Výsledky
Divize muži
1725. 02. 2019 19:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha D 
1727. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Niňo Praha F 
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha BTJ Sokol Michle Praha B 
1718. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSAC Sparta Praha C 
1725. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 
1727. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha A 
1804. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha A 
1807. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D 
1805. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Praha A Story TLRS 
1807. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha CTTC Praha B 
1804. 03. 2019 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 
1804. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Střížkov B 
1. třída A muži (KS-1A)
1727. 02. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Střížkov C 
1726. 02. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha C 
1726. 02. 2019 19:30TJ ABC Branik ATTC Elizza Praha F 
1727. 02. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1726. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Orion Praha A 
1728. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha B 
1808. 03. 2019 19:00TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice B 
1804. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E 
1808. 03. 2019 18:45TJ Orion Praha APSK Olymp Praha A 
1804. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ ABC Branik A 
1804. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 
1804. 03. 2019 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice A 
1. třída B muži (KS-1B)
1520. 02. 2019 19:15
herna Kotlářka
TJ AVIA Čakovice BSF SKK EL Niňo Praha G8:10
1531. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha C10:6
1528. 01. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B8:10
1531. 01. 2019 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F10:3
1530. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Petrovice I. A6:10
1530. 01. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
1608. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTTC Elizza Praha E9:9
1606. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Michle Praha D10:7
1605. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác A7:10
1619. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A9:9
1606. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice B8:10
1604. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice B8:10
1725. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Niňo Praha G 
1727. 02. 2019 18:30
Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice BTJ Slavoj Praha B 
1728. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha F 
1725. 02. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Petrovice I. A 
1728. 02. 2019 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
1727. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha E 
1804. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Michle Praha D 
1806. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Pankrác A 
1806. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK Start Praha A 
1805. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASlovan KST Bohnice B 
1805. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ AVIA Čakovice B 
1806. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha C 
2. třída A muži (KS-2A)
1728. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Malešice B 
1728. 02. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha F 
1726. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác C 
1725. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D 
1722. 02. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ AVIA Čakovice D 
1727. 02. 2019 19:30TTC Klánovice CSF SKK EL Niňo Praha H 
1807. 03. 2019 18:45TJ Malešice BSF SKK EL Niňo Praha H 
1806. 03. 2019 19:30TTC Klánovice CSK HAMR A PENTA TRADING 
1804. 03. 2019 19:00
hala Loko Vršovice, Sportovní 1380, Praha 10
TJ AVIA Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1807. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Petrovice I. B 
1807. 03. 2019 19:15TJ Pankrác CSK OAZA Praha A 
1804. 03. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Nusle Praha D 
2. třída B muži (KS-2B)
1314. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Malešice A7:10
1314. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1312. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Běchovice II A1:10
1316. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Slavoj Praha C10:7
1318. 01. 2019 18:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác B5:10
1315. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice B10:6
1727. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Malešice A 
1727. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Slavoj Praha C 
1725. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Pankrác B 
1725. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha GTTC Klánovice B 
1725. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice C 
1727. 02. 2019 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha G 
1807. 03. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Orion Praha B 
1808. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle Praha E 
1805. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha G 
1804. 03. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1808. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 
1806. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Běchovice II A 
1913. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A 
1913. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác B 
1913. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Klánovice B 
1911. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice C 
1918. 02. 2019 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha G10:2
1911. 03. 2019 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Orion Praha B 
3. třída A muži (RS-1A)
1727. 02. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGSlovan KST Bohnice F 
1701. 03. 2019 18:30
Na Kotlářce 1, Praha 6
TJ AVIA Čakovice ESF SKK EL Niňo Praha I 
1728. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A 
1728. 02. 2019 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice G 
1725. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
1728. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B 
1806. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Žižkov B 
1806. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Elizza Praha H 
1806. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Malešice C 
1804. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha H 
1804. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ AVIA Čakovice E 
1804. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISK HAMR B PENTA TRADING 
3. třída B muži (RS-1B)
1418. 02. 2019 19:15SK Start Praha BSK OAZA Praha B10:5
1422. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D9:9
1424. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Žižkov A0:10
1424. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1421. 01. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A10:8
1422. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice EAC Sparta Praha I10:7
1725. 02. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Start Praha B 
1726. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Lokomotiva Vršovice D 
1728. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany A 
1728. 02. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice I. C 
1727. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK OAZA Praha B 
1728. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Střížkov D 
1807. 03. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Žižkov A 
1804. 03. 2019 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha E 
1804. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha BSK Slivenec A 
1805. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CAC Sparta Praha I 
1807. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ASlovan KST Bohnice E 
1807. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A 
4. třída A muži (RS-2A)
1727. 02. 2019 19:00TTC Elizza Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1726. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Žižkov C 
1726. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Orion Praha C 
1727. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HAC Sparta Praha J 
1701. 03. 2019 19:15TJ Pankrác DSK Slivenec B 
1725. 02. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATTC Praha C 
1806. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Zelená Liška A 
1806. 03. 2019 18:30TTC Praha CTJ Pankrác D 
1804. 03. 2019 00:00SK Slivenec BSlovan KST Bohnice H 
1807. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Petrovice I. D 
1804. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E 
1807. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha I 
4. třída B muži (RS-2B)
1725. 02. 2019 19:00TTC Klánovice DPSK Olymp Praha B 
1726. 02. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Břevnov Hradčany A 
1727. 02. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Sokol Nusle Praha F 
1701. 03. 2019 18:45TJ Střížkov ETJ AVIA Čakovice F 
1728. 02. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice F 
1725. 02. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ ABC Branik B 
1806. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha BSF SKK EL Niňo Praha J 
1806. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik BSK Dolní Měcholupy B 
1805. 03. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Střížkov E 
1807. 03. 2019 19:15
Jeremenkova 106, Pha 4
TJ AVIA Čakovice FSK OAZA Praha C 
1806. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A 
1806. 03. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Klánovice D 
5. třída A muži (RS-3A)
1701. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ ABC Branik C 
1725. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Žižkov D 
1722. 02. 2019 18:00
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník
TJ AVIA Čakovice GSK HAMR C PENTA TRADING10:7
1725. 02. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1725. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
1728. 02. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ASK Vršovice A 
1804. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Kbely A 
1808. 03. 2019 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany C 
1805. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSF SKK EL Niňo Praha K 
1804. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ AVIA Čakovice G 
1808. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Běchovice II C 
1807. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Elizza Praha J 
5. třída B muži (RS-3B)
1727. 02. 2019 18:30TTC Praha DVSK MFF UK Praha A 
1726. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BPSK Olymp Praha C 
1727. 02. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Mladí veterání - VSK ČVUT A 
1728. 02. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Petrovice I. E 
1701. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
1727. 02. 2019 19:00TJ Zelená Liška BSF SKK EL Niňo Praha L 
1804. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Zelená Liška B 
1804. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha LSlovan KST Bohnice I 
1808. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Malešice D 
1808. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha Podolí A 
1806. 03. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Sokol Nové Vysočany B 
1805. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTTC Praha D 
6. třída A muži (RS-4A)
1501. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FSK Start Praha C6:10
1501. 02. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATTC Praha G10:2
1513. 02. 2019 19:00
Jankovská 1944, Praha 4
TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Zelená Liška C9:9
1530. 01. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BAC Sparta Praha L10:4
1531. 01. 2019 18:30TTC Praha FTJ Sokol Kbely B9:9
1528. 01. 2019 19:00TTC Klánovice EKK Konstruktiva Praha B10:1
1727. 02. 2019 18:30TTC Praha GSK Start Praha C 
1701. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Zelená Liška C 
1701. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice AAC Sparta Praha L 
1728. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Kbely B 
1727. 02. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BKK Konstruktiva Praha B 
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha FTTC Klánovice E 
1804. 03. 2019 19:00SK Start Praha CTTC Praha F 
1804. 03. 2019 19:00TTC Klánovice ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
1807. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Lokomotiva Vršovice G 
1805. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BSK SANK Běchovice A 
1805. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 
1805. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTTC Praha G 
6. třída B muži (RS-4B)
1413. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Běchovice II D6:10
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Elizza Praha K1:10
1425. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha E10:4
1421. 01. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ASK OAZA Praha D7:10
1425. 01. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CAC Sparta Praha K8:10
1422. 01. 2019 19:30SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
1701. 03. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Nové Vysočany D 
1726. 02. 2019 19:30SK Slivenec CTJ Slovan Svoboda A 
1725. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESlovan KST Bohnice J 
1725. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Praha Podolí B 
1726. 02. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Běchovice II D 
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha ETTC Elizza Praha K 
1806. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Praha E 
1808. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSK OAZA Praha D 
1804. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DAC Sparta Praha K 
1806. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1808. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JSK Slivenec C 
1804. 03. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ASK Dolní Měcholupy C 
7. třída A muži (RS-5A)
1701. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha LAC Sparta Praha M 
1728. 02. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Praha H 
1701. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. FSK Slivenec D 
1727. 02. 2019 19:00SK Start Praha DSF SKK EL Niňo Praha M 
1727. 02. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BKST OBO Praha 
1808. 03. 2019 18:45SK Vršovice CVSK MFF UK Praha B 
1806. 03. 2019 19:00KST OBO PrahaSK Start Praha D 
1804. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Petrovice I. F 
1804. 03. 2019 00:00SK Slivenec DKK Konstruktiva Praha C 
1807. 03. 2019 18:30TTC Praha HTTC Elizza Praha L 
7. třída B muži (RS-5B)
1701. 03. 2019 18:45SK Vršovice BTJ ABC Branik D 
1701. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha NTTC Praha I 
1725. 02. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha NVSK MFF UK Praha C 
1701. 03. 2019 18:00SK HAMR D PENTA TRADINGTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G10:0wo
1727. 02. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Praha J 
1807. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Břevnov Hradčany B 
1806. 03. 2019 18:30TTC Praha JSK HAMR D PENTA TRADING 
1808. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice BSF SKK EL Niňo Praha N 
1806. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CAC Sparta Praha N 
1807. 03. 2019 18:30TTC Praha ISK Vršovice B 
Divize ženy
1501. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice B8:2
1512. 02. 2019 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha C7:3
1528. 01. 2019 19:00TJ ABC Branik BTJ AVIA Čakovice C7:3
1501. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha B3:7
1519. 02. 2019 19:00
herna Loko Vršovice
TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice A8:2
1514. 02. 2019 19:00TTC Elizza Praha CAC Sparta Praha A7:3
1601. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha C 
1627. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha ATJ AVIA Čakovice B 
1605. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha C7:3
1604. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha BTJ ABC Branik B6:4
1605. 02. 2019 19:00TJ AVIA Čakovice CTJ ABC Branik C3:7
1606. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B3:7
1725. 02. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B 
1701. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ AVIA Čakovice C 
1726. 02. 2019 19:00TJ ABC Branik CTTC Elizza Praha B 
1725. 02. 2019 19:00TJ ABC Branik BTJ Lokomotiva Vršovice A 
1701. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha A 
1726. 02. 2019 19:30
herna TTC Elizza
TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha C 
1807. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice B 
1808. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Nusle Praha C 
1808. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ATJ ABC Branik B 
1805. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ ABC Branik C 
1804. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
1805. 03. 2019 19:00
herna El Niňo
TJ AVIA Čakovice CSF SKK EL Niňo Praha C 
1919. 02. 2019 19:00
herna Loko Vršovice
TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B7:3
1911. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B 
1915. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice A 
1911. 03. 2019 00:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha A 
1921. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha C 
1915. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice B 
1. třída ženy
1701. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice C 
1701. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha BTJ Zelená Liška B 
1704. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Branik D 
1701. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Košíře A 
1728. 02. 2019 19:00TJ Zelená Liška ATJ Přední Kopanina A 
1806. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Zelená Liška A 
1804. 03. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Sokol Nusle Praha D 
1807. 03. 2019 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1808. 03. 2019 18:00TJ ABC Branik DAC Sparta Praha B 
1804. 03. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha D 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS