Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
917. 02. 2019 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A8:10
917. 02. 2019 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Česká Třebová A10:6
916. 02. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Sokol Chrudim A10:1
916. 02. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Heřmanův Městec A10:7
916. 02. 2019 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A9:9
916. 02. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Borová A5:10
917. 02. 2019 13:30TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A9:9
917. 02. 2019 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A9:9
916. 02. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim A10:8
916. 02. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Jiskra Heřmanův Městec A10:4
916. 02. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Litomyšl A4:10
916. 02. 2019 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Borová A10:8
Krajská soutěž A
913. 02. 2019 18:15TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Hlinsko B6:10
916. 02. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice B10:8
916. 02. 2019 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim C10:1
916. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim B10:2
917. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Proseč u Skutče10:3
917. 02. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim DTTC Skuteč B8:10
912. 02. 2019 19:00TJ Tesla Pardubice BTTC Hlinsko B10:1
916. 02. 2019 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Trojovice B10:3
916. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim C10:1
916. 02. 2019 13:30TJ Trojovice AKST Linea Chrudim B10:0
917. 02. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Proseč u Skutče10:6
917. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Skuteč B6:10
Krajská soutěž B
916. 02. 2019 09:00TJ Spartak Polička AOrel Orlice A4:10
916. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Žamberk A1:10
916. 02. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
914. 02. 2019 18:00Orel Vysoké Mýto AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:2
917. 02. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Slovan Moravská Třebová10:7
917. 02. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A10:8
916. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A5:10
916. 02. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A9:9
916. 02. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C10:7
901. 02. 2019 18:00TJ Sokol Sudslava AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:6
917. 02. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Slovan Moravská Třebová4:10
917. 02. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Mistrovice A10:3
1024. 02. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Lanškroun A 
1024. 02. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D 
1009. 03. 2019 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Sudslava A 
1009. 03. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto A 
1003. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A 
1003. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Jiskra Litomyšl B 
1024. 02. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun A 
1024. 02. 2019 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí D 
1009. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Sudslava A 
1009. 03. 2019 13:30TJ Slovan Moravská TřebováOrel Vysoké Mýto A 
1003. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Spartak Polička A 
1003. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B 
Divize žactva
423. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Heřmanův Městec A 
423. 02. 2019 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A 
424. 02. 2019 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A 
424. 02. 2019 10:30
herna Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí 
424. 02. 2019 12:00
herna Chrudim
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim B 
424. 02. 2019 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s 
424. 02. 2019 09:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
424. 02. 2019 10:30
herna Lanškroun
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Chrudim A 
424. 02. 2019 10:30
herna Lanškroun
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Lanškroun A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS