Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATTC Kladno A10:1
1108. 12. 2018 17:00TJ Sadská ATTC Brandýs nad Labem B10:5
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hudlice A10:4
1108. 12. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice A4:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ASokol Lány A10:5
DIVIZE Žen
410. 11. 2018 13:30TJ Sokol Uhlířské JanoviceTTC Žehuň8:2
401. 12. 2018 15:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Jizera Káraný10:0
odl.
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKanoistický klub Rakovník10:3
1108. 12. 2018 17:00TJ ChaloupkyKST Rakovník B0:10
1108. 12. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Libčice5:10
1108. 12. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Králův Dvůr A10:6
1108. 12. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Tatran Sedlčany B10:3
1108. 12. 2018 17:00SK Březnice ATJ Sokol Příbram B6:10
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
1108. 12. 2018 17:00TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B10:5
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Říčany A8:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BST EUROMASTER Kolín C10:0
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby A6:10
1109. 12. 2018 11:00TTC Brandýs nad Labem CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Libice nad Cidlinou7:10
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Kladno C6:12
1119. 11. 2018 18:30
Herna S. Rudná
Sokol Lány BSokol Rudná A7:11
1108. 12. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BSTC Slaný A7:11
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice12:6
1108. 12. 2018 10:00KST Rakovník DSokol Nižbor10:8
1108. 12. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Buštěhrad10:8
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
1120. 11. 2018 18:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CST Benešov A2:16
1108. 12. 2018 17:00TJ BroumySK Březnice B7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hudlice B13:5
1108. 12. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Hořovice B10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr B7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Spartak Čenkov16:2
1205. 12. 2018 18:40ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C14:4
1212. 01. 2019 17:00SK Březnice BTJ Broumy
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice A
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Kladno D
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák
1212. 01. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
1108. 12. 2018 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Čáslav A10:8
1108. 12. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ASK Městec Králové A8:10
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Viktorie Ořech A13:5
1108. 12. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Krchleby B16:2
1108. 12. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ AŠ Mladá Boleslav B7:11
22,45 nehl
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Kutná Hora B8:10
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
1105. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk AST Benešov B9:9
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská CTTC Říčany B11:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kutná Hora A10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTTC Žehuň A9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol StarkočSokol Přezletice7:11

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS