Výsledky
Divize
2123. 03. 2019 18:00MK Řeznovice BOrel Silůvky A3:10
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Brno-Bystrc A10:4
2123. 03. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I B5:10
2123. 03. 2019 17:30SKST Hodonín CSK Slatina - Brno A10:6
2123. 03. 2019 18:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Rebešovice A3:10
2119. 03. 2019 18:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vracov A10:2
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A9:9
2222. 03. 2019 19:00MK Řeznovice BTJ Brno-Bystrc A10:3
2218. 03. 2019 18:30SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I B10:6
2224. 03. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A3:10
2224. 03. 2019 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A8:10
2223. 03. 2019 09:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Vracov A5:10
1/130. 03. 2019 17:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1/130. 03. 2019 15:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A
1/231. 03. 2019 10:30
Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A
1/206. 04. 2019 15:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A
Krajská soutěž I. třídy A
2123. 03. 2019 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Bučovice A10:1
2123. 03. 2019 17:30Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc B10:7
2123. 03. 2019 17:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I C10:5
2123. 03. 2019 17:30STK Zbraslavec ATJ Šošůvka A10:6
2123. 03. 2019 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Hlubočany A7:10
2123. 03. 2019 17:30SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A10:7
2224. 03. 2019 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Bučovice A10:0wo
2223. 03. 2019 10:00Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc B10:6
2221. 03. 2019 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I C10:4
2220. 03. 2019 19:00KST Blansko BTJ Šošůvka A10:6
2224. 03. 2019 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany A7:10
2224. 03. 2019 10:00TTC Komořany ATJ Cemo Mokrá A9:9
Krajská soutěž I. třídy B
2123. 03. 2019 17:30TJ Holásky BT.J. Sokol Hodonín A6:10
2123. 03. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Jevišovka-Drnholec A10:6
2123. 03. 2019 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B10:4
2123. 03. 2019 18:00SKST Hodonín DSPIN Lednice A10:1
2123. 03. 2019 18:00KST Vyškov ATJ Slovan Hodonín A10:3
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A9:9
2223. 03. 2019 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CT.J. Sokol Hodonín A10:7
2223. 03. 2019 09:30TJ Holásky BTJ Jevišovka-Drnholec A9:9
2223. 03. 2019 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot B10:4
2223. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice BSPIN Lednice A10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A10:0wo
2222. 03. 2019 18:00KST Vyškov AKST Oltec Brno A9:9
Krajská soutěž II. třídy A
2123. 03. 2019 18:00MK Řeznovice COrel Silůvky C10:1
2123. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno-Židenice A10:0wo
2123. 03. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Lažánky A7:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTTC Komořany B10:0wo
2123. 03. 2019 17:00SK Prace ATJ Sokol Otnice A3:10
2123. 03. 2019 10:30TJ Sokol Brno I DTJ Velešovice A10:8
2222. 03. 2019 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel Silůvky C10:3
2222. 03. 2019 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Brno-Židenice A10:2
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Lažánky A3:10
2224. 03. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETTC Komořany B10:1
2222. 03. 2019 18:30TJ Sokol Brno I DTJ Sokol Otnice A10:3
2224. 03. 2019 11:00SK Prace ATJ Velešovice A10:6
Krajská soutěž II. třídy B
2123. 03. 2019 13:30TJ Holásky CTTC Koral Tišnov B10:1
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Drnovice A10:3
2123. 03. 2019 10:00KST Blansko CSK Kuřim B10:1
2123. 03. 2019 10:00STK Zbraslavec BKST Kunštát A10:4
2123. 03. 2019 17:30TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Hlubočany B10:7
2123. 03. 2019 13:00Triangl o.s. Rájec ATJ Cemo Mokrá B8:10
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Koral Tišnov B10:1
2224. 03. 2019 10:00TJ Holásky CTJ Sokol Drnovice A10:4
2222. 03. 2019 18:30STK Zbraslavec BSK Kuřim B10:4
2222. 03. 2019 18:30KST Blansko CKST Kunštát A10:3
2222. 03. 2019 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Hlubočany B10:5
2222. 03. 2019 18:30TJ Sokol Ždárná ATJ Cemo Mokrá B10:3
Krajská soutěž II. třídy C
2123. 03. 2019 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A3:10
2123. 03. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BSK Baník Ratíškovice A1:10
2121. 03. 2019 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí B10:5
2122. 03. 2019 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
2123. 03. 2019 18:45TJ Sokol Rakvice AStavoimpex Hodonín B6:10
2115. 03. 2019 18:00STP Mikulov ATJ Jiskra Strážnice C10:8
2215. 03. 2019 19:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Rohatec A10:6
2222. 03. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A1:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B10:8
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
2222. 03. 2019 18:30STP Mikulov AStavoimpex Hodonín B10:4
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice C10:4
Divize ženy
1323. 03. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
STP Mikulov-Březí AMK Řeznovice C8:2
1323. 03. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
SKST Mart Hodonín EMSK Břeclav B4:6
1323. 03. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Moravská Slavia Brno C6:4
1318. 03. 2019 17:00
Kounicova 20/22, Brno
TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vranovice A7:3
1423. 03. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MK Řeznovice CSKST Mart Hodonín E8:2
1423. 03. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MSK Břeclav BTJ Jevišovka-Drnholec A6:4
1421. 03. 2019 17:00
Kounicova 20/22, Brno
TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Brno I A4:6
1423. 03. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov-Březí A0:10wo

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS