
2010. 03. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Střížkov7:10
2010. 03. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSF SKK EL Niňo Praha E10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyUnion Plzeň10:5
2010. 03. 2019 10:00RUFA BechyněSKUŘ Plzeň3:10
2010. 03. 2019 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Plzeň V.10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva VršoviceKST Rakovník2:10
2123. 03. 2019 15:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovTJ Lokomotiva Vršovice 
2123. 03. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha EAC Sparta Praha B 
2123. 03. 2019 16:00TJ Sokol Plzeň V.RUFA Bechyně 
2123. 03. 2019 14:00KST RakovníkTJ Sokol Vodňany 
2123. 03. 2019 16:00Union PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
2123. 03. 2019 15:00SKUŘ PlzeňTTC Libín Prachatice z.s. 
2224. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Lokomotiva Vršovice 
2224. 03. 2019 10:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovAC Sparta Praha B 
2224. 03. 2019 10:00KST RakovníkRUFA Bechyně 
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Sokol Vodňany 
2224. 03. 2019 10:00SKUŘ PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
2224. 03. 2019 10:00Union PlzeňTTC Libín Prachatice z.s. 
3. liga mužů skupina B
1909. 03. 2019 16:00TJ Batesta ChodovTTC Ústí nad Labem10:0wo
řeší STK
1909. 03. 2019 15:00SKST Baník MostSKST Děčín10:1
1909. 03. 2019 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec D10:3
1909. 03. 2019 15:00SK ŠtětíLoko Depo Liberec10:6
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10
1909. 03. 2019 15:00TTC Elizza Praha CTTC Brandýs nad Labem1:10
2010. 03. 2019 10:00SKST Baník MostTTC Ústí nad Labem10:0
2010. 03. 2019 10:00TJ Batesta ChodovSKST Děčín8:10
2010. 03. 2019 10:00SK ŠtětíSKST Liberec D10:6
2010. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice BLoko Depo Liberec10:8
2010. 03. 2019 10:00TTC Elizza Praha CTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum4:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Brandýs nad Labem10:5
2123. 03. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemTJ Sokol Michle Praha0:10wo
2123. 03. 2019 14:00SKST DěčínTTC Elizza Praha C 
2123. 03. 2019 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Litoměřice B 
2123. 03. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemSK Štětí 
2123. 03. 2019 18:00SKST Liberec DTJ Batesta Chodov 
2123. 03. 2019 15:00Loko Depo LiberecSKST Baník Most 
2224. 03. 2019 10:00SKST DěčínTJ Sokol Michle Praha 
2224. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemTTC Elizza Praha C0:10wo
2224. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B 
2224. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSK Štětí 
2224. 03. 2019 10:00Loko Depo LiberecTJ Batesta Chodov 
2224. 03. 2019 10:00SKST Liberec DSKST Baník Most 
3. liga mužů skupina C
1909. 03. 2019 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESlovan KST Bohnice10:2
1909. 03. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceSF SKK EL Niňo Praha D10:4
1909. 03. 2019 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Tesla Pardubice6:10
1909. 03. 2019 15:00SKST Liberec ETJ Lokomotiva Pardubice10:0
1909. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Stará Paka10:3
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2DTJ Hradec Králové C7:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceSlovan KST Bohnice5:10
2010. 03. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESF SKK EL Niňo Praha D10:1
2010. 03. 2019 10:00SKST Liberec ETJ Tesla Pardubice2:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Lokomotiva Pardubice10:2
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol Stará Paka10:8
2010. 03. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CDTJ Hradec Králové C4:10
2123. 03. 2019 15:00Slovan KST BohniceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 
2123. 03. 2019 17:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 
2123. 03. 2019 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno 
2123. 03. 2019 16:00DTJ Hradec Králové CSKST Liberec E 
2123. 03. 2019 15:00TJ Tesla PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 
2123. 03. 2019 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Jiskra Holice 
2224. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 
2224. 03. 2019 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 
2224. 03. 2019 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno 
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Stará PakaSKST Liberec E 
2224. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 
2224. 03. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice 
3. liga mužů skupina D
1909. 03. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CMK Řeznovice10:8
1909. 03. 2019 16:00KST BlanskoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov8:10
1909. 03. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:2
1909. 03. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Sokol Studená8:10
1909. 03. 2019 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Jiskra Strážnice10:0
1909. 03. 2019 15:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín B10:2
2010. 03. 2019 10:00KST BlanskoMK Řeznovice10:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov2:10
2010. 03. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Studená2:10
2010. 03. 2019 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Strážnice10:1
2010. 03. 2019 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.SKST Mart Hodonín B10:4
2123. 03. 2019 14:00MK ŘeznoviceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s. 
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Holásky 
2123. 03. 2019 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Lanžhot 
2121. 03. 2019 18:30SKST Mart Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice 
2123. 03. 2019 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C 
2123. 03. 2019 15:00TJ Sokol StudenáKST Blansko 
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTable Tennis Club Koral Tišnov z.s. 
2224. 03. 2019 10:00MK ŘeznoviceTJ Holásky 
2224. 03. 2019 10:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Lanžhot 
2222. 03. 2019 18:00TJ Jiskra StrážniceTělovýchovná jednota Mikulčice 
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StudenáTTC Moravská Slavia Brno C 
2224. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Blansko 
3. liga mužů skupina E
1909. 03. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínOrel Zlín10:2
1909. 03. 2019 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Šarovy z.s.5:10
1909. 03. 2019 14:00TTC FrýdlantSK Přerov A10:6
1909. 03. 2019 14:00KST Vsetín z.sSK Přerov B10:1
1909. 03. 2019 15:00TTC Poruba OstravaTTC MG Odra GAS Vratimov10:2
1907. 03. 2019 20:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice10:0
2010. 03. 2019 10:00TJ ChropyněOrel Zlín10:4
2010. 03. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Sokol Šarovy z.s.10:2
2010. 03. 2019 10:00KST Vsetín z.sSK Přerov A9:9
2010. 03. 2019 10:00TTC FrýdlantSK Přerov B10:2
2010. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST DTTC MG Odra GAS Vratimov10:2
2010. 03. 2019 10:00TTC Poruba OstravaTTC Bolatice10:3
2123. 03. 2019 15:00Orel ZlínTTC Poruba Ostrava 
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Šarovy z.s.TJ Ostrava KST D 
2123. 03. 2019 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Frýdlant 
2123. 03. 2019 14:00TTC BolaticeKST Vsetín z.s 
2123. 03. 2019 15:00SK Přerov AT. J. Sokol Olomouc-Neředín 
2123. 03. 2019 15:00SK Přerov BTJ Chropyně 
2222. 03. 2019 16:30TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Poruba Ostrava 
2214. 03. 2019 18:30Orel ZlínTJ Ostrava KST D2:10
2224. 03. 2019 10:00TTC BolaticeTTC Frýdlant 
2224. 03. 2019 10:00TTC MG Odra GAS VratimovKST Vsetín z.s 
2224. 03. 2019 10:00SK Přerov BT. J. Sokol Olomouc-Neředín 
2224. 03. 2019 10:00SK Přerov ATJ Chropyně 
Extraliga žen
1922. 02. 2019 10:30
v herně KST Hluk
KST Hluk JP Boka TradeMSK Gumotex Břeclav2:6 V: Mikulecký František
1926. 02. 2019 17:00SKST VlašimSKST Mart Hodonín B5:5 V: Pavelek Ladislav
1908. 03. 2019 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín A - Stavoimpex1:6 V: Klecker Roman
1910. 03. 2019 08:30SVS Hradec KrálovéCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA2:6 V: Šlechta Roman
1908. 03. 2019 15:00SK DobréSKST Baník Havířov6:1 V: Sedláček Petr
2021. 02. 2019 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín B6:0 V: Makovický Michal
2009. 03. 2019 11:00SKST VlašimSKST Mart Hodonín A - Stavoimpex0:6 V: Pavelek Ladislav
2009. 03. 2019 17:00SK DobréCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA6:2 V: Sedláček Petr
2009. 03. 2019 13:30SVS Hradec KrálovéSKST Baník Havířov4:6 V: Šlechta Roman
1. liga žen skupina A
1909. 03. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad LabemSF SKK EL Niňo Praha6:4 V: Novák Jiří
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha6:4 V: Haralík Stanislav
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Nusle Praha BSKST Vlašim B4:6 V: Haralík Stanislav
1909. 03. 2019 13:30SVS Hradec Králové BKlub stolního tenisu Klatovy z.s.8:2 V: Bouček Stanislav
2009. 03. 2019 15:00SKP Sever Ústí nad LabemTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky7:3 V: Novák Jiří
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha2:8 V: Haralík Stanislav
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nusle Praha ASKST Vlašim B8:2 V: Haralík Stanislav
2009. 03. 2019 08:30Slovan KST BohniceKlub stolního tenisu Klatovy z.s.6:4 V: Drahota Jiří
2123. 03. 2019 09:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySVS Hradec Králové B  V: Sázel Karel
N: zajišťuje domácí klub
2123. 03. 2019 09:30SF SKK EL Niňo PrahaSlovan KST Bohnice  V: Drahota Jiří
N: Slavata Josef
2123. 03. 2019 10:00Klub stolního tenisu Klatovy z.s.TJ Sokol Nusle Praha A  V: Panský Miroslav
N: Hnojský Jiří
2123. 03. 2019 09:00SKST Vlašim BSKP Sever Ústí nad Labem  V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
2223. 03. 2019 13:30SF SKK EL Niňo PrahaSVS Hradec Králové B  V: Drahota Jiří
N: Slavata Josef
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySlovan KST Bohnice  V: Sázel Karel
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 14:00Klub stolního tenisu Klatovy z.s.TJ Sokol Nusle Praha B  V: Panský Miroslav
N: Hnojský Jiří
2223. 03. 2019 14:00TJ Slavoj PrahaSKP Sever Ústí nad Labem  V: Hanek Stanislav
N: Linert Martin
1. liga žen skupina B
1909. 03. 2019 09:30KST GMC BlanskoT.J. Sokol Vsetín8:2 V: Harna Tomáš
1909. 03. 2019 10:00SK Dobré BSKST Baník Havířov B6:4 V: Sedláček Petr
1909. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Děhylov4:6 V: Novák Aleš
1910. 03. 2019 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Mart Hodonín C9:1 V: Rampula Miroslav
2009. 03. 2019 14:00TTC Moravská Slavia BrnoT.J. Sokol Vsetín8:2 V: Janda Roman
2009. 03. 2019 14:30TTC Ústí nad OrlicíSKST Baník Havířov B4:6 V: Pražák Zdeněk
2009. 03. 2019 14:30SK Dobré BTJ Sokol Děhylov7:3 V: Sedláček Petr
2005. 03. 2019 18:00MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín C8:2 V: Klecker Roman
2110. 03. 2019 12:00T.J. Sokol VsetínMK Řeznovice B0:10 V: Krčmář Libor
2123. 03. 2019 12:00SKST Mart Hodonín CSK Dobré B  V: Juřík Miroslav
N: Ševčík Petr
2123. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno  V: Gromnica Václav
N: Manda Zdeněk
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol DěhylovKST GMC Blansko  V: Skulina Bohumil
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 15:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Líšeň  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2223. 03. 2019 15:00SKST Mart Hodonín CTTC Ústí nad Orlicí  V: Juřík Miroslav
N: Ševčík Petr
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol DěhylovTTC Moravská Slavia Brno  V: Skulina Bohumil
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BKST GMC Blansko  V: Gromnica Václav
N: Manda Zdeněk
2. liga žen skupina A
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATTC Elizza Praha4:6 V: Kůs Pavel
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSF SKK EL Niňo Praha B2:8 V: Kůs Pavel
1909. 03. 2019 10:00TTC KovářovTJ Hrádek4:6 V: Tenglová Jaroslava
1909. 03. 2019 11:00
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Králův Dvůr Queens2:8 V: Ehrenberger Květoslav
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTTC Elizza Praha3:7 V: Kůs Pavel
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASF SKK EL Niňo Praha B5:5 V: Kůs Pavel
2009. 03. 2019 14:00TTC KovářovUnion Plzeň8:2 V: Tenglová Jaroslava
2009. 03. 2019 15:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Králův Dvůr Queens0:10 V: Cankař Radek
2123. 03. 2019 09:30TTC Elizza PrahaTJ AVIA Čakovice  V: Slobodzianová Petra
N: Haralík Stanislav
2123. 03. 2019 09:30SF SKK EL Niňo Praha BSlovan KST Bohnice B  V: Kulichová Jana
N: Slavata Josef
2123. 03. 2019 10:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V. A  V: Vlček Jaroslav
N: Kasal Jaromír
2123. 03. 2019 10:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. B  V: Matoušová Jana
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ AVIA Čakovice  V: Kulichová Jana
N: Slavata Josef
2223. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice B  V: Slobodzianová Petra
N: Haralík Stanislav
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTTC Kovářov  V: Vaculík Zdeněk
N: Bednář Jiří
2223. 03. 2019 15:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. A  V: Matoušová Jana
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 15:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V. B  V: Vlček Jaroslav
N: Kasal Jaromír
2. liga žen skupina B
1909. 03. 2019 10:00TTC LitoměřiceTJ Slavoj Praha B5:5 V: Nedbal Václav
1909. 03. 2019 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ ABC Branik8:2 V: Šístek Pavel
1909. 03. 2019 10:00SKST DěčínSKST AutoPartner Liberec6:4 V: Dyškant Zdeněk
2009. 03. 2019 15:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Česká Skalice4:6 V: Menger Jaroslav
2009. 03. 2019 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Slavoj Praha B7:3 V: Šístek Pavel
2009. 03. 2019 15:00TTC LitoměřiceTJ ABC Branik8:2 V: Nedbal Václav
2009. 03. 2019 15:00TJ Jiskra Nový BorSKST AutoPartner Liberec2:8 V: Žid Jaromír
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ Jiskra Nový Bor  V: Bouček Stanislav
N: Sedloň Josef
2123. 03. 2019 09:30SKST AutoPartner LiberecTTC Litoměřice  V: Vrabec Jakub
N: Žid Jaromír
2123. 03. 2019 11:30TJ Slavoj Praha BTTC Brandýs nad Labem  V: Hanek Stanislav
N: Linert Martin
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Česká SkaliceSKST Děčín  V: Bouček Stanislav
N: Sedloň Josef
2223. 03. 2019 14:30SKST AutoPartner LiberecKST Jirkov TECHNOLINE  V: Vrabec Jakub
N: Žid Jaromír
2223. 03. 2019 15:30TJ ABC BranikTTC Brandýs nad Labem  V: Menger Jaroslav
N: zajišťuje domácí klub
2. liga žen skupina C
1909. 03. 2019 09:30TTC Moravská Slavia Brno BKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems6:4 V: Halas Pavel
1909. 03. 2019 09:30SKST Mart Hodonín DT.J. Sokol Vsetín B5:5 V: Juřík Miroslav
1909. 03. 2019 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí B8:2 V: Rozínková Monika
1909. 03. 2019 10:00SK Frýdlant n.O.Sportovní klub Jihlava6:4 V: Gromnica Václav
2009. 03. 2019 14:00SKST Mart Hodonín DKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems5:5 V: Juřík Miroslav
2009. 03. 2019 14:00TTC Moravská Slavia Brno BT.J. Sokol Vsetín B4:6 V: Halas Pavel
2009. 03. 2019 14:30SK Dobré CTJ Sokol Chrudim3:7 V: Rozínková Monika
2009. 03. 2019 14:00SK - SvinovSportovní klub Jihlava7:3 V: Jašek Milan
2123. 03. 2019 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSK - Svinov  V: Horák Mojmír
N: Cankař Radek
2123. 03. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BSK Frýdlant n.O.  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2123. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Moravská Slavia Brno B  V: Vybíral Jakub
N: Kantorek Jiří
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol ChrudimSKST Mart Hodonín D  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
2223. 03. 2019 15:00T.J. Sokol Vsetín BSK - Svinov  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2223. 03. 2019 14:30
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSK Frýdlant n.O.  V: Horák Mojmír
N: Cankař Radek
2223. 03. 2019 14:00Sportovní klub JihlavaSK Dobré C  V: Kafka Pavel
N: Teplan Stanislav
2223. 03. 2019 14:30TJ Sokol ChrudimTTC Moravská Slavia Brno B  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
2223. 03. 2019 14:30TTC Ústí nad Orlicí BSKST Mart Hodonín D  V: Vybíral Jakub
N: Kantorek Jiří

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS