Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
1909. 03. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Slovan Kladno9:9
1909. 03. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hořovice A6:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Neratovice ATTC Kladno A10:5
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sadská A6:10
1907. 03. 2019 18:30TJ Sokol Hudlice ATTC Brandýs nad Labem B10:5
2010. 03. 2019 10:00Sokol Lány ATTC Slovan Kladno4:10
2010. 03. 2019 09:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hořovice A8:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Kladno A6:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sadská A1:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem B8:10
2123. 03. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Roztoky
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Aero Odolena Voda
2123. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Neratovice A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Slovan Lochovice A
2123. 03. 2019 17:00
Herna S.Lány
TTC Kladno ASokol Lány A
2224. 03. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice A
2224. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Aero Odolena Voda
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská ATJ Neratovice A
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno ATJ Slovan Lochovice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice ASokol Lány A
DIVIZE Žen
613. 03. 2019 20:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Králův Dvůr Queens B4:6
626. 01. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Jizera Káraný10:0
909. 03. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Sokol Uhlířské Janovice5:5
905. 03. 2019 18:15TJ Jizera KáranýTJ Sokol Králův Dvůr Queens B1:9
1023. 03. 2019 18:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTTC Žehuň
1023. 03. 2019 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Spartak Čelákovice A
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
1909. 03. 2019 17:00KST Rakovník CSK Březnice A10:8
1909. 03. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Příbram B10:3
1909. 03. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A0:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr AKanoistický klub Rakovník6:10
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Chaloupky10:3
15,03 nehl
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník B5:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BSK Březnice A10:6
2010. 03. 2019 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Příbram B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno BKanoistický klub Rakovník5:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Chaloupky10:2
2010. 03. 2019 12:00TJ Sokol Roztoky BKST Rakovník B10:5
2123. 03. 2019 17:00SK Březnice ATJ Sokol Roztoky B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Libčice
2123. 03. 2019 17:00TJ ChaloupkyTTC Kladno B
2123. 03. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Králův Dvůr A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník C
2123. 03. 2019 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Tatran Sedlčany B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Roztoky B
2224. 03. 2019 10:00SK Březnice ATJ Sokol Libčice
2224. 03. 2019 13:00KST Rakovník BTTC Kladno B
2224. 03. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Králův Dvůr A
2224. 03. 2019 16:00Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník C
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Tatran Sedlčany B
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
1909. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Velké Popovice3:10
1909. 03. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice B10:4
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B10:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sadská B8:10
1909. 03. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Říčany A10:7
2010. 03. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice10:7
2010. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Neratovice B10:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem B5:10
2010. 03. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sadská B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Říčany A3:10
15,04 nehl
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín C
2123. 03. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Kosmonosy
2123. 03. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Krchleby A
2123. 03. 2019 17:00TJ Neratovice BTTC Brandýs nad Labem C
2123. 03. 2019 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceST EUROMASTER Kolín C
2224. 03. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Kosmonosy
2224. 03. 2019 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Krchleby A
2224. 03. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs nad Labem C
2224. 03. 2019 10:00TJ Neratovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
1909. 03. 2019 10:00KST Rakovník DTSM Kladno11:7
1909. 03. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad11:7
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno C10:8
1909. 03. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BSokol Lány B5:13
1906. 03. 2019 20:00STC Slaný ASokol Rudná A11:7
2010. 03. 2019 10:00Sokol NižborTSM Kladno11:7
2010. 03. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Buštěhrad10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol HředleTTC Kladno C6:12
2010. 03. 2019 10:00STC Slaný ASokol Lány B10:8
2010. 03. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Rudná A6:12
2123. 03. 2019 13:30TSM KladnoTJ Slavoj Obecnice B
2115. 03. 2019 19:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný A
2123. 03. 2019 13:30Sokol Lány BTJ Sokol Hředle
2123. 03. 2019 17:00
Herna S.Stochov Honice
Sokol Rudná ATJ Sokol Stochov Honice
2123. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BKST Rakovník D
2123. 03. 2019 17:00TTC Kladno CSokol Nižbor
2224. 03. 2019 10:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice B
2224. 03. 2019 13:00TSM KladnoSTC Slaný A
2224. 03. 2019 14:30Sokol Rudná ATJ Sokol Hředle
2224. 03. 2019 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Stochov Honice
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno CKST Rakovník D
2224. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Nižbor
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Rožmitál4:14
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Čenkov4:14
1909. 03. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Mníšek pod Brdy C15:3
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BST Benešov A6:12
1909. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Broumy11:7
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BSK Březnice B10:8
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Rožmitál5:13
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno DST Benešov A4:14
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Broumy13:5
2005. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice B11:7
2123. 03. 2019 13:00TJ Spartak RožmitálTJ Slavoj Obecnice A
2123. 03. 2019 17:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice B
2123. 03. 2019 17:00TJ BroumyTTC Kladno D
2123. 03. 2019 13:30SK Březnice BTJ Sokol Hořovice B
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Žebrák
2123. 03. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Králův Dvůr B
2223. 03. 2019 20:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice B
2224. 03. 2019 13:00SK Březnice BTTC Kladno D
2224. 03. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hořovice B
2224. 03. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Žebrák
2224. 03. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Králův Dvůr B
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
1909. 03. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Všetaty A13:5
1909. 03. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Kutná Hora B7:11
1909. 03. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Neratovice C12:6
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Čáslav A7:11
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Dolní Beřkovice A11:7
1909. 03. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ASK Městec Králové A8:10
2010. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Všetaty A8:10
2010. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Kutná Hora B8:10
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Neratovice C14:4
2010. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Čáslav A8:10
2010. 03. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ASokol Dolní Beřkovice A0:18
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Městec Králové A10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BSK Viktorie Ořech A
2123. 03. 2019 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATTC Bělá pod Bezdězem C
2123. 03. 2019 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby B
2123. 03. 2019 13:30TJ Neratovice CTTC Brandýs nad Labem D
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ AŠ Mladá Boleslav B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ASK Viktorie Ořech A
2224. 03. 2019 10:00SK Městec Králové ATTC Bělá pod Bezdězem C
2224. 03. 2019 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Krchleby B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Brandýs nad Labem D
2224. 03. 2019 13:00TJ Neratovice CTJ AŠ Mladá Boleslav B
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
1909. 03. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Starkoč14:4
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice11:7
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
1909. 03. 2019 17:00TTC Žehuň AST Benešov B7:11
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sadská C2:16
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Říčany B13:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Starkoč12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Přezletice15:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk A7:11
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BST Benešov B12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sadská C12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Říčany B12:6
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Velký Osek A
2123. 03. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kutná Hora A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav B
2123. 03. 2019 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A
2123. 03. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Spartak Čelákovice A
2123. 03. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
2224. 03. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Velký Osek A
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora A
2224. 03. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská CTTC Žehuň A
2224. 03. 2019 13:00ST Benešov BTJ Spartak Čelákovice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS