Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
2106. 04. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Stěžery6:10
2102. 04. 2019 18:00
předehrání dohodou
Jiskra JaroměřTJ Nová Paka10:3
2106. 04. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol PP Hr. Králové 2 DSlovan Broumov10:6
2106. 04. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v Podkrk.9:9
2106. 04. 2019 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí10:1
2106. 04. 2019 08:00TTC Kostelec n.O.Sokol Valdice10:4
2206. 04. 2019 14:00Jiskra JaroměřSokol Stěžery0:10
2206. 04. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Nová Paka10:1
2206. 04. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESlovan Broumov7:10
2206. 04. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v Podkrk.10:0
2206. 04. 2019 12:00TTC Kostelec n.O.TTC KB Vrchlabí9:9
2206. 04. 2019 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Valdice8:8
Krajská soutěž 1. třídy
2106. 04. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Jaroměř B10:0
2106. 04. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov10:3
2105. 04. 2019 18:00
předehrání dohodou
Tatran Hostinné BSokol Nemyčeves10:4
2106. 04. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Jičín5:10
2106. 04. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol České Meziříčí1:10
2106. 04. 2019 09:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hr. Králové E10:5
2206. 04. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Jaroměř B10:1
2206. 04. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Nový Bydžov10:6
2206. 04. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Nemyčeves10:4
2206. 04. 2019 14:00Tatran Hostinné BTJ Jičín3:10
2206. 04. 2019 14:00Baník VamberkSokol České Meziříčí9:9
2206. 04. 2019 14:00TTC Nové Město n.M.DTJ-Slavia Hr. Králové E7:10
Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
2107. 04. 2019 09:00Sokol Stěžery CSokol Stará Paka B3:10
2107. 04. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Nová Paka B10:6
2106. 04. 2019 09:00Tatran Hostinné CSparta Úpice A2:10
2106. 04. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BDTJ Hradec Králové F6:10
2106. 04. 2019 09:00TJ Jičín BTJ Lázně Bělohrad4:10
2106. 04. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Hořice10:2
2207. 04. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Stará Paka B9:9
2207. 04. 2019 14:00Sokol Stěžery CTJ Nová Paka B10:0wo
2206. 04. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BSparta Úpice A0:10
2206. 04. 2019 14:00Tatran Hostinné CDTJ Hradec Králové F10:4
2206. 04. 2019 14:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Lázně Bělohrad4:10
2206. 04. 2019 14:00TJ Jičín BJiskra Hořice9:9
Krajská soutěž 2. třídy, sk.B
2106. 04. 2019 09:00
hraje se v herně SK Týniště n.O.
TTC Lhoty u PotštejnaSokol Stěžery B5:10
2106. 04. 2019 09:00Sokol LibchyněKPST Hradec Králové9:9
2106. 04. 2019 09:00TJ NáchodTTC Kostelec n.O. B10:6
2106. 04. 2019 09:00Sokol Česká SkaliceBaník Rtyně v Podkrk. B3:10
2106. 04. 2019 09:00Slovan Broumov BSokol České Meziříčí B7:10
2106. 04. 2019 09:00Sparta Úpice BSokol PP Hr. Králové 2 F10:4
2206. 04. 2019 14:00Sokol LibchyněSokol Stěžery B5:10
2206. 04. 2019 14:00
hraje se v herně SK Týniště n.O.
TTC Lhoty u PotštejnaKPST Hradec Králové5:10
2206. 04. 2019 14:00Sokol Česká SkaliceTTC Kostelec n.O. B8:10
2206. 04. 2019 14:00TJ NáchodBaník Rtyně v Podkrk. B2:10
2206. 04. 2019 14:00Sparta Úpice BSokol České Meziříčí B9:9
2206. 04. 2019 14:00Slovan Broumov BSokol PP Hr. Králové 2 F10:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS