Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
2123. 03. 2019 15:00KST Orel ČB ASpartak Kaplice A10:3
2123. 03. 2019 14:00Sokol ČB AVelešín - Přídolí A10:5
2115. 03. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. AVS Tábor A10:2
2110. 03. 2019 15:00Elektrostav Strakonice BDDM Soběslav BANES A10:8
2123. 03. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:2
2123. 03. 2019 18:00Staving Studená BLibín Prachatice B9:9
2224. 03. 2019 10:30Sokol ČB ASpartak Kaplice A9:9
2222. 03. 2019 19:00KST Orel ČB AVelešín - Přídolí A10:2
2222. 03. 2019 18:00Elektrostav Strakonice BVS Tábor A10:0
2219. 03. 2019 19:00Hluboká nad Vlt. ADDM Soběslav BANES A9:9
2224. 03. 2019 13:00Staving Studená BSKST Týn nad Vltavou o.s. A10:2
2224. 03. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň ALibín Prachatice B10:2
Krajský přebor A
2008. 03. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BBlatná B10:5
2008. 03. 2019 19:00SK ZD Pojbuky AVodňany B10:6
2029. 03. 2019 18:00MAS Sez. Ústí AVS Tábor B 
2010. 03. 2019 10:30Blatná AProtivín A10:3
2102. 03. 2019 15:00Osek AMAS Sez. Ústí A10:4
2123. 03. 2019 15:00Protivín ASK ZD Pojbuky A9:9
2123. 03. 2019 15:00Vodňany BHluboká nad Vlt. B10:0wo
2122. 03. 2019 19:00VS Tábor BLibín Prachatice C4:10
2221. 09. 2018 19:30Blatná BBlatná A2:10
2224. 03. 2019 10:30Protivín AMAS Sez. Ústí A10:5
2203. 03. 2019 10:30Osek ASK ZD Pojbuky A9:9
2224. 03. 2019 10:30VS Tábor BHluboká nad Vlt. B10:2
2224. 03. 2019 10:30Vodňany BLibín Prachatice C10:4
Krajský přebor B
2122. 03. 2019 19:00SK Jindř. Hradec ABorovany A4:10
2113. 03. 2019 19:00KST Orel CVelešín - Přídolí B2:10
2123. 03. 2019 15:00Nová Ves AStaving Studená C10:3
2115. 03. 2019 18:30Slovan Černý Dub AOST Kardašova Řečice A3:10
2220. 03. 2019 19:00KST Orel CBorovany A10:3
2220. 03. 2019 19:00SK Jindř. Hradec AVelešín - Přídolí B10:2
2222. 03. 2019 18:30Slovan Černý Dub AStaving Studená C10:6
2202. 03. 2019 10:00Nová Ves AOST Kardašova Řečice A1:10
Krajská soutěž A
2118. 03. 2019 18:30SK Byňov ASlovan Černý Dub B7:10
2111. 03. 2019 18:15Dolní Třebonín ASokol Nová Ves B7:10
2123. 03. 2019 09:30Křemže - Holubov ASKP Prachatice A10:0
2123. 03. 2019 15:00SK Pedagog BSokol Lhenice A 
2221. 03. 2019 18:30Dolní Třebonín ASlovan Černý Dub B 
2224. 03. 2019 10:30SK Byňov ASokol Nová Ves B 
2224. 03. 2019 10:30SK Pedagog BSKP Prachatice A 
2220. 03. 2019 18:30Křemže - Holubov ASokol Lhenice A10:5
Krajská soutěž B
2123. 03. 2019 10:30Sokol Písek AŠumavan Vimperk A10:7
2123. 03. 2019 15:00Protivín BST Svatá Maří9:9
2123. 03. 2019 15:00Vodňany CElektrostav Strakonice C9:9
2123. 03. 2019 17:00Třebohostice ATJ Sokol Strakonice A9:9
2224. 03. 2019 10:30Protivín BŠumavan Vimperk A10:5
2224. 03. 2019 10:30Sokol Písek AST Svatá Maří10:8
2222. 03. 2019 19:00Třebohostice AElektrostav Strakonice C9:9
2224. 03. 2019 10:30Vodňany CTJ Sokol Strakonice A10:5
Krajská soutěž C
2122. 03. 2019 19:00ST KD Dačice ASokol Suchdol A9:9
2123. 03. 2019 10:00Staving Studená DTJ Jiskra Třeboň B10:5
2123. 03. 2019 15:00Sokol Milevsko ASKST Týn nad Vltavou B10:7
2123. 03. 2019 13:00Bechyně BVeselí n. Luž.9:9
2215. 03. 2019 18:30Staving Studená DSokol Suchdol A5:10
2224. 03. 2019 10:00ST KD Dačice ATJ Jiskra Třeboň B10:8
2224. 03. 2019 10:30Bechyně BSKST Týn nad Vltavou B9:9
2224. 03. 2019 10:30Sokol Milevsko AVeselí n. Luž.10:5

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS