Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
1212. 01. 2019 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slavičín A10:4
1212. 01. 2019 17:00SKST SlušoviceKST Zlín B10:7
1212. 01. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí AST AMON Kunovice A10:5
1212. 01. 2019 17:30KST Vsetín z.s BTJ Holešov10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Dolní Němčí A7:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí B10:5
1326. 01. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Slavičín A
1326. 01. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice
1326. 01. 2019 17:00KST Dolní Němčí AKST Zlín B
1326. 01. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ASKST Slušovice
1326. 01. 2019 17:00TJ HolešovST AMON Kunovice A
1326. 01. 2019 17:30KST Vsetín z.s BTJ DDM Valašské Meziříčí A
1427. 01. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížSK Slavičín A
1427. 01. 2019 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice
1427. 01. 2019 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Zlín B
1427. 01. 2019 11:00KST Dolní Němčí ASKST Slušovice
1427. 01. 2019 13:30KST Vsetín z.s BST AMON Kunovice A
1427. 01. 2019 10:30TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí A
Krajská soutěž I.třídy, muži
1212. 01. 2019 17:00TJ Holešov BSK Spartak Hulín15:3
1212. 01. 2019 17:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Újezdec - Těšov A9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol KostelecTJ Fryšták A11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ Jiskra Otrokovice B10:8
1212. 01. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Dolní Němčí B15:3
1212. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice BSport centrum Bylnice8:10
1326. 01. 2019 17:00Sport centrum BylniceSK Spartak Hulín
1326. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice BTJ Holešov B
1326. 01. 2019 13:30KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec - Těšov A
1326. 01. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Dolní Němčí C
1326. 01. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Fryšták A
1326. 01. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ Sokol Kostelec
1427. 01. 2019 10:30ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín
1427. 01. 2019 11:00Sport centrum BylniceTJ Holešov B
1427. 01. 2019 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Újezdec - Těšov A
1421. 09. 2018 18:00KST Dolní Němčí BKST Dolní Němčí C13:5
1427. 01. 2019 11:00TJ Nivnice ATJ Fryšták A
1427. 01. 2019 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1212. 01. 2019 13:30TJ Holešov CSK Slavičín B10:8
1212. 01. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Drslavice - Veletiny7:11
1212. 01. 2019 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Horní Bečva7:11
1212. 01. 2019 13:30TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm A2:16
1212. 01. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Kostelec B12:6
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec BSK Slavičín B
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Holešov C
1326. 01. 2019 17:00TJ Drslavice - VeletinyTJ Rožnov pod Radhoštěm A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1326. 01. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Horní Bečva
1326. 01. 2019 13:30TJ Nivnice BT.J. Sokol Vsetín
1426. 01. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BSK Slavičín B
1427. 01. 2019 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Holešov C
1427. 01. 2019 10:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Sokol Morkovice
1425. 09. 2018 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Rožnov pod Radhoštěm B16:2
1427. 01. 2019 08:00TJ Nivnice BTJ Sokol Horní Bečva
1427. 01. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice CT.J. Sokol Vsetín
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1212. 01. 2019 17:00TJ VidčeTJ Spartak Hluk11:7
1212. 01. 2019 13:30KST Dolní Němčí DTJ Bystřice pod Hostýnem C15:3
1212. 01. 2019 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem18:0
1212. 01. 2019 17:00SK ÚjezdTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.9:9
1211. 01. 2019 18:00TJ Vlčnov AOrel Ostrožská Nová Ves6:12
1212. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice COrel Zlín B8:10
1326. 01. 2019 18:30Orel Zlín BTJ Spartak Hluk
1326. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice CTJ Vidče
1326. 01. 2019 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem C
1319. 01. 2019 17:00TJ Vlčnov AKST Dolní Němčí D
1326. 01. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem
1326. 01. 2018 15:00SK ÚjezdStolní tenis Bílovice
1427. 01. 2019 10:30ST AMON Kunovice CTJ Spartak Hluk
1426. 01. 2019 10:00Orel Zlín BTJ Vidče
1427. 01. 2019 10:30TJ Vlčnov ATJ Bystřice pod Hostýnem C
1427. 01. 2019 10:30Orel Ostrožská Nová VesKST Dolní Němčí D
1427. 01. 2019 10:30SK ÚjezdTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem
1427. 01. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Stolní tenis Bílovice

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS