Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A10:6
1909. 03. 2019 09:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:3
1909. 03. 2019 09:00KST Klatovy AUnion Plzeň B10:7
1909. 03. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A10:8
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
2009. 03. 2019 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A9:9
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice A10:3
2009. 03. 2019 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A10:0
2009. 03. 2019 14:00Union Plzeň CUnion Plzeň B7:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. C10:2
2123. 03. 2019 11:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Bor B 
2123. 03. 2019 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A 
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň B 
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Břasy A 
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy ATJ Slavoj Stod A 
2123. 03. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Dobřany A 
2223. 03. 2019 16:00KOC Sušice ATJ Sokol Bor B 
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Lhůta A 
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. CUnion Plzeň B 
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A 
2223. 03. 2019 14:00Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A 
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy ATJ Dobřany A 
Krajský přebor 1.třídy
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice B10:2
1909. 03. 2019 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A6:10
1909. 03. 2019 10:00SKUŘ Plzeň BKST Klatovy B10:4
1909. 03. 2019 10:00Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A5:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B2:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A10:7
2009. 03. 2019 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice B10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A5:10
2009. 03. 2019 15:00Union Plzeň DKST Klatovy B8:10
2009. 03. 2019 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Nezvěstice A10:4
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B8:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A6:10
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Klabava A 
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horní Bělá A 
2123. 03. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B 
2123. 03. 2019 09:00ST DDM Stříbro AUnion Plzeň D 
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod B 
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice ADioss Nýřany A 
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A 
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Horní Bělá A 
2223. 03. 2019 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B 
2223. 03. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BUnion Plzeň D 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod B 
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy BDioss Nýřany A 
Krajský přebor 2.tř.sk.A
1909. 03. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Klabava B9:9
1905. 03. 2019 19:00Dioss Nýřany BTJ Město Zbiroh A10:8
1909. 03. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTTC Horšovský Týn A5:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Skomelno A1:10
1909. 03. 2019 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B10:1
2009. 03. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava B9:9
2009. 03. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Město Zbiroh A10:5
2009. 03. 2019 15:00TJ Zdemyslice ATTC Horšovský Týn A9:9
2009. 03. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Skomelno A10:3
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A2:10
2009. 03. 2019 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice B10:0
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BKOC Sušice B 
2123. 03. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně B 
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň C 
2122. 03. 2019 16:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Zdemyslice A 
2123. 03. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AST DDM Stříbro B 
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ADioss Nýřany B 
2223. 03. 2019 14:00TJ Město Zbiroh AKOC Sušice B 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Kdyně B 
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Pocinovice BSKUŘ Plzeň C 
2222. 03. 2019 19:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Zdemyslice A 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno AST DDM Stříbro B 
2223. 03. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ADioss Nýřany B 
Krajský přebor 2.tř.sk.B
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kralovice A10:4
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Nevid A2:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Hrádek ASK Sokol Domažlice C5:10
1909. 03. 2019 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Domažlice A10:4
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Přeštice A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Staňkov A6:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kralovice A10:2
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A3:10
2009. 03. 2019 14:00SK Rokycany ASK Sokol Domažlice C10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Domažlice A10:3
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Přeštice A10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Staňkov A10:3
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Bor C 
2123. 03. 2019 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Tachov A 
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Hrádek A 
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Rokycany A 
2123. 03. 2019 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. D 
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. E 
2223. 03. 2019 14:00SK Nevid ATJ Sokol Bor C 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Tachov A 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Hrádek A 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Přeštice ASK Rokycany A 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. D 
2223. 03. 2019 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. E 
Krajský přebor 2.tř.sk.C
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Těně A10:2
1909. 03. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
1909. 03. 2019 09:00Union Plzeň EKST Klatovy C10:0
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A10:6
1909. 03. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Slavoj Stod C10:7
1909. 03. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Dobřany B2:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně A8:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy C10:0
2009. 03. 2019 14:00Union Plzeň ESK Drahotín A4:10
2009. 03. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Stod C9:9
2009. 03. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Dobřany B10:8
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B 
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Horní Bělá C 
2123. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CUnion Plzeň E 
2123. 03. 2019 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A 
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Mirošov A 
2123. 03. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Spartak Strašice A 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Horní Bělá B 
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá C 
2223. 03. 2019 14:00TJ Dobřany BUnion Plzeň E 
2223. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A 
2223. 03. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Mirošov A 
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Spartak Strašice A 
Divize ženy
213. 03. 2019 19:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. "C" 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS