Výsledky
Divize muži
1725. 02. 2019 19:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha D10:6
1727. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Niňo Praha F4:10
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha BTJ Sokol Michle Praha B10:6
1718. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSAC Sparta Praha C9:9
1725. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:6
1727. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha A2:10
1914. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha D10:2
1911. 03. 2019 19:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha B10:7
1913. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha C10:7
1914. 03. 2019 18:30TTC Praha BTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:8
1911. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ Sokol Nusle Praha A10:8
1911. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha A5:10
2018. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D10:4
2020. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Praha A Story TLRS8:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Praha B10:3
2019. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
2021. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Střížkov B7:10
2021. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Niňo Praha F5:10
2126. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha D 
2127. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha C 
2125. 03. 2019 19:00TJ Střížkov BTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:8
2127. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A 
2128. 03. 2019 18:30TTC Praha BTJ Slavoj Praha A 
2125. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSTTC Elizza Praha D 
2201. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Praha A Story TLRS 
2201. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTTC Praha B 
2203. 04. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 
2204. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov B 
2202. 04. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXSF SKK EL Niňo Praha F 
2204. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B 
1. třída A muži (KS-1A)
1913. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov C3:10
1913. 03. 2019 18:30TTC Klánovice ATTC Elizza Praha F10:6
1912. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A5:10
1912. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik ATJ Orion Praha A3:10
1913. 03. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:4
1912. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B10:7
2022. 03. 2019 19:00TJ Střížkov CAC Sparta Praha E1:10
2021. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BPSK Olymp Praha A6:10
2018. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Branik A10:2
2022. 03. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:0wo
2018. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Klánovice A10:8
2018. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha C10:3
2125. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ Střížkov C9:9
2128. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2129. 03. 2019 18:45TJ Orion Praha ATTC Klánovice A 
2126. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha B 
2126. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik ATJ Lokomotiva Vršovice B 
2127. 03. 2019 18:30PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha E 
2205. 04. 2019 19:00TJ Střížkov CPSK Olymp Praha A 
2202. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ ABC Branik A 
2201. 04. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 
2201. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A 
2205. 04. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha C 
2201. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha F 
1. třída B muži (KS-1B)
1913. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Niňo Praha G10:6
1911. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F9:9
1913. 03. 2019 18:30
Kokořínská 204/28, Pha 8 - Ďáblice
TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Petrovice I. A10:6
1914. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
1911. 03. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E10:5
1914. 03. 2019 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha D6:10
2020. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Pankrác A10:3
2019. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DSK Start Praha A2:10
2020. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice B0:10
2020. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ AVIA Čakovice B10:2
2019. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Nusle Praha C0:10
2019. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B10:6
2126. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha FSF SKK EL Niňo Praha G 
2127. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Petrovice I. A 
2125. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
2127. 03. 2019 18:30
Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha E 
2128. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha D 
2125. 03. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Pankrác A 
2201. 04. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha GSK Start Praha A 
2204. 04. 2019 19:15TJ Pankrác ASlovan KST Bohnice B 
2201. 04. 2019 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ AVIA Čakovice B 
2203. 04. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha C 
2203. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slavoj Praha B 
2202. 04. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha F 
2. třída A muži (KS-2A)
1911. 03. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice B10:5
1914. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác C10:4
1914. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice D10:5
1912. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ AVIA Čakovice D10:0wo
1911. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice C10:8
1915. 03. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGSF SKK EL Niňo Praha H5:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Malešice BSK HAMR A PENTA TRADING10:5
2019. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
2020. 03. 2019 19:30TTC Klánovice CTJ Sokol Petrovice I. B10:8
2021. 03. 2019 19:15
Jeremenkova 106, Pha 4
TJ AVIA Čakovice DSK OAZA Praha A2:10
2021. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha D4:10
2021. 03. 2019 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha F10:2
2128. 03. 2019 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice B 
2125. 03. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FSlovan KST Bohnice D 
2128. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ AVIA Čakovice D 
2128. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha ATTC Klánovice C 
2126. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSF SKK EL Niňo Praha H 
2125. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK HAMR A PENTA TRADING10:3
2204. 04. 2019 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice C 
2205. 04. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Sokol Petrovice I. B 
2201. 04. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha HSK OAZA Praha A 
2203. 04. 2019 19:30TTC Klánovice CTJ Sokol Nusle Praha D 
2203. 04. 2019 18:30
Kokořínská 204/28, Praha 8
TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle Praha F 
2204. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác C 
2. třída B muži (KS-2B)
1913. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A10:7
1913. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác B10:4
1913. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Klánovice B10:4
1911. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice C8:10
1918. 02. 2019 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha G10:2
1911. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Orion Praha B7:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha E10:3
2020. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G10:4
2022. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
2019. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
2018. 03. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II A4:10
2022. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha C2:10
2129. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Malešice A 
2127. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B 
2127. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice C 
2127. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Elizza Praha G 
2125. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Orion Praha B 
2125. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha E 
2204. 04. 2019 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G 
2201. 04. 2019 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
2203. 04. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 
2205. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Běchovice II A 
2202. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C 
2205. 04. 2019 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B 
3. třída A muži (RS-1A)
1912. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice F10:4
1913. 03. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGSK Dolní Měcholupy A4:10
1911. 03. 2019 19:15
Areál Slovan, Na Pískovně, Praha 8
TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice G10:5
1914. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:7
1914. 03. 2019 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II B10:6
1911. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Žižkov B10:2
2020. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H4:10
2021. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Malešice C10:3
2020. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BAC Sparta Praha H7:10
2020. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ AVIA Čakovice E9:9
2018. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GSK HAMR B PENTA TRADING7:10
2018. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK EL Niňo Praha I10:8
2125. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice F 
2128. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice G 
2127. 03. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
2125. 03. 2019 18:30
Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Běchovice II B2:10
2128. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Žižkov B 
2128. 03. 2019 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha H 
2203. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice C 
2201. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha H 
2204. 04. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ AVIA Čakovice E 
2203. 04. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK HAMR B PENTA TRADING 
2203. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSF SKK EL Niňo Praha I 
2201. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy A 
3. třída B muži (RS-1B)
1914. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Start Praha B9:9
1911. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nové Vysočany A9:9
1915. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. C10:3
1914. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ISK OAZA Praha B10:6
1911. 03. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Střížkov D10:8
1913. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Žižkov A3:10
2021. 03. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Nusle Praha E10:2
2021. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ASK Slivenec A10:5
2021. 03. 2019 19:00TJ Střížkov DAC Sparta Praha I8:10
2018. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice E6:10
2019. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CKK Konstruktiva Praha A10:1
2021. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Lokomotiva Vršovice D10:6
2128. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ASK Start Praha B 
2128. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. C 
2125. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha B 
2126. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov D 
2128. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Žižkov A 
2125. 03. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Nusle Praha E10:3
2204. 04. 2019 19:15SK Start Praha BSK Slivenec A 
2203. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha I 
2204. 04. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice E 
2201. 04. 2019 19:00TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A 
2201. 04. 2019 19:15SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D 
2202. 04. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nové Vysočany A 
4. třída A muži (RS-2A)
1914. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0
1913. 03. 2019 19:00TTC Elizza Praha ITJ Orion Praha C10:0
1912. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAC Sparta Praha J10:3
1912. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK Slivenec B10:6
1913. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Praha C10:2
1915. 03. 2019 19:15TJ Pankrác DTJ Zelená Liška A8:10
2020. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D6:10
2018. 03. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice H10:2
2020. 03. 2019 18:30TTC Praha CTJ Sokol Petrovice I. D10:7
2018. 03. 2019 19:30SK Slivenec BTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
2021. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha JTTC Elizza Praha I10:6
2018. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Sokol Žižkov C3:10
2125. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
2128. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha J 
2127. 03. 2019 19:00TTC Elizza Praha ISK Slivenec B 
2126. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Praha C 
2126. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Zelená Liška A 
2127. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Pankrác D 
2203. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice H 
2205. 04. 2019 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Petrovice I. D 
2201. 04. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice E 
2203. 04. 2019 18:30TTC Praha CTTC Elizza Praha I 
2201. 04. 2019 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov C 
2204. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Orion Praha C 
4. třída B muži (RS-2B)
1913. 03. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany APSK Olymp Praha B6:10
1911. 03. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nusle Praha F10:5
1912. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ AVIA Čakovice F6:10
1911. 03. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice F10:0
1915. 03. 2019 18:45TJ Střížkov ETJ ABC Branik B10:6
1914. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSF SKK EL Niňo Praha J6:10
2020. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha BSK Dolní Měcholupy B10:0wo
2019. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Střížkov E10:2
2020. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik BSK OAZA Praha C10:2
2019. 03. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A4:10
2020. 03. 2019 19:00
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200
TTC Klánovice DTJ AVIA Čakovice F10:8
2020. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany A5:10
2127. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FPSK Olymp Praha B 
2127. 03. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ AVIA Čakovice F 
2125. 03. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice F 
2126. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ ABC Branik B 
2125. 03. 2019 19:30SK OAZA Praha CSF SKK EL Niňo Praha J 
2129. 03. 2019 18:45TJ Střížkov ESK Dolní Měcholupy B 
2203. 04. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Střížkov E 
2204. 04. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSK OAZA Praha C 
2201. 04. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec A 
2203. 04. 2019 19:30TJ ABC Branik BTTC Klánovice D 
2202. 04. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A 
2204. 04. 2019 18:45
Sparta Arena, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Nusle Praha F 
5. třída A muži (RS-3A)
1914. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ ABC Branik C2:10
1915. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JSK HAMR C PENTA TRADING10:0
1911. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0wo
1914. 03. 2019 18:30
Za Sokolovnou 440, P6 Suchdol
TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
1913. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KSK Vršovice A7:10
1914. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely A9:9
2018. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
2021. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK EL Niňo Praha K10:0
2022. 03. 2019 18:45SK Vršovice ATJ AVIA Čakovice G10:5
2019. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Běchovice II C0:10
2018. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha J2:10
2022. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Žižkov D7:10
2129. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ ABC Branik C 
2128. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
2129. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
2125. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Vršovice A 
2128. 03. 2019 18:30
Mladoboleslavská 210, Praha 9
TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Kbely A 
2128. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nové Vysočany C 
2201. 04. 2019 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha K 
2201. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ AVIA Čakovice G 
2204. 04. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Běchovice II C 
2205. 04. 2019 18:45SK Vršovice ATTC Elizza Praha J 
2202. 04. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Žižkov D 
2201. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK HAMR C PENTA TRADING 
5. třída B muži (RS-3B)
1912. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha CVSK MFF UK Praha A3:10
1913. 03. 2019 18:30TTC Praha DTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A0:10
1912. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Petrovice I. E10:6
1913. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1914. 03. 2019 18:45TJ Malešice DSF SKK EL Niňo Praha L6:10
1915. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Zelená Liška B10:6
2018. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ASlovan KST Bohnice I10:6
2019. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška BTJ Malešice D10:3
2018. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Praha Podolí A9:9
2022. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nové Vysočany B10:1
2029. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Praha D 
2020. 03. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT APSK Olymp Praha C6:10
2127. 03. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVSK MFF UK Praha A 
2126. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Petrovice I. E 
2127. 03. 2019 18:30TTC Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
2126. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BSF SKK EL Niňo Praha L 
2127. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška B 
2128. 03. 2019 18:45TJ Malešice DSlovan KST Bohnice I 
2201. 04. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Malešice D 
2205. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Praha Podolí A 
2205. 04. 2019 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nové Vysočany B 
2201. 04. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTTC Praha D 
2205. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EPSK Olymp Praha C 
2205. 04. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Mladí veterání - VSK ČVUT A 
6. třída A muži (RS-4A)
1912. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška CSK Start Praha C7:10
1913. 03. 2019 18:30TTC Praha GAC Sparta Praha L5:10
1915. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Kbely B8:10
1915. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice AKK Konstruktiva Praha B10:0
1914. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Klánovice E10:2
1913. 03. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Praha F10:6
2018. 03. 2019 19:00SK Start Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:4
2021. 03. 2019 18:30TTC Praha FTJ Lokomotiva Vršovice G10:7
2018. 03. 2019 19:00TTC Klánovice ESK SANK Běchovice A1:10
2021. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F3:10
2019. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha G10:0wo
2019. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Zelená Liška C10:6
2126. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha LSK Start Praha C 
2126. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Kbely B 
2127. 03. 2019 18:30TTC Praha GKK Konstruktiva Praha B 
2129. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTTC Klánovice E 
2129. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATTC Praha F 
2128. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
2201. 04. 2019 19:00SK Start Praha CTJ Lokomotiva Vršovice G 
2203. 04. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK SANK Běchovice A 
2204. 04. 2019 18:30TTC Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 
2201. 04. 2019 19:00TTC Klánovice ETTC Praha G 
2204. 04. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Zelená Liška C 
2202. 04. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha L 
6. třída B muži (RS-4B)
1911. 03. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Nové Vysočany D10:3
1915. 03. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CSlovan KST Bohnice J0:10wo
1915. 03. 2019 18:30SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí B9:9
1911. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Běchovice II D10:7
1911. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha KTTC Elizza Praha K9:9
1912. 03. 2019 19:30SK OAZA Praha DTTC Praha E10:3
2020. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DSK OAZA Praha D1:10
2021. 03. 2019 18:30TTC Praha EAC Sparta Praha K6:10
2022. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
2018. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Slivenec C8:10
2020. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK Dolní Měcholupy C10:0wo
2022. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Slovan Svoboda A10:2
2129. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Nové Vysočany D 
2125. 03. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Praha Podolí B 
2129. 03. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Běchovice II D 
2129. 03. 2019 18:30SK Slivenec CTTC Elizza Praha K 
2125. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha E 
2125. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK OAZA Praha D 
2203. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DAC Sparta Praha K 
2202. 04. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
2204. 04. 2019 18:30TTC Praha ESK Slivenec C 
2205. 04. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSK Dolní Měcholupy C 
2201. 04. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Slovan Svoboda A 
2203. 04. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSlovan KST Bohnice J 
7. třída A muži (RS-5A)
1914. 03. 2019 18:30TTC Praha HAC Sparta Praha M8:10
1915. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha LSK Slivenec D4:10
1914. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK EL Niňo Praha M6:10
1915. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. FKST OBO Praha10:4
1920. 03. 2019 19:00SK Start Praha DSK Vršovice C7:10
2018. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha MVSK MFF UK Praha B1:10
2022. 03. 2019 18:45SK Vršovice CTJ Sokol Petrovice I. F1:10
2020. 03. 2019 19:00KST OBO PrahaKK Konstruktiva Praha C10:4
2020. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTTC Elizza Praha L10:4
2018. 03. 2019 00:00SK Slivenec DTTC Praha H8:10
2128. 03. 2019 19:30SK Slivenec DAC Sparta Praha M 
2128. 03. 2019 19:00TTC Praha HSF SKK EL Niňo Praha M 
2129. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha LKST OBO Praha 
2128. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Vršovice C 
2127. 03. 2019 19:00SK Start Praha DVSK MFF UK Praha B 
2201. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha MSK Start Praha D 
2203. 04. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Sokol Petrovice I. F 
2205. 04. 2019 18:45SK Vršovice CTTC Elizza Praha L 
2203. 04. 2019 19:00KST OBO PrahaTTC Praha H 
2201. 04. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha MSK Slivenec D 
7. třída B muži (RS-5B)
1914. 03. 2019 18:30TTC Praha ITJ ABC Branik D10:3
1915. 03. 2019 18:45SK Vršovice BVSK MFF UK Praha C10:1
1915. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha NSK SANK Běchovice B6:10
1911. 03. 2019 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G10:0wo
1915. 03. 2019 18:00SK HAMR D PENTA TRADINGTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
2021. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik DSK HAMR D PENTA TRADING3:10
2020. 03. 2019 18:30TTC Praha JSF SKK EL Niňo Praha N2:10
2022. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GAC Sparta Praha N0:10wo
2022. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice BSK Vršovice B10:4
2020. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Praha I10:0wo
2127. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTJ ABC Branik D 
2128. 03. 2019 18:30TTC Praha ISK SANK Běchovice B 
2129. 03. 2019 18:45SK Vršovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G10:0wo
2129. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha NTTC Praha J 
2126. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha NTJ Sokol Břevnov Hradčany B 
2205. 04. 2019 18:00SK HAMR D PENTA TRADINGSF SKK EL Niňo Praha N 
2203. 04. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BAC Sparta Praha N 
2203. 04. 2019 18:30TTC Praha JSK Vršovice B 
2205. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GTTC Praha I0:10wo
2205. 04. 2019 18:15SK SANK Běchovice BVSK MFF UK Praha C 
Divize ženy
1919. 02. 2019 19:00
herna Loko Vršovice
TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B7:3
1913. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B4:6
1915. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice A8:2
1903. 04. 2019 19:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha A 
1921. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha C4:6
1915. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice B4:6
2021. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha C4:6
2019. 03. 2019 19:00
herna ABC Braník
TJ AVIA Čakovice BTJ ABC Branik B8:2
2022. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha CTJ ABC Branik C3:7
2022. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B8:2
2019. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK EL Niňo Praha C7:3
2018. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha BTJ AVIA Čakovice C6:4
2125. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B 
2129. 03. 2019 19:00
herna Loko Vršovice
TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice A 
2125. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha A 
2129. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Elizza Praha C 
2125. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ AVIA Čakovice B 
2125. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Nusle Praha C 
2229. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ ABC Branik B 
2205. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ ABC Branik C 
2202. 04. 2019 19:00
herna Sparta Praha
TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
2205. 04. 2019 18:00TTC Elizza Praha CSF SKK EL Niňo Praha C 
2205. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha ATJ AVIA Čakovice C 
2202. 04. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha B 
1. třída ženy
1911. 03. 2019 18:00TJ Zelená Liška BSlovan KST Bohnice C4:6
1928. 03. 2019 19:30TTC Elizza Praha DTJ ABC Branik D 
1915. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha BTTC Praha A3:7
1912. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Košíře A3:7
1915. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Zelená Liška A7:3
2020. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha D6:4
2018. 03. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Lokomotiva Vršovice C1:9
2021. 03. 2019 19:00TJ Košíře AAC Sparta Praha B6:3
2021. 03. 2019 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha D10:0
2001. 04. 2019 18:00TJ ABC Branik DTJ Zelená Liška B 
2129. 03. 2019 18:00TJ ABC Branik DSlovan KST Bohnice C 
2127. 03. 2019 18:00TJ Zelená Liška BTTC Praha A 
2129. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha DTJ Košíře A 
2129. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha BTJ Přední Kopanina A 
2126. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Zelená Liška A 
2205. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
2201. 04. 2019 00:00TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha B 
2201. 04. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATTC Elizza Praha D 
2204. 04. 2019 19:00TJ Košíře ATJ Zelená Liška B 
2204. 04. 2019 18:30TTC Praha ATJ ABC Branik D 
1. třída starší žáci
606. 04. 2019 09:00TTC Elizza Praha ATTC Elizza Praha B
606. 04. 2019 09:00KST FZŠ Trávníčkova AAC Sparta Praha A
606. 04. 2019 09:00TJ Slavoj Praha ASK DDM Kotlářka Praha A
706. 04. 2019 10:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha A
706. 04. 2019 10:00SK DDM Kotlářka Praha AKST FZŠ Trávníčkova A
706. 04. 2019 10:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha B
806. 04. 2019 11:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha A
806. 04. 2019 11:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha A
806. 04. 2019 11:00KST FZŠ Trávníčkova ATJ Slavoj Praha A
906. 04. 2019 12:00KST FZŠ Trávníčkova ATTC Elizza Praha A
906. 04. 2019 12:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha B
906. 04. 2019 12:00SK DDM Kotlářka Praha AAC Sparta Praha A
1006. 04. 2019 13:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha A
1006. 04. 2019 13:00AC Sparta Praha ATJ Slavoj Praha A
1006. 04. 2019 13:00TTC Elizza Praha BKST FZŠ Trávníčkova A
1. třída starší žákyně
606. 04. 2019 09:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha
606. 04. 2019 09:00AC Sparta Praha BAC Sparta Praha A
706. 04. 2019 10:00AC Sparta Praha BSK DDM Kotlářka Praha
706. 04. 2019 10:00AC Sparta Praha AAC Sparta Praha C
806. 04. 2019 11:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha
806. 04. 2019 11:00AC Sparta Praha CAC Sparta Praha B
906. 04. 2019 12:00AC Sparta Praha CSK DDM Kotlářka Praha
906. 04. 2019 12:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha
1006. 04. 2019 13:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha A
1006. 04. 2019 13:00TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS