Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIMU (MS)
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Odry4:10
2123. 03. 2019 18:00ASK Tatra Kopřivnice BSK Stolní tenis Pstruží0:10
online
2123. 03. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC FRÝDLANT B10:6
2123. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová C10:7
2123. 03. 2019 10:00KST Nový Jičín BSKST Baník Havířov D10:4
online
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec9:9
2224. 03. 2019 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Odry0:10
online
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Nová BěláSK Stolní tenis Pstruží10:7
2224. 03. 2019 14:00TJ Ostrava KST ETTC FRÝDLANT B9:9
2224. 03. 2019 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová C10:8
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D10:4
2224. 03. 2019 10:00KST Nový Jičín BTJ TŽ Třinec10:3
online
KS I (MS)
2123. 03. 2019 17:00Slavoj Český TěšínSK - Svinov9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Ropice10:0
2121. 03. 2019 17:30Orel PaskovSC Smilovice3:10
2123. 03. 2019 10:00TTC Poruba Ostrava BSK Slavia Orlová0:10
2123. 03. 2019 15:00TTC Siko Orlová DTTC Bolatice B8:10
2123. 03. 2019 14:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec B10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol KateřinkySK - Svinov7:10
2221. 03. 2019 18:00Slavoj Český TěšínTJ Sokol Ropice10:8
2213. 03. 2019 18:00TTC Poruba Ostrava BSC Smilovice10:3
2224. 03. 2019 10:00Orel PaskovSK Slavia Orlová0:10
2224. 03. 2019 10:00KST Slezan Opava BTTC Bolatice B10:0
2224. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová DTJ TŽ Třinec B10:6
KS II A (MS)
2123. 03. 2019 14:00Slavoj Český Těšín BSSK Komorní Lhotka6:10
2122. 03. 2019 18:00TJ Odry BSK Stolní tenis Pstruží B10:1
2123. 03. 2019 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmKST Dolní Lomná10:3
2123. 03. 2019 17:00Stolní tenis KozloviceTJ TTC Vendryně6:10
2123. 03. 2019 13:00KST Nový Jičín CTJ Sokol Příbor10:1
2123. 03. 2019 14:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov B10:1
2224. 03. 2019 10:00TJ Odry BSSK Komorní Lhotka0:10
2224. 03. 2019 13:00Slavoj Český Těšín BSK Stolní tenis Pstruží B10:7
2224. 03. 2019 10:00Stolní tenis KozloviceKST Dolní Lomná10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ TTC Vendryně10:6
2224. 03. 2019 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor10:2
2222. 03. 2019 19:00KST Nový Jičín COrel Paskov B10:0
KS II B (MS)
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK - Svinov B6:10
online
2122. 03. 2019 18:30KST DarkoviceVSK VŠB - TU Ostrava10:5
online
2123. 03. 2019 17:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Brušperk C9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKLUBsten Karviná10:4
online
2123. 03. 2019 17:00TTC Siko Orlová ESKST Baník Havířov E1:10
2123. 03. 2019 15:00
ul. Bezručova 190, Bohumín. ZŠ Bezručova
T.J. Sokol ZáblatíTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:5
2224. 03. 2019 10:00KST DarkoviceSK - Svinov B10:7
online
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaVSK VŠB - TU Ostrava9:9
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Brušperk C10:7
online
2224. 03. 2019 10:00SSVČ Don BoscoKLUBsten Karviná3:10
2220. 03. 2019 17:30T.J. Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E6:10
2224. 03. 2019 14:00TTC Siko Orlová ETJ Frenštát pod Radhoštěm B2:10
Divize ženy (MS)
219. 03. 2019 19:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Krásné Pole5:5
online
325. 03. 2019 18:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Krásné Pole5:5
online
421. 03. 2019 18:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Děhylov2:8
online
Český pohár (MS)
1/106. 04. 2019 17:00TJ Frenštát p. R. BTJ Sokol Radvanice-Bartovice
11/106. 04. 2019 17:00KST DarkoviceST Kozlovice

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS