Výsledky
Divize
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno B10:2
1212. 01. 2019 17:30SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno D10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc AOrel Silůvky A2:10
1212. 01. 2019 18:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:3
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Rebešovice A10:5
1212. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice B10:6
1326. 01. 2019 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno B
1326. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Moravská Slavia Brno D
1326. 01. 2019 14:00
Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov ASKST Hodonín C
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A
1326. 01. 2019 18:00SK Slatina - Brno ATJ Brno-Bystrc A
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno B
1425. 01. 2019 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Vracov ATTC Moravská Slavia Brno D
1427. 01. 2019 10:30TJ Sokol Rebešovice ASKST Hodonín C
1426. 01. 2019 09:30SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A
1427. 01. 2019 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A
Krajská soutěž I. třídy A
1213. 01. 2019 10:30SK Kuřim ATTC Komořany A8:10
1212. 01. 2019 17:30STK Zbraslavec AKST Blansko B7:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Bučovice A10:4
1212. 01. 2019 14:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno I C10:4
1212. 01. 2019 16:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Cemo Mokrá A10:4
1213. 01. 2019 10:00Orel Silůvky BOrel Ivančice A5:10
1326. 01. 2019 17:00Orel Ivančice ATTC Komořany A
1326. 01. 2019 17:30Orel Silůvky BSK Kuřim A
1325. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B
1326. 01. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec A
1326. 01. 2019 10:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Bučovice A
1326. 01. 2019 17:30TJ Šošůvka ATJ Brno-Bystrc B
1427. 01. 2019 10:00Orel Silůvky BTTC Komořany A
1426. 01. 2019 10:00Orel Ivančice ASK Kuřim A
1427. 01. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá AKST Blansko B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A
1427. 01. 2019 10:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Bučovice A
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Brno-Bystrc B
Krajská soutěž I. třídy B
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Vyškov A10:6
1212. 01. 2019 18:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice B10:8
1212. 01. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AT.J. Sokol Hodonín A10:7
1212. 01. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
1212. 01. 2019 17:00KST Oltec Brno ATJ Slovan Hodonín A10:8
1212. 01. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Holásky B10:4
1326. 01. 2019 17:30TJ Holásky BKST Vyškov A
1326. 01. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Kobylí A
1326. 01. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B
1326. 01. 2019 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Lanžhot BT.J. Sokol Hodonín A
1326. 01. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Jevišovka-Drnholec A
1426. 01. 2019 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Vyškov A
1426. 01. 2019 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Kobylí A
1427. 01. 2019 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice B
1427. 01. 2019 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín D
1425. 01. 2019 18:30SPIN Lednice AT.J. Sokol Hodonín A
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec A
Krajská soutěž II. třídy A
1212. 01. 2019 10:30TJ Sokol Brno I DSK Prace A10:5
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTTC Moravská Slavia Brno E7:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Silůvky C9:9
1212. 01. 2019 17:00TTC Komořany BTJ Lažánky A3:10
1213. 01. 2019 09:00TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A9:9
1212. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EMK Řeznovice C9:9
1326. 01. 2019 18:00MK Řeznovice CSK Prace A
1326. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno I D
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Otnice ATTC Moravská Slavia Brno E
1326. 01. 2019 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Rebešovice B
1326. 01. 2019 17:00TJ Lažánky AOrel Silůvky C
1326. 01. 2019 17:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno-Židenice A
1425. 01. 2019 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Prace A
1425. 01. 2019 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Brno I D
1427. 01. 2019 10:00TJ Velešovice ATTC Moravská Slavia Brno E
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rebešovice B
1427. 01. 2019 10:00TTC Komořany BOrel Silůvky C
1427. 01. 2019 09:00TJ Lažánky ATJ Sokol Brno-Židenice A
Krajská soutěž II. třídy B
1212. 01. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Ždárná A10:4
1212. 01. 2019 10:00STK Zbraslavec BKST Blansko C10:5
1212. 01. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice ATTC Koral Tišnov B10:8
1212. 01. 2019 17:30KST Kunštát ASK Kuřim B10:8
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Cemo Mokrá B9:9
1212. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Holásky C10:6
1325. 01. 2019 18:30TJ Holásky CTJ Sokol Ždárná A
1326. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTriangl o.s. Rájec A
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C
1326. 01. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá BSTK Zbraslavec B
1326. 01. 2019 17:30SK Kuřim BTTC Koral Tišnov B
1326. 01. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice AKST Kunštát A
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Ždárná A
1427. 01. 2019 10:00TJ Holásky CTriangl o.s. Rájec A
1427. 01. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá BKST Blansko C
1425. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BSTK Zbraslavec B
1427. 01. 2019 09:30KST Kunštát ATTC Koral Tišnov B
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim B
Krajská soutěž II. třídy C
1211. 01. 2019 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Rakvice A10:3
1212. 01. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vracov B10:5
1212. 01. 2019 15:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A5:10
1211. 01. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B9:9
1212. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CStavoimpex Hodonín B7:10
1212. 01. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Jevišovka-Drnholec B10:3
1326. 01. 2019 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Rakvice A
1326. 01. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BSTP Mikulov A
1326. 01. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Vracov B
1326. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Klobouky u Brna A
1319. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A
1319. 01. 2019 10:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Baník Ratíškovice A
1420. 01. 2019 15:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Rakvice A
1427. 01. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BSTP Mikulov A
1427. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Vracov B
1427. 01. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Klobouky u Brna A
1422. 01. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSK Baník Ratíškovice A
Divize ženy
809. 12. 2018 13:00
herna Lipová alej 23B, Hodonín
MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A2:8
809. 12. 2018 13:00
herna Lipová alej 23B, Hodonín
STP Mikulov-Březí ATTC Moravská Slavia Brno C2:8
810. 01. 2019 16:30TJ Sokol Brno I AMSK Břeclav B10:0
809. 12. 2018 14:30
herna Lipová alej 23B, Hodonín
TJ Jevišovka-Drnholec ASKST Mart Hodonín E6:4
926. 01. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Jevišovka-Drnholec AMK Řeznovice C
926. 01. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Vranovice A
926. 01. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MSK Břeclav BSTP Mikulov-Březí A
926. 01. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
SKST Mart Hodonín ETJ Sokol Brno I A
1026. 01. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MK Řeznovice CTTC Moravská Slavia Brno C
1026. 01. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B
1026. 01. 2019 14:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
STP Mikulov-Březí ASKST Mart Hodonín E
1026. 01. 2019 14:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Sokol Brno I ATJ Jevišovka-Drnholec A

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS