Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
2123. 03. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice A10:3
2123. 03. 2019 09:30TJ Slavia KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí A10:4
2123. 03. 2019 17:00KST Zlín BTJ Holešov10:6
2121. 03. 2019 18:15SKST SlušoviceKST Vsetín z.s B4:10
2123. 03. 2019 17:00SK Slavičín AKST Dolní Němčí A6:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Bystřice pod Hostýnem A10:5
2224. 03. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížST AMON Kunovice A9:9
2221. 09. 2018 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ DDM Valašské Meziříčí A10:8
2224. 03. 2019 10:30SKST SlušoviceTJ Holešov10:6
2224. 03. 2019 10:00KST Zlín BKST Vsetín z.s B10:7
2224. 03. 2019 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí A4:10
2224. 03. 2019 10:00SK Slavičín ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:8
Krajská soutěž I.třídy, muži
2123. 03. 2019 17:00Sport centrum BylniceTJ Fryšták A8:10
2123. 03. 2019 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Kostelec10:8
2123. 03. 2019 14:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Jiskra Otrokovice B14:4
2123. 03. 2019 17:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice A8:10
2123. 03. 2019 17:00SK Spartak HulínKST Dolní Němčí B5:13
2122. 03. 2019 17:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
2222. 03. 2019 18:30ST AMON Kunovice BTJ Fryšták A10:8
2224. 03. 2019 11:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec4:14
2221. 03. 2019 17:30KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice B16:2
2224. 03. 2019 11:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Nivnice A9:9
2224. 03. 2019 11:30TJ Holešov BKST Dolní Němčí B6:12
2220. 03. 2019 18:45SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem B2:16
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Horní Bečva5:13
2123. 03. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BT.J. Sokol Vsetín13:5
2123. 03. 2019 17:00TJ Drslavice - VeletinyTJ Jiskra Otrokovice C9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Nivnice B12:6
2123. 03. 2019 17:00SK Slavičín BTJ Rožnov pod Radhoštěm A5:13
2123. 03. 2019 13:30TJ Holešov CTJ Sokol Morkovice8:10
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Horní Bečva7:11
2224. 03. 2019 10:30TJ Sokol Kostelec BT.J. Sokol Vsetín3:15
2222. 03. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Jiskra Otrokovice C15:3
2224. 03. 2019 10:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Nivnice B14:4
2224. 03. 2019 08:00TJ Holešov CTJ Rožnov pod Radhoštěm A4:14
2224. 03. 2019 10:00SK Slavičín BTJ Sokol Morkovice10:8
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
2123. 03. 2019 18:30Orel Zlín BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem18:0wo
2123. 03. 2019 17:00ST AMON Kunovice CStolní tenis Bílovice3:15
2123. 03. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.14:4
2123. 03. 2019 13:30KST Dolní Němčí DSK Újezd10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ Spartak HlukOrel Ostrožská Nová Ves8:10
2115. 03. 2019 17:30TJ VidčeTJ Vlčnov A7:11
2224. 03. 2019 10:30ST AMON Kunovice CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem18:0
2223. 03. 2019 10:00Orel Zlín BStolní tenis Bílovice4:14
2224. 03. 2019 08:00KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.10:8
2224. 03. 2019 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CSK Újezd10:8
2224. 03. 2019 10:30TJ VidčeOrel Ostrožská Nová Ves5:13
2224. 03. 2019 10:30TJ Spartak HlukTJ Vlčnov A18:0wo

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS