Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
1212. 01. 2019 18:00Staving Studená BTJ Jiskra Třeboň A10:7
1211. 01. 2019 18:00Elektrostav Strakonice BHluboká nad Vlt. A10:2
1203. 01. 2019 19:00Velešín - Přídolí ASpartak Kaplice A10:5
1209. 01. 2019 19:00DDM Soběslav BANES AVS Tábor A10:5
1211. 01. 2019 18:00Libín Prachatice BSKST Týn nad Vltavou o.s. A10:6
1212. 01. 2019 14:00Sokol ČB AKST Orel ČB A10:8
1326. 01. 2019 15:00KST Orel ČB ATJ Jiskra Třeboň A 
1326. 01. 2019 14:00Sokol ČB AStaving Studená B 
1317. 01. 2019 18:30SKST Týn nad Vltavou o.s. AHluboká nad Vlt. A 
1325. 01. 2019 18:00Libín Prachatice BElektrostav Strakonice B 
1325. 01. 2019 19:00VS Tábor ASpartak Kaplice A 
1317. 01. 2019 19:00DDM Soběslav BANES AVelešín - Přídolí A10:6
1427. 01. 2019 10:30Sokol ČB ATJ Jiskra Třeboň A 
1427. 01. 2019 10:30KST Orel ČB AStaving Studená B 
1423. 01. 2019 18:00Libín Prachatice BHluboká nad Vlt. A 
1427. 01. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou o.s. AElektrostav Strakonice B 
1418. 01. 2019 19:00DDM Soběslav BANES ASpartak Kaplice A10:7
1427. 01. 2019 10:30VS Tábor AVelešín - Přídolí A 
1508. 02. 2019 19:00VS Tábor AKST Orel ČB A 
1509. 02. 2019 15:00DDM Soběslav BANES ASokol ČB A 
1509. 02. 2019 15:00Spartak Kaplice ASKST Týn nad Vltavou o.s. A 
1509. 02. 2019 18:00Velešín - Přídolí ALibín Prachatice B 
1501. 02. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. ATJ Jiskra Třeboň A 
1503. 02. 2019 14:00Elektrostav Strakonice BStaving Studená B 
1601. 02. 2019 19:00DDM Soběslav BANES AKST Orel ČB A 
1610. 02. 2019 10:30VS Tábor ASokol ČB A 
1610. 02. 2019 17:00Velešín - Přídolí ASKST Týn nad Vltavou o.s. A 
1608. 02. 2019 19:30Spartak Kaplice ALibín Prachatice B 
1608. 02. 2019 18:00Elektrostav Strakonice BTJ Jiskra Třeboň A 
1608. 02. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. AStaving Studená B 
Krajský přebor A
1211. 01. 2019 19:00VS Tábor BVodňany B10:4
1212. 01. 2019 15:00Protivín AOsek A10:2
1212. 01. 2019 15:00SK ZD Pojbuky AMAS Sez. Ústí A10:2
1212. 01. 2019 15:00Libín Prachatice CHluboká nad Vlt. B6:10
1326. 01. 2019 17:00Blatná BVS Tábor B 
1318. 01. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BOsek A9:9
1326. 01. 2019 18:00Libín Prachatice CProtivín A 
1318. 01. 2019 18:00MAS Sez. Ústí ABlatná A 
1427. 01. 2019 10:30Blatná BVodňany B 
1427. 01. 2019 10:30Libín Prachatice COsek A 
1425. 01. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BProtivín A 
1425. 01. 2019 19:00SK ZD Pojbuky ABlatná A 
Krajský přebor B
1211. 01. 2019 18:30Slovan Černý Dub ANová Ves A8:10
1209. 01. 2019 19:00KST Orel CSK Jindř. Hradec A10:1
1212. 01. 2019 15:00KST Orel BSpartak Kaplice B4:10
1211. 01. 2019 18:00Velešín - Přídolí BBorovany A10:5
1212. 01. 2019 16:30OST Kardašova Řečice AStaving Studená C10:3
1326. 01. 2019 10:00Staving Studená CSK Jindř. Hradec A 
1326. 01. 2019 16:30OST Kardašova Řečice AKST Orel C 
1326. 01. 2019 15:00Borovany ASpartak Kaplice B 
1318. 01. 2019 18:00Velešín - Přídolí BKST Orel B9:9
1427. 01. 2019 10:30OST Kardašova Řečice ASK Jindř. Hradec A 
1425. 01. 2019 18:30Staving Studená CKST Orel C 
1425. 01. 2019 18:00Velešín - Přídolí BSpartak Kaplice B 
1425. 01. 2019 19:00Borovany AKST Orel B 
1509. 02. 2019 13:00Spartak Kaplice BStaving Studená C 
1509. 02. 2019 15:00KST Orel BOST Kardašova Řečice A 
1509. 02. 2019 10:00SK Jindř. Hradec ANová Ves A 
1501. 02. 2019 18:30Slovan Černý Dub AKST Orel C 
Krajská soutěž A
1212. 01. 2019 15:00SK Pedagog BKřemže - Holubov A10:8
1210. 01. 2019 18:30Dolní Třebonín ASK Byňov A10:4
1208. 01. 2019 19:00SK Malovice ASokol ČB B9:9
1212. 01. 2019 15:00Sokol Nová Ves BSlovan Černý Dub B4:10
1212. 01. 2019 15:00Sokol Lhenice ASKP Prachatice A10:7
1326. 01. 2019 15:00SKP Prachatice ASK Byňov A 
1323. 01. 2019 18:00Sokol Lhenice ADolní Třebonín A 
1318. 01. 2019 18:30Slovan Černý Dub BSokol ČB B 
1317. 01. 2019 18:00Sokol Nová Ves BSK Malovice A 
1424. 01. 2019 18:00Sokol Lhenice ASK Byňov A 
1427. 01. 2019 15:00SKP Prachatice ADolní Třebonín A 
1422. 01. 2019 18:00Sokol Nová Ves BSokol ČB B 
1425. 01. 2019 18:30Slovan Černý Dub BSK Malovice A 
1530. 01. 2019 18:30Sokol ČB BSKP Prachatice A 
1501. 02. 2019 18:00SK Malovice ASokol Lhenice A 
1509. 02. 2019 15:00SK Byňov AKřemže - Holubov A 
1531. 01. 2019 18:30Dolní Třebonín ASK Pedagog B 
Krajská soutěž B
1212. 01. 2019 17:00Třebohostice AVodňany C8:10
1212. 01. 2019 15:00Protivín BSokol Písek A10:5
1208. 01. 2019 19:30ST Svatá MaříŠumavan Vimperk A10:7
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice AElektrostav Strakonice C1:10
1211. 01. 2019 19:00Blatná CSokol Mirotice A2:10
1326. 01. 2019 15:00Sokol Mirotice AVodňany C 
1326. 01. 2019 13:00Blatná CTřebohostice A 
1318. 01. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Písek A 
1318. 01. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice AProtivín B1:10
1427. 01. 2019 14:00Blatná CVodňany C 
1427. 01. 2019 10:30Sokol Mirotice ATřebohostice A 
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice ASokol Písek A 
1425. 01. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CProtivín B 
1508. 02. 2019 19:00Šumavan Vimperk ASokol Mirotice A 
1529. 01. 2019 19:30ST Svatá MaříBlatná C 
1509. 02. 2019 10:30Sokol Písek AVodňany C 
1509. 02. 2019 15:00Protivín BTřebohostice A 
1901. 03. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Mirotice A 
1901. 03. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice ABlatná C 
1908. 03. 2019 19:00Šumavan Vimperk AVodňany C 
1922. 01. 2019 18:30ST Svatá MaříTřebohostice A 
Krajská soutěž C
1212. 01. 2019 13:00Bechyně BSokol Milevsko A10:4
1212. 01. 2019 10:00Staving Studená DST KD Dačice A10:2
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ SDH Nové Dvory10:8
1212. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BSokol Suchdol A2:10
1212. 01. 2019 15:00Veselí n. Luž.SKST Týn nad Vltavou B10:3
1326. 01. 2019 17:30SKST Týn nad Vltavou BST KD Dačice A 
1326. 01. 2019 15:00Veselí n. Luž.Staving Studená D 
1326. 01. 2019 16:30Sokol Suchdol ATJ SDH Nové Dvory 
1326. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Mladá Vožice A 
1427. 01. 2019 10:30Veselí n. Luž.ST KD Dačice A 
1427. 01. 2019 10:30SKST Týn nad Vltavou BStaving Studená D 
1427. 01. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ SDH Nové Dvory 
1425. 01. 2019 18:30Sokol Suchdol ATJ Sokol Mladá Vožice A 
1508. 02. 2019 19:00TJ SDH Nové DvorySKST Týn nad Vltavou B 
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AVeselí n. Luž. 
1501. 02. 2019 19:00ST KD Dačice ASokol Milevsko A 
1509. 02. 2019 10:00Staving Studená DBechyně B 
Divize žen
212. 01. 2019 10:00TTC Kovářov BTJ Sokol Lhenice3:7
227. 10. 2018 10:00VS TáborSokol ČB7:3
612. 01. 2019 10:00TTC Kovářov BSokol ČB1:9
613. 01. 2019 10:30KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol Lhenice 
726. 01. 2019 10:00TJ Sokol LheniceTTC Kovářov B 
726. 01. 2019 10:00Sokol ČBVS Tábor 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS