Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
1212. 01. 2019 10:00TJ Chmelná ASKST Třešť A10:6
1212. 01. 2019 10:00TJ Třebíč ATJ Sokol Jemnice A6:10
1212. 01. 2019 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
1212. 01. 2019 10:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
1212. 01. 2019 15:00Slavoj Polná ASK Jihlava A7:10
1211. 01. 2019 18:00TJ CHS Chotěboř ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:7
1326. 01. 2019 12:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASKST Třešť A 
1326. 01. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná A 
1326. 01. 2019 11:30SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A 
1326. 01. 2019 12:30Slavoj Polná ATJ Třebíč A 
1326. 01. 2019 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou A 
1326. 01. 2019 08:30SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1426. 01. 2019 17:30TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A 
1426. 01. 2019 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Chmelná A 
1426. 01. 2019 17:00Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A 
1426. 01. 2019 17:30SK Jihlava ATJ Třebíč A 
1426. 01. 2019 13:30SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou A 
1426. 01. 2019 14:30TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A 
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
1212. 01. 2019 13:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:6
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A7:10
1212. 01. 2019 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov A10:4
1212. 01. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Jiskra Humpolec A10:5
1212. 01. 2019 10:00SK Telč ASK Jihlava B9:9
1212. 01. 2019 10:00TJ CHS Chotěboř BTJ Žďár nad Sázavou B10:3
1326. 01. 2019 08:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 
1326. 01. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Nové Město na Moravě A 
1326. 01. 2019 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1326. 01. 2019 09:30SK Telč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1326. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A 
1326. 01. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ASK Sokol Lhotky A 
1426. 01. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 
1426. 01. 2019 14:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Nové Město na Moravě A 
1426. 01. 2019 13:30SK Telč ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
1426. 01. 2019 14:30SK Jihlava BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1426. 01. 2019 15:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Sokol Nížkov A 
1426. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Sokol Lhotky A 
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
1212. 01. 2019 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1212. 01. 2019 14:00TJ Třebíč BTJ Sokol Jemnice B10:4
1212. 01. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ CHS Chotěboř C10:5
1204. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Pacov ATJ Chmelná B7:10
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Puklice A10:5
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B 
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Humpolec B 
1301. 02. 2019 18:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Jemnice B 
1326. 01. 2019 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Třebíč B 
1326. 01. 2019 10:00TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř C 
1326. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov ASK Nové Dvory A 
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B 
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Humpolec B 
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Jemnice B 
1423. 01. 2019 18:45TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Třebíč B 
1426. 01. 2019 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ CHS Chotěboř C 
1426. 01. 2019 15:00TJ Chmelná BSK Nové Dvory A 
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Brtnice ASKST Třešť B3:10
1212. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CHB Ostrov B1:10
1212. 01. 2019 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Lukov A10:7
1212. 01. 2019 14:00SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov B3:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Černovice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B6:10
1212. 01. 2019 14:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rovečné A9:9
1326. 01. 2019 12:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť B 
1326. 01. 2019 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Brtnice A 
1326. 01. 2019 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BHB Ostrov B 
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Černovice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C 
1326. 01. 2019 11:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Lukov A 
1326. 01. 2019 12:00SKST Třešť CStolní tenis Velké Meziříčí B 
1426. 01. 2019 17:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť B 
1426. 01. 2019 17:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Brtnice A 
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Černovice AHB Ostrov B 
1426. 01. 2019 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C 
1426. 01. 2019 17:00SKST Třešť CTJ Lukov A 
1426. 01. 2019 17:30TJ Spartak Pelhřimov BStolní tenis Velké Meziříčí B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS