Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
1509. 02. 2019 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A10:4
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Stod A10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A10:7
1509. 02. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A7:10
1509. 02. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. CUnion Plzeň C0:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A10:1
1609. 02. 2019 14:00Union Plzeň BKOC Sušice A6:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod A10:2
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A10:3
1609. 02. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. CKST Klatovy A3:10
1609. 02. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň C2:10
1723. 02. 2019 11:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B
1723. 02. 2019 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. C
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Bor B
1723. 02. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Lhůta A
1723. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň B
1723. 02. 2019 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A
1823. 02. 2019 16:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. C
1823. 02. 2019 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Bor B
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Lhůta A
1823. 02. 2019 14:00TJ Dobřany AUnion Plzeň B
1823. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A
Krajský přebor 1.třídy
1509. 02. 2019 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice B10:3
1509. 02. 2019 10:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A1:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany A10:6
1509. 02. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BKST Klatovy B10:0
1509. 02. 2019 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
1609. 02. 2019 15:00Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice B5:10
1609. 02. 2019 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně A10:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany A9:9
1609. 02. 2019 14:00ST DDM Stříbro AKST Klatovy B10:6
1609. 02. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Nezvěstice A10:6
1723. 02. 2019 08:30TJ Sokol Horažďovice BSK Jiskra Domažlice B
1723. 02. 2019 08:30TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Klabava A
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá A
1723. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B
1723. 02. 2019 09:00Dioss Nýřany AUnion Plzeň D
1823. 02. 2019 13:30TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B
1823. 02. 2019 13:30TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava A
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Horní Bělá A
1823. 02. 2019 14:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň B
1823. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BUnion Plzeň D
Krajský přebor 2.tř.sk.A
1509. 02. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Klabava B10:5
1509. 02. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A9:9
1509. 02. 2019 09:00KOC Sušice BST DDM Stříbro B10:0
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B10:4
1509. 02. 2019 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A8:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice B10:1
1609. 02. 2019 15:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Klabava B9:9
1609. 02. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Město Zbiroh A10:4
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BST DDM Stříbro B10:4
1609. 02. 2019 14:00KOC Sušice BDioss Nýřany B10:3
1609. 02. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice B10:3
1602. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice A10:6
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice A
1723. 02. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice B
1723. 02. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AKOC Sušice B
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Kdyně B
1723. 02. 2019 09:00ST DDM Stříbro BSKUŘ Plzeň C
1723. 02. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Zdemyslice A
1823. 02. 2019 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice B
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno AKOC Sušice B
1823. 02. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B
1823. 02. 2019 14:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň C
1823. 02. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Zdemyslice A
Krajský přebor 2.tř.sk.B
1509. 02. 2019 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Kralovice A10:1
1509. 02. 2019 09:00SK Rokycany ASK Nevid A2:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. D10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. E1:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Přeštice ASK Sokol Domažlice C2:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice A5:10
1609. 02. 2019 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Kralovice A10:5
1609. 02. 2019 14:00TJ Hrádek ASK Nevid A4:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. D2:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. E10:2
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov ASK Sokol Domažlice C6:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Domažlice A9:9
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Přeštice A
1723. 02. 2019 09:00SK Nevid ATJ Sokol Staňkov A
1723. 02. 2019 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Bor C
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Tachov A
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Hrádek A
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A
1823. 02. 2019 14:00SK Nevid ATJ Sokol Přeštice A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Staňkov A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Bor C
1823. 02. 2019 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Tachov A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Hrádek A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Rokycany A
Krajský přebor 2.tř.sk.C
1509. 02. 2019 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Těně A0:10
1509. 02. 2019 09:00
herna TJ Slavoj Tachov,Tělocvična sportovní haly Tachov
TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Mirošov A9:9
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Spartak Strašice A10:4
1509. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C10:2
1509. 02. 2019 09:00TJ Dobřany BSK Drahotín A10:8
1609. 02. 2019 14:00
herna TJ Slavoj Tachov,Tělocvična sportovní haly Tachov
TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Těně A1:10
1609. 02. 2019 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Lhůta B - Trnová4:10
1609. 02. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Mirošov A1:10
1609. 02. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Spartak Strašice A10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Dobřany BKST Klatovy C10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A6:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod C
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Dobřany B
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Horní Bělá B
1723. 02. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Horní Bělá C
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov AUnion Plzeň E
1723. 02. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Chodová Planá A
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Stod C
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Dobřany B
1823. 02. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Horní Bělá B
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Horní Bělá C
1823. 02. 2019 14:00TJ Spartak Strašice AUnion Plzeň E
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Slavoj Chodová Planá A
Divize ženy
228. 02. 2019 19:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. "C" 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS