Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
1516. 02. 2019 09:00Slovan BroumovSokol Jar.-Josefov 2 B10:5
1516. 02. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Jiskra Jaroměř10:2
1516. 02. 2019 09:00Sokol StěžeryTTC KB Vrchlabí10:0
1516. 02. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol Valdice10:8
1516. 02. 2019 09:00
dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
Sokol PP Hr. Králové 2 DDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1516. 02. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC Kostelec n.O.6:10
1616. 02. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Jar.-Josefov 2 B9:9
1616. 02. 2019 14:00Slovan BroumovJiskra Jaroměř10:3
1616. 02. 2019 14:00TJ Nová PakaTTC KB Vrchlabí10:7
1616. 02. 2019 14:00Sokol StěžerySokol Valdice10:3
1616. 02. 2019 14:00
dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D10:6
1608. 02. 2019 16:00
předehrání dohodou v herně TTC Kostelec n.O.
Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC Kostelec n.O.10:4
1702. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr. Králové 2 D
1702. 03. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 E
1702. 03. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery
1702. 03. 2019 09:00TTC Kostelec n.O.TJ Nová Paka
1702. 03. 2019 09:00TTC KB VrchlabíSlovan Broumov
1702. 03. 2019 09:00Sokol ValdiceBaník Rtyně v Podkrk.
1802. 03. 2019 14:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 D
1802. 03. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr. Králové 2 E
1802. 03. 2019 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stěžery
1802. 03. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Nová Paka
1827. 02. 2019 18:30
předehrání dohodou
Sokol ValdiceSlovan Broumov
1802. 03. 2019 14:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v Podkrk.
Krajská soutěž 1. třídy
1516. 02. 2019 09:00Sokol NemyčevesSokol Jar.-Josefov 2 C10:0
1516. 02. 2019 09:00TJ JičínSokol Chlumec n.C.10:2
1516. 02. 2019 09:00Jiskra Jaroměř BSokol České Meziříčí3:10
1516. 02. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hr. Králové E8:10
1516. 02. 2019 09:00Tatran Hostinné BTTC Nové Město n.M.10:2
1516. 02. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk10:8
1616. 02. 2019 14:00TJ JičínSokol Jar.-Josefov 2 C10:3
1616. 02. 2019 14:00Sokol NemyčevesSokol Chlumec n.C.10:0
1616. 02. 2019 14:00Jiskra Nový BydžovSokol České Meziříčí7:10
1616. 02. 2019 14:00Jiskra Jaroměř BDTJ-Slavia Hr. Králové E1:10
1616. 02. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC Nové Město n.M.10:5
1615. 02. 2019 18:00
předehrání dohodou
Tatran Hostinné BBaník Vamberk9:9
1702. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTatran Hostinné B
1702. 03. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Dvůr Králové n.L.
1702. 03. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Jaroměř B
1702. 03. 2019 09:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov
1703. 03. 2019 09:00Sokol České MeziříčíSokol Nemyčeves
1703. 03. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Jičín
1802. 03. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné B
1802. 03. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Dvůr Králové n.L.
1802. 03. 2019 14:00Baník VamberkJiskra Jaroměř B
1802. 03. 2019 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Nový Bydžov
1803. 03. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Nemyčeves
1803. 03. 2019 14:00Sokol České MeziříčíTJ Jičín
Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
1516. 02. 2019 09:00Sparta Úpice ASokol Stěžery C10:4
1516. 02. 2019 09:00DTJ Hradec Králové FSokol Chlumec n.C. B10:6
1516. 02. 2019 09:00Sokol Stará Paka BTJ Lázně Bělohrad4:10
1516. 02. 2019 09:00TJ Nová Paka BJiskra Hořice10:5
1513. 02. 2019 17:30
předehrání dohodou
Tatran Hostinné CTJ Jičín B9:9
1516. 02. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BSalamandr Hr. Králové3:10
1616. 02. 2019 14:00DTJ Hradec Králové FSokol Stěžery C10:4
1616. 02. 2019 14:00Sparta Úpice ASokol Chlumec n.C. B10:0
1616. 02. 2019 14:00TJ Nová Paka BTJ Lázně Bělohrad10:8
1616. 02. 2019 14:00Sokol Stará Paka BJiskra Hořice10:4
1616. 02. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B9:9
1616. 02. 2019 14:00Tatran Hostinné CSalamandr Hr. Králové10:7
1703. 03. 2019 09:00Sokol Stěžery CTatran Hostinné C
1703. 03. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTTC KB Vrchlabí B
1702. 03. 2019 09:00TJ Jičín BSokol Stará Paka B
1702. 03. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Nová Paka B
1702. 03. 2019 09:00TJ Lázně BělohradSparta Úpice A
1702. 03. 2019 09:00Jiskra HořiceDTJ Hradec Králové F
1803. 03. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BTatran Hostinné C
1803. 03. 2019 14:00Sokol Stěžery CTTC KB Vrchlabí B
1802. 03. 2019 14:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Stará Paka B
1802. 03. 2019 14:00TJ Jičín BTJ Nová Paka B
1802. 03. 2019 14:00Jiskra HořiceSparta Úpice A
1802. 03. 2019 14:00TJ Lázně BělohradDTJ Hradec Králové F
Krajská soutěž 2. třídy, sk.B
1514. 02. 2019 18:00
dohoda o předehrání a dohodou se hraje v herně TTC Lhoty u P.
TTC Kostelec n.O. BTTC Lhoty u Potštejna2:10
1516. 02. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol Libchyně9:9
1517. 02. 2019 10:00Sokol Stěžery BSokol České Meziříčí B10:0
1517. 02. 2019 10:00KPST Hradec KrálovéSokol PP Hr. Králové 2 F4:10
1516. 02. 2019 09:00TJ NáchodSlovan Broumov B10:2
1516. 02. 2019 09:00Sokol Česká SkaliceSparta Úpice B10:3
1616. 02. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BTTC Lhoty u Potštejna10:8
1616. 02. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Libchyně6:10
1617. 02. 2019 15:00KPST Hradec KrálovéSokol České Meziříčí B10:5
1617. 02. 2019 15:00Sokol Stěžery BSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
1616. 02. 2019 14:00Sokol Česká SkaliceSlovan Broumov B9:9
1616. 02. 2019 14:00TJ NáchodSparta Úpice B10:1
1702. 03. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTJ Náchod
1702. 03. 2019 09:00Sokol LibchyněSokol Česká Skalice
1702. 03. 2019 09:00Slovan Broumov BSokol Stěžery B
1702. 03. 2019 09:00Sparta Úpice BKPST Hradec Králové
1703. 03. 2019 09:00Sokol České Meziříčí BTTC Kostelec n.O. B
1703. 03. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FBaník Rtyně v Podkrk. B
1802. 03. 2019 14:00Sokol LibchyněTJ Náchod
1802. 03. 2019 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Česká Skalice
1802. 03. 2019 14:00Sparta Úpice BSokol Stěžery B
1802. 03. 2019 14:00Slovan Broumov BKPST Hradec Králové
1803. 03. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC Kostelec n.O. B
1803. 03. 2019 14:00Sokol České Meziříčí BBaník Rtyně v Podkrk. B
Divize žen
523. 02. 2019 09:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
Tatran HostinnéTJ Dvůr Králové n.L. 
523. 02. 2019 11:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
SK Dobré DTatran Hostinné 
523. 02. 2019 09:00Sokol Chrudim BTJ Lanškroun 
523. 02. 2019 11:00
herna Sokola Chrudim
Tesla PardubiceTJ Lanškroun 
523. 02. 2019 13:00
herna Sokola Chrudim
Tesla PardubiceSokol Chrudim B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS