Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol JezerniceTTC Pramet Šumperk2:10
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol BukTTC Mohelnice9:9
2123. 03. 2019 10:00Sportklub ŠtarnovKST Jeseník B5:10
2123. 03. 2019 11:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Jestřebí10:3
2123. 03. 2019 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Chropyně B10:1
2121. 03. 2019 18:00
herna T.J. Sokol Olomouc-Neředín
TJ Sokol ČechoviceT. J. Sokol Olomouc-Neředín B6:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol BukTTC Pramet Šumperk5:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice10:8
2223. 03. 2019 17:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník B9:9
2223. 03. 2019 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Jestřebí5:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Chropyně B10:4
2223. 03. 2019 17:00TJ Sokol OndraticeT. J. Sokol Olomouc-Neředín B10:6
Krajská soutěž 1
2123. 03. 2019 10:00TTC Mohelnice BTJ Postřelmov10:6
2123. 03. 2019 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Bludov8:10
2123. 03. 2019 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Čechovice B9:9
2123. 03. 2019 10:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov10:6
2123. 03. 2019 11:00KST Město AlbrechticeTJ OP Prostějov10:1
2123. 03. 2019 10:00KST Jeseník CTJ Sigma Lutín7:10
2223. 03. 2019 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Postřelmov10:8
2222. 03. 2019 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov6:10
2223. 03. 2019 15:00SK KolšovTJ Sokol Čechovice B10:2
2223. 03. 2019 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Tovačov7:10
2223. 03. 2019 15:00KST Jeseník CTJ OP Prostějov10:7
2223. 03. 2019 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sigma Lutín9:9
Krajská soutěž 2A
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol KojetínSDH Hlinsko A7:11
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Hranice13:5
2123. 03. 2019 08:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov C14:4
2123. 03. 2019 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Čechovice C10:8
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Dubicko10:8
2123. 03. 2019 08:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov B15:3
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouSDH Hlinsko A12:6
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice11:7
2223. 03. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DSK Přerov C13:5
2223. 03. 2019 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C14:4
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Dubicko10:8
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaSportklub Štarnov B7:11
Krajská soutěž 2B
2123. 03. 2019 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty6:12
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Velké Losiny10:8
2123. 03. 2019 10:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál A5:13
2123. 03. 2019 10:30TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál B10:8
2123. 03. 2019 10:00KST Jeseník DTJ Sport Mikulovice2:16
2123. 03. 2019 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
2221. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Štíty6:12
2223. 03. 2019 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí11:7
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál A9:9
2223. 03. 2019 15:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál B8:10
2223. 03. 2019 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sport Mikulovice3:15
2223. 03. 2019 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Vrbno pod Pradědem5:13
Český pohár, 1. stupeň
3/122. 03. 2019 18:00SK Přerov CTTC Mohelnice 
13/122. 03. 2019 18:00TJ Sigma Hranice ATJ OP Prostějov A 
23/122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Postřelmov 
33/122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sokol Ondratice A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS