Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
1130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Česká Třebová A 
1130. 03. 2019 09:00TTC Skuteč ATJ Jiskra Litomyšl A 
1130. 03. 2019 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Borová A 
1130. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BKST Linea Chrudim A 
1130. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A 
1130. 03. 2019 13:30TTC Hlinsko ATJ Jiskra Litomyšl A 
1130. 03. 2019 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Borová A 
1130. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A 
1130. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Sokol Chrudim B 
Krajská soutěž A
1131. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim CTTC Hlinsko B 
1131. 03. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Trojovice B 
1130. 03. 2019 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Proseč u Skutče 
1130. 03. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč B 
1130. 03. 2019 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim D 
1131. 03. 2019 13:30KST Linea Chrudim BTTC Hlinsko B 
1131. 03. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Proseč u Skutče 
1130. 03. 2019 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Skuteč B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim D 
Krajská soutěž B
1131. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A 
1131. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Žamberk A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Spartak Polička ATJ Slovan Moravská Třebová 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Mistrovice A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun A 
1130. 03. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí D 
1131. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Orlice A 
1131. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová 
1130. 03. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Mistrovice A 
1130. 03. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D 
1206. 04. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A 
1206. 04. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A 
1214. 04. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Spartak Polička A 
1214. 04. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl B 
1213. 04. 2019 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí C 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
1206. 04. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A 
1206. 04. 2019 13:30Orel Orlice AOrel Vysoké Mýto A 
1214. 04. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A 
1214. 04. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Jiskra Litomyšl B 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí C 
1213. 04. 2019 13:30TJ Slovan Moravská TřebováKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
Divize žactva
524. 03. 2019 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Ústí nad Orlicí0:10
524. 03. 2019 10:30
herna H. Městec
TTC Ústí nad OrlicíKST SK US Steinerová Choceň z.s10:0
524. 03. 2019 12:00
herna H. Městec
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Jiskra Heřmanův Městec B6:4
524. 03. 2019 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec A2:8
524. 03. 2019 10:30
herna Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Lanškroun A 
524. 03. 2019 12:00
herna Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS